Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει βγει εδω και λιγο καιρο νεα βερζιον του nokia pc suite (Nokia PC Suite 67 rel 22 gre)και ειναι σχετικα ανανεωμενη..εμενα δεν ανοιγε καποια backups με αποτελεσμα να την βγαλω,διοτι δεν μου εκανε την δουλεια που ηθελα..

 

 

εκανα μια αναζητηση και δεν βρηκα κατι..(μαλλον δεν μου εβρισκε επειδη εβαζα και την εκδοση)..εαν εχει ξαναειπωθει..σορρυ!

Link to comment
Share on other sites

ποιο λες; ενα κουμπι που εχει κατω απο την θεση της καρτας μνημης πρεπει να ειναι για την λειτουργια push to talk.

 

Δεν εχει λειτουργια ΡΡΤ το Ν70...το κουμπακι αυτο που λες ειναι για την καμερα!

 

Ανοιξε το πορτακι ωστε να αναψει η καμερα...και πατα το να δεις τι συμβαινει...!

 

Ψαααξτο λιιιιγο :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει λειτουργια ΡΡΤ το Ν70...το κουμπακι αυτο που λες ειναι για την καμερα!

 

Ανοιξε το πορτακι ωστε να αναψει η καμερα...και πατα το να δεις τι συμβαινει...!

 

Ψαααξτο λιιιιγο :)

Και βέβαια έχει Push to Talk (PPT) το Ν70!!!! ;)

 

Στο site της Nokia υπάρχει το αρχείο να το κατεβάσετε και να το εγκαταστήσετε! :D

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια έχει Push to Talk (PPT) το Ν70!!!! ;)

 

Στο site της Nokia υπάρχει το αρχείο να το κατεβάσετε και να το εγκαταστήσετε! :D

 

Και τι να το κανει καποιος το ptt αφου αν δεν κανω λαθος δεν υποστηριζεται στην Ελλαδα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Και τι να το κανει καποιος το ptt αφου αν δεν κανω λαθος δεν υποστηριζεται στην Ελλαδα.

Προς το παρόν όχι... Σύντομα όμως ΝΑΙ! ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια έχει Push to Talk (PPT) το Ν70!!!! ;)

 

Στο site της Nokia υπάρχει το αρχείο να το κατεβάσετε και να το εγκαταστήσετε! :D

 

 

Ναι ετσι ευχαριστω πολυ...εννοω οτι δε το εχει εξ’αρχης το κινητο!

Link to comment
Share on other sites

Μεταλικο ως προς την εμφανιση της βαφης...με ψιγματα οπως η μεταλικη βαφη των αυτοκινητων!

Αν σου είναι εύκολο και δεν είναι μεγάλος κόπος ανέβασε κάποια στιγμή καμιά φώτο να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera paidia...eimai enas xaroumenos neos katoxos tou N70 kai exontas perasei kai apo alla kinhta me symbian leitourgiko,dhlwnw oti exoun ginei polu wraia vhmata pros ta mprosta...wstoso exw mia erwthsh...giati den uparxei dunatothta lipshs video me dunato flas???dokimazontas to anavei men monima alla polu xamhlhs entashs se sxesh me to stigmiaio flas pou vgainei stis fwto...uparxei kapoia epilogh pou den vrika 'h apla na to ksexasw???
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε το πορτακι ωστε να αναψει η καμερα...και πατα το να δεις τι συμβαινει...!

οπα! δεν το ηξερα αυτο. αλλα δεν παρατηρω διαφορα παρα μονο στο μεγεθος και στο οτι οταν παταω εκεινο το κουμπι αργει να την αποθηκευσει. γιατι γινεται αυτο; ειναι καλυτερη η ποιοτητα;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,οταν τραβαω βιντεο με το N70 η ληψη κανει σαν καρε καρε ενα πραγμα,γιατι???????

και το ιδιο κανει και στην προβολη!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia ena periergo pragma edw kai ligo kairo sta kala tou kathoumenou o hxos klisis exei ginei o standard tis nokia to nokia tune eno exw allaksei ton hxo afto xtipaei pali etsi kserei kaneis giati ?????
sector:superman: ! Nubia M2 !
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύσουμε τα sms από το Ν70 στο microsoft outlook?

 

 

Απ'οσο ξέρω όχι.

Με ένα πρόγραμμα όμως το messageStorer, αποθηκεύονται τα sms σου σε .txt μορφη και αφού τα περάσεις στο pc σου, μπορείς να τα ανοίξεις με Notepad ή Word και να τα έχεις αποθηκευμένα στον υπολογιστή σου.

Link to comment
Share on other sites

Re paidia na rotiso kati...Simera agorasa to N70 apo ena katastima Vodafone.Pao na tou peraso kamia application kai mou vgazei provlima sto security.Kserei kaneis ti prepei na kano gia na ta peraso??Thanx se olous
And God Said E={m.c.d+1/4g.10.k + (m.c.).2 + {(e.c.q.q)/10 and there was light
Link to comment
Share on other sites

re paidia ena periergo pragma edw kai ligo kairo sta kala tou kathoumenou o hxos klisis exei ginei o standard tis nokia to nokia tune eno exw allaksei ton hxo afto xtipaei pali etsi kserei kaneis giati ?????

 

Αν τον ήχο κλήσης τον έχεις μετακινήσει από το φάκελο που πρέπει να είναι (Νομίζω τους ήχους κλήσης τους αποθηκεύει στους φακέλους C:\Nokia\Sounds ή E:\Sounds - μνήμη κινητού και κάρτα μνήμης αντίστοιχα) ή αν του έχεις αλλάξει όνομα, πάει το κινητό να τον βρει όπως είναι επιλεγμένος από το προφίλ, δεν τον βρίσκει και αντί γι' αυτόν διαλέγει τον προεπιλεγμένο, που είναι ο ήχος Nokia tune. Επίσης, αν τον ήχο τον έχεις στην κάρτα μνήμης και βγάλεις την κάρτα, αν χτυπήσει το κινητό, και πάλι δεν τον βρίσκει και επομένως θα παίξει το Nokia tune.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

re paidia ena periergo pragma edw kai ligo kairo sta kala tou kathoumenou o hxos klisis exei ginei o standard tis nokia to nokia tune eno exw allaksei ton hxo afto xtipaei pali etsi kserei kaneis giati ?????

 

Υπάρχει ένα αρχείο στη σελίδα της Νοκια στο support του Ν70 "Ring tone patch file".

Κατέβασέ το και εγκατέστησέ το.

:tease:

 

ο παπάς ο παχύς ο παπαπαπαπαχύς, έφαγε παχιά φακή! γιατί παπά παχύ έφαγες παχιά φακή???!!! :O

Link to comment
Share on other sites

Re paidia na rotiso kati...Simera agorasa to N70 apo ena katastima Vodafone.Pao na tou peraso kamia application kai mou vgazei provlima sto security.Kserei kaneis ti prepei na kano gia na ta peraso??Thanx se olous

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1234046#post1234046:rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

re paidia ena periergo pragma edw kai ligo kairo sta kala tou kathoumenou o hxos klisis exei ginei o standard tis nokia to nokia tune eno exw allaksei ton hxo afto xtipaei pali etsi kserei kaneis giati ?????

 

 

Κ γω το εχω το προβλημα αυτο!!!!

 

Εχω δοκιμασει τα παντα και δε γινετε τιποτα (μη μου πειτε με Ultrex λουστικες;! :D )!!!

 

Εδω μου λενε φορματ! Αλλα δεν υπαρχει περιπτωση τετοια. Αλιμονο αν με το παραμικρο κανουμε φορματ.

 

Παιδια...σωνομαστε με soft reset???

 

Κατι αλλο...σας παρακαλω...μπορει καποιος να δει τι files εχετε στο folder C:\NOKIA\Sounds? Oυτε στο Simple ουτε Digital υπαρχει καποιος ηχος!

 

Eγω δεν εχω τιποτα! Τουλαχιστον δεν τους βλεπω με το File Manager του ΝΟΚΙΑ PC Suite!

 

Που ειναι αποθηκευμενοι οι ηχοι;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

μάλλον κάπου θα έχει ξαναγραφτεί αλλά είναι λίγο δύσκολο να ψάξω μέσα στις 200+ σελίδες του thread.

Προσπαθώ να εγκαταστήσω και να κάνω να δουλέψει το Full Screen Caller στο Ν70 αλλά δεν τα καταφέρνω με τίποτα.

Η v.2.07 δεν εγκαθίσταται με τίποτα ενώ η 3.01 εγκαθίσταται αλλά δεν δουλεύει.

Υπάρχει κάποια λύση στο πρόβλημα; Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει;

Σε εσάς λειτουργεί κανονικά; Αν δεν είναι συμβατή η εφαρμογή, υπάρχει κάποια άλλη που να κάνει την ίδια δουλειά;

Ευχαριστώ.

 

ΥΓ. nervous ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Κ γω το εχω το προβλημα αυτο!!!!

 

Εχω δοκιμασει τα παντα και δε γινετε τιποτα (μη μου πειτε με Ultrex λουστικες;! :D )!!!

 

Εδω μου λενε φορματ! Αλλα δεν υπαρχει περιπτωση τετοια. Αλιμονο αν με το παραμικρο κανουμε φορματ.

 

Παιδια...σωνομαστε με soft reset???

 

Κατι αλλο...σας παρακαλω...μπορει καποιος να δει τι files εχετε στο folder C:\NOKIA\Sounds? Oυτε στο Simple ουτε Digital υπαρχει καποιος ηχος!

 

Eγω δεν εχω τιποτα! Τουλαχιστον δεν τους βλεπω με το File Manager του ΝΟΚΙΑ PC Suite!

 

Που ειναι αποθηκευμενοι οι ηχοι;

einai sth rom tou kinhtou pou shmainei oti tha ta breis mesw tou FExplorer

sthn peripou idia dieuthinsh dhl. z:\NOKIA\Sounds

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

τωρα εχει 5 μερες που δεν με βαζει στην εκθεση!! καθε 10 μερες format θα κανω;; ελεος.. 10 παιχνιδια και 10 προγραμματα εχω μεσα μονο.. τι αλλο θελει γμτ!

 

τελικα εκεινο το κουμπι κατω απο την θηκη που μπαινει η καρτα μνημης τι ακριβως κανει με τις φωτογραφιες; τις βγαζει καλυτερες;

Link to comment
Share on other sites

re paidia exw mia aporia...ginene stin lipsi video na rithmisw to flas pote na anavei kai pote na einai automato ktlp?

 

kamia apantish den uparxi???

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν νομιζω να γινετε κατι τετοιο..ετσι κ αλλιως το φλας του δεν ειναι κατι ενοχλητικο στο βιντεο..;)

 

@CORE κατεβασε και το αρχειακι μου απο την πρωτη σελιδα..θα σε βοηθησει λιγακι..;)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη βρε παιδιά για την ερώτηση, αλλά πως στα κομμάτια κοιτάζουμε τι εκδοση εχουμε στο κινητό ; Έχουν αλλάξει λιγάκι τα πραγματα απο την εποχή του SX1....
[sIGPIC][/sIGPIC]Die you human....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...