Jump to content

[MOTO] Honda CBR 125R


EddieX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 615
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

afto to bike einai stil cbr den einai cbr einai 200cc kai einai aeropshxto an thmamai kala !!!! perhtero plirofories erwthste eme xaxaxa !!!! ps akwmh eixe akoustei oti h honda eixe probei se minhseis gia to to mondelo gt einai akribhs apomimish tou cbr 150 kai 125!!!
Link to comment
Share on other sites

απο πλαγια μοιαζει με το cbr παρα πολυ.επισης το ταμπλο επισης.μονο το χρωμα αλλαζει.(κακασχημο το ασπρο) για να μην αναφερω την ασχημη μουρη μπροστα με το φως.η τιμη πολυ καλή όμως για τοσα κυβικα...ειναι και αεροψυκτο....μονο για την πόλη...τουλάχιστον με το cbr εκανα ενα ταξιδάκι 60 χιλιομέτρων με μέση ταχύτητα 120 και δεν έκανε το παραμικρό κιχ η μεταβολή θερμοκρασίας....
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

re to cbraki einai top re sis einai korifh alla telei ta exta tou gt apo thn mama honda bbgenei eleina paliomoditiko kai me polu ftih kataskebbh !!!:X
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
re to cbraki einai top re sis einai korifh alla telei ta exta tou gt apo thn mama honda bbgenei eleina paliomoditiko kai me polu ftih kataskebbh !!!:X

 

EXW ENA SCOOTER 50 CC ,DN EXV TRELA ME TIS MIXANES ALLA TO VARETHIKA ASE POU VROMAEI KIOLAS DIXRONILA....

 

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟ CBRAKI ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ:lol::lol::lol::ninja:

Link to comment
Share on other sites

EXW ENA SCOOTER 50 CC ,DN EXV TRELA ME TIS MIXANES ALLA TO VARETHIKA ASE POU VROMAEI KIOLAS DIXRONILA....

 

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟ CBRAKI ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ:lol::lol::lol::ninja:

Διπλωμα εχεις???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

TO DIPLOMA EINAI TO PROVLIMA ?? EXW ANEXARTITOY.....

;):p

καταρχας μην φωναζεις :X

κατα 2ον γραψε με Ελληνικα.

επισης σε ρωτησα αν εχεις διπλωμα για να σου πω να παρεις αλλο μηχανακι.το cbr125 ενα παπι ειναι με συμπλεκτη.τιποτα παραπανω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καταρχας μην φωναζεις :X

κατα 2ον γραψε με Ελληνικα.

επισης σε ρωτησα αν εχεις διπλωμα για να σου πω να παρεις αλλο μηχανακι.το cbr125 ενα παπι ειναι με συμπλεκτη.τιποτα παραπανω.

 

:cry:Σορυ για τα caps και τα greeklish...

Το τπτ παραπανω ειναι σχετικο βαση της αξιας του μηχανακιου ...το ξερω οτι υπαρχουν πολυ καλυτερα απο αυτο και εννοειται...

Αλλα βαση ονοματος,αξιοπιστιας και συμπεριφορας στον δρομο λογο της κατασκευης του,(παπι δν λεγεται,ασχετως αν το σνομπαρεις εσυ προσωπικα:p)...δν ειναι ενα καλο best buy? βαση τιμης μιλαμε ....;)

Link to comment
Share on other sites

το μηχανακι ειναι πολυ καλο πραγματικα σε σχεση με την τιμη του. επισης να μην ξεχνατε οτι μπορειτε να το αναβαθμισετε σχετικα φτηνα και να το κανετε εκπληκτικο.τα πλαστικα ειναι ψευτικα και γενικως η κατασκευη του δεν ειναι τοσο καλο απο ποιοτητα,παρολα αυτα και αυτο που ειναι σημαντικο ειναι οτι μηχανικα ειναι πολυ καλο.ολα τα αλλα φτιαχνονται!
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

koitakste to cbr 125 exei an thimamai kala 2.600euro kalitera na pareis to crypton-x kai sou menoun lefta ;-)

 

Το cbr αυτη την στιγμη εχει τιμη 3.350€... το crypton-x που αναφερεις ειναι παπι και οχι μοτοσυκλετα... εχει διαφορα....:D

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζετε να παρετε το τελευταιο μοντελο σιγα οι διαφορες που εχει απο τα προηγουμενα! εγω εχω του 2005 μοντελο, αλλαξα φλασακια γιατι δεν μου αρεσαν τα παλια και θα αλλαξω καθρεφτες με λιγο μικροτερους και αγωνιστικους(τα φλας μου κοστισαν 20 ευρο μπρος πισω).ειναι νομιζω πολυ καλη αγορα για μενα.τελικη εχει 130-140.οσο ενα παπι.με τη διαφορα ομως οτι εχει καλα κρατηματα,ειναι υδροψυκτο και ειναι honda!.αν θελετε μπορειτε να το κανετε 175 κυβικα,Η να το κανετε 195 κυβικα υπαρχουν οι καταλληλες αναβαθμισεις με το σχετικο κοστος.βεβαια εγω ασχετος ειμαι, αλλα ο johhny εδω ειναι μαστερ και με εχει βοηθησει πολυ.θα προχωρησω σιγα σιγα στην αναβαθμιση! παντος μην συγκρινετε τωρα το cbr με το crypton εχω διαβασει review απο καποιον που ειχε το crypton x και πηρε το cbr (ειπε οτι εχει καλυτερα κρατηματα στα χαμηλα και στα ψηλα).ασε που ειναι τετραχρονο και ειναι οικονομικο.το δικο μου εχει κυλινδροπιστονο 175 κυβικα,και για να τα εκμεταλλευτω πρεπει να installarw καποια πραγματα ακομα και θα φτανω σιγουρα τα 160-170 τελικη.αν και δεν σκοπευω να ξεπερασω τα 140 απλα για να μην το τελικιαζω τωρα και ζοριζω τη μηχανη αν και ειναι σκυλι.το μονο προβλημα ειναι τα πλαστικα που μετα απο καποιο χρονικο διαστημα αρχιζουν και τριζουν.θα μπορουσε δηλαδη η honda να το κανει με καλυτερη ποιοτητα κατασκευης αλλα βεβαια η τιμη θα ξεφευγε οπως εκανε η aprilia με το rs 125.
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζετε να παρετε το τελευταιο μοντελο σιγα οι διαφορες που εχει απο τα προηγουμενα! εγω εχω του 2005 μοντελο, αλλαξα φλασακια γιατι δεν μου αρεσαν τα παλια και θα αλλαξω καθρεφτες με λιγο μικροτερους και αγωνιστικους(τα φλας μου κοστισαν 20 ευρο μπρος πισω).ειναι νομιζω πολυ καλη αγορα για μενα.τελικη εχει 130-140.οσο ενα παπι.με τη διαφορα ομως οτι εχει καλα κρατηματα,ειναι υδροψυκτο και ειναι honda!.αν θελετε μπορειτε να το κανετε 175 κυβικα,Η να το κανετε 195 κυβικα υπαρχουν οι καταλληλες αναβαθμισεις με το σχετικο κοστος.βεβαια εγω ασχετος ειμαι, αλλα ο johhny εδω ειναι μαστερ και με εχει βοηθησει πολυ.θα προχωρησω σιγα σιγα στην αναβαθμιση! παντος μην συγκρινετε τωρα το cbr με το crypton εχω διαβασει review απο καποιον που ειχε το crypton x και πηρε το cbr (ειπε οτι εχει καλυτερα κρατηματα στα χαμηλα και στα ψηλα).ασε που ειναι τετραχρονο και ειναι οικονομικο.το δικο μου εχει κυλινδροπιστονο 175 κυβικα,και για να τα εκμεταλλευτω πρεπει να installarw καποια πραγματα ακομα και θα φτανω σιγουρα τα 160-170 τελικη.αν και δεν σκοπευω να ξεπερασω τα 140 απλα για να μην το τελικιαζω τωρα και ζοριζω τη μηχανη αν και ειναι σκυλι.το μονο προβλημα ειναι τα πλαστικα που μετα απο καποιο χρονικο διαστημα αρχιζουν και τριζουν.θα μπορουσε δηλαδη η honda να το κανει με καλυτερη ποιοτητα κατασκευης αλλα βεβαια η τιμη θα ξεφευγε οπως εκανε η aprilia με το rs 125.

Το aprilia δεν ειναι ακριβο για τι εχει καλυτερα πλαστικα!

μην τρελαθουμε τελειως.:wacko:

απλα το RS ειναι ενα αγωνιστικο μηχανακι πολης! γι'αυτο και το μεγαλο κοστος αγορας του!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το aprilia δεν ειναι ακριβο για τι εχει καλυτερα πλαστικα!

μην τρελαθουμε τελειως.:wacko:

απλα το RS ειναι ενα αγωνιστικο μηχανακι πολης! γι'αυτο και το μεγαλο κοστος αγορας του!

 

ναι δεν εννουσα οτι ειναι καλυτερο για τα πλαστικα του!@ λαθος το εγραψα γενικα αναφερομουν!@

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν εννουσα οτι ειναι καλυτερο για τα πλαστικα του!@ λαθος το εγραψα γενικα αναφερομουν!@

Τωρα εισαι σωστος ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
to aprilia einai ena mixanaki pistas kai mono pistas afto to shbereneis kaiapo to oti sta tosa xiliometra telei alagh to pistoni kai sta tosa telei alagh o kulidros den einai gia bolta mesa sthn polh kaitsi !!!
Link to comment
Share on other sites

Το Rs δεν ειναι μηχανακι πιστας.Και το πιστονι δεν εχει μεγαλη διαρκεια ζωης επειδη το μηχανακι ειναι πιεσμενο απ οταν το αγορασουμε απο την αντιπροσωπεια της Aprilia.
Link to comment
Share on other sites

Kalhspera paidia.Exw ena crypton-x kai to edwsa ston aderfo mou giati phra amaxi.Alla epeidh einai 1600 kai kaiei poly(se sygrish me mhxanaki 125cc) thelw na parw ena cbr 125 metaxeirhsmeno se apsogh katastash(kai mhxanika kai ekswterika) kai to poulaei 1500 euro me molis 7000km to poulaei logo pragmatikhs anaghs (to paidi to kserw kala)...thelw na mou pei kapoios an aksizei na to parw? posh telikh exei? an exei kofti stn telikh kai ama to parw kai tou valw eksatmish, filtro, kai na peiraksw kana zigleri tha phgenei kala? sas euxaristo prokatavolika...

HONDA CBR 125R BY "GENESIS"

67MM MALOSSI

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera paidia.Exw ena crypton-x kai to edwsa ston aderfo mou giati phra amaxi.Alla epeidh einai 1600 kai kaiei poly(se sygrish me mhxanaki 125cc) thelw na parw ena cbr 125 metaxeirhsmeno se apsogh katastash(kai mhxanika kai ekswterika) kai to poulaei 1500 euro me molis 7000km to poulaei logo pragmatikhs anaghs (to paidi to kserw kala)...thelw na mou pei kapoios an aksizei na to parw? posh telikh exei? an exei kofti stn telikh kai ama to parw kai tou valw eksatmish, filtro, kai na peiraksw kana zigleri tha phgenei kala? sas euxaristo prokatavolika...

θα πηγαινει πολυ καλα με λιγο "πειραγμα" το μηχανακι.

επισης σε καλη τιμη στο δινει το παιδι..παρ'το ;)

 

για βελτιωσεις,κατσε διαβασε απο την αρχη το topic και θα βοηθηθεις αρκετα :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Euxaristo poly gia ts apanthseis maoln tha t parw.mexri stigmhs kolousa logo epidwsewn alla afou me ligo peiragma paei kala tote....na mazepsw ena 500ari akoma kai to phra

HONDA CBR 125R BY "GENESIS"

67MM MALOSSI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...