Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελπίζουμε στα νεότερα patch για καλύτερη κάμερα

 

Camera

 

Electronic image stabilization currently under optimization and will be pushed in later stabler versions. Please stay tuned.

 

Πηγή: XDA-Developers

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

OnePlus Referral Program: https://oneplus.net/gr/invite#EKRHPVBXTCA68Q9 για 20€ έκπτωση σε accessories Oneplus.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα 10 και εγώ. Χρησιμοποίησα το Oxygen Updater.

 

Το gesture για το back μου πιάνει μόνο από την δεξιά πλευρά, και όχι από την αριστερή. Κάνω κάτι λάθος;

Υποτίθεται πιάνει και από τις 2 πλευρές. Θέλει συνήθεια. Επίσης σε κάποιες εφαρμογές έχει δική του λειτουργία. Φαντάσου σε διάβασμα να γυρνάς σελίδες. Πρέπει να είσαι πολύ ακριβής με την κίνηση

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται πιάνει και από τις 2 πλευρές. Θέλει συνήθεια. Επίσης σε κάποιες εφαρμογές έχει δική του λειτουργία. Φαντάσου σε διάβασμα να γυρνάς σελίδες. Πρέπει να είσαι πολύ ακριβής με την κίνηση

 

Πιστεύω ότι φταιει το glass protector.

Μαλακιες, δεν θα έπρεπε να αφήνουμε τις εταιρίες να εγκαταλείπουν τα αξεσουάρ τόσο γρήγορα. Ας αυξάνανε την τιμή, ας μας είχαν στο περίμενε... Σε λίγο γιατί να μην έρθει και η ΔΕΗ και να θέλει να φορτίζουμε από iPhone 8 και πάνω, αλλιώς να αγοράσουμε ειδική υπηρεσία back-compatibility

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι φταιει το glass protector.

Μαλακιες, δεν θα έπρεπε να αφήνουμε τις εταιρίες να εγκαταλείπουν τα αξεσουάρ τόσο γρήγορα. Ας αυξάνανε την τιμή, ας μας είχαν στο περίμενε... Σε λίγο γιατί να μην έρθει και η ΔΕΗ και να θέλει να φορτίζουμε από iPhone 8 και πάνω, αλλιώς να αγοράσουμε ειδική υπηρεσία back-compatibility

 

Κάτσε θα γίνει κι αυτό οπου να ναι :lol:

 

Οσον αφορα το τζαμάκι, είχα δοκιμάσει ένα πράγμα που ήταν σαν πολυ χοντρη ζελατινα. IQ Shield λεγεται. Εχω βαλει πανω στο κινητό πάνω απο 30 τζαμακια απο τη μερα που το πηρα. Ολα ραγισαν και αντικατασταθηκαν. Αυτο το IQ shield με ειχε σωσει. Ουτε σπαει ουτε ραγιζει και προστατευει ισως και πολυ καλυτερα απο ενα tempered glass. Βλεπω εγινε κομματια παλι το τζαμακι μου οποτε μαλλον θα παρω ενα τετοιο παλι και τελος μεχρι να αλλαξω κινητο...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι βάλατε την 10, καταφέρατε να βάλετε στο GPay οποιαδήποτε κάρτα.Και να ενεργοποιηθεί;

Όποια και να προσπαθώ να βάλω μου λέει ότι "η τράπεζα δεν έχει ενεργοποιήσει αυτή τη δυνατότητα ακόμα."

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι βάλατε την 10, καταφέρατε να βάλετε στο GPay οποιαδήποτε κάρτα.Και να ενεργοποιηθεί;

Όποια και να προσπαθώ να βάλω μου λέει ότι "η τράπεζα δεν έχει ενεργοποιήσει αυτή τη δυνατότητα ακόμα."

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Με curve δοκίμασες? Οι ελληνικές δεν περνάνε

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να περαστεί η 10αρα ή έχει θέματα (πολλά)?

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας μείνει στην 8.1 εδώ και πάρα πολύ καιρό, σκέφτομαι να βάλω τη 10άρα. Υπάρχει κάποιος step by step οδηγός για root, custom recovery, κλπ; Σας ευχαριστώ.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με curve δοκίμασες? Οι ελληνικές δεν περνάνε
Δεν έχω curve. Νόμιζα ότι είχαν μπει οι ελληνικές τράπεζες αλλά από ότι βλέπω δεν έχει γίνει δουλειά. Κρίμα...

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειχα βάλει τα 10αρια με beta που είχα κατεβάσει με το που βγήκε. Πρώτη φορά είδα στο κινητό μου ένδειξη "overheating" μετά από αυτό το update, και ενώ έχει φάει καλοκαίρια και παραλίες όλα τα προηγούμενα χρόνια, παρατημένο στον ήλιο, χωρις ποτέ να μου έχει εμφανίσει κάτι τέτοιο. Μέσα σε 1.5 βδομάδα, όποτε βγήκα στον ηλιο, το κινητό πεταξε την ενδειξη.

 

Έβαλα το Oxygen updater σήμερα και βρήκε update λέει (OnePlus5TOxygen_43.J. , 68_GLO_068_2006012227), 1.8GB. Μπήκε σε χρονο dt, σαν απλό restart σε χρόνους. Ελπίζω να μην έχω το θέμα της υπερθέρμανης γιατί είναι σπασιμο, δεν μπορείς να δεις τιποτα στην οθόνη γιατί την ντιμάρει.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα βάλει τα 10αρια με beta που είχα κατεβάσει με το που βγήκε. Πρώτη φορά είδα στο κινητό μου ένδειξη "overheating" μετά από αυτό το update, και ενώ έχει φάει καλοκαίρια και παραλίες όλα τα προηγούμενα χρόνια, παρατημένο στον ήλιο, χωρις ποτέ να μου έχει εμφανίσει κάτι τέτοιο. Μέσα σε 1.5 βδομάδα, όποτε βγήκα στον ηλιο, το κινητό πεταξε την ενδειξη.

 

Έβαλα το Oxygen updater σήμερα και βρήκε update λέει (OnePlus5TOxygen_43.J. , 68_GLO_068_2006012227), 1.8GB. Μπήκε σε χρονο dt, σαν απλό restart σε χρόνους. Ελπίζω να μην έχω το θέμα της υπερθέρμανης γιατί είναι σπασιμο, δεν μπορείς να δεις τιποτα στην οθόνη γιατί την ντιμάρει.

 

Είμαι με beta 3 και δεν έχω πρόβλημα. Νομίζω ότι είναι πολύ καλή από αυτά που έχω δει ως τώρα, δεν έχω παράπονα. Κάθε άλλο που έχουν διορθώσει κάπως το θέμα των ειδοποιήσεων που σχετίζεται με το bluetooth που μου έχει σπάσει τα νεύρα εδώ και 2 χρόνια. Θεωρώ ότι το κινητό μας αναβαθμίστηκε με τη 10αρα, δουλεύει αρκετά καλά και προσωπικά δε βρίσκω την αφορμή που ψάχνω να το αλλάξω :lol:

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι με beta 3 και δεν έχω πρόβλημα. Νομίζω ότι είναι πολύ καλή από αυτά που έχω δει ως τώρα, δεν έχω παράπονα. Κάθε άλλο που έχουν διορθώσει κάπως το θέμα των ειδοποιήσεων που σχετίζεται με το bluetooth που μου έχει σπάσει τα νεύρα εδώ και 2 χρόνια. Θεωρώ ότι το κινητό μας αναβαθμίστηκε με τη 10αρα, δουλεύει αρκετά καλά και προσωπικά δε βρίσκω την αφορμή που ψάχνω να το αλλάξω :lol:

 

+1

Διαφορετικά μπορεί κανείς από τώρα να βάλει Lineage OS 18 Developer Preview Beta. (Android 11R / Lineage OS 18)

Τι μόνο οι άλλοι? https://rootmygalaxy.net/a...-11-r-updates/

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι λοιπόν ότι μόνο εγώ έχω παράπονα.

Πάμε λοιπόν:

1) Από μόνο του το κινητό αποφάσισε ότι δεν χρειάζομαι ειδοποιήσεις από διάφορα τσατ/email κτλ

Αφού κατάλαβα τι παίζει έπρεπε να μπω σε ΟΛΕΣ τις εφαρμογές που περιμένω ειδοποιήσεις για να τις φτιάξω.

Μετά την αναβάθμιση άλλες ήταν κανονικά, άλλες ουσιαστικά δεν θα χτυπούσε ΠΟΤΕ ειδοποίηση και άλλες ήταν ντεμι.

Αποκορύφωμα: κάποια ξυπνητήρια ξυπνάνε την οθόνη και τα διαχειρίζομαι κανονικά και άλλα τα ακούς κανονικά αλλά δεν υπάρχει πουθενά έστω ΜΙΑ ειδοποίηση να σου λέει γιατί βαράει το κινητό.

Επίσης σε κάποιες κλήσεις ξεκλειδώνει το κινητό σε άλλες όχι (90/10%).

Το θέμα των ειδοποιήσεων με εκνεύρισε αφάνταστα.

Είχα φτιάξει αυτό που ήθελα για τη κάθε εφαρμογή και δεν κατάλαβα τον λόγο που με έβαλαν να χάσω τόση ώρα από τον χρόνο μου για να σετάρω και από την αρχή ενώ δεν υπήρχε λόγος...

Το ίδιο και με τα permissions.

Απλά τραγικοί. Δεν ξέρω αν είναι η Google ή η one plus, αλλά είναι απλά τραγικοί.

 

2) το κινητό έχει γίνει ΑΙΣΘΗΤΑ πιο αργό, από το πουθενά και ξαφνικά.

Πχ είμαι στην Ζ εφαρμογή (δεν έχει σημασία σε ποια, το κάνει σε όλες), έρχεται ειδοποίηση από το χ τσατ (δεν έχει σημασία ποιο, το κάνει σε όλα), πατώντας λοιπόν την ειδοποίηση στο πάνω μέρος της οθόνης, πάει να ανοίξει το χ τσατ και για 1-3 δευτερόλεπτα δεν κάνει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα. Παγώνει, λες και δεν έχω πατήσει τίποτα. Καμία φορά, αρνείται τελείως να ανοίξει το μήνυμα...

 

Γενικά η αλλαγή μεταξύ εφαρμογών αλλά και το άνοιγμα μίας εξαρχής είναι αισθητά πιο αργά από πριν, λες και έπιασα το παλιό LG G3 αλλά στα τελευταία του... Και δεν οφείλεται σε γραφικά. Είναι αντικειμενικά πιο αργά.

 

Αυτό που μου προκαλεί εντύπωση ότι αυτό δεν ήταν σταδιακό, έγινε αμέσως μετά την αναβάθμιση.

Πριν δούλευε το κινητό γαμάτα.

 

Για να σας προλάβω, πέρασα τη μαμά αναβάθμιση όταν εμφανίστηκε και επειδή την πέρασα ota χωρίς clean install, τη κατέβασα ξανά και τη πέρασα με καθαρό installation χάνοντας πολλά πράγματα που δεν γινόταν να σωθούν, μικρής σημασίας βέβαια αλλά ήταν ταλαιπωρία.

 

Η εικόνα μετά τη καθαρή εγκατάσταση είναι ακριβώς η ίδια.

Σκέτη απογοήτευση.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι λοιπόν ότι μόνο εγώ έχω παράπονα.

Πάμε λοιπόν:

1) Από μόνο του το κινητό αποφάσισε ότι δεν χρειάζομαι ειδοποιήσεις από διάφορα τσατ/email κτλ

Αφού κατάλαβα τι παίζει έπρεπε να μπω σε ΟΛΕΣ τις εφαρμογές που περιμένω ειδοποιήσεις για να τις φτιάξω.

Μετά την αναβάθμιση άλλες ήταν κανονικά, άλλες ουσιαστικά δεν θα χτυπούσε ΠΟΤΕ ειδοποίηση και άλλες ήταν ντεμι.

Αποκορύφωμα: κάποια ξυπνητήρια ξυπνάνε την οθόνη και τα διαχειρίζομαι κανονικά και άλλα τα ακούς κανονικά αλλά δεν υπάρχει πουθενά έστω ΜΙΑ ειδοποίηση να σου λέει γιατί βαράει το κινητό.

Επίσης σε κάποιες κλήσεις ξεκλειδώνει το κινητό σε άλλες όχι (90/10%).

Το θέμα των ειδοποιήσεων με εκνεύρισε αφάνταστα.

Είχα φτιάξει αυτό που ήθελα για τη κάθε εφαρμογή και δεν κατάλαβα τον λόγο που με έβαλαν να χάσω τόση ώρα από τον χρόνο μου για να σετάρω και από την αρχή ενώ δεν υπήρχε λόγος...

Το ίδιο και με τα permissions.

Απλά τραγικοί. Δεν ξέρω αν είναι η Google ή η one plus, αλλά είναι απλά τραγικοί.

 

2) το κινητό έχει γίνει ΑΙΣΘΗΤΑ πιο αργό, από το πουθενά και ξαφνικά.

Πχ είμαι στην Ζ εφαρμογή (δεν έχει σημασία σε ποια, το κάνει σε όλες), έρχεται ειδοποίηση από το χ τσατ (δεν έχει σημασία ποιο, το κάνει σε όλα), πατώντας λοιπόν την ειδοποίηση στο πάνω μέρος της οθόνης, πάει να ανοίξει το χ τσατ και για 1-3 δευτερόλεπτα δεν κάνει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα. Παγώνει, λες και δεν έχω πατήσει τίποτα. Καμία φορά, αρνείται τελείως να ανοίξει το μήνυμα...

 

Γενικά η αλλαγή μεταξύ εφαρμογών αλλά και το άνοιγμα μίας εξαρχής είναι αισθητά πιο αργά από πριν, λες και έπιασα το παλιό LG G3 αλλά στα τελευταία του... Και δεν οφείλεται σε γραφικά. Είναι αντικειμενικά πιο αργά.

 

Αυτό που μου προκαλεί εντύπωση ότι αυτό δεν ήταν σταδιακό, έγινε αμέσως μετά την αναβάθμιση.

Πριν δούλευε το κινητό γαμάτα.

 

Για να σας προλάβω, πέρασα τη μαμά αναβάθμιση όταν εμφανίστηκε και επειδή την πέρασα ota χωρίς clean install, τη κατέβασα ξανά και τη πέρασα με καθαρό installation χάνοντας πολλά πράγματα που δεν γινόταν να σωθούν, μικρής σημασίας βέβαια αλλά ήταν ταλαιπωρία.

 

Η εικόνα μετά τη καθαρή εγκατάσταση είναι ακριβώς η ίδια.

Σκέτη απογοήτευση.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Λοιπόν όσο περνάνε οι μέρες όλοι παρατηρούμε διάφορα. Δυστυχώς θα έρθω να συμφωνήσω σε κάποια από αυτά που ανέφερες.

 

Οι ειδοποιήσεις πολλές φορές έρχονται όποτε γουστάρουν, αυτό ισχύει. Πώς το έφτιαξες; Είχα αυτό το θέμα με τα email (outlook) και ξαφνικά βρέθηκα μέσα σε μια ώρα με 10 αδιάβαστα και πελάγωσα.

 

Ξανά οι ειδοποιήσεις στο gaming mode δεν έρχονται. Το έχω σετάρει να εμφανίζεται μόνο κείμενο και απλά δεν τα εμφανίζει όταν έρχονται. Πρέπει να έχω το νου μου να κατεβάζω την μπάρα ειδοποιήσεων για να τσεκάρω μήπως έχει έρθει κάτι.

 

Το πάγωμα το έχει κάνει μία φορά θαρρώ, σήμερα στον Chrome. Δεν έχω ξαναπαρατηρήσει κάτι παρόμοιο.

 

Δεν το βλέπω αργό το τηλέφωνο προσωπικά. Τουλάχιστον για την ώρα δε μου έχει κάτσει κάτι τέτοιο.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έφτιαξα αδερφέ.

Μπαίνω κάθε φορά σε κάθε εφαρμογή και σεταρω ξανά τις ειδοποιήσεις. Τα ανοιγωκλεινω όλα μπας και στρώσει.

Στο Viber παράδειγμα χτυπάνε το 90-95% των μηνυμάτων. Κάποια μυνήματα χάνονται... Τα βλέπω όταν ανοίγω την εφαρμογή...

 

Το ίδιο και στο messenger όπου το χρησιμοποιώ για επαγγελματική χρήση.

 

Είναι απλά εκνευριστικό.

Δεν ξέρω αν έχει να κάνει με τη διαχείριση της μπαταρίας. Γιατί είδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ αύξηση του sot. Κλείνω 5ωρα+ ΑΝΕΤΑ με 4G κτλ.

 

Αλλά και γι'αυτό να το έκαναν, δεν τα βγάζεις όλα off by default και μετά ο άλλος ψάχνεται.

Αν θες του το προτείνεις μέσω του ui και αν θέλει το υιοθετεί. Μέχρι όμως εκεί!

 

Δεν γίνεται εκεί που ο άλλος έχει βάλει 5-6 σημαντικές εφαρμογές για αυτόν να χτυπάνε ειδοποιήσεις ΚΑΤΕΥΘΕΊΑΝ, να του το βάζεις σε deep sleep με το στανιο...

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Edited by rtifosi
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ένα update μόλις κάπου στα 1850ΜΒ. Α5010_43_200601 το όνομα αυτής.

 

Ποια είναι τώρα αυτή; Νέα beta? Ή μου έκανε εγκατάσταση την stable?

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε και σ εμένα ειδοποίηση για update. Από την περιγραφή μου φαίνεται ότι αναφέρεται σε stable 10άρα. Είμαι σε 10άρα beta 3 και μου λέει αναβάθμιση σε 10, νεα geatures κτλ λειτουργίες που έχω.

Ίσως θέλουν να μας γυρίσουν όλους στην stable

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα νέο bug.

Παλιότερα εμένα εξωτερικό για αρκετά χρόνια

Για αυτό λοιπόν είχα περασμένα τα τηλέφωνα στο Google Calendar με 0030 μπροστά για να μπορώ να παίρνω τηλέφωνα ελληνικές επαφές όσο ήμουν εκεί.

 

Μετά τη νέα αναβάθμιση, οποιαδήποτε επαφή μου με πάρει που της έχω βάλει αυτό το πρόθεμα στον αριθμό της, το dialer δεν το αναγνωρίζει σαν επαφή αλλά μου το βγάζει σαν άγνωστο νούμερο. Το ίδιο και στα μηνύματα.

Με το που σβήνω το πρόθεμα μέσα στη καρτέλα της επαφής, αναγνωρίζεται αυτόματα.

 

 

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλος με πρόβλημα με το google pay στο εξωτερικό; Δεν μπορώ να κάνω τίποτα, έκανα wipe, πέρασα καθαρή ROM, τίποτα... Αυτό έγινε μετά τη χθεσινή αναβάθμιση με και χωρίς root. Σήμερα την πέρασα καθαρή, χωρίς root και με stock recovery πάλι τα ίδια. Δε ζω χωρίς google pay, μου είναι απαραίτητο :/
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καμια εβδομάδα που ήρθε οτα η 10αρα και την έκανα, έχω παρατηρήσει όμως κάποιο μάλλον bug με την εφαρμογή Google η οποία κάποιες φορές κολλάει με αποτέλεσμα να ανάβει η οθόνη και μόλις πάει να σβήσει ξανά ανάβει και έχω την εντύπωση ότι αρχίζει και το κάνει όταν είναι στη φόρτιση.

Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;

Διορθώνετε μόνο μετά από τερματισμό της εφαρμογής.

Edited by michalis1961
Link to comment
Share on other sites

Άλλος με πρόβλημα με το google pay στο εξωτερικό; Δεν μπορώ να κάνω τίποτα, έκανα wipe, πέρασα καθαρή ROM, τίποτα... Αυτό έγινε μετά τη χθεσινή αναβάθμιση με και χωρίς root. Σήμερα την πέρασα καθαρή, χωρίς root και με stock recovery πάλι τα ίδια. Δε ζω χωρίς google pay, μου είναι απαραίτητο :/

 

Edit: Το πρόβλημα διορθώνεται με το MagiskHide Props module και την επιλογη Hide Magisk απο τις ρυθμισεις του Magisk. Παίδεμα αλλά αξίζει, το κινητό γίνεται certified.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς παρατηρήσει να αργεί αρκετά να συνδεθεί αυτόματα το κινητό σε wifi στα 5Ghz ;;;;;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

OnePlus Referral Program: https://oneplus.net/gr/invite#EKRHPVBXTCA68Q9 για 20€ έκπτωση σε accessories Oneplus.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πάει το 5Τ παίδες, πνίγηκε στο νερό. Παρήγγειλα το 7 pro 6/128 με συνολικό κόστος μαζί με ταχεία μεταφορά $524. Δυστυχώς δεν είχα την επιλογή να πάρω το 7Τ που ήθελα εξαρχής. Ελπίζω να μπορέσω κάποια στιγμή να τραβήξω τις φωτογραφίες και κάποια αρχεία που έχω στο 5Τ για να συνεχιστεί η ζωή ομαλά. Μετακομίζω στο αντίστοιχο ποστ, καλή συνέχεια!
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Πάει το 5Τ παίδες, πνίγηκε στο νερό. Παρήγγειλα το 7 pro 6/128 με συνολικό κόστος μαζί με ταχεία μεταφορά $524. Δυστυχώς δεν είχα την επιλογή να πάρω το 7Τ που ήθελα εξαρχής. Ελπίζω να μπορέσω κάποια στιγμή να τραβήξω τις φωτογραφίες και κάποια αρχεία που έχω στο 5Τ για να συνεχιστεί η ζωή ομαλά. Μετακομίζω στο αντίστοιχο ποστ, καλή συνέχεια!

Κρίμα για το 5Τ σου!

Με το καλό να παραλάβεις το νέο!

Σκεφτόμουν και 'γω τη μετάβαση σε 7pro ή 7Τpro. Αν παραλάβεις με το καλό και δε σου είναι κόπος γράψε πως σου φάνηκε η μετάβαση! Κάμερα, διάφορα μεγέθους κτλ.

 

Edit: Μόλις διάβασα ότι ακύρωσες το 7pro..... οπότε άκυρο!

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...