Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:!: Δεν αγοράζουμε ποτέ κινητό που δεν είναι σφραγισμένο στο κουτί του!!:!:

Αν το κάνουμε, φροντίζουμε να το πάρουμε τουλάχιστον λίγο πιο φτηνά από το κανονικό(όλα τα εκθεσιακά προιόντα δίνονται πάντα σε καλύτερες τιμές και αφού είναι στη βιτρίνα είναι εκθεσιακό προιόν)

 

:offtopic:

Ως σφραγισμενο στο κουτί του, τί ενοεις; Όλα τα κουτιά δεν μπορει κάποιος απο το κατάστημα να το ανοιξει και να το κλησει όποτε θέλει; :X Πως το ελεγχω αν ειναι σφραγισμένο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:offtopic:

Ως σφραγισμενο στο κουτί του, τί ενοεις; Όλα τα κουτιά δεν μπορει κάποιος απο το κατάστημα να το ανοιξει και να το κλησει όποτε θέλει; :X Πως το ελεγχω αν ειναι σφραγισμένο;

 

Καλά, αυτό είναι άλλη υπόθεση:p

Κανονικά υπάρχει ταινία ασφαλείας.Αν είναι κομμένη δεν το παίρνεις.Αλλά μπορεί να την έχουν ανοίξει και να μην το καταλάβεις:(

Μου έχει συμβεί να αγοράσω κινητό και μόλις το ανοίγω να δω ότι είναι γρατζουνισμένο.Το πάω αμέσως πίσω και μου λένε ότι το έκανα εγώ.

Καταλαβαίνεις, σφυρίζαν αμέριμνα:mad: :mad: :mad:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ήταν το κουτί στο ντουλάπι και όταν το άνοιξα έλειπε. Και λέει ο υπάλληλος: "Α ναι! Είναι στη βιτρίνα!" και το έφερε από εκεί. Το κινητό είναι το Nokia 2610, έδωσα €25 με επιδότηση €59,5.

 

Αύριο πρωί θα πάει η μητέρα μου διότι εργάζομαι. Θα της δώσω και το IMEI της συσκευής, αν και φαντάζομαι θα το ελέγξουν και οι ίδιοι.

 

αν δεις και σου κανουν νουμερα καλο θα ειναι να τους το πας κι εσυ καποια στιγμη αν και πιστευω να το δεχτουν.αλλη φορα προσοχη φιλε μου.αντε περιμενουμε νεα σου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι... Ετσι... Αυτά ειναι¨Όχι οι βλακειες του εισαγγελάτου στις αποδειξεις...

 

Ο Ευαγγελάτος προσπαθεί να πουλήσει και όχι να μας δώσει σωστές πληροφορίες!!!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, το πήγε η μητέρα μου και της έδωσαν το κανονικό. Πάλι από τη βιτρίνα μου είπε. Το κατάστημα είναι στη Θεσσαλονίκη, στο Βαρδάρη.
Link to comment
Share on other sites

παλι καλα να λες,οποτε το δεχτηκαν κι ολα καλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, το πήγε η μητέρα μου και της έδωσαν το κανονικό. Πάλι από τη βιτρίνα μου είπε. Το κατάστημα είναι στη Θεσσαλονίκη, στο Βαρδάρη.

γνωστης αλυσιδας?

παλι καλα να λες,οποτε το δεχτηκαν κι ολα καλα.

παλι καλα που δε σε εβρισαν να λες!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν αποδεικνύω τίποτα Απλά προσπαθώ να στηρίξω την δικιά μου εκδοχή με όσο το δυνατόν περισσότερες αποδείξεις
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα ειναι για να μη μου παιρνουν δεδομενα wireless?

 

το να σου κλέψουν κωδικούς δεν είναι δύσκολη υπόθεση.Σε μία ώρα το πολύ έχει σπάσει WPA,WEP... ας είναι ότι θέλει.Καλύτερα είναι να βάλεις αν έχεις linksys το OPENWRT να ψάχνονται οι άλλοι ή να χρησιμοποιείς κάποια άλλη κωδικοποίηση,όχι κάποια από τις γνωστές(για παράδειγμα το Mc Afee 2007 δίνει μια τέτοια κωδικοποίηση) όλα αυτά που λέω έχουν πολλά μειονεκτήματα αλλά μπορείς να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο... βέβαια είναι τραγικό κάποιος να καθίσει να σου κλέψει κωδικούς τη στιγμή που πλέον το ιντερνετ κοστίζει φθηνά...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Μπορεί κάποιος με κινητό Vodafon να αλλάξει πάροχο διατηρόντας τον ίδιο αριθμο κινητού στο συνολό του??

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα εννοεις να κανεις φορητοτητα αριθμου σε αλλο δικτυο? Αν ναι γινεται και σου κοστιζει 20 ευρω στο πρωτο παγιο

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Η vodafonιαδες μου έκαναν κάποια μ...... Μου άλλαξαν το πάγιο περνόντας με σε άλλο πρόγραμμα.

Απ ότι καταλαβαίνεις θέλω να φύγω τρέχοντας από την vodafon. Γνωρίζεις μήπως αν γίνεται να το περάσω σε άλλο πάροχο σαν καρτοκινητό??

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε, τι εννοεις σου αλλαξαν το προγραμμα?πηρες καποια επιδοτηση για συσκευη?

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Η vodafonιαδες μου έκαναν κάποια μ...... Μου άλλαξαν το πάγιο περνόντας με σε άλλο πρόγραμμα.

Απ ότι καταλαβαίνεις θέλω να φύγω τρέχοντας από την vodafon. Γνωρίζεις μήπως αν γίνεται να το περάσω σε άλλο πάροχο σαν καρτοκινητό??

μπορεις να πας σε οποια εταιρια θελεις φυσικα.

απλα θα πληρωσεις το τελος φορητοτητας που ειναι στα 20ευρω (με φπα)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς καποιος συγγενής αλλάξε το συμβολαιο (ιδιοκτήτης μαγαζιού vodafon). Όταν του ζήτησα να επαναφέρει το πρόγραμμα μου είπε ότι δεν γίνεται. Λόγο φόρτου εργασίας δεν μπορώ να πάω να δω τι μου έχει κάνει. Σήμερα το μεσημέρι θα παω σε κάποιο κατάστημα να ελέγξω. Μάλλον θα καταργήσω τα πάντα και θα το κάνω καρτικινητό για να τελειώνω. Η χαζομάρα του συγγενή είναι ότι δεν καταλαβέ ότι θα χαλάσει τη σχέση με την μαλ.... που έκανε.
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μου προτεινετε μια σελιδα που να περιεχει πληροφοριες στα ελληνικα για τα κινητα διοτι πρεπει να γραψω μια εκθεση πανω στο θεμα οποιος ξερει κανει ποστ...:X
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μου προτεινετε μια σελιδα που να περιεχει πληροφοριες στα ελληνικα για τα κινητα διοτι πρεπει να γραψω μια εκθεση πανω στο θεμα οποιος ξερει κανει ποστ...:X

Tι πληροφορίες δηλαδή;Το Myphοne έχει πάρα πολλές πληροφορίες.

 

Αν θες γενικές πληροφορίες,θα σε βοηθούσε η wikipedia ...αλλά είναι στα Αγγλικά...

 

Αν και έχει και Ελληνική έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να γραψω την εκθεση σε εναμιση μηνα...πρεπει να περιεχει γενικες πληροφοριες για τα κινητα τις λειτουργιες τους και τα λοιπα...εχω βρει ενα σαιτ αλλα ειναι στα αγγλικα κ δεν ξερω πος να το μεταφρασω
Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως εννοεις?:happy:

συγνωμη αλλα δε καταλαβα!:wacko:

 

μάλλον θα εννοεί κινητό που να στεγνωνει τα ρουχα :lol: :lol:

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

edo pantos sto myphone exei ta pantaaaaaaa!!!!!!

 

πιστευω οτι πο εδω αλλα και απο το wikipedia θα αντλησεις μπολικες πληροφοριες.:happy:

αλλα για πες μας πιο συγκεκριμενα τι σε ενδιαφερει μπας και μπορεσουμε να σε βοηθησουμε περισσοτερο.;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...