Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεχασα να πω οτι τους υποστηριζει. Υποστηριζονται απο το Ν70. (edit δν μπορω να κανω εξαιτιας του οτι μπαινω απο το κιν)

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να πω οτι τους υποστηριζει. Υποστηριζονται απο το Ν70. (edit δν μπορω να κανω εξαιτιας του οτι μπαινω απο το κιν)

 

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!! :p

 

Αν και τελικά το έχουν βγάλει το αρχειο... :(

Αν το έχει κανεις ας βοηθήσει..!

Link to comment
Share on other sites

Παιχνιδια και προγραμματα για το Νοκια Ν70.

Απολυτως δωρεαν! Λεω τα πιο γνωστα παιχνιδια.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Τα εγραψα μηπως καποιος θελει να κατεβασει κανενα προγραμμα κ δν θελει να γραφτει xxxxxxxxxxxxx κ πιστευω ισως σας αρεσουν.

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι....?

 

εχω κατι mp3 σε φακελουs κατω απο το path e\sounds\digital. το θεμα ειναι οτι στο PowerMP3 σε μερικους φακελους μου βγαζει τα Mp3 αλλα σε καποιους αλλους οχι

 

 

γιατι αραγε?

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να τα βαλεις πιο κοντα στο Ε δηλαδει στο Ε\sounds\....... :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι....?

 

εχω κατι mp3 σε φακελουs κατω απο το path e\sounds\digital. το θεμα ειναι οτι στο PowerMP3 σε μερικους φακελους μου βγαζει τα Mp3 αλλα σε καποιους αλλους οχι

 

 

γιατι αραγε?

 

εμενα παλι δεν μου τα βγαζει ολα στην εκθεση :what:

Link to comment
Share on other sites

Οχι δν μπορεις να σβησεις τα παιχνιδια/προγραμματα που ειναι ηδη προεγκατεστημενα. Το fexplorer ειναι ενας διαχειριστης αρχειων που μπορεις να βλεπεις ολα τα κρυμμενα αρχεια/φακελους κ εχει πολλες δυνατοτητες π.χ. Να δεις πληροφοριες του κινητου , να κανεις αμεσο restart, να συμπιεσεις την προσωρινη μνημη RΑM,να αλλαξεις lοgο Οperatοr , πολλα πραγματακια. Αν θες να το βαλεις να ξες οτι το Ρrοfiexplοrer ειναι πολυ καλυτερο γιατι εχει περισσοτερες δυνατοτητες κ πιο ομορφο περιβαλλον.

 

Το προγραμμα ειναι αυτο, μην σε ξεγελαει το ονομα. τα patch θα τα βρεις στο xxxxxxxxxxxxx το 1λεγεται 10ΜΒ ΜΜC RΑΜ Βuffer, Το 2 λεγεται Ν70patch.

 

Ωχ δν λειτουργει, δοκιμασε αυτο xxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ααα θα τα παρω. Δεν γινεται! Γραψου στο xxxxxxxxxxxxxx και ψαξε εκει. @συγγνωμη για τα πολλα ποστ αλλα δν πιανουν τα link. Για καποιο λογο δν ανοιγουν μεσα απο το forum.

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Ααα θα τα παρω. Δεν γινεται! Γραψου στο xxxxxxxxxxxxxxx και ψαξε εκει. @συγγνωμη για τα πολλα ποστ αλλα δν πιανουν τα link. Για καποιο λογο δν ανοιγουν μεσα απο το forum.

το cracκed ειναι απαγορευμενη λεξη ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια!!!Μολις χθες αγορασα το N70 ME VF Live!...

Προσπαθω να περασω εφαρμογες και μου εμφανιζει αυτο το μνμ"Σφαλμα ασφαλειας στην εγκατασταση.Εγκατασταση Αδυνατη"

Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να περασω τις επαφες μου και γενικα προγραμματα και παιχνιδια.Μπηκα στο nokia.com για να κανω αναβαθμιση και μου ειπε οτι εχω την τελευταια εκδοση(V 5.0638.3.0.1)αλλα εκανα ξανα μηπως και φυγει το VF Live...Αν φταιει το VF live και δεν μπορω να κανω εγκατασταση ειναι πολυ Μ@$#@$Σ....Πειτε μου τι να κανω PLS...

 

Υ.Γ :Και πηρα χαρα που πηρα το 2ο symbian κινητο μετα απο 1.5 χρονο με το 6600....

:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια!!!Μολις χθες αγορασα το N70 ME VF Live!...

Προσπαθω να περασω εφαρμογες και μου εμφανιζει αυτο το μνμ"Σφαλμα ασφαλειας στην εγκατασταση.Εγκατασταση Αδυνατη"

Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να περασω τις επαφες μου και γενικα προγραμματα και παιχνιδια.Μπηκα στο nokia.com για να κανω αναβαθμιση και μου ειπε οτι εχω την τελευταια εκδοση(V 5.0638.3.0.1)αλλα εκανα ξανα μηπως και φυγει το VF Live...Αν φταιει το VF live και δεν μπορω να κανω εγκατασταση ειναι πολυ Μ@$#@$Σ....Πειτε μου τι να κανω PLS...

 

Υ.Γ :Και πηρα χαρα που πηρα το 2ο symbian κινητο μετα απο 1.5 χρονο με το 6600....

Πήγαινε: Διαχείριση εφαρμογών -> Επιλογές -> Ρυθμίσεις -> Εγκατάσταση λογισμικού και βάλε "όλα". Επίσης άλλαξε το Έλεγχος πιστοπ. συνδ. σε "απενεργοποίηση" ;)

 

Το VF Live! μπορείς να το βγάλεις αλλά χρειάζεται κάποια διαδικασία... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε theka_2003 με εφτιαξες....ωραια...και σορρυ για την ερωτηση γιατι στανταρ θα ειχε ειπωθει ξανα...

Σωστός.. Το έχω δει 7-8 φορές...

Καλό είναι να ψάχνουμε πρώτα ;)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ποιό πρόγραμμα διαχείρισης αρχείων για το Ν70 δίνει την δυνατότητα να φτιάχνεις κρυφούς φακέλους ή αρχεία? έχω φάει τον κόσμο αλλά τίποτα...
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Με το Smart.Guard.Pro μπορεις να κανεις κρυφα αρχεια πχ καποια photo καποιο μηνυμα δεν ξερω αν ειναι ακριβως αυτο που ζητας μπορεις ομως να το δοκιμασεις δεν χανεις τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

Με το Smart.Guard.Pro μπορεις να κανεις κρυφα αρχεια πχ καποια photo καποιο μηνυμα δεν ξερω αν ειναι ακριβως αυτο που ζητας μπορεις ομως να το δοκιμασεις δεν χανεις τιποτα!

Και με το file explorer μπορείς να κρύψεις πράγματα,αλλά όχι και μηνύματα.;)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το FExlporer? Γιατί αυτό το έχω αλλά δεν έχω καταφέρει να κρύψω αρχεία ή φακέλους με αυτό. Όταν λέω να κρύψω αρχεία ή φακέλους ενοοώ να τους κάνω κρυφούς όπως π.χ. μπορώ να κάνω κάτι αντίστοιχο στα windows. Επίσης μαζί με το FExplorer έχω και τα FileManager, SeleQ, ExplorerSP αλλά κανένα από αυτά δεν κάνει αυτή τη δουλειά.... Please Help!!!!
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το FExlporer? Γιατί αυτό το έχω αλλά δεν έχω καταφέρει να κρύψω αρχεία ή φακέλους με αυτό. Όταν λέω να κρύψω αρχεία ή φακέλους ενοοώ να τους κάνω κρυφούς όπως π.χ. μπορώ να κάνω κάτι αντίστοιχο στα windows. Επίσης μαζί με το FExplorer έχω και τα FileManager, SeleQ, ExplorerSP αλλά κανένα από αυτά δεν κάνει αυτή τη δουλειά.... Please Help!!!!

οι τελευταιες εκδοσεις του Fexplorer εχουν επιλογη για τα attributes οπου μπορεις να κανει hidden ενα αρχειο ή φακελο, κοιταξε λοιπον στις επιλογες...;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας

επειδη οι σελιδες πολλες και θελω να κανω φορματ στο κινητο μηπως μπορει καποιος να μου πει τι παταμε για να κανουμε φορματ στη μνημη του κινητου?

thx

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας

επειδη οι σελιδες πολλες και θελω να κανω φορματ στο κινητο μηπως μπορει καποιος να μου πει τι παταμε για να κανουμε φορματ στη μνημη του κινητου?

thx

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578

διαβαστε το πριν ρωτησετε.......:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ να βρω δωρεάν antivirus για n70? Συγνώμη αν έχει αναφερθεί σε κάποιο post, αλλά είναι πολλές οι σελίδες... :O
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ να βρω δωρεάν antivirus για n70? Συγνώμη αν έχει αναφερθεί σε κάποιο post, αλλά είναι πολλές οι σελίδες... :O

xxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Γίνε μέλος στο ΦΟΡΟΥΜ και θα έχεις τη δυνατότητα να κατεβάσεις το παραπάνω πρόγραμμα antivirus.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες να κάνω μια ερώτηση, γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι..;

 

Θέλω ν'αγοράσω το Ν70 αλλά βλέπω αλλού να λένε N70 Music Edition και αλλού να λένε Ν70 Black Edition. Τι παίζει ακριβώς; Άλλο το ΜE κι άλλο το Black Edition?

 

 

Ακόμα και στο ebay που κοιτάζω άλλος λέει music edition άλλος black edition κι έχω μπλέξει τα μπούτια μου. Απλά επειδή πέτυχα μια ενδιαφέρουσα αγγελία ο τύπος λέει black edition και δίνει 512mb rs-mmc card μαζί, ενώ ξέρω ότι στο κουτί του ΜΕ προσφέρουν 1gb. Φοβάμαι μην έχει αλλάξει απλά την πρόσωψη κι έχει βάλει την μαύρη το τυπάκι και με ποιάσει κώτσο...Βέβαια για χέρι με χέρι μιλάμε συναλλαγή απλά δεν θέλω να φτάσω μέχρι εκεί για να φάω την ξενέρα, τι πρέπει να κοιτάξω;

 

Του χω ήδη ζητήσει να μου στείλει και φώτος από το κουτί κλπ αλλά μ'έχει φάει η περιέργεια, έφαγα σκάλωμα ξαφνικά γιατί το κοιτάζω εδώ και 2-3 μέρες και υποτίθεται μεθαύριο θα βρισκόμασταν για να το τσιμπήσω.

 

Προσωπικά θέλω το "music edition" επέιδή είναι μαύρο και επειδή υποτίθεται είναι βελτιωμένο σε κάποια σημεία σε σχέση με το "απλό" ασημένιο Ν70, εκτός αν κάνω λάθος. Είχε βγει προβληματική μια παρτίδα δεν ξέρω, πάντως ενός φίλου μου του Ν70 το ασημί του μεινε στον τόπο και το είχε στο σερβις για 1 μήνα, και έχω ακούσει κ άλλους με παρόμοια προβλήματα και με τα μυαλά μου το "καινούριο" είναι θεωρητικά βελτιωμένο. Για ρίξτε μου τα φώτα σας ρε μάγκες γιατί έχω φρικάρει στην άγνοιά μου =)

Ευχαριστώ!

Live the moment
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...