Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα τι διαφορες εχει το N70 Music Edition απο το κανονικο Ν70 ?

 

 

Συμπληρωνοντας μπορουμε να παμε σε ενα NOKIA Shop και να ζητησουμε

να περαστει αντι η τελευταια αναβαθμιση , η εκδοση για το Music Edition;

 

Ταιριαζει δηλαδη στο Ν70;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί αλλά απο τότε που του πέρασα τις μνήμες μέσω του οoutlook χάθηκε το πολύ μικρό εικονίδιο (αν δεν κάνω λάθος της φων κλήσης το εικονίδιο)που συνόδευε την κάθε επαφή.Πως θα το ξεναπεράσω?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Που θα βρω στο κινητό μου Ν70, ποιά symbian έκδοση έχω?

 

ABOUT

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Που θα βρω στο κινητό μου Ν70, ποιά symbian έκδοση έχω?

Στο κινητό σου λίγο δύσκολο γιατί έχει μόνο την έκδοση του firmware(τη βρίσκεις με *#0000#), το οποίο δεν πολυέχει σχέση όμως με το τι προγράμματα μπορείς να του περάσεις, ενώ στο "Περί Του"(About) αναφέρει μόνο ότι είναι Symbian/Series 60... Μπορείς να τη βρείς πάντως κοιτώντας εδώ...

Xiaomi Redmi Note 9 NFC 4/128

Android 10 | MiUI 12.0.9

Link to comment
Share on other sites

http://www.slashphone.com/news/uploads/5401/nokia_n70_black_4.jpg

Το Nokia N70-Music Edition με μαύρη πρόσοψη.Όπως φένεται και εδώ θα υποστηρίζει μνήμη πάνω απο 1gb.

Up to 1GB memory, the Nokia N70 Music Edition gives you more music in your pocket.

 

Πηγή:slashphone.com

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kalispera sas!

 

Mia dior8osi sto proigoumeno xristi... Up to 1GB...= Mexri 1GB!!! Kai oxi pano apo 1GB.

 

Kalo sas apogeuma!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

gnikolai σωστη η διαπιστωση σου, αλλα αυτη ειναι απλα η επισιμη πληροφορια.

Χαλαρα θα υποστιριζει κ 2 ισως κ 4gb!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Το Nokia N70-Music Edition με μαύρη πρόσοψη.Όπως φένεται και εδώ θα υποστηρίζει μνήμη πάνω απο 1gb.

 

 

Πηγή:slashphone.com

 

Κυκλοφόρησε στη Θεσσαλονίκη? Το ψάχνω γιατί είναι ν'αλλάξω σύνδεση σύντομα αλλά κανείς δεν το έχει και δεν ξέρει πότε έρχεται.

Γνωρίζει κανείς λεπτομέρειες?

Link to comment
Share on other sites

gnikolai σωστη η διαπιστωση σου, αλλα αυτη ειναι απλα η επισιμη πληροφορια.

Χαλαρα θα υποστιριζει κ 2 ισως κ 4gb!

Υποστηρίζει μέχρι όσο υπάρχει. Για την ώρα έχουμε μέχρι 2GB τωρα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δε θα περιέχεται κάρτα μνήμης 1GB στη συσκευασία της συσκευής ;

Απλά θα είναι συμβατή με τέτοιου είδους κάρτες μνήμης ;

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia ti kanete??? elpizw na eiste oloi/es kala!!! :) tha ithela na rwthsw kati...! mou estilan mia eikona sto kinito mou paw sta minimata na tin anoixw kai mou tin anoigei me to programma PhotoRite pou exw...pws tha tin apothikeusw stin ekthesi mou??? den mou exei apothikeusi ! :S thanks! :)
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

hello παιδια. τις τελευταίες μέρες έχει προκύψει ενα προβλημα με το ν70 μου. Μου ερχονται μηνυματα, χτυπανε αναπαντητες και παρολαυτα δεν τα ακουω! Δεν εμφανιζονται καν στο desktop "δλδ το 1 μηνυμα εληφθη δεν μου το εμφανιζει, παρολο που εχει ερθει το μηνυμα!" Πρεπει να πηγαινω στα εισερχομενα για να βλεπω αν εχει ερθει καποιο νεο μηνυμα. επισης οταν στελνω μην. δεν πεταγεται το κουτακι της αναφορασ, γενικα δεν υπαρχει καμια ειδοποιηση! να σημειωσω οτι το προφιλ ειναι το γενικο, το στανταρ θεμα του ν70 και firmware εχω σχετικα παλιο 3,0546,2,3 18-11-05. εχει αντιμετωπισει κανεισ το ιδιο προβλ? Τι να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

και επανεκκινηση εχω κανει και προφιλ εχω αλλαξει και την καρτα μνημης εχω βγαλει..... δεν ξερω τι παιζει ειλικρινα.....

ena format tha se swsei!!!!kai tha doyleyoyn ola roloi

Link to comment
Share on other sites

φορματ στο τηλεφωνο, στην καρτα μνημης η και στα δυο?

Αφου θα κανεις φορματ στο τηλεφωνο κανε κ στην καρτα κ πιστευω πος θα ληθει το προβλημα στο κινητο σου. Αν δεν γνωριζεις πος γεινετε το φορματ διαβασε εδω :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia ti kanete??? elpizw na eiste oloi/es kala!!! :) tha ithela na rwthsw kati...! mou estilan mia eikona sto kinito mou paw sta minimata na tin anoixw kai mou tin anoigei me to programma PhotoRite pou exw...pws tha tin apothikeusw stin ekthesi mou??? den mou exei apothikeusi ! :S thanks! :)

 

Θα πρέπει να την αποθηκεύσεις χειροκίνητα, χρησιμοποιώντας κάποιον explorer για το κινητό. Θα πας στο C:\system\mail (ή στο E:\system\mail, αν έχεις επιλέξει να αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης) και θα ψάξεις το αρχείο μέσα στους φακέλους. Μετά μπορείς να την μετακινήσεις εκεί που θέλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να την αποθηκεύσεις χειροκίνητα, χρησιμοποιώντας κάποιον explorer για το κινητό. Θα πας στο C:\system\mail (ή στο E:\system\mail, αν έχεις επιλέξει να αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης) και θα ψάξεις το αρχείο μέσα στους φακέλους. Μετά μπορείς να την μετακινήσεις εκεί που θέλεις.

 

to ekana file mou...kai i foto einai stin ekthesi...! vrika omws kapoio bug!!! otan paw na dw tis foto me to PhotoRite , tin eikona pou apothikeusa xeirokinita den mou tin deixnei apo to photo rite enw uparxei stin ekthesh...! why???

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Αφου θα κανεις φορματ στο τηλεφωνο κανε κ στην καρτα κ πιστευω πος θα ληθει το προβλημα στο κινητο σου. Αν δεν γνωριζεις πος γεινετε το φορματ διαβασε εδω :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578

 

οκ thanx! ενα τελευταιο πραγμα θέλω να ρωτησω: μήπως ειναι καλυτερα να παω στη νοκια να μου περασουν την τελeυταια εκδοση firmware συνδυαζοντας ετσι το αναποφευκτο πλεον format με την αναβάθμιση του κινητου μου?

Link to comment
Share on other sites

οκ thanx! ενα τελευταιο πραγμα θέλω να ρωτησω: μήπως ειναι καλυτερα να παω στη νοκια να μου περασουν την τελeυταια εκδοση firmware συνδυαζοντας ετσι το αναποφευκτο πλεον format με την αναβάθμιση του κινητου μου?

 

 

Θα σου πρότεινα ναι.....

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

paidia 3 erwthseis

 

1)mporw na paw se nokia club kai na zhthsw na mou valoun to music edition firmware sto normal n70 mou?

2)maurh prosopsh exei bgei i akoma?

3) ta ad41 headsets exoun kukloforhsei se ellhnika nokia shops kai an nai poso exoun?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...