Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 ***pre release***


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις το παρέλαβα από το nokia shop Αγίων Αναργύρων. Το είχα παραγγήλει και κατάφερε να φέρει μόνο ένα. Τα υπόλοιπα από Δευτέρα. Τις εντυπώσεις μου από αύριο. :D

απο αυριο;; γρηηηγορα εντυπωσεις :) καλοριζικο! πως ειναι εκ πρωτης οψεως;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εδώ Θεσσαλονίκη που πήρα, ακόμη δεν το έχουνε φέρει. Από Δευτέρα λένε και ήδη με 2 Nokia shop που μίλησα, μου είπαν ότι έχουν πάθει πλάκα με αυτό το τηλέφωνο. Όλοι το ζητάνε και έχουν αρκετές παραγγελίες.

Ελπίζω βέβαια να μην γίνει και σούπα..

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Σκετη συσκευη αγοραζεις φιλε μου απο Νοκια shop.

 

THX nervous..To perimena,logiko mou fainetai!Opote 8a perimenw ki egw na to feroun ta vodafone shops mias kai exw ki egw epidothsh!Kaloriziko se osous to phran..kai perimenoume entypwseis grhgora...

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

Πως κανετε ετσι βρε παιδια? Γιατι δεν περιμενετε λιγο. Σκεφτειτε πχ να εχει καποιο προβλημα ή οτιδηποτε που δεν βολευει στην χρηση.Εγω αν το παρω θα ειναι σε καμια 10-15αρια μερες αν εχει βγει παρουσιαση απο myphone κτλ
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα από το nokia shop Αγίων Αναργύρων. Το είχα παραγγήλει και κατάφερε να φέρει μόνο ένα. Τα υπόλοιπα από Δευτέρα. Τις εντυπώσεις μου από αύριο. :D

τι αυριο ρεεε...???? :lol:

αντε περιμενουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχουν φέρει μόνο το μοντέλο με το ανοιχτό γαλάζιο χρώμα και όχι με το καλαίσθητο ασημί-γκρι που διαφημίζει η Nokia. Το είδα στην περιοχή μου (Αγία Παρασκευή) και αποφάσισα να περιμένω, γιατί το συγκεκριμένο χρώμα δε μου άρεσε καθόλου. Κατά τ' άλλα μια χαρά τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες με γεια σας!!!Μπορεί να απαντήσει κάποιος που το έχει, αν υπάρχει επιλογή μόνο GSM;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με γεια σας!!!Μπορεί να απαντήσει κάποιος που το έχει, αν υπάρχει επιλογή μόνο GSM;

 

 

Ναι υπάρχει αυτή η δυνατότητα αν είχες δει τα screenshot θα το είχες διαπιστώσει!

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Όλοι το ζητάνε και έχουν αρκετές παραγγελίες.

Ελπίζω βέβαια να μην γίνει και σούπα..

Ότι θα γίνει σούπα είναι το μόνο σίγουρο, αλλά δεν είναι απαραίτητα κακό. :)

 

Όπως και το 6600 ήταν trendsetter για τις νέες δυνατότητες του SymbianOS έτσι και το 6680 λογικά όχι μόνο θα τις συνεχίσει αλλά και θα τις συνδυάσει με την ταχύτητα και τις νέες υπηρεσίες του UMTS.

 

To μέλλον προβλέπεται πολύ δυνατό για μας που θα επενδύσουμε στην τηλεφωνάρα που ακούει στο όνομα 6680, και από πλευράς προγραμμάτων και από πλευράς customized υπηρεσιών από τους παροχείς κινητής τηλεφωνίας.

Link to comment
Share on other sites

μακάρι το επόμενο series 60 να έχει διαφορετική ανάληση οθόνης. αυτό είναι ίσως το μονο μειωνέκτημα των S60. και πιστεύω πως δεν είναι ανάγκη να μεγαλώσει το μεγεθος της οθόνης, ουτως η αλλως και στο 6230i στη ίδια έκταση οθονης χωρέσαν σχεδόν τα διπλάσια pixel...

Έχεις απόλυτο δίκιο εδώ. :(

Είναι η μόνη μου ένσταση μέχρι στιγμή, ιδιαίτερα όταν η S60 2nd Platform FP3 που υποστήριζε διάφορες αναλύσεις παρουσιάστηκε αρκετά νωρίτερα απ'το 6680. Ήλπιζα σε μια μεγαλύτερη ανάλυση (έστω με την ίδια αναλογία xy) που αμή τί άλλο θα διευκόλυνε την ανάγνωση ιστοσελίδων μιας που και το Symbian το υποστηρίζει ήδη από την έκδοση v8.1.

 

Απ'τον πρώτο μήνα που βγήκε και πήρα το 6600 (Νοέμβριος 2003) το παράπονό μου ήταν αυτό. Σου βγαίνουν τα μάτια να διαβάσεις ένα document ή να δεις λίγες ιστοσελίδες. Είναι καιρός να το λάβουν υπόψην τους στα μοντέλα που θα παρουσιαστούν το καλοκαίρι.

 

Καλό ως αναλογία μου ακούγεται το 264x312 που είναι 1,5x σε διαστάσεις και 2,25x σε επιφάνεια, δηλαδή more than enough! :)

Link to comment
Share on other sites

Το 6680 ,ειχε δεν ειχε, βρεθηκε και αυτο στα χερια μου (Εχω τρελλα :w00t: ) :rolleyes: , :stupid:

-Νοκια shop- Zωοδοχου Πηγης & Σολωνος- στο χρωμα "Silver Blue" .

Υπηρχε και σε χρωμα "Light Bronze" αλλα προτιμησα το πρωτο.

Πρωτο σχολιο , αψογη η ποιοτητα κατασκευης του.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το 6680 ,ειχε δεν ειχε, βρεθηκε και αυτο στα χερια μου (Εχω τρελλα :w00t: ) :rolleyes: , :stupid:

-Νοκια shop- Zωοδοχου Πηγης & Σολωνος- στο χρωμα "Silver Blue" .

Υπηρχε και σε χρωμα "Light Bronze" αλλα προτιμησα το πρωτο.

Πρωτο σχολιο , αψογη η ποιοτητα κατασκευης του.

 

 

Πότε πρόλαβες?Εσύ δεν έλεγες θα μείνεις με το 6630? :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

nervous καλοριζικο φιλε μου θυμασαι που ειχα πει οτι θα το παρεις κι εσυ?μεσα επεσα.οπως και πολλοι αλλοι θα το παρουν απο δω μεσα.

περιμενουμε εντυπωσεις τυχερε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ωχ ρε μαγκες θα μας σκασετε......

:p

αντε με την πρωτη ευκαιρία περιμενουμε τις εντυπωσεις σας.....

Link to comment
Share on other sites

της τρελης δε λες τιποτα η nokia θα τριβει τα χερια της βλεπω να χτυπαει περισσοτερες πωλησεις απο το 6600 και ειδικα αν δε βιαστουν να παρουσιασουν κι αλλο κινητο με λογισμικο symbian

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

της τρελης δε λες τιποτα η nokia θα τριβει τα χερια της βλεπω να χτυπαει περισσοτερες πωλησεις απο το 6600 και ειδικα αν δε βιαστουν να παρουσιασουν κι αλλο κινητο με λογισμικο symbian

Σιγα που δεν θα παρουσιασουν! Το πολυ σε 3 μηνες... :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Πότε πρόλαβες?Εσύ δεν έλεγες θα μείνεις με το 6630? :D :lol:

 

Aς ειναι καλα η τρελλα μου φιλε billys_541http://www.planetsmilies.com/smilies/party/party08.gif :O

 

nervous καλοριζικο φιλε μου θυμασαι που ειχα πει οτι θα το παρεις κι εσυ?μεσα επεσα.οπως και πολλοι αλλοι θα το παρουν απο δω μεσα.

περιμενουμε εντυπωσεις τυχερε

 

Ευχαριστω ταξιδιωτης22,δεν ειναι η πρωτη φορα που το παθαινω :alien:

 

 

nervous την οθονη του εσυ πως την θεωρεις? Ακουγονται πολλα παραπονα

 

Η οθονη του ,σε σχεση με το 6630, ειναι λιγοτερο φωτεινη .

Η ρυθμιση που χρησιμοποιω σχεδον παντα, ειναι μια σκαλα πριν την μεγιστη.

Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι τα χρωματα του 6680 ειναι πιο "ζεστα",πιο "γλυκα" ,καταλαβαινεις τι εννοω . :)

Να δουμε και απο αυτονομια πως παει . :worry:

Εφαρμογες απο αυριο .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παντως εχω την εντυπωση οτι το πληκτρολογιο που εχει ειναι σαν αυτο του 6670 το οποιο δεν μου αρεσε καθολου σαν αισθηση και κατασκευη, :) καμμια σχεση με αυτο του 6630!
B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

δε το νομιζω φιλε μου γενικα το κινητο πρεπει να χει κορυφαια ποιοτητα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εχω την εντυπωση οτι το πληκτρολογιο που εχει ειναι σαν αυτο του 6670 το οποιο δεν μου αρεσε καθολου σαν αισθηση και κατασκευη, :) καμμια σχεση με αυτο του 6630!

 

Θα συμφωνησω εν μερει ,δηλ στην αισθηση του πληκτρολογιου.Γενικα παντως δεν βλεπω και καμμια μεγαλη διαφορα. :)

 

δε το νομιζω φιλε μου γενικα το κινητο πρεπει να χει κορυφαια ποιοτητα

 

Οντως η ποιοτητα κατασκευης του και η στιβαροτητα του μου εχουν κανει εντυπωση ,δεν το εχω βεβαια παρα λιγες ωρες. ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...