Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλα, θα πουλησεις το κινητο για να παρεις το ιδιο ΓΙΑΤΙ? Γιατι κλώτσησε μια βιδα????

 

Πηγαινε παρε μια βίδα.

 

 

Μπορει και ο λόγος που το εκαναν να μην ειναι μονο αυτος.

Αν αφησεις την βιδα ξεβιδωτη τοτε καποιες επαφες δεν θα πατησουν καλα και ετσι το κινητο δεν θα δουλευει σωστα η και καθόλου.

Εσυ θα το πήγαινες στο service και θα τους ελεγες το και το. Ε, αυτοι τι θα εκαναν???? Δεν θα σου ελεγαν "Θελει αλλαγη η πλακέτα" η κατι παρομοιο?

 

Ρε παρτε το χαμπαρι μας δουλευουν, αλλιως δεν βγαζουν Λ7. ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΟΥΣ χωρις πλακα

file den katalabes...oles oi vides einai vidomenes...egw mia vida peiraxa tin opoia den eixan vidwsei kala! auth tin vida pou piraxa tin gratsounisa me to na tin vidosw...to kinito einai mia xara! xereis ti?? OTAN TO EIXA PAEI GIA ANAVATHMISI TO KINITO TO ANOIXAN APO MESA! ;) GIATI EIXAN MISO KOUMPOSI TIN MPRWSTINH PROSOPSI! ARA KATI PEIRAXAN..TWRA POU VGIKE KAI ALLI ANAVATHMISI THA TO ANOIXOUN KAI THA DOUN OTI MIA VIDA EINAI PIRAGMENI KAI THA POU DEN METRAEI H EGUHSH! (an to paw gia navathmisi)!

 

na xerete oti se kathe anavathmisi to kinito to xevidonoun! emena mou to eixan miso koumpomeno kai mia vida misovidomeni tin opoia blakeia mou pou tin vidosa!

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Εστω, γρατζουνιστηκε(δεν πιστευω να εχεις προβλημα).

 

Μπορει να μην ειχε τωρα προβλημα αλλα μπορει να αποκτουσε αν το αφηνες.

 

Γιατι να το ξεβιδώσουν? Δεν υπαρχει λογος.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Εστω, γρατζουνιστηκε(δεν πιστευω να εχεις προβλημα).

 

Μπορει να μην ειχε τωρα προβλημα αλλα μπορει να αποκτουσε αν το αφηνες.

 

Γιατι να το ξεβιδώσουν? Δεν υπαρχει λογος.

Otan to eixa paei gia navathmisi to kinito itan vidwmeno...otan to pira i mia vida itan xevidomeni kai i mprwstini prosopsi miso koumpomeni! ara to anoixan! ;)

To anoigoun to kinito! mporei gia na doun an exeis peiraxei tpt opws egw gia tin eguhsi ;) den einai toubla...xeroun tin kanoun ;)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Ο καλυτερος τροπος να κανεις ανανεωση ειναι να το διαγραψεις.Λιγη προσοχη χρειαζεται στο τι βαζεις στο κινητο.Καλα τα antivirus για τα pc αλλα για τα symbian κινητα λιγο αχρηστα δεν νομιζεις?Ειδικα οταν απαιτειται και οικονομικη επιβαρυνση.

 

Έλεγα μήπως υπηρχε τρόπος να κατέβαζα από το διαδίκτυο την κάθε αναβάθμηση και μετά να την πέρναγα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Έλεγα μήπως υπηρχε τρόπος να κατέβαζα από το διαδίκτυο την κάθε αναβάθμηση και μετά να την πέρναγα.

 

Συγκεκριμενα:o symantec mobile security εχει τακτικα updates στα virus definitions απο τα μελη του i p h o n e ;) ;)

:whistle: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Δε μου λετε, έφτασε η v3.56 στην Ελλάδα?Την πέρασε κανείς να μας πεί τι παίζει?

 

Παρατήρησα το εξής ανεξήγητο χθές. Στα καλά του καθουμένου άναψε ο φωτισμός της οθόνης! Χωρίς λόγο! Μετά από κάνα 5 λεπτο ξανά το ίδιο! Κατα τη διάρκεια του φαινομένου ο φωτισμός του δωματίου ήταν ο ίδιος οπότε αποκλείεται να ευθύνεται ο αισθητήρας! (Απλά το αναφέρω)

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το κινητό απο το ΝΟΚΙΑ του Αγίου Νικολάου Κρήτης. Το είχα πάρει από το ebay Γερμανίας χωρίς ελληνικά και τα έβαλα τώρα με την έκδοση 5.0609.2.0.1 01/03/06 RM84. Επειδή βλέπω οτι ρωτάτε για αλλαγές σε σχέση αλλές εκδόσης, μόνος δεν μπορώ να καταλάβω (πρώτο NOKIA SERIES 60) , άλλα αν γίνεται με ερωτήσεις(καθοδήγηση δική σας) συγκεκριμένες ευχαρίστως αν μπορώ να βοηθήσω
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα:o symantec mobile security εχει τακτικα updates στα virus definitions απο τα μελη του i p h o n e ;) ;)

:whistle: :whistle:

 

thanks:)

Link to comment
Share on other sites

hi Παιδια. Έχω την εκδοση 3,05 κλπ. Εχω πρόβλημα με το τις κλησεις. (χτυπαει το νοκια τουν αντι του ηχου μπ3 που εχω βάλει) η νέα εκδοση που έχει μολις βγει(5, κατι) το διορθώνει αυτο??
Link to comment
Share on other sites

Την αλλοίωση του ήχου στην τελευταία έκδοση είναι το πρόβλημα γιατί εγώ την έχω στην τελευταία αλλά στην πρώτη έκδοση δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω την εκδοση 3.0546.2.3 και πηρα το κινητο πριν 1 εβδομαδα απο γερμανο.Υπαρχει καμια πιο καινοθρια εκδοση?Και αν υπαρχει ποια ειναι?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει η V_5 ΑΛΛΑ αν δεν αντιμετωπιζεις καποιο προβλημα μην την κανεις..;)

(προσωπικη αποψη)

Link to comment
Share on other sites

telika paidia me to thema pou efaga mia vdida prospathontas na tin vidoso...!

 

pira tin nokia sto irakleio kritis...kai tous eipa...{ otan eixa ferei to kinito gia anavathmisi mia vida den tin eixate vidwsei kala...(gia poio logo to xebidwsan den xerw) kai tin vidwsa me ena mitotsipido kai tin gratsounisa...! i egguhsi metraei?? kai mou eipan NAI arkei na min exeis lisi olo to kinito...dld na min exw xevidwsei kai tis 6 vides}...! A kai mou eipan fere na sou valoume mia alli! aurio to prwi tha paw ;)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειχε κανεις ποτε προβλημα με το Pc suite. Το εχω εγκαταστησει κανονικα και οταν παει να ενωθει με το Get Connected με το usb, μου βγαζει μηνυμα λαθους "PC suite does not support the connected phone. Install a correct version of PC Suite and try again". Εχω την εκδοση 6.6 αυτη που ερχεται με το CD. Ειχα κατεβασει και την νεοτερη, 6.7 αλλα παλι τα ιδια. Τι να κανω? Εχω κανει απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση αλλα δεν λυνεται το προβλημα. Εχω τρελαθει. Ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης :D Τι να κανω? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δες εδώ...

 

h**p://cgi.ebay.co.uk/3-5mm-Audio-Jack-Adaptor-Mic-for-Nokia-9500-3230-6260_W0QQitemZ9702284947QQcategoryZ42409QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Ελπίζω να βοήθησα...

 

Ναι, βοήθησες.

Το παράγγειλα

:)

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους

Μολις χθες πέρασε την v5 στο Ν70.

 

Να σας πω την αλήθεια εμφανείς αλλαγές και ουσιαστικές δεν είδα.

Αν εξαιρέστε το εικονίδιο της μουσικής που άλλαξε και κάνει σάρωση και της κάρτας, καθώς και οτι στην έκθεση όταν κάνεις γρήγορη αναζήτηση βλέπεις τις φωτο να μετακινούνται λίγο πιο σπαστά δεν πρόσεξα κάτι άλλο.

 

Έχει κανείς τίποτα να προσθέσει?

Link to comment
Share on other sites

....................

Τα αρχεία που επισυνάπτεις είναι ελεγμένα για ιούς και trojan;

Δημήτρης Καλαμάτα

HTC HD2 ROM: Omega v22.5-29007 DINIK with CHT 2 Radio: 2.14.50.04

Link to comment
Share on other sites

1oν εχω γραψει στο τοπικ με τις εφαρμογες οτι δεν προκειτε για ιο απλα συγκεκριμενα προγραμματα(οπως το nod32-esset)..το βρισκει ως τρογιαν..ουσιαστικα δεν ειναι κατι που πρεπει να φοβασαι γιατι την συγκεκριμενη εφαρμογη(restart.sis)την εχω εδω και πολυ καιρο..και στο pc και στο κινητο μου ;)

2ον ο φακελος δεν ειναι δικος μου,απλα για να σας βοηθησω τον εβαλα στην υπογραφη μου..;)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα την v5 και διαπίστωσα ότι έκοψαν ένα από τα θέματα που υπήρχαν (το απλό με το μπλε – άσπρο) επίσης η κάμερα ξεκινά αρκετά πιο γρήγορα σε σχέση με πριν , όπως επίσης αλλάξανε και μερικά λεκτικά στα μενού , και στης επιλογές τις κάμερας εκεί που επιλέγεις την ποιότητα βάλανε μενού με γραφικά.

Αυτά βρήκα μέχρι στιγμής , και πιστεύω ότι αξίζει κάποιος να την περάσει

Link to comment
Share on other sites

Θα την περάσω αύριο από την nokia στον Πειραιά. Πιστεύω να διορθωθεί η αλλίωσει του ήχου. Μπορείτε να το επιβεβαιώσετε εσείς που έχετε την v 5 ότι δεν αλλιώνετε ο ήχος από το 3G σε gsm ;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Το πιο ενοχλητικό μέχρι στιγμής στο τηλέφωνο είναι το ότι ενώ έχεις κλειδωμένο το πληκτρολόγιο ενεργοποιείται η κάμερα όταν ανοίξεις το κάλυμμα. Μήπως διορθώνεται αυτό με την 5 ;;

Κατα τα άλλα το κινητό είναι super, δεν το μετανοιώνω λεπτό που το αγόρασα...

Link to comment
Share on other sites

Το πιο ενοχλητικό μέχρι στιγμής στο τηλέφωνο είναι το ότι ενώ έχεις κλειδωμένο το πληκτρολόγιο ενεργοποιείται η κάμερα όταν ανοίξεις το κάλυμμα. Μήπως διορθώνεται αυτό με την 5 ;;

Κατα τα άλλα το κινητό είναι super, δεν το μετανοιώνω λεπτό που το αγόρασα...

- Camera

- Camera StartUp time improved

- Camera behavior in relation to “keypad lock” improved

κατα πασα πιθανοτητα αυτο ειναι..;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω δει καθόλου το θέμα του Ν70 θέλω να με βοηθήσετε, σκέφτομαι να το αγοράσω και θέλω να κάνω μερικές ερωτήσεις:

1. Η ποιότητα του ήχου είναι καλή?

2. Είναι συμβατό με τις παλαιότερες εφαρμογές και παιχνίδια για smart phones?

3. Αναπαράγει αρχεία mp4?

4. Οι φωτο στο pc και εκτυπωμένες σε χαρτί είναι καλές?

5. Βγαζει φωτο σε landscape mode? (π.χ. Ν80,6280κ.λ.π.)

Thnx :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...