Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αξιζει για camera phone; ειμαι μεταξυ αυτου και του P10 lite. Κατοχος P9 lite 2016 2GB

γενικα σαν επιλογη δεν ξερω αν ειναι η καλυτερη σε αυτη την κατηγορια τιμης οσο αφορα στις καμερες.ουτε αν εχει καλυτερη καμερα απο το P10 lite(που θεωρω πως εχει)...αλλα σαν μεταβαση απο το P9 lite (που ειχα πριν και εγω) σιγουρα αξιζει!

Πολυ ομορφο με μικρα περιθωρια και χορταστικη οθονη!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομιζω οτι το Mate ουσιαστικα ειναι ενα P10 Lite με επιπλεον καμερα για Bokeh μεταξυ αλλων. Με βαση τα reviews ειναι καλυτερο απο το P10 Lite. To εχω βρει μεταχειρισμενο στα €240 σε εξαιρετικη κατασταση. Το μεγεθος με τρομαζει λιγο.
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το Mate ουσιαστικα ειναι ενα P10 Lite με επιπλεον καμερα για Bokeh μεταξυ αλλων. Με βαση τα reviews ειναι καλυτερο απο το P10 Lite. To εχω βρει μεταχειρισμενο στα €240 σε εξαιρετικη κατασταση. Το μεγεθος με τρομαζει λιγο.

καινουριο εχει 299 στα καταστηματα και σε σκρουτζομαγαζα λιγο λιγοτερο...κοιτα μηπως ειναι καλυτερα να πας σε καινουριο γιαιτ οπως και να το κανουμε εχει αλλη χαρα και χαρη η ''καινουργιλα''...

Το μεγεθος ακουγεται μεγαλο αλλα δεν ειναι τοσο τρομερο...συνηθιζεται...εγω το εχω 6 μερες και μια χαρα μου ειναι στο χερι....ασε που το εχω λιωσει στις φωτογραφιες...βγαζω σελφι που πριν δεν ημουν καθολου φαν....

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει κανεις το nillkin tempered glass H+ pro στο κινητο αυτο? καμμια φωτο αν εχει κανενας....
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Πόσο είναι το. Pixel size της μπροστινής κάμερας του mate 10 Lite ; 1.12 η 1.25μm;

δεν εχω δει πουθενα να αναφερεται....

εχει βαλει κανεις το nillkin tempered glass H+ pro στο κινητο αυτο? καμμια φωτο αν εχει κανενας....

στο site της nilkin λεει πως δεν καλυπτει απο ακρη σε ακρη λογω της κυρτοτητας της οθονης...απο κοντα δεν το εχω δει να σου πω την αληθεια...

Link to comment
Share on other sites

εχω εγω και αφηνη κενα στα πλαγια

 

ωραια, σου ειναι ευκολο να μας δειξεις καμμια φωτο σε παρακαλω πολυ???:)

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Κανά θέμα που να μαυρίζει κ μέσα στις ρυθμίσεις παίζει ρε παιδιά?οτι θεμα εχω δοκιμάσει μονο εικονίδια αλλαζει κ wallpaper.μεσα το μενου στις ρυθμίσεις μένει λευκό..
Link to comment
Share on other sites

Κανά θέμα που να μαυρίζει κ μέσα στις ρυθμίσεις παίζει ρε παιδιά?οτι θεμα εχω δοκιμάσει μονο εικονίδια αλλαζει κ wallpaper.μεσα το μενου στις ρυθμίσεις μένει λευκό..

 

Δες το "Pitch Black EMUI 5/8 Theme"

https://play.google.com/store/apps/details?id=emui.en.com.pitch_black

Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

απορω με καποιους που το κραζανε το κινητο αυτο, μια μερα μαζι του και εχω μεινει αφωνος. Την ημερα η καμερα κοντραρει ΑΝΕΤΑ το S7 edge, η οθονη κρυσταλλο (ποιο θαμπωμα ρε παιδια), η μπαταρια σκυλι και οι επιδοσεις του up to the task, πανεμορφο στο ασπρο/χρυσο που κραταω. Πραγματικα διαμαντακι!
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

απορω με καποιους που το κραζανε το κινητο αυτο, μια μερα μαζι του και εχω μεινει αφωνος. Την ημερα η καμερα κοντραρει ΑΝΕΤΑ το S7 edge, η οθονη κρυσταλλο (ποιο θαμπωμα ρε παιδια), η μπαταρια σκυλι και οι επιδοσεις του up to the task, πανεμορφο στο ασπρο/χρυσο που κραταω. Πραγματικα διαμαντακι!
Πολύ καλό κινητό συμφωνώ, αυτό με το θάμπωμα δεν το κατάλαβα και εγώ.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη ανασταση σε ολους. Ειμαι κατοχος του lite κατι μηνες. Γενικα ειμαι ικανοποιημενος αλλα εχω ενα προβλημα. Απο τοτε που πηρα το κινητο δεν μου εχει ζητησει ουτε μια φορα αναβαθμηση
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη ανασταση σε ολους. Ειμαι κατοχος του lite κατι μηνες. Γενικα ειμαι ικανοποιημενος αλλα εχω ενα προβλημα. Απο τοτε που πηρα το κινητο δεν μου εχει ζητησει ουτε μια φορα αναβαθμηση

 

Αυτή είναι η τελευταία έκδοση RNE-L21C432B133, εσύ ποια έχεις;

Edited by autofocus
Link to comment
Share on other sites

Εχω την 2Β100. Δεν μου εχει ζητησει ποτε αναβαθμηση

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις. Κάτω κάτω γραφει "ενημέρωση συστήματος". Για πάτα εκεί

Link to comment
Share on other sites

Τη συσκευη την αγορασα καινουργια. Οταν παταω για ενημερωσεις μου γραφει οτι εχω την τελευταια ενημερωση

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν υπαρχουν ενημερωσεις μου γραφει... Root δεν εχω κανει

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε μέσω της εφαρμογής hicare και δοκίμασε για ενημερώσεις
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε από το HiCare και επίσης μπορείς να καλέσεις την αντιπροσωπεία. Διαβάζω και για μια εφαρμογή που υπάρχει στο playstore αλλά αφού είσαι σε εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έβγαλα άκρη για την αποτελεσματικότητα της εφαρμογής ειδικά με EMUI 5 που γράφει ότι χρειάζεται κάποιες ρυθμίσεις. Δεν μπορώ να τη δοκιμάσω, θέλει ψάξιμο.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder

και ένα σχετικό άρθρο

https://blog.en.uptodown.com/force-firmware-updates-huawei-devices/

διάβασε με προσοχή.

Θα έλεγα να δεις πρώτα τι άκρη θα βγάλεις με την αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

θα προτεινα και ενα hard reset...το οποιο γινετε απο το volume down και το power http://www.hardreset.info/devices/huawei/huawei-mate-se/hardreset/first-method/
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...