Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σωστος ! πολυ σωστος ! Κανένας δεν δειχνει αλλα καλο ειναι να βλεπεις τι φορας οταν βγαινεις στο δρομο !

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

τι λες τωρα τρωνε πορτα οι παχουλες.συγνωμη αλλα αν γινεται αυτο ειναι οτι πιο ηλιθιο εχω ακουσει ποτε μου και φανταζομαι τι βλακες ειναι αυτοι,εγω παντως αν ημουν κοπελα παχουλη κι ετρωγα πορτα ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΦΤΗΝΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δε φταίνε μόνο οι γυναίκες που την βλέπουν,αλλά και οι άντρες που όπου δούνε φούστα κοντή και μπάζο να είναι η άλλη εκείνοι θα το σχολιάσουν θετικά.

Ε και όταν μια γυναίκα που δε θεωρείται όμορφη φοράει φούστες και ακούει καλά σχόλια,τότε θα τη δεί και θα νομίζει πως είναι όμορφη.

Σχετικά με το αν μας αρέσει να μας κοιτάνε,σίγουρα έτσι είναι αλλά κάποια στιγμή σε κάνουν να νιώθεις λίγο κάπως με τον τρόπο που σε κοιτάνε,σαν να μη σε σέβονται.Το χειρότερο είναι ότι κοιτάνε μέχρι και 50άρηδες και παππούδες.Αυτό είναι πραγματικά αηδία... :mad:

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην κοιτάξουν; Άνθρωποι είναι κι αυτοί.

Να μην τα φοράτε, να μη σας κοιτάνε :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πιστεύω οτι το απαίσιο ειναι να φοράει κοντή φούστα καποια με χαλαρα μπούτια και κυτταρίτιδα. Δεν θεωρω οτι ενα σφιχτο γυμνασμένο πόδι ακόμα και αν δεν έχει διαστάσεις που θα εκαναν καποιον να το θεωρήσει αδύνατο έιναι άσχημο με μια κοντή φούστα...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην κοιτάξουν; Άνθρωποι είναι κι αυτοί.

Να μην τα φοράτε, να μη σας κοιτάνε :p

Ακριβώς,οπότε δε μπορούμε να φορέσουμε κάτι που μας αρέσει γιατί θα μας θεωρήσουν ξέκ*λλο και θα μας κοιτάνε καλά καλά. :worry:

Ναι άνθρωποι είναι κι αυτοί αλλά προσωπικά με αηδιάζει να με κοιτάζει ένας παππούς.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

to 8ema einai oti orismenoi(oxi oloi,alloimono) alla se koitane oti kai an foras..

sygekrimena shmera eixa rantevou sth plateia aristotelous...forousa tzinaki kai ena poukamisaki...cool pragmata..oute eksoplata,oute konta oute tpt..

o "papoulhs" den kolose omos...kai epeidh ki ego os gnoston eimai oligon ti ka8ikaki tou ta exosa...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό εννοείται ότι κοιτάνε ούτως ή άλλως ειδικά αν είσαι ωραία κοπέλα,αλλά όταν φοράς φούστα το τι ακούς δε λέγεται.Σε κάνουν να νιώθεις λίγο ότι να'ναι.

Εγώ δεν έχω βρίσει κανένα παππού αν και πολύ θα το'θελα.2 φορές στο λεωφορείο μου έχει τύχει το απίστευτα ελεεινό σκηνικό: ήταν σχεδόν άδειο το λεωφορείο και καθόμουν εγώ πίσω πίσω και μια κοπέλα στις θέσεις μπροστά μου.Μπαίνει ένας και μόλις μας βλέπει πάει και κάθεται εκεί που είναι οι 4 θέσεις για να μας έχει φάτσα και τι κάνει λέτε?Βάζει το χέρι του μέσα στο παντελόνι(νομίζοντας ότι δε φαίνεται)και καταλαβαίνετε τι άρχισε να κάνει.

Φυσικά κατεβήκαμε αμέσως από το λεωφορείο και δε του είπαμε τίποτα γιατί πρέπει να ήταν τρελός ή ανώμαλος ή και τα 2 μαζί και ποιός μας έσωζε μετά.Αυτό μου έχει ξανατύχει ακριβώς το ίδιο με έναν παππού!

omg που ζούμε?! :worry:

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε παιδιά που κάθεστε κι ασχολείστε με τους γέρους που κοιτάνε. Δε φτάνει που τα πετάτε έξω, σας φταίνε και άλλοι από πάνω...
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει ένας και μόλις μας βλέπει πάει και κάθεται εκεί που είναι οι 4 θέσεις για να μας έχει φάτσα και τι κάνει λέτε?Βάζει το χέρι του μέσα στο παντελόνι(νομίζοντας ότι δε φαίνεται)και καταλαβαίνετε τι άρχισε να κάνει.

Φυσικά κατεβήκαμε αμέσως από το λεωφορείο και δε του είπαμε τίποτα γιατί πρέπει να ήταν τρελός ή ανώμαλος ή και τα 2 μαζί και ποιός μας έσωζε μετά.Αυτό μου έχει ξανατύχει ακριβώς το ίδιο με έναν παππού!

omg που ζούμε?! :worry:

αντε παλι,προσφερατε και ψυχαγωγια στον ανθρωπο χειρονακτικη εργασια στην ελληνικη διαλεκτο :p πλακα κανω.

σιγουρα ανω μαλος θα ηταν και καλυτερα που δεν ειπατε τιποτα γιατι ποτε δε ξερεις την αντιδραση του αλλου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό εννοείται ότι κοιτάνε ούτως ή άλλως ειδικά αν είσαι ωραία κοπέλα,αλλά όταν φοράς φούστα το τι ακούς δε λέγεται.Σε κάνουν να νιώθεις λίγο ότι να'ναι.

Εγώ δεν έχω βρίσει κανένα παππού αν και πολύ θα το'θελα.2 φορές στο λεωφορείο μου έχει τύχει το απίστευτα ελεεινό σκηνικό: ήταν σχεδόν άδειο το λεωφορείο και καθόμουν εγώ πίσω πίσω και μια κοπέλα στις θέσεις μπροστά μου.Μπαίνει ένας και μόλις μας βλέπει πάει και κάθεται εκεί που είναι οι 4 θέσεις για να μας έχει φάτσα και τι κάνει λέτε?Βάζει το χέρι του μέσα στο παντελόνι(νομίζοντας ότι δε φαίνεται)και καταλαβαίνετε τι άρχισε να κάνει.

Φυσικά κατεβήκαμε αμέσως από το λεωφορείο και δε του είπαμε τίποτα γιατί πρέπει να ήταν τρελός ή ανώμαλος ή και τα 2 μαζί και ποιός μας έσωζε μετά.Αυτό μου έχει ξανατύχει ακριβώς το ίδιο με έναν παππού!

omg που ζούμε?! :worry:

 

athanati athina me tis anomalares tous gerous. (mporpei na kano kai lathos alla tetoia skinika ta akouo apo files mou sinithos stin athina).

 

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

athanati athina me tis anomalares tous gerous. (mporpei na kano kai lathos alla tetoia skinika ta akouo apo files mou sinithos stin athina).

 

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

 

Παντου γινονται απλως Αθηνα ειναι πιθανοτερο λογω των πολυ περισσοτερων κατοικων... ;)

παντως κατι τετοια περιστατικα ειναι τουλαχιστν τραγικα.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει που θελετε εναν αντρα γλυκο,τρυφερο,γεματο κατανοηση, στοργικο,θα προσεχει τον εαυτο του,θα φροντιζει τα παιδια,θα πατε μαζι να παρετε κουρτινες

και μετα απο ο μπεκαμ ο μπλουμ(ακου επιθετο...) εγιναν αυτο που λεμε μετροσεξουαλ τωρα τους λετε αντε γεια γιατι???

σκαβετε τον λακκο μας μα θα πεσετε και εσεις στην ιδια παγιδα που φτιαξατε

και θετω το εξης ερωτημα που στον.... εχουν παει οι πραγματικες γυναικες?????????

(το παρων το γραφω διοτι με εφτασαν σημερα στο αμην και παραλιγο να γινω φονιας αμα δεν σταματαγε να μιλαει)

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει που θελετε εναν αντρα γλυκο,τρυφερο,γεματο κατανοηση, στοργικο,θα προσεχει τον εαυτο του,θα φροντιζει τα παιδια,θα πατε μαζι να παρετε κουρτινες

και μετα απο ο μπεκαμ ο μπλουμ(ακου επιθετο...) εγιναν αυτο που λεμε μετροσεξουαλ τωρα τους λετε αντε γεια γιατι???

σκαβετε τον λακκο μας μα θα πεσετε και εσεις στην ιδια παγιδα που φτιαξατε

και θετω το εξης ερωτημα που στον.... εχουν παει οι πραγματικες γυναικες?????????

(το παρων το γραφω διοτι με εφτασαν σημερα στο αμην και παραλιγο να γινω φονιας αμα δεν σταματαγε να μιλαει)

 

sosto kai episis na prostheso mias kai apo palia otan akoma pigaina sxoleio, thimamai oti oles oi kopeles den ithelan ta kala isixa paidia me storgika aisthimata kai tetoia alla tous periergous tipades me koloftiadmena mixanakia na kapnizoun kai kanena mpafo kai paei legontas.

 

simera kathos eimouna me tin dikia mou kai perpatousame itan apo mprosta mas mia antroparea pou itan oloi me to stil malli tou giftou stin laiki. sto teleios ksekarfoto mou petaei kai mou leei i dikia mou ean mporo na po poios apo autous exei tis perissoteres kataktiseis. fisika den iksera na apantiso alla to ginaikio mialo ti skeftike kai eixe telika dikio. mou edeikse ton mesaio tipo pou eixe malli stil tampakou me tatoo kai sta 2 xeria mauridero kai paei legontas. e otan eida kai tin gkomena tou filouse meta apo ligo epesa apo ta sinefa. ara loipon ti triferotites kai mlks mas lete?? auta ta koitate meta ta 25 kai otan exete faei kai apisteuto ksilo apo ta atoma pou isastan mazi.

 

pros enimerosi kai simmorfosi ;)

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Οταν καποια κοπελα εχει σωματαρα ας τα βγαλει ολα εξω , αρκει να μην ειναι η δικια μου κοπελα .

Κλασικη ελληνικη μικροαστικη νοοτροπια... :rolleyes: δηλαδη ρε φιλε εσυ οταν βγαινεις εξω με την κοπελα σου την υποχρεωνεις να φορεσει...μπουρκα? :wacko: Ξεκολληστε...εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα να κοιταζουν την εκαστοτε δικια μου,ακομα κι αν ειναι ντυμενη προκλητικα...ξερεις τι ειναι αλλοι να ξεροσταλιαζουν στο κοιταγμα κι εσυ να την εχεις διπλα σου? :cool:

 

Οσο για τους γερους,οντως υπαρχουν μερικοι πορνογεροι,αλλα οι περισσοτεροι απ'αυτους ειναι στερημενα...αγορακια,που στην εποχη τους εκαναν παρτι αν εβλεπαν φουστα πιο κοντη απ'τον...αστραγαλο... :p καταλαβαινετε λοιπον γιατι κανουν ετσι...

 

Στο θεμα μας τωρα,σημερα ειδα μια παρεα 4-5 κοριτσιων γυρω στα 15-16, παχουλες ολες(η μια θεοχοντρη) να κυκλοφορουν με τη μιση πλατη εξω,με τοπακια & χαμηλοκαβαλα παντελονακια...ε δεν αντεξα ρε γαμωτο... :mad: παρολο που ημουν μονος μου,τους λεω παιρνωντας απο διπλα "ΞΕΡΑΣΑΜΕ,ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!" :p :lol: Η μια απ'τις βλαμενες μου λεει με τσαχπινικο υφος "γιατιιιι,δεν σου αρεσειιιιι"?Το βλημα νομιζε πως ηθελα να τους την πεσω! :lol: :w00t: Δηλαδη εκει εχουμε καταντησει,να κοροιδευουμε τα μπαζα κι αυτες να το παιρνουν για κοπλιμεντο & να τα βγαζουν κι αλλο εξω!!! :alien:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα με το τελευταιο (και οχι μονο) post του Δημητρη. ;)

Eκτος απο το τελευταιο μερος οπου ηταν λιγο "καπως", ετσι που τους μιλησες.

Η κοπελα\γυναικα εαν ειναι να κανει την "λαδια" θα στην κανει ακομα και αν την αναγκασεις να φοραει κελεμπια μηνα Αυγουστο με 45 βαθμους εξω.

για ποιο λογο να υπαρχει "καταπιεση" το πως να ντυθει.

Και οπως ειπες ο Δημητρης και περηφανος θα ειμαι που σε αρκετους θα τρεχουν τα σαλια αλλα αυτη θα ειναι μαζι μου. ;)

 

Πολυ συμφωνω μς βρισκει και το τελευταιο post του DAKAR!

Kι εγω μια ζωη θυμαμαι (ειδικα μεχρι να τελειωσω το σχολειο) τα "κακα" παιδια που ηταν πρωτοι σε κοπανες, μπλεξιματα κτλ κτλ να ειναι και ο διακαης ποθος των περισσοτερων κοριτσιων. :rolleyes:

Και οσοι ηταν "αισθηματιες" να ειναι οι ξενερωτοι και καλα.... :mad: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κλασικη ελληνικη μικροαστικη νοοτροπια... δηλαδη ρε φιλε εσυ οταν βγαινεις εξω με την κοπελα σου την υποχρεωνεις να φορεσει...μπουρκα? Ξεκολληστε...εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα να κοιταζουν την εκαστοτε δικια μου,ακομα κι αν ειναι ντυμενη προκλητικα...ξερεις τι ειναι αλλοι να ξεροσταλιαζουν στο κοιταγμα κι εσυ να την εχεις διπλα σου?

 

Οσο για τους γερους,οντως υπαρχουν μερικοι πορνογεροι,αλλα οι περισσοτεροι απ'αυτους ειναι στερημενα...αγορακια,που στην εποχη τους εκαναν παρτι αν εβλεπαν φουστα πιο κοντη απ'τον...αστραγαλο... καταλαβαινετε λοιπον γιατι κανουν ετσι...

 

Στο θεμα μας τωρα,σημερα ειδα μια παρεα 4-5 κοριτσιων γυρω στα 15-16, παχουλες ολες(η μια θεοχοντρη) να κυκλοφορουν με τη μιση πλατη εξω,με τοπακια & χαμηλοκαβαλα παντελονακια...ε δεν αντεξα ρε γαμωτο... παρολο που ημουν μονος μου,τους λεω παιρνωντας απο διπλα "ΞΕΡΑΣΑΜΕ,ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!" Η μια απ'τις βλαμενες μου λεει με τσαχπινικο υφος "γιατιιιι,δεν σου αρεσειιιιι"?Το βλημα νομιζε πως ηθελα να τους την πεσω! Δηλαδη εκει εχουμε καταντησει,να κοροιδευουμε τα μπαζα κι αυτες να το παιρνουν για κοπλιμεντο & να τα βγαζουν κι αλλο εξω!!!

(Καταρχην sorry που δεν εβαλα τα smilies σου...Ηταν πολλα και βαριομουν! :O )

Με το πρωτο συμφωνω απολυτως...Αν σου αρεσει να κοιτας αλλες ,να μην εχεις προβλημα να κοιτουν και οι αλλοι την δικη σου κοπελα!Ισα ισα εγω χαιρομαι κιολας γιατι συνειδητοποιω (ακομη περισσοτερο! :p ) οτι ειναι πολυ ομορφη!

Με το δευτερο ομως διαφωνω καθετα!Δηλαδη Δημητρη δεν αντεχες να μην πεις τιποτα στις κοπελες;! :confused: Δεν μπορουσες να μην τις κοιτας ή απλα να "αντεχες" για καποια λεπτα;Το οτι αυτες μετα θα αισθανονται ασχημα λογω του σχολιου σου δεν σε πειραζει; :!:

 

 

Πολυ συμφωνω μς βρισκει και το τελευταιο post του DAKAR!

Kι εγω μια ζωη θυμαμαι (ειδικα μεχρι να τελειωσω το σχολειο) τα "κακα" παιδια που ηταν πρωτοι σε κοπανες, μπλεξιματα κτλ κτλ να ειναι και ο διακαης ποθος των περισσοτερων κοριτσιων. :rolleyes:

Και οσοι ηταν "αισθηματιες" να ειναι οι ξενερωτοι και καλα.... :mad: :rolleyes:

Μπα μην το λες!Εξαρταται απο το ποιες κοπελες σε ενδιαφερουν!Εγω παντα θεωρουμουν "καλο παιδι" (και ειμαι! :p ) και εμφανισιακα και στο χαρακτηρα,και ποτε δεν ειχα προβλημα με τις κοπελες,ιδιαιτερα στο σχολειο. :up: Συνηθως ισχυει για τις κοπελες που ειναι/θελουν να ειναι ιδιαιτερα δημοφιλεις και με αυτον τον τροπο νομιζουν οτι θα τραβηξουν την προσοχη ή νιωθουν καλυτερα εχοντας "σχεση" με τον "μαγκα" της ταξης!

Υ.Γ:Και δεν εκανα και σχεδον ποτε κοπανες! :stupid:

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Ναι PMNEDM δεν διαφωνω σε αυτο που λες.

Κι εγω τετοιος ειμαι και ημουν αν και ειχα κανει και κοπανες....πολλες! :O

Απλως ηταν πολυ σπαστικο να εισαι με μια κοπελα ομορφη με ενα ςραιο στυλακι και εκει που θες να της δειξεις "κατι", να πεταγεται και να σου λεει..."Δεν ειναι κουκλος ο ΤΑΔΕ;Χτες εφαγε τριημερη!" :wacko:

Ειναι βεβαια και τι κοριτσια σε ενδιαφερουν αλλα απ'οτι θυμαμαι και πολυ καλες μαθητριες (εκτος απο κατι φυτα και κοπελες κατ' εμε πολυ ασχημες), τους εβλεπαν και ξερενονταν!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη Δημητρη δεν αντεχες να μην πεις τιποτα στις κοπελες;! :confused: Δεν μπορουσες να μην τις κοιτας ή απλα να "αντεχες" για καποια λεπτα;Το οτι αυτες μετα θα αισθανονται ασχημα λογω του σχολιου σου δεν σε πειραζει; :!:

Λιγο ταρακουνημα για να επανελθουν στην πραγματικοτητα δεν βλαπτει...εξαλλου πραττουν αυτες ετσι επειδη μονο ετσι μπορουν να γινουν αξιοπροσεκτες.

Δυστυχως θα συμφωνησω απολυτα με Dakar καθως ηταν η μεγαλη αληθεια και ισχυει ακομα και τωρα..θυμηστε μου τι ποσοστο κοριτσιων στο λυκειο ειχαν σχεσεις με συμμαθητες;;; Ολες τα ειχαν με 20+ ετων γιατι αυτοι ηταν οι μαγκες και οι συνομηλικοι τους ηταν "ανωριμοι" για αυτες...μαλλον η απαντηση ειναι οτι θελαν τις πρωτες ερωτικες εμπειριες τους με αρκετα μεγαλυτερους για να νιωσουν οι ιδιες οτι ειναι ωριμες-μια ωρα αρχιτερα-και οτι κανουν κατι σημαντικο.

 

Μετα τα 25 δυστυχως οι γυναικες συμπεραινουν την πραγματικη κατασταση και οτι τοσα χρονια ζουσαν σε -δηθεν- ονειρικα πλασμενους κοσμους,τοτε ειναι που ξυπναν οι γυναικειες ορμονες και σημανει συναγερμος στο να βρουν ενα καλο παιδι επειδη ολοι οι αλλοι ηταν μ......ες...και ποιος την πληρωνει;Τα ανεκαθεν καλα παιδια που στο σχολειο τα φτυνανε,πλεον γινονται οι πρωτες τους επιλογες επειδη αυτοι ειχαν το μυαλο να μορφωθουν και να προκοψουν στην ζωη τους...

"Εμαθες καλε για τον Γιαννη;Δουλευει σε μεγαλη επιχειρηση στην Αθηνα,εχει αμαξαρα και εγινε κουκλος!!"

 

Δηλαδη αναρωτιεμαι,οι γυναικες στις αλλες χωρες τις Ευρωπης γιατι δεν εχουν αναγκη για τετοια ξεφτιλα οπως συμβαινει στην Ελλαδα;Μηπως εχουν πιο προσγειωμενη νοοτροπια και αντιληψη ή μηπως ειναι λιγοτερο εξυπνες απο τις ελληνιδες;

 

Ο πανικος των γυναικων φαινεται ξεκαθαρα σε πολεις οπως η Θεσ/νικη που πληθυσμιακα ειναι πολυ λιγοτερες απο τους αντρες (κατα 150.000 περισσοτερες αν θυμαμαι καλα απο την τελευταια απογραφη),με αποτελεσμα να ειναι πιο προσεκτικες στην συμπεριφορα τους με τους ανδρες.

Για να το πετυχουν βεβαια αυτο,επιστρατευεται το μονο γυναικειο προσον τους "τα πεταω ολα εξω" για να γινουν πιο αμεσα αντιληπτες και να ανεβασουν τις ευκαιριες με τους υποψηφιους αντρες...just pathetic and welcome to survival horror ladies

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Kαταρχην να πω οτι δεν ειμαι απ'αυτους που κανουν ευκολα θετικα ή αρνητικα σχολια σε αγνωστες κοπελες στο δρομο... ;) ομως τελευταια,δεν ξερω,αρχιζω & τρελαινομαι βλεποντας τη συμπεριφορα ορισμενων που νομιζουν πως αν χαμηλωσουν λιγακι τη μυτη θα παθουν...κρυολογημα :p Δεν ειναι δυνατον να το παιζουν ολες ντιβες επειδη βγαζουν λιγη κοιλιτσα,λιγο μπουτακι & λιγο βυζακι εξω...προσωπικα προτιμω χιλιες φορες μια γυναικα ντυμενη φυσιολογικα,οχι προστυχα & με ελευθερο & ισορροπημενο χαρακτηρα... ;) Και ξερετε ποιο ειναι το σπασιμο?Οτι οταν πας να το προχωρησεις λιγο παραπανω το θεμα,ακομα & με γνωστες,σου πετανε ενα "για ποια με περασες?" ή "δε με ξερεις καλα" & σε ξενερωνουν απιστευτα... :mad: Ε τι στο διαολο τα θελουν τα ξεκωλα,αν εχουν νοοτροπια χειροτερη κι απ'τις καλογριες(με ολο το συμπαθειο για τις τελευταιες)?

 

Γι'αυτο κοριτσια,κουλαρετε λιγακι... :!: ο ανταγωνισμος του στυλ ποια-θα-δειχνει-περισσοτερο-το-βρακι-της κλπ δε σας ωφελει...ακομα & ο χειροτερος αλητης θα προσπαθησει να δει παραπανω απ'το "κομματι κρεας" που θελετε να του πλασαρετε...μετα αναρωτιεστε για "ποια σας περασαν"... :mad: :rolleyes:

 

Οσο για το ποιους γουσταρουν οι γυναικες,το ξερουμε οτι ανεκαθεν για να περασουν καλα & να πουλησουν μουρη ηθελαν τους επειδιξιες,(ψευτο)μαγκες,αλητες κλπ...για να "αποκατασταθουν" ομως,εβρισκαν τον πρωτο "σπασικλα" της ταξης που ειχαν φτυσει καμια δεκαρια χρονια πριν... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε παιδιά που κάθεστε κι ασχολείστε με τους γέρους που κοιτάνε. Δε φτάνει που τα πετάτε έξω, σας φταίνε και άλλοι από πάνω...

Καλά έχεις φρικάρει?Δε θα ασχοληθούμε με το αν ο γέρος μέσα στο λεωφορείο έκανε αυτό που έκανε?Το θεωρείς φυσιολογικό μήπως??

Πολύ επιθετικό σε βρίσκω και όλο μας τη λες που τα πετάμε,χωρίς να ξέρεις αν όντως τα πετάμε.Από τη μια σας αρέσει να τα πετάμε για να κοιτάτε και από την άλλη μας θεωρείτε ξέκ*λλα.Ότι να'ναι.

 

Όσο για τα κακά παιδιά που υποτίθεται ότι γουστάρουμε εμείς οι γυναίκες,αυτά ισχύουν πιο πολύ σε μικρές ηλικίες και άμα είσαι ποζερού,τότε ναι θα θες να τα έχεις με το άτομο του σχολείου οπότε είσαι άκυρη ούτως ή άλλως.Ναι φυσικά θέλουμε να είναι ο άλλος γλυκός καλός και στοργικός αλλά όπου χρειάζεται,όπως το ίδιο ισχύει και για εμάς.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλά έχεις φρικάρει?Δε θα ασχοληθούμε με το αν ο γέρος μέσα στο λεωφορείο έκανε αυτό που έκανε?Το θεωρείς φυσιολογικό μήπως??

Πολύ επιθετικό σε βρίσκω και όλο μας τη λες που τα πετάμε,χωρίς να ξέρεις αν όντως τα πετάμε.

Χαλάρωσε λίγο. Με είδες να αναφερθώ προσωπικά σε σένα ή σε κάποια άλλη εδώ μέσα; Είδες να πω οτι καλά έκανε ο γέρος στο λεωφορείο;

 

Από τη μια σας αρέσει να τα πετάμε για να κοιτάτε και από την άλλη μας θεωρείτε ξέκ*λλα.Ότι να'ναι.

Κάνε οτι θες, πέτα τα όλα έξω, σκάσε μύτη και γυμνή στο πάρκο ρε παιδί μου, αλλά μετά μην παραπονιέσαι κιόλας αν σε κοιτάζει σα λιγούρι το κάθε πιτσιρίκι/γέρος/άπλυτος/λεχρίτης.

Και ναι μου τη δίνει αυτό το χάλι. Περισσότερο θα μου φτιάξει τη διάθεση μια όμορφη και συμμαζεμένη κοπέλα παρά δέκα μαζεμένα ξ***α που θα δω στο δρόμο.

Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε λίγο. Με είδες να αναφερθώ προσωπικά σε σένα ή σε κάποια άλλη εδώ μέσα; Είδες να πω οτι καλά έκανε ο γέρος στο λεωφορείο;

Ε μα ρε c είπα το σκηνικό και το σχόλιό σου ήταν να μη τα πετάμε για να μη μας κοιτάνε.Ποιός σου είπε ότι εγώ ή η άλλη κοπέλα τα είχαμε όλα έξω και μας κοίταζε αυτός?Φυσιολογικά ρούχα ήταν.

 

 

Κάνε οτι θες, πέτα τα όλα έξω, σκάσε μύτη και γυμνή στο πάρκο ρε παιδί μου, αλλά μετά μην παραπονιέσαι κιόλας αν σε κοιτάζει σα λιγούρι το κάθε πιτσιρίκι/γέρος/άπλυτος/λεχρίτης.

Και ναι μου τη δίνει αυτό το χάλι. Περισσότερη θα μου φτιάξει τη διάθεση μια όμορφη και συμμαζεμένη κοπέλα παρά δέκα μαζεμένα ξ***α που θα δω στο δρόμο.

Μα το θέμα είναι όπως είπε και η freak,ότι και κανονικά ρούχα να φοράς οι παππούδες θα κοιτάνε.Εγώ δεν είπα ότι ντύνομαι σαν μπιπ ή ότι θέλω να ντύνομαι καμία μα καμία σχέση αλλά μου φαίνεται εντελώς περίεργο πως εσείς οι άντρες από τη μια σας αρέσει και από την άλλη όχι!Το κακό είναι πως τα περισσότερα κοριτσάκια που τα πετάνε έξω δεν είναι αυτό που φαίνονται κι αυτό είναι πολύ κρίμα γι'αυτές.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

Το κακό είναι πως τα περισσότερα κοριτσάκια που τα πετάνε έξω δεν είναι αυτό που φαίνονται κι αυτό είναι πολύ κρίμα γι'αυτές.

 

Αυτο ειναι αληθεια. Τις περισσοτερες φορες αυτες ειναι "αχ μη τι κανεις μας βλεπουν, αχ μη μου πιανεις το χερι" κλπ, και οι πιο συνεσταλμενες ειναι οι πιο εξαλες :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...