Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πριν απο λιγο ειδα οτι υπαρχει δυνατοτητα συνακροασης. υπαρχει σε ολα τα s60 κινητα; πρεπει και ο αλλος να εχει αυτη την επιλογη; η χρεωση μετραει για μια κληση και οχι για τοσες οσοι ειναι και οι συνομιλητες!

 

μπορει καποιος να πει τα πλεονεκτηματα/μειονεκτηματα της ζελατινας καθως και τι θα συμβει εαν αφαιρεθει απο την οθονη του κινητου.

 

το εκτος δικτυου ειναι το flight mode; το εχει δοκιμασει κανεις; στο αεροπλανο εαν τους το πω θα με αφησουν να το εχω ανοικτο ή οχι;

 

* το κινητο μαμει!! *

Link to comment
Share on other sites

συνακροαση εννοεις να μιλατε ταυτοχρονα παραπανω απο 2 ατομα?αν ναι..αυτο δεν το υποστιριζουν ολα τα δικτυα(οπως πχ η βονταφον)..για καρτοκινητο μιλαω..για συνδεση δεν ξερω..

 

εαν εχεις την ζελατινα απλα αν γρατζουνιστει η οθονη(κ εχεις την ζελατινα) θα γρατζουνιστει η ζελατινα κ οχι η οθονη..;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!Σκεφτομαι και εγω να αποκτησω το n70 αν και λιγο αργα!Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι το mp3!Ειναι καλο και ποιοτικο απο τα ακουστικα,εχει δηλαδη ρυθμισεις για μπασα,πριμα κτλ οπως στο 6270?Ή απλα ειναι ενας ξερος ηχος οπως στο 6680 που ειχα παλαιοτερα!

Ξερω οτι πιθανον τετοιες ερωτησεις να εχουν απαντηθει ξανα στο forum,αλλα μου ειναι λιγο δυσκολο να διαβασω 186 σελιδες!

 

Ευχαριστω πολυ!

aris/20

The only thing i know is that i don't know anything!

THINK DIFFERENT

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα δεν εχω δει καμμια τετοια επιλογη, αλλα σιγουρα υπαρχουν εφαρμογες που κανουν αυτη την δουλεια.
Link to comment
Share on other sites

πριν απο λιγο ειδα οτι υπαρχει δυνατοτητα συνακροασης. υπαρχει σε ολα τα s60 κινητα; πρεπει και ο αλλος να εχει αυτη την επιλογη; η χρεωση μετραει για μια κληση και οχι για τοσες οσοι ειναι και οι συνομιλητες!

 

μπορει καποιος να πει τα πλεονεκτηματα/μειονεκτηματα της ζελατινας καθως και τι θα συμβει εαν αφαιρεθει απο την οθονη του κινητου.

 

το εκτος δικτυου ειναι το flight mode; το εχει δοκιμασει κανεις; στο αεροπλανο εαν τους το πω θα με αφησουν να το εχω ανοικτο ή οχι;

 

* το κινητο μαμει!! *

 

πλεονεκτηματα/μειωνεκτηματα ζελατινας....:confused:

....

τι θα συμβει αν αφαιρεθει απο την οθονη του κινητου...

Ειναι 2 σοβαρα ερωτηματα που μας απασχολουν χρονια τωρα...

1)Ποιες ειναι αραγε οι αντοχες μιας ζελατινας απλης και ποιες μια ζελατινας ιριδιου?

2)Ποια τα μειονεκτηματα των συνθετικων πλαστικων και ποια η χρηση τους?

 

Τι θα συμβει αν μετακινησω την ζελατινα απο το κινητο μου?ειναι δυνατον τα μορια τις ζελατινας να μετακινηθουν,να συγκρουστουν με τα μορια του PVC της οθονης και να υπαρξει αλυσιδωτη αντιδραση και πυρινικη σχαση?

Θα ειναι εξωθερμη η ενδοθερμη αντιδραση?

Ενας στο ΝΟΚΙΑ SHOP ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ μου ειπε πως θα ειναι ενδοθεμη αντιδραση...:X

 

help plz

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει στην Ελλάδα αντάπτορας για 3,5mm ακουστικά για το Ν70?

 

κάτι τέτοιο ε?

το πηρα 6 ευρώ με τα μεταφορικα απο το ebay.

 

http://img296.imageshack.us/img296/1826/dsc051400fo.th.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

 

Τι θα συμβει αν μετακινησω την ζελατινα απο το κινητο μου?ειναι δυνατον τα μορια τις ζελατινας να μετακινηθουν,να συγκρουστουν με τα μορια του PVC της οθονης και να υπαρξει αλυσιδωτη αντιδραση και πυρινικη σχαση?

Θα ειναι εξωθερμη η ενδοθερμη αντιδραση?

Ενας στο ΝΟΚΙΑ SHOP ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ μου ειπε πως θα ειναι ενδοθεμη αντιδραση...:X

 

help plz

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Μπράβο βρε Φιλε!ευγε με το ποστ!!!

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

lol.. phantom84 σοβαρα μιλας;

 

 

τις φωτογραφιες σε τι διαστασεις να τις μετατρεψω, ωστε να φαινονται καλυτερα και full screen ( οσο παει βεβαια ) στο κινητο; 176χ208 καλα ειναι; δεν θελω να φαινονται κενα.

Link to comment
Share on other sites

το 176χ208 θα πειραξει; επειδη τοση ειναι η αναλυση της οθονης.

μα δεν μπαινει σε ολη την οθονη το wallpaper.

Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο.. ευχαριστω!

 

Λαζαρε μην αρχισουμε τα ιδια παλι οπως παλια :whistle:

Δεν ειναι κακο να ρωτας,αλλα Πριν ρωτησουμε κατι ομως ,το σκεφτομαστε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο ε?

το πηρα 6 ευρώ με τα μεταφορικα απο το ebay.

 

Ποιό μοντέλο είναι; Το AD-15 ή το AD-45. Αν είναι το 45, η τιμή είναι καταπληκτική μιας και πρόκειται για άψογο και χρησιμότατο gadget. :)

Link to comment
Share on other sites

Ποιό μοντέλο είναι; Το AD-15 ή το AD-45. Αν είναι το 45, η τιμή είναι καταπληκτική μιας και πρόκειται για άψογο και χρησιμότατο gadget. :)

 

μοντέλο?δεν γράφει τιποτα πανω. μηπως εννοεις αυτο που εχει και μικροφωνο?Εγω πηρα βασικα αυτο για να το βαζω σαν κεραια για να ακουω ραδιοφωνο... :ninja:

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

paratisisa oti kai se emena to radio ana kapoia sec kanei diakopes mikres...thelw tin V .3.... alla m eipan pws den exei erthei sto hraklio akoma kai na perasw stis 15 to minos...aurio tha tous parw til kai tha tous ta psalw...variounte pou zoun!
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Ποσες ιντσες ειναι η οθονη? 2,2?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ποιό μοντέλο είναι; Το AD-15 ή το AD-45. Αν είναι το 45, η τιμή είναι καταπληκτική μιας και πρόκειται για άψογο και χρησιμότατο gadget. :)

Μάλλον αυτό που λέει ο karaLRS είναι imitation γιατί τα γνήσια είναι ακριβότερα. Το AD-15 πάντως δεν είναι γιατί το έχω και είναι τετράγωνη η άκρη που ενώνονται τα ακουστικά. 14,5€ το έχουν τα nokia-shop

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

2,1 :)

 

Βασικα εγω περιμενω το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ nokia N92,που το κυριοτερο χαρακτηριστικο του για μενα,ειναι η τεραστια οθονη του,μεγεθους 2.8 ιντσων... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Kαλημερα παιδες!Προβλημα:οταν παω να στειλω email απο το Ν70 χρησιμοποιωντας ενα account που εχω στο gmail(τις ρυθμισεις τις εχει ετοιμες το Ν70 ,το ξερετε αυτο) μου βγαζει το εξης μηνυμα λαθους αφου πριν προσπαθει να συνδεθει με το access point cosmote internet,και δεν το στελνει:

 

packet data :packet data connection not available

 

τι να κανω???

τη βοηθεια σας παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια στο προφιλ που λεει επιλογη δικτυου εχει 2 επιλογες την διπλη λειτουργια και το GSM. τι να επιλεξω; οταν λεει διπλη λειτουργια εννοει το UMTS;
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο προφιλ που λεει επιλογη δικτυου εχει 2 επιλογες την διπλη λειτουργια και το GSM. τι να επιλεξω; οταν λεει διπλη λειτουργια εννοει το UMTS;

Εννοεί το 3G. Aν δεν το έχεις ανάγκη Βάλτο σε GSM για τί έτσι τρώει λιγότερη μπαταρία.

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

παιδια στο προφιλ που λεει επιλογη δικτυου εχει 2 επιλογες την διπλη λειτουργια και το GSM. τι να επιλεξω; οταν λεει διπλη λειτουργια εννοει το UMTS;

 

Διπλη λειτουργια σημαινει οτι εαν εχεις καλυψη 3g ,θα μπορεις

να χρησιμοποιησεις ΚΑΙ το 3g δικτυο. Να ξερεις ομως σε περιπτωσεις

οριακης καλυψης ,θα υπαρχει συνεχως εναλλαγη απο 2g σε 3g και αντιστροφα

με συνεπεια μεγαλη καταναλωση μπαταριας .

 

Ακολουθησε τις οδηγιες του φιλου stardrive .:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...