Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και περασμένες ρυθμίσεις. Εκτός αν είναι κανένα αποκλειστικό μοντέλο της ΤΙΜ οπότε και θα έχει εικονίδια της Telecom Italia.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλη αναπαραγωγη παντως Mp3 με 2 ηχεια εχω ακουσει μονο απο N-73,6233,se w-550,qtek 9000 και motorola e398.

ολα τα αλλα τα χουν μονο για να δειχνουν οτι εχουν 2 ηχεια,τουλαχιστον απο οσα θυμαμαι και ειδια απο το sharp 903 και d-600.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλη αναπαραγωγη παντως Mp3 με 2 ηχεια εχω ακουσει μονο απο N-73,6233,se w-550,qtek 9000 και motorola e398.

 

Θα προσθέσω σε αυτά το 6270,το οποίο έχει εξαιρετικά δυνατό και ποιοτικό ήχο.

Link to comment
Share on other sites

:!: Pantos to Nokia N92, anamenetai na diatheti POLY DYNATA kai POIOTIKA ixeia, kathos proorisetai, os ''Mobile TV'' phone ...

 

Eos otou kikloforisei, ta proanaferthenta montela, mporoun na kalupsoun tis apaitiseis, tou agapitou filou ... :)

Link to comment
Share on other sites

:!: Pantos to Nokia N92, anamenetai na diatheti POLY DYNATA kai POIOTIKA ixeia, kathos proorisetai, os ''Mobile TV'' phone ...

 

Eos otou kikloforisei, ta proanaferthenta montela, mporoun na kalupsoun tis apaitiseis, tou agapitou filou ... :)

 

Άρα το ίδιο θα πρέπει να ισχύει και για το Ν77 - το "άλλο" τηλεοπτικό κινητό με δύο ηχεία.......

Link to comment
Share on other sites

Άρα το ίδιο θα πρέπει να ισχύει και για το Ν77 - το "άλλο" τηλεοπτικό κινητό με δύο ηχεία .......

 

Sto peripou nai, tha elega.

 

Pisteuo omos, pos to Nokia N92, tha ''exei tin protia'', gia to logo oti einai akriboteri kai pliresteri siskeui, apo to Nokia N77.

Link to comment
Share on other sites

..Ας προσθέσουμε στον κατάλογο κινητών με 2 ηχεία και το νέο και εντυπωσιακότατο Nokia 5700 Express Music,το οποίο αναμένεται στην αγορά το δεύτερο τρίμηνο του 2007.....

Αυτό το κινητάκι προβλέπω να σπάσει ταμεία καθώς θα διαθέτει:

1.Οθόνη 2,2 ιντσών,ανάλυσης 320Χ240 με 16,7 εκατομ. χρώματα!!!

2.Δύο στερεοφωνικά ηχεία

3.Λειτουργικό Symbian S60 3rd Edition

4.Κάμερα 2ΜΡ και λήψη βίντεο ανάλυσης 320Χ240

5.Εσωτερική μνήμη flash 35MB,και 64MB μνήμη RAM

6.Κάρτα μνήμης microSD έως 2GB (128 στο πακέτο)

7.Πολύ καλό Media Player

8.Πολύ καλή μπαταρία με αναμονή 12 ημέρες,σύμφωνα με τη Νόκια

 

 

Αυτά.........

Link to comment
Share on other sites

Ontos, to neo Nokia 5700 Express Music, apotelei mia IDIAITERA axiologi protasi, gia tous filous tis mousikis, me ta parapano axiologa xaraktiristika, ta opoia mas anefere o filos highwatcher. :)
Link to comment
Share on other sites

Ontos, to neo Nokia 5700 Express Music, apotelei mia IDIAITERA axiologi protasi, gia tous filous tis mousikis, me ta parapano axiologa xaraktiristika, ta opoia mas anefere o filos highwatcher. :)

 

Το μόνο που ελπίζω είναι να μην έχει την απαίσια πλαστικούρα του 5300,αλλά κάποιο πιό ποιοτικό υλικό στο σώμα της συσκευής!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πλεον και οι 3 εταιριες στην Ελλαδα παρεχουν 3G με απλη sim.ΑΡΑ Η USIM HTAN απλα απαραιτητη με την εναρξη του 3G μονο για εισπρακτικους λογους:mad:
Link to comment
Share on other sites

Πλεον και οι 3 εταιριες στην Ελλαδα παρεχουν 3G με απλη sim.ΑΡΑ Η USIM HTAN απλα απαραιτητη με την εναρξη του 3G μονο για εισπρακτικους λογους:mad:

 

Μέχρι τον Ιανουάριο,η απλή SIM της Cosmote δεν μπορούσε να λειτουργήσει στο δίκτυο τρίτης γενιάς. Έχει πλέον αναβαθμιστεί;

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τον Ιανουάριο,η απλή SIM της Cosmote δεν μπορούσε να λειτουργήσει στο δίκτυο τρίτης γενιάς. Έχει πλέον αναβαθμιστεί;

 

Ναι.Λειτουργει και με ΑΠΛΗ ΣΙΜ

Link to comment
Share on other sites

ειδα στο eBay οτι υπαρχει καρτα sim στην οποια μπορεις να βαλεις μεχρι και 12 διαφορετικα νουμερα.

 

το εχετε δοκιμασει? πως σας φανηκε? σκεφτομαι να το παραγγειλω, αλλα βοφαμαι μην αποδειχτει "μουφα"

Link to comment
Share on other sites

έχω πετύχει στην Πατησίων κατάστημα που αγοράζει παλιά κινητά, ξέρει κανείς εάν υπάρχουν και αλλού τέτοια καταστήματα και τί τα κάνουν αυτά τα παλιά κινητά που αγοράζουν?
Link to comment
Share on other sites

ειδα στο eBay οτι υπαρχει καρτα sim στην οποια μπορεις να βαλεις μεχρι και 12 διαφορετικα νουμερα.

 

το εχετε δοκιμασει? πως σας φανηκε? σκεφτομαι να το παραγγειλω, αλλα βοφαμαι μην αποδειχτει "μουφα"

Το έχω δοκιμάσει εγώ. Από το ebay την είχα πάρει. Δουλεύει τέλεια αλλά μπορείς να κλωνοποιήσεις μόνο κάρτες sim της TIM και της Cosmote. Μέχρι τώρα έχω περάσει σε αυτήν την sim 6 αριθμούς (2 ΤΙΜ και 4 Cosmote). Μέσα στο μενού του κινητού εμφανίζεται ένα υπομενού που λέγεται stk και από εκεί μπορείς να κάνεις εναλλαγές στους αριθμούς.

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

exei se polles perioxes amgazia pou agorazoun palia kinita !! sthn pathsion apenanti apo to polutexneio exei ,sthn omonoia exei !! kai se polles alles perioxes !! ta agorazoun kai meta ta xanapoulane !! vevaia exartatai poso palio einai to kinito pou theleis na doseis!!
Link to comment
Share on other sites

Οταν κανω συνακροαση πως παει η χρεωση; Χρεωνομαι για ολα τα ατομα που καλω ή μετραει σαν μια κληση; Επισης η διαρκεια πολλαπλασιαζεται με τα ατομα που εχω καλεσει;

 

Τωρα εαν καλεσω ενα ατομο και εκεινο καλεσει αλλα δυο, θα χρεωθω εγω για τα αλλα δυο ατομα ή αυτος; Ή χρεωνομαι μονο εγω για το πρωτο ατομο που καλεσα;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να με ενημερώσετε για κινητά που ξέρετε οτι έχουν αυτή τη δυνατότητα; Θάλω δηλαδή να μπορώ να ορίσω διαφορετικό ήχο μηνύματος ανάλογα με το ποιός μου έστειλε κάποιο sms.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...