Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, μόλις το αγόρασα και έχω κάποιες απορίες.

Οποιος μπορεί ας απαντήσει παρακαλώ :

1) Εχει έκδοση v 2.0539.1.2 19-10-05 RM-84.

Τί κάνω ?

Την αλλάζω με την τελευταία ?

2) Πάω να εγκαταστήσω Nokia_N70_patch.SIS ή άλλες εφαρμογές *.sis και βγάζει μήνυμα Installation security error. Unable to install.

 

Τί συμβαίνει ?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Καλημερα!Εχω τραβηξει κατι βιντεακια με μια ψηφιακη φωτογραφικη τα οποια ειναι σε μορφη .avi

Θα ηθελα να τα περασω στο κινητο αλλα αυτο δε γινεται λογω χωρου.Σε τι μορφη πρεπει να τα μετατρεψω,με ποιο προγραμμα,και με ποιο θα τα βλεπω στο Ν70?

το smartmovie μπορει να φανει χρησιμο για την περιπτωση μου?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος....

 

Συγχρονίζω τα tasks με το Outlook. ολα γινονται κανονικά, εκτός του ότι στο Ν70, εμφανίζει μόνο το Subject και όχι τις σημειώσεις. Ξέρει κανείς αν γίνεται να συγχρονιστούν και οι σημειώσεις?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Εχω τραβηξει κατι βιντεακια με μια ψηφιακη φωτογραφικη τα οποια ειναι σε μορφη .avi

Θα ηθελα να τα περασω στο κινητο αλλα αυτο δε γινεται λογω χωρου.Σε τι μορφη πρεπει να τα μετατρεψω,με ποιο προγραμμα,και με ποιο θα τα βλεπω στο Ν70?

το smartmovie μπορει να φανει χρησιμο για την περιπτωση μου?

Εγκατάστησε το smartmovie στη συσκευή σου και εκείνη θα αναπαράγει ομαλά τα αρχεία τύπου .avi .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά οι φωνητικές κλήσεις κανονικά που βρίσκονται;

Επίσης petros46 μήπως ρώτησες τι γίνεται με την εκμάθηση,γιατί εγώ αφού έβαλα την 5 έκδοση εξαφανίστηκε.Σε εσένα το ίδιο συνέβη;

Link to comment
Share on other sites

:blink: :cry: :D na to pw akoma mia fora(prepei mono egw na to apantisa 3-4 fores) , h ekmathisi efige meta tin v5 :D

 

Σευχαριστώ φιλαράκι και συγνώμη αλλά δεν είχα δει την απάντηση σου.

Απλά μια ερώτηση που ξέρω ότι δεν είσαι ο αρμόδιος να την απαντήσεις,δηλαδή κάποιος με την έκδοση 5 δεν υπάρχει περίπτωση νσ χρειάζεται την εκμάθηση;Πάω να πω ότι είναι κουτό κατεμέ να τη βγάζεις τελείως μιας και μπορεί κάποτε να τη χρειαστείς.Εγώ νόμιζα ότι ήταν bug.Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

gratzounies exei? an nai poy? eides mipws pws xtipise? me tin keraia? apo katw?
εχει και γρατζουνιες και απ' ολα. μαλλον θα αλλαξω προσοψη. δυστυχως επεσα με την μπορστινη μερια και η μποστινη καμερα χτυπηθηκε αγρια. αν ηταν το παλιο μου 3230, τωρα σιγουρα δεν θα δουλευε.. μπραβο στην νοκια για το N70, το οποιο το εκαναν πολυ ανθεκτικο!
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ. ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΚΙΑ CLUB Β. ΟΛΓΑΣ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΙ ΦΩΝΗΤΙΚΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟ NOKIA CLUB ΣΤΗΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 4 ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΙΑΓΕΝΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΤΙ VERSION ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΙΣ ΦΩΝΗΤΙΚΕΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Link to comment
Share on other sites

@kchristodoulakis: Λιγο πιο πανω αναφερεται τι παιζει με τις φωνητικες εντολες.

Δεν χαθηκαν μονο σε σενα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1310098#post1310098

 

Την εκδοση που εχεις ,την βλεπεις πατωντας *#0000# σε αναμονη.

 

(Παρακληση: μην γραφεις με κεφαλαια,ειναι σαν να φωναζεις :) )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εχει και γρατζουνιες και απ' ολα. μαλλον θα αλλαξω προσοψη. δυστυχως επεσα με την μπορστινη μερια και η μποστινη καμερα χτυπηθηκε αγρια. αν ηταν το παλιο μου 3230, τωρα σιγουρα δεν θα δουλευε.. μπραβο στην νοκια για το N70, το οποιο το εκαναν πολυ ανθεκτικο!

εμενα ευτυχως δεν εχει γινει κατι τετοιο(πτωσεις κτλ)..αλλα μου τη σπαει απιστευτα..το οτι το καλυμα(αυτο στην καμερα που σειρετε)εμφανιζει ενα σημαδακι..πολυ ευκολα..ακομα και με αλλαγη προσοψης..(την εχω κατι μηνες μια μαυρη τελεια)..παλι..το σημαδακι ειναι χαρακτηριστικο..και φανταζομαι σε ολους υπαρχει..απλα στην ασιμενια δν νομιζω να φαινετε τοσο..

Link to comment
Share on other sites

εμενα ευτυχως δεν εχει γινει κατι τετοιο(πτωσεις κτλ)..αλλα μου τη σπαει απιστευτα..το οτι το καλυμα(αυτο στην καμερα που σειρετε)εμφανιζει ενα σημαδακι..πολυ ευκολα..ακομα και με αλλαγη προσοψης..(την εχω κατι μηνες μια μαυρη τελεια)..παλι..το σημαδακι ειναι χαρακτηριστικο..και φανταζομαι σε ολους υπαρχει..απλα στην ασιμενια δν νομιζω να φαινετε τοσο..

Η μαύρη που εχεις είναι γνήσια και αν ναι απο που την αγόρασες?Εγώ πάντως όπου ρώτησαν δεν την είχαν.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Η μαύρη που εχεις είναι γνήσια και αν ναι απο που την αγόρασες?Εγώ πάντως όπου ρώτησαν δεν την είχαν.

οι οριτζιναλ αυτη τη στιγμη ειναι η ασιμενια και η σαμπανιζε(οπως προειπα πιο πισω αν διαβαζες :) )..αυτη που πηρα εγω..ειναι απο το ebay- χονγ κονκγ(απο ενα παιδι,συμφορουμιτης,του οποιου του εχουν τελειωσει δυστηχως)..η αγγελια του δεν υπαρχει γιατι δεν την εκανε εδω..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά οι φωνητικές κλήσεις κανονικά που βρίσκονται;

Επίσης petros46 μήπως ρώτησες τι γίνεται με την εκμάθηση,γιατί εγώ αφού έβαλα την 5 έκδοση εξαφανίστηκε.Σε εσένα το ίδιο συνέβη;

 

Αντιμετωπισα κι εγω ακριβως το ιδιο μετα την αναβαθμηση (οταν πρωτοπαρουσιαστηκε η V 3.0546.2.3). Οι φωνητικες κλησεις μου επανηλθαν ως δια μαγειας μετα απο ενα hard format!:blink:

Link to comment
Share on other sites

paidia mipws kseretai pou mporw na brw to maksilaraki pou exoun ta hands free ? piga ston germano mipws k eixe k mou edwsan maura kati pou dn paei ka8olou me to ololeuko hands free k einai amartia na agoraso new gia ena maksilaraki plz opios mporw an me boi8isei! euxaristo :D
Link to comment
Share on other sites

παρε..μωρε κανενα της πλακας και παρε τα..σφουγκαρακια..σιγα το πραμα..μηπως επειδη θες τα μαυρα ε???κανουν καλη ανιθεση :p
Link to comment
Share on other sites

iparxoun ta default handsfree tou n70 se mauro kai osoi ta xoun dei xeroun poso pane me to n70 se antithesh me ta ololeuka pou aporw giati de valane ta maura.

 

 

exete akousei gia kapoio kolpo pou kanei ta series60 pio grhgora?kati me tis ipoxrewseis?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

re paidia emena auto me tis fwnitikes kliseis den exei provlima! uparxoun! ESAS SE OLOUS GIATI XATHIKAN??? mono emena den einai provlimatatiko! ixaoioxeoiea :P:P:P
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

re paidia exw to n70 sxedon 10 meres kai to exw fortisei toulaxiston 6 fores. esas pws paei apo mpataria; pantws apo oti eida kai se ksena forum kai se sygkrish me ta [6600,7610] pou eixa, eidika me to 7610, mporei na einai ergaleio alla apo mpataria einai xalia
Link to comment
Share on other sites

re paidia exw to n70 sxedon 10 meres kai to exw fortisei toulaxiston 6 fores. esas pws paei apo mpataria; pantws apo oti eida kai se ksena forum kai se sygkrish me ta [6600,7610] pou eixa, eidika me to 7610, mporei na einai ergaleio alla apo mpataria einai xalia

 

Το γυρισες σε 2g δικτυο και οχι 3g για καλυτερη διαρκεια μπαταριας?

(Αν δεν γνωριζεις πως ,μια ματια στο manual)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

re paidia emena auto me tis fwnitikes kliseis den exei provlima! uparxoun! ESAS SE OLOUS GIATI XATHIKAN??? mono emena den einai provlimatatiko! ixaoioxeoiea :P:P:P

 

Σε αλλους εξαφανιζονται σε αλλους οχι και σε αλλους επανεμφανιζονται..:wacko:

Οι σκοτεινες δυναμεις της Nokia...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Μια σκεψη για οσους εχουνε προβλημα με τις φωνητικες κλησεις.Μηπως υπαρχει κατι μεσα στις επαφες που δημιουργει προβληματα και χανονται οι φωνητικες κλησεις,αν για παραδειγμα εχει γινει αντιγραφη απο καταλογο αλλου τηλεφωνου,η απο καποιο προγραμμα με υπολογιστη?Δηλαδη κατι που να κανει corrupted ολα τα αρχεια?Για να ολοκληρωσω την σκεψη μου,οσοι αντιμετωπιζουνε προβλημα ας δοκιμασουν να διαγραψουνε τελειως τις επαφες και ας τις περασουνε χειρωκινητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το γυρισες σε 2g δικτυο και οχι 3g για καλυτερη διαρκεια μπαταριας?

(Αν δεν γνωριζεις πως ,μια ματια στο manual)

Πως γίνεται αυτό γιατί με ενδιαφέρει και μενα.?Δε μπορώ να το βρώ στο manual.Μου λέτε που βρίσκεται η καλύτερα πως αλλάζει η ρύθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό γιατί με ενδιαφέρει και μενα.?Δε μπορώ να το βρώ στο manual.Μου λέτε που βρίσκεται η καλύτερα πως αλλάζει η ρύθμιση?

 

Μεσα στις ρυθμισεις - ρυθμισεις δικτυου θα βρεις αυτη την επιλογη.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

oute emena exei provlhma me tis fwnhtikes klhseis oute eixe pote kai evala prosfata to teleutaio firmware kai as htan kaia po ta teleutaia.oso gia th mpataria krataei arketa mporei kai treis meres se 3g leitourgia an de to xrhsimopoiw polu.se 2g fusika kammia 4 me 5 meres akoma!

prosfata ekana mia sugkrish

enas filos mou to phre prin kana mhna.egw opws eipa apo ta prwta pou irthan ellada.h hfh ths prosopshs einai diaforetikh sta duo n70!emena einai entelws leia enw ekeinou ligo pio agria.elaxista vevaia toso pou to katalavaineis mono an ta piaseis kai ta duo tautoxrona.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...