Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα τελευταία στις δυο συνδέσεις που έχω, στην cosmote και στην vodafone αντίστηχα

χτυπάει καμιά φορά η εκκάστοτε συσκευή και μου εμφανίζει οτι με καλεί ο αριθμός μου :blink: :wacko:

όταν το σηκώνω στην cosmote ακούω το μήνυμα του τηλεφωνητή και στην vodafone παράσητα

τι συμβαίνει;;

 

 

 

Ξερω οτι δεν ταιριάζει εδώ το θέμα αλλα δεν ήξερα που να το γράψω...

αν μπορεί καποιος mod ας το μεταφέρει...

Κλασικά συμπτώματα κινητού που παρακολουθείται... :confused:

Περαστικά! :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest valeria
Υπάρχει κάπου μέσα στο myphone,νομίζω σε κάποια από τις ενότητες των δικτύων, ένα θέμα στο οποίο αναφέρεται γιατί δεν θα έπρεπε να σε ανησυχεί κάτι τέτοιο.Δεν θυμάμαι τώρα λεπτομέρειες,αλλά δεν είναι τίποτα σοβαρό,και σίγουρα δεν σημαίνει ότι το τηλέφωνο σου παρακολουθείται!:D
Link to comment
Share on other sites

Και ομως οντως ειναι κλασικη περιπτωση τηλεφωνου που παρακολουθειται, (παρασιτα, ή echo στο ακουστικο)..........:X

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω μπερδευτει λιγακι με τις τοσες προσφορες που κανει καθε εταιρια θελω να μου πειτε κατι φτηνο για τηλεφωνηματα και sms...Δεν με ενδιαφερει ποια εταιρια θα ειναι (cosmote, tim , vodafone) ....Το ποιο βασικο ειναι τα sms δεν με νοιαζουν τοσο πολυ τα τηλεφωνα..Εχω δει μερικες καρτες αλλα θελω και αλλες που πιθανον να μην ξερω (π.χ cu).......:) :)

 

Eyxaristo

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ήμαρτον μην ακούω-διαβάζω τέτοια πράγματα.

Ο τηλεφωνητής σου είναι΄,το οποίο σ'ενημερώνει απλά οτι έχεις δεχτεί 1 φωνητικό μνμ.

Όταν απαντάς την κλήση φυσικά και δεν ακούς τπτ (εννοώντας κάποιον να σου μιλάει)

Αν προσέξεις πρίν απο την κλήση λαμβάνεις και ενημερωτικό μνμ στο κινητό σου,εκτός και αν το έχεις απενεργοποιήσει σαν υπηρεσία..:)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Psaxnw ergasia se themata twn kinitwn tilefonwn.. gia tis epiptwseis ktl.. thelw mia ergasia panw apo 10-12 selides.. exei kaneis kamia ergasia na mou stilei esw mesw e-mail? opios exei as mou to pei edw kai as kanei ena topic.. thanx:)
Link to comment
Share on other sites

Μην εισαι τοσο σιγουρη για αυτα που γραφεις............

 

Φιλικα παντα:)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Μην εισαι τοσο σιγουρη για αυτα που γραφεις............

 

Φιλικα παντα:)

 

Εσύ δηλαδή με βάση ποια στοιχεία είσαι σίγουρος ότι πρόκειται περι υποκλοπής ???

 

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Στην Vodafone παντως οταν σε καλει ο αριθμος σου τοτε ειναι απο τον προσωπικο σου τηλεφωνητη... Καποιος σου εχει αφησει καποιο μηνυμα και απλα με αυτο τον τροπο σε ενημερωνει!! Βεβαια ειναι εκνευριστικο αλλα τι να κανεις...

 

Απαντωντας μπαινεις απ'ευθειας στον λογαρισμο σου! ;) Nothing to worry about..

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δηλαδή με βάση ποια στοιχεία είσαι σίγουρος ότι πρόκειται περι υποκλοπής ???

 

:confused::confused::confused:

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου.

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/1.1.2818/hifi/timhellas/int; Nokia 6230; en; U; ssr))

 

Loipon,egw tim xerw,tim empisteyomai... Exoume:

tim f2g:

kliseis se tim f2g:0.0049e/sec, pros alla kinita:0.0098e/sec,

sms:0.0857e,

mms:0.4641e,

non stop:4.165e/mina,

sms -50%:2.975e/mina kai xrewnesai 0.0428e/sms,

fthinoteres kliseis:2.975e/sms kai exeis 0.0032e/sec gia f2g kai 0.0063e/sec gia alla diktya.

ayta xerw,ayta lew...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/1.1.2818/hifi/timhellas/int; Nokia 6230; en; U; ssr))

 

Loipon,egw tim xerw,tim empisteyomai... Exoume:

tim f2g:

kliseis se tim f2g:0.0049e/sec, pros alla kinita:0.0098e/sec,

sms:0.0857e,

mms:0.4641e,

non stop:4.165e/mina,

sms -50%:2.975e/mina kai xrewnesai 0.0428e/sms,

fthinoteres kliseis:2.975e/sms kai exeis 0.0032e/sec gia f2g kai 0.0063e/sec gia alla diktya.

ayta xerw,ayta lew...

 

Βασικα θα ηθελα να μου πειτε καρτες...Οπως π.χ η cu ειχε το προιγουμενο καλοκαιρι 1000 μηνυματα με 5 ευρο

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

καλα δεν πιστεύω να παρακολουθούμε κιόλας, ποιος είμαι πια;;;:happy: και τι εχω να κρύψω;;:shifty:

Και εγώ πάντως οτι είναι ο τηλεφωνητής πιστεύω, αλλα στην vodafone ακούω μόνο παρασιτα

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν πιστεύω να παρακολουθούμε κιόλας, ποιος είμαι πια;;;:happy: και τι εχω να κρύψω;;:shifty:

Και εγώ πάντως οτι είναι ο τηλεφωνητής πιστεύω, αλλα στην vodafone ακούω μόνο παρασιτα

 

Ουτε ο κρεοπωλης και η καθαριστιρια ειχαν κατι να κρυψουν :shifty: :shifty: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=8815

koita kai ligo trigiro psakse kai ligo sto google kai sigoyra ala leme sigoura tha vreis ayto poy zhtas!

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο... ξέρετε πού μπορώ να βρω πληροφορίες για την 3η γενιά της κινητής τηλεφωνίας και την ραδιενέργεια που εκπέμπεται απο τα μοντέλα 3ης γενιάς? Δεν μπορώ να βρω πουθενά...
Link to comment
Share on other sites

ισως γιατι τα κινητα δεν εκπεμπουν ραδιενεργεια... Αλλα ηλεκτρομαγνητικα κυμματα ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεχομαι ενοχλητικα SMS απο τον κινητο αριθμο 693-*******. Φωνητικη επικοινωνια με τον/την ιδιοκτητη αδυνατη (δεν το σηκωνει). Πως μπορω να εντοπισω τον/την ιδιοκτητη; Σε περιπτωση καρτοκινητου τι μπορει να γινει;

Νομικη διαδικασια;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...