Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την JimBs

Το CU έχει φθηνά SMS αλλά πανάκριβη ομιλία. Αν θές να μιλάς ίσως θα έπρεπε να κοιτάξεις το al a carte για καρτοκινητή.

 

Ama 8es na milas polu sigoura se sumferei sundesh me proplhrwmeno xrono omilias. Ektos an alloi osoi perneis thl exoun cu! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εχω εχω εταιρικο στη βοντα και 3λεπτα δωρεαν και δεν με εχουν ειδοποιηση για κοψιμο των 3λεπτων.το πιο πιθανο ειναι να μου το πουνε του χρονου που θα ληξη το συμβολαιο μου.ως τοτε βεβαια θα το εχω ταραξει στα τηλεφωνα μεταξυ του εταιρικων.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

Wirelessly posted (Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

lol!

 

 

:D

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Guest technology
Αρχικό Μήνυμα από τον Nikos_s3

 

δεύτερο τόπικ που η υπογραφή σου τα εξηγεί όλα..:o

μήπως έχει και το φάρμακο για τον καρκίνο..?? :cool: :wacko: :p

 

 

:cool: :) :) :cool:

 

ναί, δεύτερη φορά είναι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους.

 

Θα'θελα να ρωτήσω το εξής: Παίζουν στην αγορά κάρτες SIM με δύο γραμμές; Μπορεί να έχει κάποιος π.χ. το εταιρικό κινητό και το προσωπικό σε ένα κινητό και να μην αλλάζει συνέχεια SIM; Αν ναι, πως γίνεται αυτό; Είναι εφικτό σε διαφορετικές εταιρείες;

 

Και μια άσχετη-σχετική ερώτηση: Είμαι στο σωστό forum για αυτή την ερώτηση; :o :alien:

 

Ευχαριστώ,

Αιμίλιος

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας κανα φθηνό και καλό; Πρέπει να έχει αναφορά παραδοσης και εμφάνιση του αριθμού μου.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αλλα δεν είναι αξιόπιστο, τουλαχιστον οσες φορές το δοκίμασα εγώ. Γι' αυτο έβαλα και το Pay στο topic μιας και τα free δεν είναι και τόσο αξιόπιστα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

Wirelessly posted (Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Ama 8es na milas polu sigoura se sumferei sundesh me proplhrwmeno xrono omilias. Ektos an alloi osoi perneis thl exoun cu! :p

 

 

Γι' αυτό κόλησα και το "για καρτοκινητή" στο τέλος της πρότασης μου.

Link to comment
Share on other sites

www.web2sms.gr

 

Έχει αναφορά παράδοσης μέσω του Control Panel που σου δίνουν, εμφάνιση του αριθμού σου, ομαδική αποστολή, και είναι Ελληνικό!

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

http://www.mobiwireless.com/MobiSMS/

 

0.05 Euro/SMS apo to prwto SMS

Emfanish tou ari8mou sou san apostolea

Kalypsh Vodafone, Telestet, Cosmote (oxi Q-Telecom mexri stigmhs)

Dynatothta apostolhs twn SMS mesw WAP kai JAVA apo to kinhto

Anafora paradoshs (dwrean mesw Email, me xrewsh mesw SMS)

Omadikh apostolh se contacts.

 

Pantws kai to web2sms.gr exei anaptyx8ei poly kai exei polles efkolies kai dynatothtes pleon.

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Soulman

 

http://www.mobiwireless.com/MobiSMS/

 

0.05 Euro/SMS apo to prwto SMS

Emfanish tou ari8mou sou san apostolea

Kalypsh Vodafone, Telestet, Cosmote (oxi Q-Telecom mexri stigmhs)

Dynatothta apostolhs twn SMS mesw WAP kai JAVA apo to kinhto

Anafora paradoshs (dwrean mesw Email, me xrewsh mesw SMS)

Omadikh apostolh se contacts.

 

 

Kai egw auto xrhsimopoiw. Polu kalh uphresia kai me kales times. Mexri stigmhs den exw xasei oute ena sms.

Faith is the great cop-out, the great excuse to evade the need to think and evaluate evidence. Faith is belief in spite of, even perhaps because of, the lack of evidence.
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση. Οι γυναίκες που θέλουν είναι αρκετές όπως επίσης υπάρχουν και γυναίκες που είναι άσχετες και που ποτέ δεν θα μπορέσουν να σκεφτούν "τεχνολογικά". Πρέπει να σου αρέσει για να ασχολείσαι κιόλας. Φυσικά γυναίκες είναι δύσκολο να τις βρεις μπροστά σε ένα pc με ένα ανοιγμένο κουτί pizza και να προσπαθούν να βρουν προγράμματα για pc, κινητά κτλ. Ίσως να θέλουμε και τη ζωή μας πιο εύκολη πιο απλουστευμένη από τους άντρες. Εγώ γνωρίζω και άντρες που είναι άσχετοι και είναι πολύ άσχημο γιατί είναι άντρες και θα έπρεπε να ξέρουν έστω και το φούρνο να ανάψουν.χαχαχαχα

Τέσπα, εμένα μου αρέσει να ξέρω διάφορα τεχνολογικά πράγματα για να μπορώ να προσφέρω περισσότερα. Επίσης, θέλω να ξέρω τουλάχιστον τα βασικά και τα υπόλοιπα είναι θέμα θέλησης, μετά και οι άντρες επικοινωνούν καλύτερα με τις γυναίκες.

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

Simvolaio

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

ειναι απλα η φυση των αντρων να ψαχνουν τα καινουρια και τα περιεργα.αν παρουμε βαση την παλαιολιθικη εποχη οι αντρες ηταν συνεχως στο κυνηγι,αρα ειναι πιο ευκολο για αυτους να εξερευνησουν και εχουν πιστευω πιο ανοιχτο μυαλο.και απο τοτε καταπιανοταν με πραγματα που οι γυναικες δεν τα κανανε
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι σωστό από μία πλευρά αυτό που λες αλλά από την άλλη οι άντρες δεν άφηναν τις γυναίκες για το κυνήγι κτλ. ήταν πάντα προστατευτικοί και η κολώνα του σπιτιού. Κάποτε όμως υπήρξαν και οι αμαζώνες μην ξεχνάμε όπως και τη σήμερον ημέρα υπάρχουν γυναίκες που ασχολούνται με την τεχνολογία περισσότερο από έναν άντρα.

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν ειπα οτι ολες οι γυναικες δεν τα παιρνουν στα τεχνολογικα.σιγουρα υπαρχουν καποιες που μπορει να ειναι και καλυτερες απο εμας αλλα ειναι πολυ λιγες πιστευω
Link to comment
Share on other sites

για αυτο αλλωστε και δεν εχω ψηφισει και καθολου.καλο θα ηταν να υπηρχει και μι αλλη κατηγορια στο δημοψιφισμα και οχι ναι η οχι
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον stamos

 

καλα ρε παιδια αν ειναι να πληρωνετε δεν το στελνετε και απο το κινητο σας.γιατι δν εκμεταλευεστε το τζαμπε του internet?

 

 

Γιατί κοστίζει μιση τιμή (mobisms 5c/sms, cote/voda/stet 8.5c/sms +fpa=10,03c/sms)

Με το Mobisms μπορώ να στέλνω και από το κινητό μου (με ένα java applet που σου παρέχει και έχοντας ενεργοποιημένο το gprs) και μπορώ να στέλνω όσα sms θέλω και όχι όσα με αφήνει η εκάστοτε υπηρεσία free sms.

Faith is the great cop-out, the great excuse to evade the need to think and evaluate evidence. Faith is belief in spite of, even perhaps because of, the lack of evidence.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Βασίλης

 

Αυτο το web2sms.gr δεν ειχαν πει οτι θα παιζει μονο σε οσους εχουν otenet συνδεση;

 

 

Αυτό ήταν για το: http://web2sms.otenet.gr/

Link to comment
Share on other sites

μηπως το να περνεις κανονικα τηλεφωνο ειναι φτηνοτερο?για σκεφτειτε με τα λεφτα που θελετε για ενα SMS ποσο αντιστοιχουν σε κληση φωνης και ποσα περισσοτερα μπορειτε να λετε?παντως εγω εχ κοψει τα SMS και εχει μειωθει ο λογαριασμο μου κατα πολυ.δοκιμαστε το και θα δειτε.κατα τη γνωμη μου τα SMS ειναι σκετη απατη
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...