Jump to content

Xiaomi Mi Note 3


STERGIOSZX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Αναβάθμιση σε Android 8 Oreo κάνει ?

 

Η xiaomi το έχει στην λίστα με τα κινητά που θα λάβουν την αναβάθμιση σε oreo 8 και MIUI 10.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αναφέρει πως με την επίσημη 9.5 θα είναι ξανά ενσωματωμένη η εφαρμογή της αναγνώρισης προσώπου. Κι εγώ θα περιμένω και είδωμεν....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπαμε ότι είναι σημαντική, μια αναφορά κάναμε... Υπάρχουν κάποιοι που την θέλουν όμως, εγώ δεν είμαι από αυτούς..... Το θέμα είναι αν κάποιος θέλει να πειράξει το τηλέφωνο του και να βάλει custom rom ή να περιμένει την επίσημη αναβάθμιση.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως φιλε μου ηθελα να πω ο καθενας κανει την επιλογη του εμενα θα μου αρεσε να την εχω σαν επιλογη

 

Φυσικά και εγώ θα ήθελα να εκμεταλλευτώ ότι δυνατότητα μου δίνει το τηλέφωνο μου, στην παρούσα φάση όμως και με την 9.1.4.0 που το έχω πάρει δε έχω αυτή την δυνατότητα, αλλά δεν με καίει κι όλα να την έχω την αναγνώριση προσώπου, αυτό είπα και το παλικάρι παραπάνω, φυσικά αν με την αναβάθμιση που έρχεται (την έχουν ξανά περασμένη σαν εφαρμογή) δεν θα με χαλούσε καθόλου.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι τόσο αργή η αναγνώριση προσώπου στο mn3 που δεν αξίζει. Την έχω μεν ενεργή αλλά είναι τόσο αργή που καταλήγω να ξεκλειδώσω με δαχτυλικο.
Link to comment
Share on other sites

Εγω την έχω μόνο και μόνο για οταν φοράω γάντια και δεν δουλευει το δαχτυλικο και θελω να δω κατι στο κινητο. Και αφου μπορώ να την έχω θα την έχω!!!

Και για να προλάβω κάποιους που θα πουν καλα με γάντια δουλευει? Δεν έννοώ γάντια πχ μηχανής αλλα τύπου χειρουργικά,νιτριλιου κτλ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρεις κανείς πως μπορούμε να δουλέψουμε το τηλεκοντρόλ ir με το δεκτή της cosmote tv??
mi8
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρεις κανείς πως μπορούμε να δουλέψουμε το τηλεκοντρόλ ir με το δεκτή της cosmote tv??

 

Δεν μπορείς να το κάνεις με την εφαρμογή της xiaomi, πρέπει να βρεις μια άλλη εφαρμογή που να υποστηρίζει τον δέκτη.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα μαγαζί στην Ελλάδα, αν η έκδοση που πωλούν έχει και μπάντα B20 και μου απάντησε ότι το πουλούν σε 2 εκδόσεις και συγκεκριμένα στην global έκδοση έχει και B20.

Έχει επιβεβαιώσει κανείς ότι υπάρχει και τέτοια έκδοση ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρουν τι λένε, δεν βγαίνει με B20 το mi note 3....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Για ριξτε μια ματιά σε αυτό το μινι φωτογραφικό συγκριτικό mi note 3 vs lumia 950 XL

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7550045#post7550045

Link to comment
Share on other sites

σε βιντεο ειχα δει οτι ξεκλειδωνει γρηγορα στο σκοταδι ομως δεν δουλευε καθολου και οκ λογικο αν το εχεις παντως οπως και να εχει σαν εχτρα επιλογη κακο δεν ειναι
Link to comment
Share on other sites

Για ριξτε μια ματιά σε αυτό το μινι φωτογραφικό συγκριτικό mi note 3 vs lumia 950 XL

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7550045#post7550045

 

Επειδή το είχα το lumia 950 XL μπορώ να πω με πολύ σιγουριά πως αντάξιο του σε φωτογραφία δεν υπάρχει ακόμη, ειδικά σε χαμηλό φωτισμό, αλλά σε απόλυτο σκοτάδι σκότωνε, και να είστε σίγουροι για αυτό που λέω. Λυπήθηκα πολύ που το έδωσα το Microsoft, αν δεν το είχαν παρατήσει το λειτουργικό ακόμη εκεί θα ήμουν.

 

Τώρα που κοιτάω ξανά τις φωτογραφίες, δύο πράγματα μπορώ να πω Αντρέα... Ένα, πως η καλύτερη φωτογραφία απ τις τέσσερις είναι η πρώτη με την stock κάμερα του mi note 3 και δεύτερον, κάποιο πρόβλημα είχε το 950 διότι δεν είναι καλές οι φωτογραφίες του, και όπως είπα επειδή το είχα και έβγαζα φωτογραφίες ειδικά βράδυ, στην παρέα μόνο εγώ έβγαζα γιατί ακριβότερα κινητά τραβούσαν χάλια σε συνθήκες απόλυτου σχεδόν σκοταδιού.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ήρθε και εβαλα την 9.5 ... Πρωτο αρνητικο οτι δεν εχει face unlock... Γιατί;;;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ήρθε και εβαλα την 9.5 ... Πρωτο αρνητικο οτι δεν εχει face unlock... Γιατί;;;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ήρθε το update; Λογικά θα το βάλουν σε επόμενη αναβάθμιση... Το έχουν πει πως θα υπάρχει.

Ποια έκδοση είχες πριν το update 9.1.3.0 ή 9.1.4.0;

Και πόσο μεγάλο ήταν το αρχείο;

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα global 9.5.3.... Κατεβαίνει με ρυθμούς χελώνας... Αντε να δούμε τι έχει αλλάξει...

 

Ρωτάω ξανά, πόσο μεγάλο είναι;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...