Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γειά σας. Που μπορώ να βρώ το default original theme του Ν70;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ισως χαζη ερωτηση..γιατι οταν περναω ενα ringtone mp3 μεσα απο τραγουδια που εχω στο pc η ποιοτητα του ηχου δεν ειναι η ιδια οπως τα mp3 που εχει το τηλ. απο την μανα του?? φταιει το προγραμματακι που τα περναω? (εχω το mp3 to ringtone) η απλα το τηλ. δεν υποστηριζει το ιδιο τα mp3 που του περνας εξωτερικα??
Link to comment
Share on other sites

epeidi oi epomenes erotiseis einai aftonoites alla esi den edoses apantisi ek ton proteron .. :P poso kai pou?

 

Αν κοίταζες λίγο πιό πάνω, θα έβλεπες τα links :)

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες εχει κανενα προβλημα η εκδοση 5,0609,2,0,1 με την συνδεση για το PC?

δεν μπορω να συνδεσω το ν70 μου

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

παιδες εγω εχω την 3,0546,2,3 και εχω προβλημα με την συνδεση , ακσιζει να παω να βαλω την 5 ?

α και κατι αλλο : τα αρχεια DAT που βλεπω στο pc suite και ειναι μεγαλα τι ειναι ? εχω ενα 77 μβ .

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει αντιμετωπισει κανεις προβλημα λογισμικου με το Ν-70? στο δικο μου χαλαει το μικροφωνο και ποτε δουλευει και ποτε οχι.το εχω στειλει για service εδω και ενα μηνα πειριπου και ακομα δεν ειναι ετοιμο...
Link to comment
Share on other sites

το συνδεω αλλα δεν μου το βγαζει στο Nokia browser ενω στην οθονη του κινητου βγαζει το σηματακι οτι εχει γινει συνδεση με καλωδιο

 

και παρατηρησα οτι οταν παει να ανοιξει την μουσικη μου δεν την ανοιγει και με πεταει εκτος

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έχω καιρό να παρακολουθήσω τις εξελίξεις στο Ν70 μπορείτε να μου πείτε ποια είναι η τελευταία έκδοση του λογισμικού του κινητού? Από ότι κατάλαβα έχουνε βγει αρκετές ε...Α και πως βλέπω την τρέχουσα έκδοση του λογισμικού? THANKS!!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω ερώτηση σχετικά με την επεξεργασία των βίντεο από το Ν70 στον υπολογιστή.

Έχω περάσει τα βίντεο με card reader στον υπολογιστή και θέλω να τα κάνω DVD όσο αυτό είναι εφικτό αν γίνεται με ποιο πρόγραμμα μετατρέπονται τα mp4 σε avi;;;

Link to comment
Share on other sites

Thnx EliMiNaToR!!!! Αντε να δούμε αν θα ανοίγει γρηγορότερα πλέον και επισής δε θα χρειάζεται να βγαλω την μπαταρία για να ανοίξει ξανά το κινητό και να με πάει στην οθόνη για το pin κάθε φορά που κλείνει από μπαταρία!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι δυνατον να κατεβασω το ελληνικο μενου απο καπου και να το εγκαταστησω μονος μου καπως μεσω του USB cable?
If you can't be strong, then try to be smart... :cool:
Link to comment
Share on other sites

giati na kathese na paidevese na to kaneis monos sou pigene to se ena nokia shop kai pes tous na sto valoune .me egguisi einai tzapa alliws kapou sta 15 euro nomizo :)
Link to comment
Share on other sites

giati na kathese na paidevese na to kaneis monos sou pigene to se ena nokia shop kai pes tous na sto valoune .me egguisi einai tzapa alliws kapou sta 15 euro nomizo :)

Συμφωνώ κι εγώ.

Δεδομένου ότι η nokia δίνει πλέον εγγύηση 2 ετών, δεν πρέπει κανείς κάτοχος σειράς Ν κινητού να έχει ξεπεράσει το όριο αυτό !!

Παιδιά γειά σας. Που μπορώ να βρώ το default original theme του Ν70;

Με ένα soft format είμαι σίγουρος ότι θα επανέρθει

Λεπτομέρειες για το how-to εδω

Link to comment
Share on other sites

Ποπο!Ποσα ποστ γιαυτο το κινητακι..Λοιπον..εγω το πηρα τα Χριστουγεννα..Το πηρα πριν κυκλοφορησει σε αρκετα μαγαζια και δυστυχως εχουν προκυψει αρκετα προβληματα.Εψαξα σε 2-3 σελιδες του forum αλλα δεν βρηκα απαντηση..Πλεον τα mp3 που έχω περασει δε μου τα παιζει σαν ηχο κλησης.Ενω χτυπαει κανονικα για sms-ξυπνητηρι κτλ...Φταιει το οτι μου εχει πεσει 2-3 φορες η θελει αναβαθμιση;Ας με βοηθησει καποιος;/εχω απιβδησει....:(...

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

δεν χτυπαει καθολου ε?μηπως μια χτυπαει κ μια οχι?

αν το βαλεις να παιξει θα ακουγεται ομως ε?

αν ναι,για ολα αυτα φταιει το λογισμικο που φορας..

μην απελπιζεσε ομως,κανε ενα backup(ξερεις τι ειναι?:rolleyes:) και παντο σε ενα νοκια σοπ και εισαι ετοιμη.. :happy:

 

PS: αν δεν ξερεις τι ειναι backup,ειναι η διαδικασια κατα την οποια αποθηκευεις ολα τα δεδομενα σου,η τουλαχιστον αυτα που εχεις επιλεξει εσυ στο κινητο σου..

backup μπορεις να κανεις με το νοκια pc suite ,μια εφαρμογη η οποια βρισκεται μεσα στο cd απο την συσκευασια..:)

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοστακι μου ειχα απογοητευτει τελειως..Λεω αδικα τοσα λεφτα?Μια χτυπαει και μια οχι..backup δεν ξερω τι ειναι..Μπορεις να μου εξηγησεις λιγακι?η εκδοση που εχω ειναι η 2.0536.0.2...πολυ παλια ε? :P

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...