Jump to content

Xiaomi Mi Note 3


STERGIOSZX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη εχω στην κατοχη μου και το zte axon 7 το dolpy atmos βοηθαει πιο πολυ στην ποιοτητα του ηχου αλλα μειωνει αρκετα την ενταση αν σε καποιο κιν το βαλεις χειροκινητα οπως εκανα εγω στο xiaomi mi5 ειτε πειραξεις την ενταση ανεβαζοντας την ειτε βαλεις την εφαρμογη dolpy atmos δεν κανεις τιποτα γιατι στην ουσια χαλας ολο το ηχειο εγω που το εκανα δεν ειδα καμια διαφορα μαλλον χειροτερα το εκανε πρεπει να εχει την δυνατοτητα το κιν η μαλλον τα καταλληλα αρχεια ωστε να εχεις ενα καλο αποτελεσμα οπως εχουν κανει στο axon 7 ειδικα αν στα ακουστικα ενεργοποιησεις το dolpy atmos χαμηλωνει αρκετα την ενταση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Παιδιά γνωρίζει κανείς γιατί δεν μπορώ να περάσω την χρεωστική μου στο winbank wallet?

Συνέχεια βγάζει αυτό το μνμ.

Έχω Πειραιώς. bc0a4d59d89eb7585fef27a7695b0d26.jpg

 

May the mi note 3 force be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει ψωνίσει κανείς ποτέ από

https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Note-3-5-5-Inch-6GB-64GB-Smartphone-Black-385801.html

Το θεωρείτε αξιόπιστο? Τώρα το έχει σε καλή τιμή

Link to comment
Share on other sites

εγω οχι αλλα ειναι στα αξιοπιστα κινεζικα μαγαζια απλα δεν ξερω τι γινεται με τελωνειο απ οτι βλεπω εχεις επιλογη να το παρεις μεσω γερμανιας στα 275 ευρω οποτε θα γλιτωσεις τελωνειο κοιταξε το πως γινεται η αγορα απο συγκεκριμενο site υπαρχουν οδηγιες να εισαι σιγουρος
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν οι ζελατινες chyi 3d μπρος πισω που ειχα παραγγείλει. Τις έβαλα και φαίνονται ποιοτικές.. Απο την μπροστινή είμαι ευχαριστημένος, η πισω όμως δεν μου αρέσει.. δεν φθάνει μεχρι τα άκρα της πλατης και φαίνεται άσχημο. Φθάνει μέχρι εκεί που ξεκινάει το κουρμπαριστο κ επειδή είναι ετσι το τηλέφωνο αφήνει πολυ περιθώριο.Αφου έχει πολυ δυνατη κόλα και ειναι ζελατίνη δεν θα μπορουσαν να το φθάσουν μέχρι τις άκρες;; Ξέρει κανείς καμια αλλη ζελατίνη για το πίσω μέρος που να φθάνει μέχρι τις άκρες;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι πολυ καλυτερο απο το Redmi note4 mtk που εχω ? Αξιζει η μεταβαση ?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι πολυ καλυτερο απο το Redmi note4 mtk που εχω ? Αξιζει η μεταβαση ?

 

Ναι. Από κάθε άποψη ειναι καλύτερο (κάμερα, gaming, αυτονομία, ποιότητα κατασκευής). Και μόνο που πας σε επεξεργαστή της qualcomm κερδίζεις πολλά (gps, θερμοκρασίες, υποστήριξη σε roms κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία. Είμαι καινούριος στο forum

είμαι στην αναζήτηση κινητού και το mi note 3 είναι το πρώτο στη λίστα. είναι πολύ όμορφο, με αξιόλογο επεξεργαστή και κάμερα. Θα ήθελα να έχει oled οθόνη γιατί όλα μου τα κινητά είχαν LCD και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό αλλά πιστεύω πως δεν είναι και τόσο σημαντικό

με το 4G τι ταχύτητες πιάνετε διότι όπως βλέπω δεν έχει την Β20 και με προβληματίζει; επίσης τα 64Gb σαν είναι αρκετά ή σας φτάνουν οριακά. Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία. Είμαι καινούριος στο forum

είμαι στην αναζήτηση κινητού και το mi note 3 είναι το πρώτο στη λίστα. είναι πολύ όμορφο, με αξιόλογο επεξεργαστή και κάμερα. Θα ήθελα να έχει oled οθόνη γιατί όλα μου τα κινητά είχαν LCD και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό αλλά πιστεύω πως δεν είναι και τόσο σημαντικό

με το 4G τι ταχύτητες πιάνετε διότι όπως βλέπω δεν έχει την Β20 και με προβληματίζει; επίσης τα 64Gb σαν είναι αρκετά ή σας φτάνουν οριακά. Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας

 

Θα πρότεινα να κοιτάξεις το mi note 2 εφόσον σου αρέσουν οι oled.

 

Όσον αφορά τα gb σχετικό ειναι. Εσύ ποσα gb data έχεις στη συσκευή σου μαζί με την sd? Πόση χρησιμοποιείς;

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να κοιτάξεις το mi note 2 εφόσον σου αρέσουν οι oled.

 

Όσον αφορά τα gb σχετικό ειναι. Εσύ ποσα gb data έχεις στη συσκευή σου μαζί με την sd? Πόση χρησιμοποιείς;

δεν ειπα οτι μ αρεσουν οι oled, ειπα πως θελω να δοκιμασω κατι διαφορετικο , αλαλ προτερεοτητα ειναι καμερα και εμφανιση συσκευεης.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπα οτι μ αρεσουν οι oled, ειπα πως θελω να δοκιμασω κατι διαφορετικο , αλαλ προτερεοτητα ειναι καμερα και εμφανιση συσκευεης.

 

Για ταχύτητες 4g τσέκαρε το δικό μου σε επαρχία...

https://imgur.com/a/U6Sng

Link to comment
Share on other sites

Μα και στην εμφάνιση πιο ιδιαίτερο είναι το note 2.

 

Τεσπα. Δες αυτό που σε ρώτησα και βλέπεις αν σου φτάνουν τα 64 gb :). Η κάμερα του είναι σίγουρα εξαιρετική, ειδικά για τα λεφτά που το βρίσκεις από Κίνα.

Link to comment
Share on other sites

Μα και στην εμφάνιση πιο ιδιαίτερο είναι το note 2.

 

Τεσπα. Δες αυτό που σε ρώτησα και βλέπεις αν σου φτάνουν τα 64 gb :). Η κάμερα του είναι σίγουρα εξαιρετική, ειδικά για τα λεφτά που το βρίσκεις από Κίνα.

στο κινητό που έχω τώρα (LG zero) έχω γεμάτα 30 gb. δίχως ωστόσο να έχω φουλ παιχνιδια, κ πολλα βιντεο π τραβαω τα κανω upload σε google drive είτε τα σβήνω

Link to comment
Share on other sites

Με ιδια χρήση (δηλαδή να μην βάλεις μεγαλύτερα apps ή να μην κρατάς περισσότερο υλικό) προφανώς σου φτάνει. Τώρα αν θες να ανοιχτείς βλέπεις και για το 128αρη.
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω την ίδια ερώτηση που έκανα και στο Mi A1. Την κάμερα την βάζουμε στο 4:3 πλαίσιο ή 16:9 πλήρης οθόνη;( Τελείως άσχετος στο άθλημα)
Link to comment
Share on other sites

Βαλτην εκεί που γράφει τα περισσότερα mpixel. Η άλλη ανάλογια απλά κροπαρει.

 

Στη περίπτωση του mi note 3 ο αισθητήρας έχει στηθεί για 4:3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην θερμοκρασία χρώματος τι χρησιμοποιητε? Κρύο η ζεστό?

Το κρύο νομίζω έχει πολύ καλύτερο λευκό χρώμα.

 

May the mi note 3 force be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει ψωνίσει κανείς ποτέ από

https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi-Note-3-5-5-Inch-6GB-64GB-Smartphone-Black-385801.html

Το θεωρείτε αξιόπιστο? Τώρα το έχει σε καλή τιμή

 

 

Εγω αγορασα απο Banggood στα 255 ευρω και με τσεκαρισμα το priority direct mail μου ηρθε ακριβως σε 14 μερες χωρις τελωνειο. Σταλθηκε μεσω Ολλανδιας.

Υ.Γ.: Πηρα το μπλε που κατα την αποψη μου τα ΣΠΑΕΙ. Απο πλευρας κινητου τωρα το εχω 2 εβδομαδες και πιστευω ειναι μια απο τις καλυτερες αγορες στα λεφτα του

Blue Mi Note 3

Letv Le1 X 600

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι δεν ειναι για εδω το θεμα αλλα μια ερωτηση δεν βλαπτει ..... :O:O , τι θα προτεινατε για bluetooth ακουστικα για το τηλεφωνο μας?

Blue Mi Note 3

Letv Le1 X 600

Link to comment
Share on other sites

Εχω σκοπό να το χρησιμοποιήσω σε εγράφη βίντεο στην ορχήστρα που παίζω. Το redmi note 3 pro που έχω μπουκώνει πάρα πολύ και εύκολα. Το mi note 3 τι λέει απο ήχο στο βίντεο με δυνατό εξωτερικό θόρυβο? Οπως μια live μπάντα?

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,

 

Μολις το παρελαβα και εγω μετα απο αρκετη καθυστερηση λογω Κινεζικης Πρωτοχρονιας. Το βραδυ θα εχει μπολικη δουλεια και εχω βρει ηδη ενα link για bootloader unlock. Υπαρχει καπου και καποιος οδηγος για flashing (ειδικα που μπορω να βρω την dev build etc μιας και βρηκα την stable/official).

Host

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου. Global developer rom δεν υπάρχει ακόμη....

 

Οποίος ενδιαφέρεται για το telegram group εδώ είναι το λινκ

 

https://t.me/joinchat/GJTWU0faKQew7fwn37Y1fw

 

May the mi note 3 force be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...