Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια 28 με 30 Mb περιπου free memory που εχω ειναι καλα?!!!

Ποσο ειναι το ανωτερο και απο ποσο αρχιζει να ειναι το επικινδυνο για κολληματα και καθυστερηση?:blink: :wacko:

(μου φαινεται εχει ηδη αρχισει τα κολληματα!)

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια 28 με 30 Mb περιπου free memory που εχω ειναι καλα?!!!

Ποσο ειναι το ανωτερο και απο ποσο αρχιζει να ειναι το επικινδυνο για κολληματα και καθυστερηση?:blink: :wacko:

(μου φαινεται εχει ηδη αρχισει τα κολληματα!)

 

μονο καλο αυτο θα ελεγα ειναι υπεραρκετο. Κατα την γνωμη μου και 8mb ελευθερα να εχεις καλα ειναι.

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

to ekana file mou...kai i foto einai stin ekthesi...! vrika omws kapoio bug!!! otan paw na dw tis foto me to PhotoRite , tin eikona pou apothikeusa xeirokinita den mou tin deixnei apo to photo rite enw uparxei stin ekthesh...! why???

 

kamia apantisi??? :(

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφα τον αρχειων σου ετσι οστε αν σου τυχη κατη κα σου χαθουν τα αρχεια που εχεις να μπορεις να τα ξαναεπαναφερεις :O
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έπαθα και εγώ. Το πήγα στην Νόκια για να το φτιάξει και σε μισή ώρα ήταν έτοιμο.

 

file ouzo_mezes, se poio nokia to phges? sta kentrika? kai epishs ti egine me tis epafes kai ta arxeia pou eixes perasei mesa? xa8hkan h ola htan ok?

Link to comment
Share on other sites

file ouzo_mezes, se poio nokia to phges? sta kentrika? kai epishs ti egine me tis epafes kai ta arxeia pou eixes perasei mesa? xa8hkan h ola htan ok?

Πραγματικα, αν τυχει αυτο που ειπε ο φιλος ouzo_mezes, τι γινετε? Χανεται τιποτα? Απ' οτι μου φαινεται, δεν νομιζω, αφου το πας για επισκευη και οχι για αναβαθμιση.:rolleyes: Σωστα?:worry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα, αν τυχει αυτο που ειπε ο φιλος ouzo_mezes, τι γινετε? Χανεται τιποτα? Απ' οτι μου φαινεται, δεν νομιζω, αφου το πας για επισκευη και οχι για αναβαθμιση.:rolleyes: Σωστα?:worry:

Έκανα ένα λάθος. Δεν το έφτιαξαν στο nokia club, αλλά έφυγε στα κεντρικά και έγινε επισκευή. Αλλά μου περάσανε την καινούρια έκδοση που είχε βγει τότε. Ότι είχα μέσα χάθηκε, αλλά είχα κάνει backup οπότε οι επαφές σώθηκαν. Αν δεν έχεις κρατήσει τις επαφές και γενικά ότι έχεις στην μνήμη του κινητού δυστυχώς τα χάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Στο xxxxxxxxxxxxxx θα βρεις παρα πολλα.

Εγω προσωπικα δεν χρησιμοποιω καποιο, αλλα γενικα δεν αξιζει...μονο μπαταρια τρωνε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

ακομα και αυτο με τα ρολογια που εχει διαφορες παραλαγες τρωει μπαταρια?δεν το ξερα..:(
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον τρεχει μια παραπανω εφαρμογη, τρωει...Μπορει να μην ειναι κ πολυ αισθητη η διαφορα αλλα οπως κ να εχει μικραινει η αυτονομια..

Οπως αν εχεις συνεχεια ανοιχτο το bt.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

magges mpaino fantaros kai leo na paro to kinito mazi mou ki o theos voithos...

iparxei mpataria megaliteris xoritikotitas???

skeftomai na paro alli mia gia kavatza alla den einai kai to idaniko mou.... ti lete???

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να ακους μουσικη κ να παιζεις παιχνιδια, καλυτερα να προμηθευτεις ακομη μια μπαταρια.

Πρεπει να υπαρχει μπαταρια μεγαλητερης χωρητικοτητας αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η bl-6c αλλά δεν έχει σχεδόν καμία διαφορά από την μαμά

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο κωδικος κλειδωματος του κινητου; Δοκιμασα τα 12345 και 00000, αλλα δεν τα δεχεται.

 

Αν δεν τον εχεις αλλαξει :rolleyes: , 12345 :ninja:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Πώς μπορώ στο Ν70 να κάνω uninstall μιας εφαρμογής? Όχι απλά να σβήσω το αρχείο της εφαρμογής αλλά να το απεγκαταστήσω εντελώς απο το κινητό. Ευχαριστώ. Αν υπάρχει ήδη η απάντηση μπορείτε να με παραπεμψετε εκεί. Με search δεν βρήκα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Πώς μπορώ στο Ν70 να κάνω uninstall μιας εφαρμογής? Όχι απλά να σβήσω το αρχείο της εφαρμογής αλλά να το απεγκαταστήσω εντελώς απο το κινητό. Ευχαριστώ. Αν υπάρχει ήδη η απάντηση μπορείτε να με παραπεμψετε εκεί. Με search δεν βρήκα κάτι.

Πας στη διαχειριση εφαρμογοων μπενεις μεσα πας επανο στην εφαρμογη που θελεις να διαγραψεις και πατας επιλογες>διαγραφη:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ gianpithio για την βοήθεια αλλά αυτό το έχω κάνει ήδη και έτσι σβήνεται μόνο το αρχείο setup (.sis) της εφαρμογής. Δεν σου κάνει και uninstall γιατί το πρόγραμμα εξακολουθεί να υπάρχει και μετα την διαγραφή.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ gianpithio για την βοήθεια αλλά αυτό το έχω κάνει ήδη και έτσι σβήνεται μόνο το αρχείο setup (.sis) της εφαρμογής. Δεν σου κάνει και uninstall γιατί το πρόγραμμα εξακολουθεί να υπάρχει και μετα την διαγραφή.

Εγκατεστησε ενα fileman και πηγενε και σβηστο μονος σου μεσα στο C η το E αναλογος με το που εχεις εγκαταστησει την εφαρμογη! πηγενε μεσα στο system>apps> πηγενε στην εφαρμογη που θελεις να σβησεις και πατα το c και διεγραψε την. αν θελεις και υπαρχει σβησε και ενα αρχειο που θα βρεις μεσα στο system>install :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΩ Ν70 VODAFONE LIVE Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΝΜ <ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΟΓΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ>..ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΘ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΩ Ν70 VODAFONE LIVE Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΝΜ <ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΟΓΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ>..ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΘ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??

Πηγενε μεσα στην διαχειριση εφαρμογων μπενεις μεσα πατας επιλογες>ρυθμισεις> εγκατασταση λογισμικου> και το κανεις Ενεργοποιηση :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...