Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ουτε σε μενα εχει ερθει το update..........τι vpn του εβαλα .......τιποτα........αγορασμενο απο πλαισιο με cu vodafone καρτα......τι διαολο...με λοταρια την στελνουνε την αναβαθμιση :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και σε εμενα εχω δοκιμάσει τα παντα εμενα απο mediamark

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση. Πιστευω οτι με hard reset μπορει μια χαρα να σβησει τους κωδικους και να εχει ενα νεο καθαρο τηλεφωνο. ο παροχος μου ειπε μπλοκαρωντας το τηλεφωνο απο το ΙΜΕΙ στην ουσια μονο το internet μπορουν να του κοψουν

 

εδω ειναι τα βηματα οταν γινετε μια κλοπη τηλεφωνου https://gr.gizchina.com/2018/03/04/sas-eklepsan-kinito-deite-ti-prepei-na-kanete/

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει πως όταν μιλάω στο τηλέφωνο με hands free, ο συνομιλητής μου ακούει τον ήχο ειδοποίησης μηνύματος από το Messenger. Δεν ξέρω αν ακούγονται και ήχοι από τις υπόλοιπες ειδοποιήσεις. Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό, να μην συμβαίνει;...
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει πως όταν μιλάω στο τηλέφωνο με hands free, ο συνομιλητής μου ακούει τον ήχο ειδοποίησης μηνύματος από το Messenger. Δεν ξέρω αν ακούγονται και ήχοι από τις υπόλοιπες ειδοποιήσεις. Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό, να μην συμβαίνει;...

 

δεν νομιζω παιζει να ειναι ευαίσθητα στους εξψωτερικους ηχους

Link to comment
Share on other sites

παιδιά από κάμερα πώς πάει γιατι σκέφτομαι αυτό και το 9 lite.
Την ημέρα μια χαρα σαν το lg g4 που ειχα το βράδυ ζορίζεται λιγο οπως ολα τα κινητά

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Αγορασα και εγώ το mate 10 lite.Το έχω 4 μέρες.Πριν είχα το lgg2.Θελω να ρωτήσω είναι φυσιολογικό με 3 ώρες 22 λεπτά χρήση και 63 ώρες ανοιχτό με ανοιχτό για λίγο το Wi-Fi όπως και το 4g (fb, you tube) και μιάμιση ώρα Ραδιόφωνο με κλειστή οθόνη να έχει 36%.Απο 100% σε 40 λεπτά πήγε 97%.Το ξαναφορτισα και κράτησε περισσότερο.Η κάμερα είναι πολύ καλή.Ειχα συνηθισει στο g2.Μπορει να απαντήσει κάποιος φίλος αν αυτοί οι χρόνοι είναι φυσιολογικοί?Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα ευχαριστώ με ποιο κινητό το συγκρίνεις για να καταλάβω;
Με το lg g4 που εχω γενικά είναι ειναι πιο γρήγορο πιο κρύο απο μπαταρία η μερα με την νύχτα το mate με βγάζει άνετα την μέρα και σαν κάμερα μπορώ να πω πολύ καλή γενικά ειμαι ευχαριστημένος

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το lg g4 που εχω γενικά είναι ειναι πιο γρήγορο πιο κρύο απο μπαταρία η μερα με την νύχτα το mate με βγάζει άνετα την μέρα και σαν κάμερα μπορώ να πω πολύ καλή γενικά ειμαι ευχαριστημένος

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

από όσο λενε το g4 ειχε καλή κάμερα άρα είναι καλό αυτό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Το Σάββατο το κινητό μου τα έκανε πλακάκια με ένα πλακάκι.. Αποτέλεσμα 90€ η οθόνη στο επίσημο service στους Αμπελόκηπους.. Το service της arvato ήθελε να τους το πάω από κει να μου πουν τιμή

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, μου ήρθε κι εμένα η ενημέρωση! Χειροκίνητα, φυσικά.

 

Xειροκίνητα???

Αγορασμένο πριν ένα μήνα απο media markt, δεν έχει έρθει ακόμα......

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Αγορασα και εγώ το mate 10 lite.Το έχω 4 μέρες.Πριν είχα το lgg2.Θελω να ρωτήσω είναι φυσιολογικό με 3 ώρες 22 λεπτά χρήση και 63 ώρες ανοιχτό με ανοιχτό για λίγο το Wi-Fi όπως και το 4g (fb, you tube) και μιάμιση ώρα Ραδιόφωνο με κλειστή οθόνη να έχει 36%.Απο 100% σε 40 λεπτά πήγε 97%.Το ξαναφορτισα και κράτησε περισσότερο.Η κάμερα είναι πολύ καλή.Ειχα συνηθισει στο g2.Μπορει να απαντήσει κάποιος φίλος αν αυτοί οι χρόνοι είναι φυσιολογικοί?Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την πέρασα κι εγώ,χειροκίνητα.Σϊγουρα μου ανοίγει γρήγορα την κάμερα που μέχρι τώρα κόλλαγε λίγο και αργούσε...
Link to comment
Share on other sites

παρατηρώ μια αλλαγή στην λειτουργία διπλής οθόνης που πριν δεν υπήρχε.οταν γίνεται η ενεργοποίηση της λειτουργίας στο κάτω μισό της οθόνης εμφανίζει για επιλογή μόνο τις εφαρμογές που είναι συμβατές.
Link to comment
Share on other sites

παντως πρεπει να χαιρεστε γιατι στο Mate 10 pro δεν εχει face unlock.και ξερουμε ποσο buggy ειναι η ορεο (8.0)και ισως θελουν να πανε κατευθειαν στην 8,1.
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα σήμερα ήρθε η αναβάθμιση. Πέρα από το face unlock, δεν έχω βρει κάποια άλλη διαφορά/νέα δυνατότητα :happy:

Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική

ΠΑΟΚΑΡΑ μου δεν το ξέρουν οι γιατροί

και θα 'ρθουμε ξανά γιατί από παιδιά

μας παλάβωσε η ασπρόμαυρη στολή

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...