Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ. Άρα δεν ήταν ιδέα μου. Μια πολύ μικρή αμυχή που έχει ίσως έχει μείνει πάνω στη μεμβράνη. Αν όχι δε βαριέσαι. Δεν έχω βάλει σε καμία συσκευή μου, ως τώρα, τζαμάκι. Δε νομίζω ότι θα αλλάξει κάτι και σε αυτή. Το μόνο που μου κάνει εντύπωση είναι η εμμονή της εταιρείας να μην έχει gorilla glass σε αυτές τις κατηγορίες.

Η μεμβράνη βγαίνει εύκολα; Με το νύχι ας πούμε; Αφήνει σημάδια;[/

 

Από τη μέρα που έβαλα τζάμι από εκεί κ πέρα έβαζα. Ειδικά κάτι καλά τζάμια που υπάρχουν τα προτιμούσα. Δεν χάνεις καθόλου στην αφή θα έλεγα. Η μεμβράνη του βγαίνει εύκολα και με το νύχι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στη παρεα. Εγώ πάντως έβγαλα το τζάμι ξαναέβαλα μόνο ζελατινα και ησύχασα και φορούσα καλό τζάμι 12 ευρώ από το πλαίσιο. Με τα τζαμακια πολύ δάχτυλια επάνω και τουλάχιστον 10% κάτω η φωτινοτητα. Όσο για την προστασία μια χοντρή θήκη έχω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρεα. Εγώ πάντως έβγαλα το τζάμι ξαναέβαλα μόνο ζελατινα και ησύχασα και φορούσα καλό τζάμι 12 ευρώ από το πλαίσιο. Με τα τζαμακια πολύ δάχτυλια επάνω και τουλάχιστον 10% κάτω η φωτινοτητα. Όσο για την προστασία μια χοντρή θήκη έχω.

 

Από που την πήρες την ζελατίνα?

Link to comment
Share on other sites

Έχει το eshop φίλε αν βιαζεσαι 1.9 ευρώ η μια αλιως aliexpress σε αυτά τα λεφτά παίρνεις τετράδα

 

Παρατήρησα την συζήτηση και από περιέργεια έριξα μια ματιά στο aliexpress. Δε μπόρεσα να βρω κάτι, θα μπορούσες να δώσεις ένα link από μεμβράνες; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολο φίλε γιατι όλοι πουλανε τζαμακια γράψε στο Ali screenprotector mate 10 lite και κατέβα αρκετά και θα βρεις. Αν είσαι Θεσσαλονίκη μπορώ να σου δωσω μια να κάνεις δουλεια
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα την συζήτηση και από περιέργεια έριξα μια ματιά στο aliexpress. Δε μπόρεσα να βρω κάτι, θα μπορούσες να δώσεις ένα link από μεμβράνες; ευχαριστώ

 

Για τσεκαρισε αυτο https://m.aliexpress.com/item/32839548517.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32839548517&productSubject=GXE-TPU-Soft-Film-For-Huawei-Honor-9-7X-P9-lite-mini-Mate-10-Lite-Pro

Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολο φίλε γιατι όλοι πουλανε τζαμακια γράψε στο Ali screenprotector mate 10 lite και κατέβα αρκετά και θα βρεις. Αν είσαι Θεσσαλονίκη μπορώ να σου δωσω μια να κάνεις δουλεια

 

Ευχαριστώ πολύ αλλά φοράω ακόμα το ακριβό τζαμακι που πήρα. Ήθελα να πάρω μεμβράνες γιατί σίγουρα σε κάποια φάση θα το βγάλω. Και γιατί σταμάτησα να με νοιάζει μόνο η προστασία του κινητού διότι έτσι δενντο ευχαριστιέμαι. Σε ρώτησα γιατί όλοι πουλούσαν τζαμακια και πουθενά μεμβράνες

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μολις παρατηρησα εναν ηχο απο το φορτιστη. Ενα βζζζζζζζζζζζζζζζ οταν ειναι στη πριζα και σταματαει 5_6 δευτερολεπτα αφου τον βγαλω. Ειναι προβλημα? Θα κανει κανα μπαμ? Θα μου καψει κανα κινητο?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

Θα θελα τη γνωμη σας ,η κορη μου ενδιαφερεται για το συγκεκριμενο κινητο ,αξιζει η αγορα του ;η χρηση του απ οσο καταλαβαινω θα ειναι φωτογραφιες ,μουσικη ,παρακολουθηση βιντεο(youtube),παιχνιδια(λιγοτερο).η ενσταση μου ειναι λογω παλαιοτητας του μοντελου (προσωπικα σκεφτομουν να της προτεινω το xiaomi redmi note 5)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

Θα θελα τη γνωμη σας ,η κορη μου ενδιαφερεται για το συγκεκριμενο κινητο ,αξιζει η αγορα του ;η χρηση του απ οσο καταλαβαινω θα ειναι φωτογραφιες ,μουσικη ,παρακολουθηση βιντεο(youtube),παιχνιδια(λιγοτερο).η ενσταση μου ειναι λογω παλαιοτητας του μοντελου (προσωπικα σκεφτομουν να της προτεινω το xiaomi redmi note 5)

 

Το κινητό όσο και να πέρασε 1 χρόνος που βγήκε πετάει θα ανταποκρίνεται άνετα

 

Εγώ στην κόρη μου πήρα το xiaomi s2 για κοίταξε το αν και 3 Ραμ αντί 4

Και φυσικά κοστίζει 100 ευρώ λιγότερο.

Edited by Dimis39
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μολις παρατηρησα εναν ηχο απο το φορτιστη. Ενα βζζζζζζζζζζζζζζζ οταν ειναι στη πριζα και σταματαει 5_6 δευτερολεπτα αφου τον βγαλω. Ειναι προβλημα? Θα κανει κανα μπαμ? Θα μου καψει κανα κινητο?

 

Μια χαρά είναι.....Ετσι κάνουν όλοι.....νορμάλ είναι.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

Θα θελα τη γνωμη σας ,η κορη μου ενδιαφερεται για το συγκεκριμενο κινητο ,αξιζει η αγορα του ;η χρηση του απ οσο καταλαβαινω θα ειναι φωτογραφιες ,μουσικη ,παρακολουθηση βιντεο(youtube),παιχνιδια(λιγοτερο) η ενσταση μου ειναι λογω παλαιοτητας του μοντελου (προσωπικα σκεφτομουν να της προτεινω το xiaomi redmi note 5)

 

Μια χαρά κινητό είναι και σε πολύ καλή τιμή σήμερα που μιλάμε αλλά και αυτό που θες να προτείνεις είναι επίσης καλό και φθηνότερο.

Θα μπορούσα να πω ότι στις φωτογραφίες είναι καλύτερο το πρώτο και στα παιχνίδια το δεύτερο.

 

Υ.Γ. Δεν ξέρω πως γίνεται και η ένσταση σου εμφανίζεται μόνο όταν κάνω παράθεση για να σου απαντήσω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κινητό όσο και να πέρασε 1 χρόνος που βγήκε πετάει θα ανταποκρίνεται άνετα

 

Εγώ στην κόρη μου πήρα το xiaomi s2 για κοίταξε το αν και 3 Ραμ αντί 4

Και φυσικά κοστίζει 100 ευρώ λιγότερο.

 

Παραθέτω και το μήνυμα του Dimis39 που δεν φαίνεται.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδια μολις παρατηρησα εναν ηχο απο το φορτιστη. Ενα βζζζζζζζζζζζζζζζ οταν ειναι στη πριζα και σταματαει 5_6 δευτερολεπτα αφου τον βγαλω. Ειναι προβλημα? Θα κανει κανα μπαμ? Θα μου καψει κανα κινητο?

 

Δεν ξέρω τι εννοείς, δεν ακούω κάποιο θόρυβο από τον δικό μου. Δεν θα ανησυχούσα ιδιαίτερα αλλά μπορεί να πήγαινα να τον ακούσει κάποιος ειδικός ή θα έψαχνα να ακούσω έναν ίδιο από ένα φίλο μου.

Edited by autofocus
Προβληματική προβολή
Link to comment
Share on other sites

dimis 39 ευχαριστω ,μαλλον θα παω προς το mate μιας και εχει το p7 (4 χρονια το ατιμο:)) τωρα ,θα κοιταξω και για μεταχειρισμενο,κι απο οσο διαβασα στο topic δεν εχει εμφανισει καποιο σοβαρο θεμα (σωστα;)
Link to comment
Share on other sites

gambitzx ηρθε το τζαμακι αλλα ειμαι σε αλλη πολη και δεν μπορω να το παρω

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σχόλιο για mate 20 Pro... Πολύ ακριβό! Είμαστε καλά ακόμα!

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Το mate 20 πανέμορφο...

Link to comment
Share on other sites

gambitzx ηρθε το τζαμακι αλλα ειμαι σε αλλη πολη και δεν μπορω να το παρω

:lol::lol::lol::lol:

 

Επιτέλους. Και εμένα μου ήρθε το δεύτερο που παρήγγειλα από gearbest αλλά θα το δοκιμάσω μόνο όταν πάθει κάτι αυτό που φοράω

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους. Και εμένα μου ήρθε το δεύτερο που παρήγγειλα από gearbest αλλά θα το δοκιμάσω μόνο όταν πάθει κάτι αυτό που φοράω

Εμένα ήρθε το 5dαπο ebay

Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα παω να το "ακροαστουν" αλλα τελικα μαλλον ειναι φυσιολογικο οπως ειπατε. Εχω διαβασει καμια εικοσαρια site απο προχθες και ολοι λενε οτι δεν υπαρχει προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...