Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορει καποιος να μου στειλει η να μου δωσει ενα λινκ για να βρω ενα προγραμματακι να μπορω να στειλω καποια αρχεια που δεν στελνονται ( κλειδωμενα ) μεσω bluetooth ? παλια ειχα το mobiluck νομιζω αλλα δεν μπορω να το βρω ποια :worry:

ευχαριστω

Κακώς ρωτάς εδώ.

Υπάρχει ειδικό θέμα, που αφορά symbian 8 εφαρμογές εδώ

Any way θα βοηθήσω λέγοντάς σου ότι ψάχνεις για το profimail.

Μαζί μ' αυτήν την εφαρμογή, εγκαθίσταται αυτόματα και το profiexplorer το οποίο επιτρέπει

την αποστολή κλειδωμένων αντικειμένων.

Μπορείς να την βρείς στο xxxxxxxxxxxxxx μετά από δωρεάν register:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα μια εφαρμογη στο Ν70 και μου τσακιστηκαν οι γραμματοσειρες,εχω κανει διαφορα αλλα δε βγαζω ακρη.Για να καταλαβετε η γραμματοσειρα εχουν γινει οι κλασσικες οπως του 7650 η του 6630 δεν ειναι εκεινη η μικροτερη μεγεθους του Ν70

 

Μηπως γνωριζετε κατι επ'αυτου???

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εγω με τη σειρα μου να ρωτησω ενα απλο πραγματακι σχετικα με το ν70

τα αρχεια που εχω στην εκθεση και συγκεκριμενα στο φακελο εικονες/βιντεο και κομματια πως γινεται να μου τα δειχνει το κινητο με αλφαβητικη σειρα?

γιατι οσο τα εχω στο φακελο του υπολογιστη ειναι ολα κανονικα με αλφαβητικη σειρα ενω οταν τα παιρναω στο κινητο ειναι ολα ανακατεμενα

 

 

 

agapite jim eixa k egw tin idia akrivws aporia mexri pou mia mera paratirisa oti sto N70 mou exei taksinomisei OLA ta arxeia me vasi tin hmeromia pou exei vgei - i katevastei (eite apo BT ite apo GPRS-3G) . logika alfavitika tha mporouse na ta valei me tin xrisi kapoio Java Explorer peran tou symbian ...

 

elpizw na voithisa

Link to comment
Share on other sites

παιδες γιατι οταν τραβαω βιντεο μου κανει κατι διακοπες στην εγγραφη ? εχω βαλει την 5 εκδοση λογισμικου και οταν τραβαει βιντεο μου κανει διακοπες οταν κανω εγγραφη , λες και δεν εχει frames. οταν το βαζω να παιξει μολις το γραφω και το βλεπω κανονικα !

ξερει κανεις γιατι ? νομιζω οτι οταν γραφει γραφει σε αρχειο mp4 , μηπως φταιει αυτο ? αν ναι πως το αλλαζω ?

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

υστερα απο 4 φορες που πηγε εξωτερικο,μου αντικατεστησαν το Ν70 μου..μου εδωσαν νεα συσκευη(αλλαξαν πλακετα)..ενα ευχαριστω στη νοκια αν κ λιγο αργοπορημενα...:whistle: -1 μηνα το περιμενα-

 

τεσπα,ολα καλα τωρα!

σαν να αργει καπως μου φαινεται η V.5 :confused:

Link to comment
Share on other sites

kai emena mou argouse alla itan to anti-virus ths sympatec molis to apegkatestisa kai evala to f-secure itan ola mia xara

 

pantos paidia pisteuo oti to n70 einai to kalutero s60 kinito auti tin stigmi einai to mono pou den exei polla provlimata ektos apo merika pou exoun meriki symphonite ?

Link to comment
Share on other sites

κι εγω αυτο λεω στους φιλους μου...τα εχει ολα,απο καμερα,εφαρμογες,κομψοτητα κτλ εως και το ηχειο του..ειναι φοβερο..κ γι αυτο δεν το αλλαζω..;)

παντως εγω δεν εχω antivirus..:confused:

Link to comment
Share on other sites

υστερα απο 4 φορες που πηγε εξωτερικο,μου αντικατεστησαν το Ν70 μου..μου εδωσαν νεα συσκευη(αλλαξαν πλακετα)..ενα ευχαριστω στη νοκια αν κ λιγο αργοπορημενα...:whistle: -1 μηνα το περιμενα-

τωρα το πηρες τελικα; :blink: :X

Link to comment
Share on other sites

παιδες γιατι οταν τραβαω βιντεο μου κανει κατι διακοπες στην εγγραφη ? εχω βαλει την 5 εκδοση λογισμικου και οταν τραβαει βιντεο μου κανει διακοπες οταν κανω εγγραφη , λες και εχει πολυ λιγα frames. οταν το βαζω να παιξει μολις το γραφω και το βλεπω κανονικα !

ξερει κανεις γιατι ? νομιζω οτι οταν γραφει γραφει σε αρχειο mp4 , μηπως φταιει αυτο ? αν ναι πως το αλλαζω ?

 

κανεις ?

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

@nikoskat ναι τωρα δυστηχως..αλλα τεσπα..:whistle:

@Smoky_B το ιδιο προβλημα εχει κ ενας φιλος μου,αλλα μονο στην αναπαραγωγη..απ οτι θυμαμαι αυτο ηταν προβλημα αναβαθμισης..τωρα το δικο σου δεν ξερω...μηπως δεν εγινε κατι καλη στην αναβαθμιση?πριν στο εκανε?

Link to comment
Share on other sites

κανεις ?

Μα, εάν γίνεται μόνο όταν τραβάς video κ όχι στην αναπαραγωγή, τι σε πειράζει; Το αποτέλεσμα μετράει!! Κ σε μένα, ώρες ώρες, το κάνει

Link to comment
Share on other sites

@kostakiss : ekana thn last anabathmish v 5.06 kai mou to kanei . prin den to ekane . uparxei periptwsh na mhn exei perastei kala h anabathmish ? basika otan trabaw video me thn 2h kamera pou trabaei se 3gp den mou to kanei auto ! mhpws ftaiei oti h 1h kamera trabaei se mp4 ? mporw na to allaksw auto gia na to dokimasw ?

@drkaltsas : einai spastiko omws re c , kai oxi tipota allo alla molis to phra apo thn nokia kai phga spiti to eida , molis eixa balei thn 5.06 . mlkia :(

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

@smoky_b: Φίλε αν δεν είχε περαστεί "καλά" η αναβάθμιση, δε θα λειτουργούσε ΚΑΘΟΛΟΥ το κινητό σου!Όσο γι'αυτές τις διακοπές που λέτε σε μένα δεν συμβαίνουν (έχω την τελευταία αναβάθμιση!).Μήπως έχετε φουλάρει την κάρτα μνήμης??
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

paidia emena to kinito mou me thn kainouria anavahmisi den exei to paramikro provlima kai einai kai fortomeno me 44efarmoges kapou sta 35mp3 kai eikones kai video
Link to comment
Share on other sites

κι εγω την τελευταια εχω και δεν μου κανει διακοπες ουτε στην εγγραφη ουτε στην αναπαρααγωγη...ποσα mb εχεις διαθεσιμα στην καρτα μνημης?
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια..εχω το smart movie 3.21 μηπως ξερετε καπoιον τροπο να το κανω register free?? σας ευχαριστω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια..εχω το smart movie 3.21 μηπως ξερετε καπoιον τροπο να το κανω register free?? σας ευχαριστω πολυ!!!

Ε απλό πάνε *****.ms βρές το κρακ του προγράμματος και κατέβασε το.:)

Link to comment
Share on other sites

ego paidia akoyste ena KOYFO PROBLHMA

 

otan bazo gia hxo klhshs ena mp3 to opoio einai apo8hkeymeno eite sto thlefono eite sthn karta otan to paizei mpoykonei to hxeio...

ayto den to kanei omos opos anakalypsa tyxaia otan to gyrno se gsm kai oxi se diplh leitoyrgia....

 

to esteila sth nokia ekane elegxo , anaba8mish, allakse eos kai to hxeiaki,... to problhma omos paremenei.....exei symbei se kapoion kati paromoio????

LG G4
Link to comment
Share on other sites

@smoky_b: Φίλε αν δεν είχε περαστεί "καλά" η αναβάθμιση, δε θα λειτουργούσε ΚΑΘΟΛΟΥ το κινητό σου!Όσο γι'αυτές τις διακοπές που λέτε σε μένα δεν συμβαίνουν (έχω την τελευταία αναβάθμιση!).Μήπως έχετε φουλάρει την κάρτα μνήμης??

 

εχω 300 MB ελευθερα στην καρτα μνημης και αρκετα στο τηλεφωνο ...

μπορω να αλλαξω την ρυθμιση του αρχειου που κανει εγγραφη ? δηλαδη να μην γραφει σε mp4 αλλα 3gp οπως η δευτερη καμερα . μπορω ? :confused:

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

εχω 300 MB ελευθερα στην καρτα μνημης και αρκετα στο τηλεφωνο ...

μπορω να αλλαξω την ρυθμιση του αρχειου που κανει εγγραφη ? δηλαδη να μην γραφει σε mp4 αλλα 3gp οπως η δευτερη καμερα . μπορω ? :confused:

 

 

και βεβαια μπορεις. οπως εχεις την καμερα σε λειτουργεια, πας επιλογες-ρυθμισεις-ποιοτητα βιντεο-κανονικη

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα ενα Ν70.

Ξέρει κανείς από που μπορώ να κατεβάσω free themes για το Ν70.

βρηκα απο κάπου κάποια αρχεία sis αλλα όταν πάω να τα εγκαταστήσω με το pc-suite μου βγάζει μήνυμα "σφαλμα ασφαλείας " και δεν τα δέχεται. Η σύνδεση γίνεται μέσω του καλωδίου που περιλαμβάνεται στην συσκευασία.

Δεν έχω δυνατότητα για ΒΤ. Λίγη βοήθεια

Ζούμε στιγμές απεγνωσμένης ευτυχίας
Link to comment
Share on other sites

φιλε εδω εισαι --> http://www.iphone-forum.org/

 

κανε εγγραφη και θα βρεις τα παντα..;)

 

 

κανε και search στο myphone και θα βρεις και το αναλογο τοπικ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...