Jump to content

[MOTO] Honda CBR 125R


EddieX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 615
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε μεγαλη εντυπωση το πισω φαναρι και θελω πληροφοριες(ποσο εκανε?μαρκα?απο που το πηρες...)και πρεπει να πεινας λιγο:wacko::wacko: γιατι εχει πεσει αρκετο χρημα στο cbr που ειναι 125...

HONDA CBR 125R BY "GENESIS"

67MM MALOSSI

Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε μεγαλη εντυπωση το πισω φαναρι και θελω πληροφοριες(ποσο εκανε?μαρκα?απο που το πηρες...)και πρεπει να πεινας λιγο:wacko::wacko: γιατι εχει πεσει αρκετο χρημα στο cbr που ειναι 125...

 

To kuriotero einai na exeis oreksi na rikseis xrima gia na kaneis to mixanaki sou monadiko.

Link to comment
Share on other sites

DEN SE ENDIAFERIE H OIKONOMIKH MOU KATASTASH !! TO FANARI APO TO EXWTERIKO 150 ME METAFORIKA KAI EXEI KAI ENSOMATOMENA FLASH DILADI AN TELEIS NA STRHPSEIS TO MISO ANABOZBHNEI PORTOKALI POLU GAMATO !!!:):)
Link to comment
Share on other sites

DEN SE ENDIAFERIE H OIKONOMIKH MOU KATASTASH !! TO FANARI APO TO EXWTERIKO 150 ME METAFORIKA KAI EXEI KAI ENSOMATOMENA FLASH DILADI AN TELEIS NA STRHPSEIS TO MISO ANABOZBHNEI PORTOKALI POLU GAMATO !!!:):)

 

Αν παρεξηγηθηκες συγνωμη δεν το ηθελα και το ειπα για πλακα:):)ευχαριστω για τς πληροφοριες παντος:D:D

HONDA CBR 125R BY "GENESIS"

67MM MALOSSI

Link to comment
Share on other sites

oxi συγγνςμι εγω το ηπεσ καλοπροερετα απλα εχω ματει να την λεω γτστο moto forum exei kati pso _ _kia pou το παιζουνε καπχοι και ειναι μονο ενα τσοθρμο μακακες και μοθ την δηνουνε και νωμηζα οτι εισαι ενασ απο αφτουσ και παλυ sorry oti alh plhroforia teleis μπςρεισ να με κανεισ add sto msn mou cbr125rjohnny@live.com na sou pw !!!!
Link to comment
Share on other sites

oxi συγγνςμι εγω το ηπεσ καλοπροερετα απλα εχω ματει να την λεω γτστο moto forum exei kati pso _ _kia pou το παιζουνε καπχοι και ειναι μονο ενα τσοθρμο μακακες και μοθ την δηνουνε και νωμηζα οτι εισαι ενασ απο αφτουσ και παλυ sorry oti alh plhroforia teleis μπςρεισ να με κανεισ add sto msn mou cbr125rjohnny@live.com na sou pw !!!!

 

ok file mou euxaristo poly

HONDA CBR 125R BY "GENESIS"

67MM MALOSSI

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
να ρωτήσω πως βλέπεις από το λαιμό του cbr ποιας χρονιάς είναι?

Εχει μεταλικη ταμπελα με αριθμο πλαισιου και ετος κατασκευης της μοτοσυκλετας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει μεταλικη ταμπελα με αριθμο πλαισιου και ετος κατασκευης της μοτοσυκλετας.

 

δηλαδή αυτό εδώ σημαίνει 2004? γιατί στην άδεια λέει 2005 και έχω μπερδευτεί

http://img100.imageshack.us/img100/1893/lgim0005.jpg

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως βγαζει η καθε εταιρια την χρονολογια αλλα και 2004 να βγηκε απο το εργοστασιο..εκατσε 1 χρονο βιτρινα και φυσιολογικα 1η αδεια βγηκε το 2005! :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
paides to cbraki mou me udrabliko suplexti apo karter omws oxi ******es!!! take a loooooooook !!!
Link to comment
Share on other sites

http://p0.bikepics.com/2009%5C04%5C02%5Cbikepics-1620621-800.jpg
Link to comment
Share on other sites

τεραστια πρωτα πρωτα φυλε εχει τεραστια διαφωρα στην εστιση με το μικρο δαχτυλακι και αλλαζεισ ταχιτητα μετα απομονονη στο ισα ισα δεν χρειαζεται να το πατησεισ τερμα τον συπλεχτι μετα ειναι μοστρα ετσι και μετα δεν ερς βωρει ναειναι και η ηδεα μου αλλα αλλαζω ταχιτητεσ και μπενει μελι πολυ απαλες εδωσα καποια Α λευτα αλλα δεν το μετανιωσα φιλε ειναι εφχαριστηση τωρα η οδιγιση χαχ!!! εxeis kai esu craki ??h kati allo ?? κειτα εγω ομωσ το εκανα απ οκαρτεσ ιδραβλικο οχι θδραβλικο και μετα να καταληγει ντιζατο !!!
Link to comment
Share on other sites

τεραστια πρωτα πρωτα φυλε εχει τεραστια διαφωρα στην εστιση με το μικρο δαχτυλακι και αλλαζεισ ταχιτητα μετα απομονονη στο ισα ισα δεν χρειαζεται να το πατησεισ τερμα τον συπλεχτι μετα ειναι μοστρα ετσι και μετα δεν ερς βωρει ναειναι και η ηδεα μου αλλα αλλαζω ταχιτητεσ και μπενει μελι πολυ απαλες εδωσα καποια Α λευτα αλλα δεν το μετανιωσα φιλε ειναι εφχαριστηση τωρα η οδιγιση χαχ!!! εxeis kai esu craki ??h kati allo ?? κειτα εγω ομωσ το εκανα απ οκαρτεσ ιδραβλικο οχι θδραβλικο και μετα να καταληγει ντιζατο !!!

 

παπι εχω...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...