Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρωτησα σημερα για την τιμη του Ν70 σε καταστημα κινητων και μου ειπαν 540 euros. Πολλα δεν ειναι ρε παιδια?:confused: :hypno: Εσεις ποσο το εχετε παρει τωρα τελευταια?

 

Η τιμη που σασ λεω ειναι για ανανεωση συμβολαιου (cosmote) χωρις βεβαια να υπολογισω και την επιδοτηση(100ε)!! παρολα αυτα παλι ερχεται ακριβα! :protest:

Link to comment
Share on other sites

Έχω μία ερώτηση να κάνω.Αν βάλω μά κάρτα 1gb στο Ν70 θα δουλεύει κανονικά ή θα κολλάει??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα σημερα για την τιμη του Ν70 σε καταστημα κινητων και μου ειπαν 540 euros. Πολλα δεν ειναι ρε παιδια?:confused: :hypno: Εσεις ποσο το εχετε παρει τωρα τελευταια?

 

Η τιμη που σασ λεω ειναι για ανανεωση συμβολαιου (cosmote) χωρις βεβαια να υπολογισω και την επιδοτηση(100ε)!! παρολα αυτα παλι ερχεται ακριβα! :protest:

sta e stores ehei 460-490 euro..to plaisio to ehei nomizo 475 euro...gia des

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μελλοντικός αγοραστής του ν70 θέλω να ρωτήσω αν ύπαρχει δορυφορική πλοήγηση γι αυτό το κινητό και για ποιες πόλεις.

agorazeis ena Bluetooth GPS reciever,yparhei to TOM TOM&route66 kai eisai ok

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Γιατι τα videos.mp4 που τραβαω με το Ν70 δεν μου παιζουν στο winamp????

εχω το 5.2 ,εχω βαλει και plugin για mp4.....

Ti να κανω???

 

Δεν το εχω δουλεψει με mp4,δεν ξερω τι ακριβως φταιει .

Αν θες δοκιμαζεις το Philips Platform 4 player για αναπαραγωγη mp4.

http://www.hwsetup.it/files/download/player/Platform4_Player_3.0.zip

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Η κανε αυτο και παιξτα με το Media player http://rapidshare.de/files/18907820/mpeg4x.zip.html

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

...πες μου το IMEI (για να σου βρω τον κωδικο) στειλε στο κινιτο αυτη την εφαρμογη... κ οταν σου ζητησει κωδικο βαλε αυτον που θα σου πω..(την εφαρμογη την περνει κ ας ειναι κλειδωμενο.. ειναι δοκειμασμενο προγραμμα)
αυτο το προγραμμα δεν ειναι παρανομο; δλδ ο αλλος κλεβει ενα κινητο, βαζει αυτο το προγραμμα και αμεσως το ξεκλειδωνει..!

 

επισης στο κινητο υπαρχει μια επιλογη που λεει αν θελω να στελνει μηνυμα οταν απορριπτω μια κληση. πρωτον δεν λειτουργει. πως θα την κανω να λειτουργησει; δευτερον, αν λειτουργησει το μηνυμα που στελνει ειναι με χρεωση ή δωρεαν;

Link to comment
Share on other sites

καποιος πρωην κατοχος Ν70 και νυν κατοχος Ν80 θα μπορουσε να μας παραθεσει την γνωμη του για το θεμα καμερας συγκριτικα αυτων των 2 συσκευων?
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω εαν υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορει να σβηνει τα προγραμματα απο το κινητο μαζι με ολες τις καταχωρησεις που αφηνουν αυτα, οπως πχ στην registry. κατι σαν unistaller..

 

και συγνωμμη αν γινομαι κουραστικος, αλλα εχω μια απορια. εστω οτι ενεργοποιω το internet. ειμαι στην tim. θα μπορω να μπαινω και στην tim imagine και στο κανονικο internet; επισης τι ταχυτητες θα εχω; ειναι καλυτερα να μπαινω μεσω 3g; βεβαια το προβλημα ειναι οτι δεν εχω καρτα 3g.. και τι ακριβως θα γινει για να ενεργοποιησω το Internet; για e-mail ποιο προγραμμα μου προτεινετε; θελω να βλεπω τα e-mail μου που εχω στο gmail.

τελος για τα mms τι πρεπει να κανω;

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τιποτα για να μπαινω φτηνα και με καλη ταχυτητα; οντως στην περιοχη μου δεν υπαρχει καλυψη για 3g.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας εχω ενα προβλημα το Ν70 μου. Μου επεσε κατω κ απο τοτε οταν με παιρνουν τηλ αλλες φορες χτυπαει κ αλλες οχι(ειναι δηλ να το χω στο αθορυβο). Καποια βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

δεν πρεπει να ειναι απο την πτωση αλλα απο το λογισμικο που φορας..η επειδη μαλλον μπουκωνει το ηχειο..δοκιμασε ενα φορματ..και ακομα καλυτερα..πανε για μια αναβαθμηση που πιθανον..εχεις μια απο τις προηγουμενες..(για να δεις το λογισμικο πατας στην αναμονη *#0000# :) )
Link to comment
Share on other sites

βασικα εγω ποτε δεν ειχα καποιο ουσιωδες προβλημα..την πρωτη αναβαθμηση την εκανα εντελως στο φλου..ετσι επειδη ηταν πιο νεα..μετα δεν χρειαστηκε..αφου τα εχω ολα..γιατι να το ρισκαρω?:)
Link to comment
Share on other sites

piga gia anavathmisei simera,mporo na po oti to menu kai to gallery anoigoune poly grigora tora,eida oti ehei allagei stis epiloges toy camera,ekei poy leei shooting mode,episis otan to pliktrologio einai kleidomeno anoigontas to kapaki tis cameras paramenei kleidomeno kai episis patontas kapoio arithmo tora soy vgazei to video call sto dexi hotkey (gia na patiseis video call se speed dial)Axizei i anavathmisei
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

piga gia anavathmisei simera,mporo na po oti to menu kai to gallery anoigoune poly grigora tora,eida oti ehei allagei stis epiloges toy camera,ekei poy leei shooting mode,episis otan to pliktrologio einai kleidomeno anoigontas to kapaki tis cameras paramenei kleidomeno kai episis patontas kapoio arithmo tora soy vgazei to video call sto dexi hotkey (gia na patiseis video call se speed dial)Axizei i anavathmisei

auto me to portaki den to xerw...tha to dokimasw aurio an kai mou fenete oti akoma kai klidwmeno na einai to pliktrologio an anoixei to portaki tis kameras i kamera anoigei...aurio tha dw giati twra fwrtizei :)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά άξιζε η αναβάθμιση... Στη δική μου περίπτωση όμως, με κλειδωμένο ή όχι πληκτρολόγιο όταν κατεβάσω το κάλυμμα της κάμερας η κάμερα ενεργοποίειται...! :(
 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά άξιζε η αναβάθμιση... Στη δική μου περίπτωση όμως, με κλειδωμένο ή όχι πληκτρολόγιο όταν κατεβάσω το κάλυμμα της κάμερας η κάμερα ενεργοποίειται...! :(

Ναι αλλά όταν κλείσεις πάλι το καπάκι κλειδώνει πάλι το πληκτρολόγιο. Δε νομίζω ότι το έκανε με την προηγούμενη έκδοση!

Link to comment
Share on other sites

γιατί κάθε φορά που μπαίνω στο resco viewer μου ζητάει registry? τα πατάω κάθε φορά,ενεργοποιείται,αλλά την επόμενη φορά πάλι το ίδιο..

 

και κάτι άλλο,αξίζει να του κάνω τώρα αναβάθμιση ή να περιμένω λίγο ακόμα που είπανε ότι θα ξαναβγεί η τελευταία αλλά διορθωμένη σε κάτι που παρουσίαζε??

Link to comment
Share on other sites

για το resco viewer..εννοεις βαζεις το κρακ-σεριαλ και μετα παλι στο ξαναζηταει?

οσο για την αναβαθμηση..αν δεν εχεις προβλημα,οπως ευτυχως κι εγω μην την κανεις..:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...