Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγα και έβαλα τη 5 έκδοση και παρατήρησα ότι χάθηκε στο φάκελο δικα μου η εφαρμογη "Εκμαθηση" και όταν πάταγα το πάνω δεξιά κουμπί που μου έβγαζε την εκμάθηση τώρα μου βγάζει "η μουσική μου".Τι γίνεται δε μου το περάσανε καλά;

 

Μπορείτε να μου πείτε ρε παιδιά πως ξεκουμπώσατε τα δύο κλιπάκια κάτω για να βγει η μπροστινή πρόσοψη;Εννοώ τι εργαλείο χρησιμοποιήσατε,γιατί δε θέλω να το γρατζουνίσω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ρε παιδιά πως ξεκουμπώσατε τα δύο κλιπάκια κάτω για να βγει η μπροστινή πρόσοψη;Εννοώ τι εργαλείο χρησιμοποιήσατε,γιατί δε θέλω να το γρατζουνίσω.

Με τα νυχια και με λιγη προσοχη μια χαρα βγαινει,αρκει να βγαλεις πρωτα το καπακι της μπαταριας και να ξερεις που ακριβως ειναι τα σημεια που κουμπωνει η προσοψη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε ρε παιδιά πως ξεκουμπώσατε τα δύο κλιπάκια κάτω για να βγει η μπροστινή πρόσοψη;Εννοώ τι εργαλείο χρησιμοποιήσατε,γιατί δε θέλω να το γρατζουνίσω.

 

Για ριξε μια ματια στο παρακατω βιντεακι: h**p://wp.jirulda.com/wp-content/N70-jak-prebalit/Demontaz%20N70.avi :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Το μοντέλο είναι το ΜΧ 550 και ο αντάπτορας κοστίζει 14€ και υπάρχει σε nokia shops, αλλά εσύ kostaki ποιον αντάπτορα λες, εγώ μιλάω για ένα απλό που μετατρέπει την υποδοχή του nokia σε 3,5mm βύσμα όπως έχουν τα walkman και το W800 για παράδειγμα ήταν δυνατόν να κοστίζει 60€;; Εδώ και 14€ πάλι πολλά μου είχαν φανεί.

Αξίζει το κόπο πάντως είναι σα να έχεις άλλο τηλέφωνο στα χέρια σου

ΑΝΤΑΠΤΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 5 Euro ΠΡΟΪΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ORBIT

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει κάποιο δοκιμασμένο πρόγραμμα για Ν70 που να αντιστοιχεί φωτό στα εισερχόμενα μηνύματα;:worry:

 

Ευχαριστώ....:)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους. προχθες αγορασα ενα n70 και ξαναγυρισα στα series60 μετα απο τα uiq. ηθελα να ρωτησω ποιο προγραμμα ειναι ποιο καλο για screen saver. να εχει καποιο μεγαλο ρολοι. στο p910i ειχα το magic screen το οποιο ητανε πολυ καλο. μπορουσες να ρυθμισεις να σβηνει η οθονη και εκανε μεγαλη οικονομια στην μπαταρια. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους. προχθες αγορασα ενα n70 και ξαναγυρισα στα series60 μετα απο τα uiq. ηθελα να ρωτησω ποιο προγραμμα ειναι ποιο καλο για screen saver. να εχει καποιο μεγαλο ρολοι. στο p910i ειχα το magic screen το οποιο ητανε πολυ καλο. μπορουσες να ρυθμισεις να σβηνει η οθονη και εκανε μεγαλη οικονομια στην μπαταρια. ευχαριστω.

 

XXL Screensaver ;)

 

http://img468.imageshack.us/img468/2170/xxlssnext21724mh.jpg

 

http://www.iphone-forum.org/attachment.php?attachmentid=66337&d=1132619857

Χρειάζεται εγγραφή πρώτα!

Link to comment
Share on other sites

οι 200 εφαρμογες με τα 50 Mb ειναι ανενεργες. ξερει κανεισ τι γινεται? και που μπορουμε να βρουμε αλλεσ?

χαιρετισματα απο Κω.

Link to comment
Share on other sites

οι 200 εφαρμογες με τα 50 Mb ειναι ανενεργες. ξερει κανεισ τι γινεται? και που μπορουμε να βρουμε αλλεσ?

χαιρετισματα απο Κω.

 

Προφανώς εννοείς το λινκ στην υπογραφή του kostakiss...

I am the real one!
Link to comment
Share on other sites

XXL Screensaver ;)

 

http://img468.imageshack.us/img468/2170/xxlssnext21724mh.jpg

 

http://www.iphone-forum.org/attachment.php?attachmentid=66337&d=1132619857

Χρειάζεται εγγραφή πρώτα!

eyxaristo poli. eixa kanei egrafi alla den to eixa dei.

Link to comment
Share on other sites

ρε παλικαρια πως λειτουργει αυτο το ρημαδι το μεγαλο screensaver? το εγκαθιστω κανονικα βαζω καποιο απο τα ειδη που εχει κανει restart αλλα παλι το ιδιο το κανονικο βγαζει...:wacko:
Link to comment
Share on other sites

ρε παλικαρια πως λειτουργει αυτο το ρημαδι το μεγαλο screensaver? το εγκαθιστω κανονικα βαζω καποιο απο τα ειδη που εχει κανει restart αλλα παλι το ιδιο το κανονικο βγαζει...:wacko:

 

Θα πας στα θέματα, και στο συγκεκριμένο theme που χρησιμοποιείς θα πατήσεις Επιλογές-»Επεξεργασία και μετά Προφύλαξη Οθόνης-»GoSymbian.com ;)

Link to comment
Share on other sites

Για ριξε μια ματια στο παρακατω βιντεακι: h**p://wp.jirulda.com/wp-content/N70-jak-prebalit/Demontaz%20N70.avi

 

Φιλαράκι σε ευχαριστώ,πραγματικά με βοήθησε πάρα πολύ το κλιπάκι!:)

Link to comment
Share on other sites

paidia exei dei kaneis prosopseis gia to n70 se nokia shops sthn ellada?egw oxi pantws!giati argoun toso na bgoun?se alla nokia eixan bgei polu pio grhgora!
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις την ασιμενια και την αλλη την σαμπανιζε..εγω οταν ειχα παρει τηλ πριν λιγο καιρο,πριν παρω την μαυρη μου παν σε 10 μερες...

τωρα αν λες για αλλα χρωματα..δεν ξερω..υπαρχουν παντως αρκετες <μαιμου> στο ιντερνετ..

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΝΑΧΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ Ν70:

 

 

 

 

ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΝΟΚΙΑ ΦΟΡΤΙΖΕΤΑΙ;;;;;;; επειδή κάπου είδα ότι έχει λέει καινούριο αντάπτορα.

 

θέλω να το πάρω αυτές τις μέρες κιόλας, αλλά αν δε φορτίζεται με τους "φυσιολογικούς" φορτιστές, να το βράσω....

 

ΦΟΡΤΙΖΕΤΑΙ;;;; ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

MIN ANISIXEIS MESA STHN SYSKEYASIA TOY N70 EXEI ANTAPTORA GIA PALIOYS FORTISTES !:D

 

 

 

ΔΛΔ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΑΠΤΟΡΑ;;;;;;; :mad: :mad: :blink: :blink:

 

Δλδ δεν το γλυτώνω το κουβάλημα ε;

 

 

:mad:

Link to comment
Share on other sites

einai para poli mikros. ena kalvdiaki einai 9 cm
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

einai para poli mikros. ena kalvdiaki einai 9 cm

 

 

 

 

Το θέμα δεν είναι μιρκό ή μεγάλο.

 

Το θέμα είναι πρέπει να έχω το νου μου συνέχεια για να το κουβαλάω....

 

Απογοητεύθηκα τώρα. Δεν το θέλω, ειλικρινά.

 

Ένας λόγος περισσότερος που γουστάρω πολύ τα ΝΟΚΙΑ είναι και ότι αποκλείεται να μη βρεις να το φορτίσεις, οπουδήποτε κι αν βρίσκεσαι. Αλλά να κουβαλάω κάτι έξτρα, για μένα είναι απαράδεκτο.

 

ΦΤΟΥ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΝΑΧΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ Ν70:

 

 

 

 

ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΝΟΚΙΑ ΦΟΡΤΙΖΕΤΑΙ;;;;;;; επειδή κάπου είδα ότι έχει λέει καινούριο αντάπτορα.

 

θέλω να το πάρω αυτές τις μέρες κιόλας, αλλά αν δε φορτίζεται με τους "φυσιολογικούς" φορτιστές, να το βράσω....

 

ΦΟΡΤΙΖΕΤΑΙ;;;; ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;

 

Ευχαριστώ!

 

eipes oti tha kaneis monaxa mia erwthsh kai ekanes hdh 3!!:lol:

 

des prwta to antaptoraki kai meta apofasise

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

einai poli eykolo na to kouvalas

 

den yparxei se kanena kinito tipota telio , alla ean einai aytos o logos poy den tha pareis to n70 PROVLIMA SOY . :wacko: :wacko: :wacko:

an einai dinaton sigkrinontai ola ta thetika kai kala poy exei to n70 , me to ean tha koyvalas ton antaptora? proth fora to akoyo , kai stin telikh giati na danizese fortisti ,DEN EXEIS? :blink: kai gia na se kalipso me mia lisi : pare ena fortisti aytokinitoy gia to aytokinito(kostos 9 eyro original) kai enan akoma kanoniko na ton exeis stin doyleia (kostos 12 eyro) kai teliose!!!!!!!

kai min moy peis oti ta 21 eyro poy stixizoyn ayta ta 2 einai polla lefta! giati otan dineis 450 gia to n70 den einai tipota ta 20 eyro.

egw gia paradeigma kano alli magkia exo kai deyteri mpataria i opoia einai fortismeni kai molis adeiasi i mia , bazo tin allh! ( exo bash fortisis extra batarias) :D :D

kai ego exo 2i mpataria kai einai poli voliki. Ego omos tin fortizo sto 6670:lol: :D

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαστόρια το πρόβλημα μου δεν είναι ούτε το κόστος (φορτιστή για αμάξι πχ ή στη δουλειά) ούτε να πάρω δεύτερη μπαταρία.

 

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΤΙΣΩ.

 

 

Μέχρι τώρα ποτέ δε με ένοιαζε (έχω το 3650) γιατί ήξερα ότι κατά 99.9% θα έβρισκα κάποιον φορτιστή.....

 

Τεσπά άδικα σας ζαλίζω. Ευχαριστώ

 

 

(και είναι λόγος για να μην το αγοράσω παίδες, μην ακούω χαζά)

Link to comment
Share on other sites

Παιδία σε δυο τρεις μέρες φτάνει το τηλέφωνο και σε μένα αλλά δεν ξέρω πόσες ώρες να το φορτίσω στην αρχή.Τι συμβουλές έχετε να μου δώσετε?Υπάρχει μήπως σχετικό topic?

Link to comment
Share on other sites

to klasiko poy leme se oloys !!!! mexri na stamatisei na fortizei , den exei nohma na to afiseis allo afoy ean stamatisei na fortizei den exei nohma na einai sthn priza!ean thes h mpataria soy na kratisei , h moni lysi einai na to fortizeis - ksefortizeis swsta!

thank you a lot!!!

:) :) :D

Link to comment
Share on other sites

:X :cry: mporei kapoios na nu steilei tin efarmogi Ekmathisi chrisimopoiontas kapoio app opos '' instantme'' kai na tin kasnei upload kapou?
Επιτρέπεται μόνο 1 εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...