Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνε μία αναβάθμιση και αν αυτό επιμένει φταίει η vodafone.
Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Nokia shop βαρατζέρου...

Μηπως στο συγκεκριμενο σοπ σου γκρινιαζουν γιατι πας να κανεις αναβαθμιση η ειναι ιδεα μου???? Εγω παντως δε νομιζω να ξαναπαω μιας και μονο πι πα δε μου ειπε να του κανω για να ομυ κανει την αναβαθμιση χωρις να εχει εμφανη προβληματα το κινητο!!:mad: :chair:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχω ενα πρόβλημα με τα mms μου (n70). Ενω μπορώ να στείλω κανονικά δεν μπορώ να λάβω mms με φώτο που ξεπερνούν τα 60-70kb!!!!!Έχω ψάξει όλες τις ρυθμίσεις έχω μιλήσει με vodafone και nokia και κανένας δε μου λέει αν φταίει η συσκευή ή το δίκτυο ή αν είναι πρόβλημα της δικιάς μου συσκευής...Έχει κανείς άλλος τέτοιο πρόβλημα;Είναι κλείδωμα του μοντέλου;Με προιγούμενη συσκευή sony-ericsson δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα...

το ειχα αναφερει σελιδες πριν....

πανε λιγο ρυθμισεις multimedia και δες αν το "να επιτρ.ανων μην" το εχεις ναι......

αν και μετα απο αυτο εχεις και παλι προβλημα κανε φορματ....

δεν εισαι ο μοναδικος...και ενας φιλος μου(αλλα και εγω οπως ειπα) ειχαμε το ιδιο προβλημα...

τελικα πολλα κουφα μας κανει το 70...που σιγα σιγα βγαινουν στην φορα....

το προβλημα με το βιντεο που ειχα λυθηκε μονο μετα απο φορματ....

Link to comment
Share on other sites

όχι δε μου γκρίνιαξαν για την αναβάθμηση, μάλιστα δεν είχα και απόδειξη μαζί μου.

απ'την άλλη όταν της ζήτησα να δώ τα ακουστικά που είχε με την οθόνη μόνο που δε με πλάκωσε στο ξύλο.

"Σου λέω δεν κάνουν για το κινητό σου, υπάρχει ασυμβατότητα!!!" :wacko: :rolleyes:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Μηπως στο συγκεκριμενο σοπ σου γκρινιαζουν γιατι πας να κανεις αναβαθμιση η ειναι ιδεα μου???? Εγω παντως δε νομιζω να ξαναπαω μιας και μονο πι πα δε μου ειπε να του κανω για να ομυ κανει την αναβαθμιση χωρις να εχει εμφανη προβληματα το κινητο!!:mad: :chair:

 

Εγώ πάντως εκεί κάνω αναβαθμίσεις χωρίς κανένα πρόβλημα συμπεριφοράς των υπαλλήλων.

Αν τους εξηγήσεις τα προβλήματα που παρουσιάζει το κινητό με την τρέχουσα έκδοση λογισμικού δεν πρόκειται να σου αρνηθούν την αναβάθμιση.

(btw, η οδός ονομάζεται Βερανζέρου) ;)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εκεί κάνω αναβαθμίσεις χωρίς κανένα πρόβλημα συμπεριφοράς των υπαλλήλων.

Αν τους εξηγήσεις τα προβλήματα που παρουσιάζει το κινητό με την τρέχουσα έκδοση λογισμικού δεν πρόκειται να σου αρνηθούν την αναβάθμιση.

(btw, η οδός ονομάζεται Βερανζέρου) ;)

βαρετζέρου, βαρανζέρου , varadero να την πεις όλοι ξέρουμε που είναι... :p

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

βαρετζέρου, βαρανζέρου , varadero να την πεις όλοι ξέρουμε που είναι... :p

 

ΟΚ, απλά το διευκρίνισα σε περίπτωση που κάποιος θελήσει να την ψάξει στο χάρτη. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω δει το κινητό από κοντά μπορεί να μου πει κάποιος αν τα 176 x 208 pixels της οθόνης είναι ένα μειονέκτημα για το κινητό; Δηλαδή υπάρχουν μεγάλες διαφορές με άλλα κινητά που ως επί το πλείστον έχουν μεγαλύτερη ανάλυση; Είναι αυτός ένας λόγος για να σκεφτείς αν θα πάρεις το κινητό ή δεν είναι και κάτι το τόσο σημαντικό;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω δει το κινητό από κοντά μπορεί να μου πει κάποιος αν τα 176 x 208 pixels της οθόνης είναι ένα μειονέκτημα για το κινητό; Δηλαδή υπάρχουν μεγάλες διαφορές με άλλα κινητά που ως επί το πλείστον έχουν μεγαλύτερη ανάλυση; Είναι αυτός ένας λόγος για να σκεφτείς αν θα πάρεις το κινητό ή δεν είναι και κάτι το τόσο σημαντικό;

αν το βαλεις διπλα σε καποιο αλλο, π.χ. το Ν80/90 θα δεις διαφορα. αλλιως δεν το καταλαβαινεις και δε θα σε ανησυχησει. εκτος αν ειχες παντα κινητα με τεραστια αναλυση. μην ξεχνας οτι ειναι πληρες κινητο που δεν του λειπει σχεδον τιποτα.:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έκανα αναβάθμιση στην 5.0609.2.0.1 και εξακολούθω να χάνω κλήσεις όπως χθές που μου ήρθε μύνημα ότι με πήρε ο τάδε αλλά εγώ δεν άκουσα καν να χτυπάει τι να κάνω??Μήπως φταίει η Q-telecom??
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έκανα αναβάθμιση στην 5.0609.2.0.1 και εξακολούθω να χάνω κλήσεις όπως χθές που μου ήρθε μύνημα ότι με πήρε ο τάδε αλλά εγώ δεν άκουσα καν να χτυπάει τι να κάνω??Μήπως φταίει η Q-telecom??

 

 

same problem me vodafone!apla se mena den xtypaei kan.erxetai to mhnyma kateytheian

Link to comment
Share on other sites

και μένα κατευθείαν μύνημα έρχεται!!!Αστα...δεν ξερω τι να κάνω ...

 

 

Προβ με το σήμα μου φαίνεται...

Οι παλιοί έχουν αντιμετωπίσει ποτέ προβ. με τη κεραία??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει κανεις να μου πει ο Nokia Audio Adapter AD-15 τι ακριβως κανει...???

συνδεει το κινητο με αλλα ακουστικα...??

το χει δοκιμασει κανεις...?

Link to comment
Share on other sites

nai to exo dokimasei egw!!!! to sindeei me simvatika akoystika , ixeia. Paizei stereo!!1 kai i poiotita sta akoustika psires pou exo ego (simvatika) einai poli kaliteri apo ta handfree. To n70 vgazei korifaio ixo!!! ta handfree tis nokia den to eketaleyontai omos
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα αξιζει τον κοπο δηλαδη η αγορα του......

υπαρχει σε nokia shops.....???

με τι ηχεια και ακουστικα ειναι συμβατο....???

ξερεις....???

τρομερα ενδιαφερον ολο αυτο....

 

α και επισης μπορω να το βρω απο καπου...???

γιατι εδω αλεξανδρουπολη δεν υπαρχει....

Link to comment
Share on other sites

αξιζει φιλε μου η αγορα του...κοστιζει ~13-15 ευρω

υπαρχει στα νοκια σοπς..ειναι συμβατο με ολα τα ηχεια-ακουστικα που εχουν αυτην την υποδοχη..

μπορεις και απο το ιντερνετ να το βρεις και απο e-shops:)

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα αξιζει τον κοπο δηλαδη η αγορα του......

υπαρχει σε nokia shops.....???

με τι ηχεια και ακουστικα ειναι συμβατο....???

ξερεις....???

τρομερα ενδιαφερον ολο αυτο....

 

α και επισης μπορω να το βρω απο καπου...???

γιατι εδω αλεξανδρουπολη δεν υπαρχει....

 

Στο eBay με 3-5 Ευρώ επίσης...

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Aytos o audio adapter, leitourgei radio??? A kai me ayton den mporeis na apantiseis se kliseis, den exei mic. Prepei na apantiseis apo tin siskeyi
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Aytos o audio adapter, leitourgei radio??? A kai me ayton den mporeis na apantiseis se kliseis, den exei mic. Prepei na apantiseis apo tin siskeyi

 

Μπορείς:

 

http://cgi.ebay.co.uk/3-5mm-Headphone-Adaptor-Mic-Nokia-6230-6680-N70-3230_W0QQitemZ9733147142QQcategoryZ42409QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Φυσικά λειτουργεί ράδιο.

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

οriginal nokia??με τα μεταφορικα συνολο ποσο παει??

κανενα λινκ?

 

Αυτός είναι ένας απο πολλούς. Δεν είναι original φυσικά, αλλά εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα, και μου ήρθε σύνολο με μεταφορικά 4€.

 

http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&frpp=25&from=R10&satitle=n70&sacat=-1%26catref%3DC6&bs=Search&fsop=1%26fsoo%3D1&fgtp=&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&seller=1&sass=toolimited

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που εχει και μικροφωνο ποτε θα βγει παρεπιπτοντως?(βαζεις οτι ακουστικα θες,αλλα μπορεις να μιλησεις κιολας απο αυτη τη συσκευη)
Link to comment
Share on other sites

αυτο που εχει και μικροφωνο ποτε θα βγει παρεπιπτοντως?(βαζεις οτι ακουστικα θες,αλλα μπορεις να μιλησεις κιολας απο αυτη τη συσκευη)

 

Τι εννοείς πότε θα βγεί? Αν του βάλεις ένα κοινο headset με μικρόφωνο με ενα καρφάκι 3,5mm(ειδικό που να έχει θέση μικροφώνου), μπορείς να μιλάς και ακούς.

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς πότε θα βγεί? Αν του βάλεις ένα κοινο headset με μικρόφωνο με ενα καρφάκι 3,5mm(ειδικό που να έχει θέση μικροφώνου), μπορείς να μιλάς και ακούς.

 

Γ.

kykloforei tetoio marafeti ?

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...