Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οντως πολυ σιγη.. Ουτε εγω εχω παρει κατι. Και δε βλεπω και πουθενα στο εξωτερικο να εχει παρει κανενας το turbo.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκτος αν τα δωσει τα χριστουγεννα με το κοινωνικο μερισμα :))))))

Link to comment
Share on other sites

Και τι πρωτότυπο δε δουλεύουν πάλι οι συντομεύσεις εφαρμογών. Αυτό που ενημερώνουν κάτι και χαλάνε κάτι άλλο κάθε φορά θέλει προσπαθεια
Link to comment
Share on other sites

Μολις τη πηρα και εγω. Δεν ειδα κατι στις συντομευσεις εφαρμογων. Μεχρι στιγμης ολα οκ. Αλλα δε θα τουρμπισουμε ποτε απ οτι βλεπω
Link to comment
Share on other sites

Κάπου υπάρχει μία RNE-L21 8.0.0.334(C185) που αναφέρει το GPU Τurbo

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G2722/g1699/v174365/f1/full/changelog.xml

αλλά δεν είναι για μας.

 

Και πράγματι υπάρχει η RNE-L21 8.0.0.334(C185) με GPU Turbo,

αλλά δεν είναι για μας που είμαστε (C432).

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αγορά του σήμερα ή να προτιμηθεί κάποια άλλη συσκευή (πχ p20 lite, Α6+ κλπ)?

Ευχαριστώ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει σίγουρα απλά τα άλλα είναι πιο καινούρια μοντέλα άλλης κατηγορίας

Ίδιας κλάσης

 

Εγώ ψάχνωμε και έχω καταλήξει επιδη μου αρέσουν τα βαριά και γυάλινα....

 

Περιμένω το Honor Magic 2

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει σίγουρα απλά τα άλλα είναι πιο καινούρια μοντέλα άλλης κατηγορίας

Ίδιας κλάσης

 

Εγώ ψάχνωμε και έχω καταλήξει επιδη μου αρέσουν τα βαριά και γυάλινα....

 

Περιμένω το Honor Magic 2

honor 10 litehttps://www.google.gr/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjFzrrIkOneAhUM3xoKHcCzBOsQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fwww.techgear.gr%2Fhonor-10-lite-announced-147975%2F&psig=AOvVaw29iDeG8iwvr7K1x-lJ4wcz&ust=1543014898347523 Edited by tolios32
Link to comment
Share on other sites

Ναι Απόστολε πολύ καλό το έχω δει γενικά τα Honor μου αρέσουν αφού είναι Huawei

Αλλά πιο φθηνά απλά το πρώτο που ανάφερα έχει τον μηχανισμό slider και άλλα χαρακτηριστικά

 

Επιδη θα μου έρθει από Γερμανία μισή τιμή γι αυτό λόγο που σπουδάσει η κόρη η δεύτερη εκεί

Link to comment
Share on other sites

Και γω πήρα την ενημέρωση 338 χτες το βράδυ, την έκανε μόνο του. Προς το παρόν όλα καλά φαίνονται. Όταν άνοιγα το messenger μου έβγαζε μια ειδοποίηση ότι είναι πολύ ενεργοβόρα εφαρμογή και δεν μπορώ να την σβήσω. Έχετε καμιά ιδέα πως μπορώ να το κάνω να μην εμφανίζεται καθόλου;
Link to comment
Share on other sites

Κλείσαμε ένα χρόνο, Χρόνια πολλά σε όλους.

http://i64.tinypic.com/vg1ow3.jpg

χρονια πολλα.να ρωτησω και γω που ειμαι νεος στο συγκεκριμενο κινητο ,πως κανω update android 8?και που βρισκω την rom καποιος οδηγος .ευχαριστω.το αγορασα απο public 199 ευρω.εχει emiui 5.1 και android 7

Edited by azakan5678
[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Και γω πήρα την ενημέρωση 338 χτες το βράδυ, την έκανε μόνο του. Προς το παρόν όλα καλά φαίνονται. Όταν άνοιγα το messenger μου έβγαζε μια ειδοποίηση ότι είναι πολύ ενεργοβόρα εφαρμογή και δεν μπορώ να την σβήσω. Έχετε καμιά ιδέα πως μπορώ να το κάνω να μην εμφανίζεται καθόλου;
Θα στο πω στο περίπου γιατί είναι κάτι που δεν γίνεται συχνά για να το θυμάμαι ακριβώς. Την επόμενη φορά που θα σου το βγάλει θα κρατήσεις λίγο ο πατημένη την ειδοποίηση από αριστερά κι ίσως λίγο slide προς τα δεξιά. Θα βγάλει ένα μενού, το οποίο θα σου δώσει την επιλογή να σταματήσεις τις ειδοποιήσεις αυτές (σύστημα Android).
Και τι πρωτότυπο δε δουλεύουν πάλι οι συντομεύσεις εφαρμογών. Αυτό που ενημερώνουν κάτι και χαλάνε κάτι άλλο κάθε φορά θέλει προσπαθεια
Έχει αναφερθεί λίγο πιο πίσω και φίλος έχει δώσει τη λύση. Από το μενού εφαρμογές και ειδοποιήσεις κάνεις αναγκαστική διακοπή την αρχική οθόνη Huawei. Κάθε φορά που θα κάνεις Restart οι συντομεύσεις θα χάνονται.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα.Ποιο ειναι κατα τη γνωμη σας το καλυτερο δυνατο σημειο του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

Θα στο πω στο περίπου γιατί είναι κάτι που δεν γίνεται συχνά για να το θυμάμαι ακριβώς. Την επόμενη φορά που θα σου το βγάλει θα κρατήσεις λίγο ο πατημένη την ειδοποίηση από αριστερά κι ίσως λίγο slide προς τα δεξιά. Θα βγάλει ένα μενού, το οποίο θα σου δώσει την επιλογή να σταματήσεις τις ειδοποιήσεις αυτές (σύστημα Android). Έχει αναφερθεί λίγο πιο πίσω και φίλος έχει δώσει τη λύση. Από το μενού εφαρμογές και ειδοποιήσεις κάνεις αναγκαστική διακοπή την αρχική οθόνη Huawei. Κάθε φορά που θα κάνεις Restart οι συντομεύσεις θα χάνονται.

 

Ευχαριστώ, ναι δεν το κάνει πάντα. Σήμερα το έκανε πάλι και το έκανα περίπου όπως είπες το σέρνεις λίγο πατάς το γρανάζι κ ξετικαρεις τις ειδοποιήσεις

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...