Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεκλειδωθηκε. Απλά πετάει ένα μήνυμα όταν ανοίγει το κινητό... Μικρό το κακό βεβαια.

 

Ερωτηση. Δε γίνεται να "απενεργοποιηθεί" η λειτουργία του διακόπτη σιγασης; Εννοώ να είναι για παράδειγμα μόνιμα στη θέση δυνατό και να παίζεις από το software αν θες αθόρυβο ή όχι. Δε βολεύει και πολύ που είναι 3 οι θέσεις και στη μέση έχει το μην ενοχλείτε. Χώρια ότι θα χαλάσει για πλάκα ο διακόπτης αν κάθε μέρα το πηγαινοφερνεις μονοκοπανια από την πάνω θέση στην κάτω και αντίστροφα ποσες φορές. Το θεωρώ τεράστιο μειονέκτημα το ότι σε υποχρεώνει να έχεις τον διακόπτη για να επιλέγεις αθόρυβο. (Εκτός αν δε βρήκα την επιλογή που ζητάω) ευτυχώς που δεν το πήρα για δικη μου συσκευή αρχικά :p Αν και σκέφτομαι να παρω και ένα δικό μου αργότερα αλλά πραγματικά το θεωρώ λόγο για να μη το προτιμήσω αν είναι υποχρεωτικό για τη λειτουργία το κουμπί σιγασης...

Ότι βολεύει τον καθένα.

Εγώ πάντως το έχω βρει άπειρα χρήσιμο και είναι ένας από τους λόγους που δεν θέλω να πάω σε άλλη εταιρεία.

Το ίδιο χρήσιμο μου είχε φανεί και όταν είχα iPhone.

Στα 2+ χρόνια που το πηγαινοφέρνω καθημερινά και πολλές φορές μέσα στη μέρα σε OP2 δεν έχει πάθει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά που βαζουν διακόπτη 3ων θεσεων; Ή το είχε και παλαιότερα; Αυτό με ανησυχεί περισσότερο.

 

Προφανώς και ο,τι βολεύει τον καθενα. Για αυτο θα ηθελα να δινει επιλογή να παρακάμπτεται ο διακόπτης από το software. Δεν αγορασαμε iphone για να μας υποχρεωνουν να κανουμε ο,τι θελουν...

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά που βαζουν διακόπτη 3ων θεσεων; Ή το είχε και παλαιότερα; Αυτό με ανησυχεί περισσότερο.

 

Προφανώς και ο,τι βολεύει τον καθενα. Για αυτο θα ηθελα να δινει επιλογή να παρακάμπτεται ο διακόπτης από το software. Δεν αγορασαμε iphone για να μας υποχρεωνουν να κανουμε ο,τι θελουν...

 

το 3T έχει σίγουρα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά που βαζουν διακόπτη 3ων θεσεων; Ή το είχε και παλαιότερα; Αυτό με ανησυχεί περισσότερο.

 

Προφανώς και ο,τι βολεύει τον καθενα. Για αυτο θα ηθελα να δινει επιλογή να παρακάμπτεται ο διακόπτης από το software. Δεν αγορασαμε iphone για να μας υποχρεωνουν να κανουμε ο,τι θελουν...

 

Σε όλα τα τηλέφωνα της έχει τον διακόπτη

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά που βαζουν διακόπτη 3ων θεσεων; Ή το είχε και παλαιότερα; Αυτό με ανησυχεί περισσότερο.

 

Προφανώς και ο,τι βολεύει τον καθενα. Για αυτο θα ηθελα να δινει επιλογή να παρακάμπτεται ο διακόπτης από το software. Δεν αγορασαμε iphone για να μας υποχρεωνουν να κανουμε ο,τι θελουν...

 

Αν πατήσεις συνεχόμενα το volume down μετα μπαίνει αθόρυβο

Ο διακόπτης είναι εξαιρετικά βολικός

Δεν πρόκειται να χαλάσει.

Το power button που κάποιοι το δουλεύουν τόσες πολλές φορές την ημέρα γιατί δεν χαλάει;

Έχουν κάνει πολλά τεστ πριν τα βγάλουν στην αγορά.

Άμα σκέφτεστε δεν πατάω το κουμπί μην χαλάσει καλύτερα αφήστε το σπίτι στο συρτάρι το κινητό γιατί πιο πιθανό είναι να πέσει κάτω και να σπάσει η οθόνη παρά να χαλάσει το κουμπι από την χρήση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Alert slider έχει από το 2 και μετά σε όλα. Μόνο στο One δεν είχε.

Ελπίζω στο μέλλον να δώσουν περισσότερες επιλογές για τις 3 θέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα τηλέφωνα της έχει τον διακόπτη

το 3T έχει σίγουρα :)

Για τις 3 θεσεις λεω. Ήταν με 3 ή με 2 θέσεις τα προηγούμενα;

Αν πατήσεις συνεχόμενα το volume down μετα μπαίνει αθόρυβο

Ο διακόπτης είναι εξαιρετικά βολικός

Δεν πρόκειται να χαλάσει.

Το power button που κάποιοι το δουλεύουν τόσες πολλές φορές την ημέρα γιατί δεν χαλάει;

Έχουν κάνει πολλά τεστ πριν τα βγάλουν στην αγορά.

Άμα σκέφτεστε δεν πατάω το κουμπί μην χαλάσει καλύτερα αφήστε το σπίτι στο συρτάρι το κινητό γιατί πιο πιθανό είναι να πέσει κάτω και να σπάσει η οθόνη παρά να χαλάσει το κουμπι από την χρήση

Δε μπαινει αθορυβο, σταματαει ενα σταδιο πριν το κατω κατω της εντασης...

Ο διακοπτης ειναι εξαιρετικα βολικος για οποιον τον θελει. Δε μπορω να φανταστω πως θα ειναι να θελω να αλλαξω μεταξυ αθορυβου/δυνατου και να χρειαζεται να πιανω το κινητο με τα 2 χερια και μαλιστα περνώντας από μία άχρηστη λειτουργία "μην ενοχλειτε" που εχει ενδιαμεσα ο διακοπτης. Για να το βαλεις στο αθορυβο χωρις τον διακοπτη δεν χρειαζεται να πατησεις καν τα πληκτρα της εντασης. Απλα μπορεις να εχεις ενα εικονιδιο στην notification bar για εναλλαγη αθορυβου/δονησης και δυνατου. Πραγμα που δε νομιζω οτι ειναι λιγοτερο βολικο απο τον διακοπτη. Προσωπικα με βολευει πολυ ετσι και ειχα ελπιδες οτι θα το ειχαν σαν δευτερη επιλογη. Βασικά δεν βρίσκω τον λόγο να καταργείς την επιλογή του software. Θα μπορούσε ο διακόπτης σε όποια θέση και αν ειναι να παρακάμπτεται απο το λογισμικό αν το θελήσεις έως ότου ξανα αλλάξει θέση ο διακόπτης.

 

Τυχαινει να γνωριζω πόσο εύκολα χαλάνε και τα volume πληκτρα. Αν όχι να χαλάσουν εντελώς, να χάσουν την ωραία clicky αίσθηση που έχουν. Εχω επισκευασει (χειρουργείο μεσα στο καθε κουμπακι) ή αντικαταστήσει σε κάποια τηλεφωνα ειτε δικα μου ειτε οχι και ξερω τι σου λεω. Προβληματα που μπορεί να προέρχονται από υγρασία έστω και ελάχιστη που μπορεί να εισχωρήσει στα πλήκτρα είτε από τα πολλά πατήματα που μετά από μήνες γίνονται βουτυρένια. Θες να μου πεις οτι ενας διακοπτης που μπορει να τον γυρνας μπαμ και κατω βιαστικά 2-3 ή και παραπάνω φορές καθημερινά, μετά από λίγους μήνες δε θα πηγαίνει βούτυρο περα δοθε ούτε θα έχει αποκτήσει μπόσικα. Εμπειρικά έχω δει οτι τεχνικά αυτό είναι αδύνατο σε τόσο μικρό εξάρτημα διότι δεν χωράνε και τίποτα υλικά της προκοπής για βαριά χρήση. Και επαναλαμβάνω η 3η θέση θεωρώ οτι χειροτερεύει την κατάσταση γιατί προκαλεί περιττή καταπόνηση. Για αυτο ρωτησα αν σε προηγουμενα μοντελα ειχε 3 θεσεις για να μου πει καποιος που το εχει χρησιμοποιήσει χρόνια, τι αποτέλεσμα έχει.

 

Το πως θα χρησιμοποιώ το κινητο μου άσε να το ξερω εγω καλύτερα που κυκλοφορώ από day one χωρίς θήκη...

Link to comment
Share on other sites

Για τις 3 θεσεις λεω. Ήταν με 3 ή με 2 θέσεις τα προηγούμενα;

 

Δε μπαινει αθορυβο, σταματαει ενα σταδιο πριν το κατω κατω της εντασης...

Ο διακοπτης ειναι εξαιρετικα βολικος για οποιον τον θελει. Δε μπορω να φανταστω πως θα ειναι να θελω να αλλαξω μεταξυ αθορυβου/δυνατου και να χρειαζεται να πιανω το κινητο με τα 2 χερια και μαλιστα περνώντας από μία άχρηστη λειτουργία "μην ενοχλειτε" που εχει ενδιαμεσα ο διακοπτης. Για να το βαλεις στο αθορυβο χωρις τον διακοπτη δεν χρειαζεται να πατησεις καν τα πληκτρα της εντασης. Απλα μπορεις να εχεις ενα εικονιδιο στην notification bar για εναλλαγη αθορυβου/δονησης και δυνατου. Πραγμα που δε νομιζω οτι ειναι λιγοτερο βολικο απο τον διακοπτη. Προσωπικα με βολευει πολυ ετσι και ειχα ελπιδες οτι θα το ειχαν σαν δευτερη επιλογη. Βασικά δεν βρίσκω τον λόγο να καταργείς την επιλογή του software. Θα μπορούσε ο διακόπτης σε όποια θέση και αν ειναι να παρακάμπτεται απο το λογισμικό αν το θελήσεις έως ότου ξανα αλλάξει θέση ο διακόπτης.

 

Τυχαινει να γνωριζω πόσο εύκολα χαλάνε και τα volume πληκτρα. Αν όχι να χαλάσουν εντελώς, να χάσουν την ωραία clicky αίσθηση που έχουν. Εχω επισκευασει (χειρουργείο μεσα στο καθε κουμπακι) ή αντικαταστήσει σε κάποια τηλεφωνα ειτε δικα μου ειτε οχι και ξερω τι σου λεω. Προβληματα που μπορεί να προέρχονται από υγρασία έστω και ελάχιστη που μπορεί να εισχωρήσει στα πλήκτρα είτε από τα πολλά πατήματα που μετά από μήνες γίνονται βουτυρένια. Θες να μου πεις οτι ενας διακοπτης που μπορει να τον γυρνας μπαμ και κατω βιαστικά 2-3 ή και παραπάνω φορές καθημερινά, μετά από λίγους μήνες δε θα πηγαίνει βούτυρο περα δοθε ούτε θα έχει αποκτήσει μπόσικα. Εμπειρικά έχω δει οτι τεχνικά αυτό είναι αδύνατο σε τόσο μικρό εξάρτημα διότι δεν χωράνε και τίποτα υλικά της προκοπής για βαριά χρήση. Και επαναλαμβάνω η 3η θέση θεωρώ οτι χειροτερεύει την κατάσταση γιατί προκαλεί περιττή καταπόνηση. Για αυτο ρωτησα αν σε προηγουμενα μοντελα ειχε 3 θεσεις για να μου πει καποιος που το εχει χρησιμοποιήσει χρόνια, τι αποτέλεσμα έχει.

 

Το πως θα χρησιμοποιώ το κινητο μου άσε να το ξερω εγω καλύτερα που κυκλοφορώ από day one χωρίς θήκη...

 

Τριών θέσεων ήταν πάντα

Link to comment
Share on other sites

Χαχα ναι ισχύει ότι έτσι φεύγουν. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μη φεύγουν κι όταν δεν εμφανίζεται το περιεχόμενο των ειδοποιήσεων! Τέλος πάντων, δεν είναι τόσο σημαντικό έτσι κι αλλιώς. Το μεγαλύτερο bug για μένα είναι η αυξομοίωση του ήχου. Σε άλλες εφαρμογές λειτουργεί και σε άλλες όχι όταν η οθόνη είναι σβηστή.

Φαντάζομαι η λογική είναι ότι αν δεν φαίνεται το περιεχόμενο των ειδοποιήσεων αυτό γίνεται για να μην μπορεί κάποιος "μη εξουσιοδοτημένος" να δει τις ειδοποιήσεις σου. Αντίστοιχα το ίδιο άτομο να μην μπορεί να σου αποκρύψει μια ειδοποίηση σου. Να την "εξαφανίσει" από τις ειδοποιήσεις.

Έτσι φαντάζομαι

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σήμερα παρέλαβα και εγώ. 8/128. Η παράδοση ακριβώς όπως έλεγαν. Μπράβο στην one 1⃣ plus .

Ξέρει κάποιος πως απενεργοποιώ την δόνηση από το δακτυλικο αποτύπωμα;;;

Link to comment
Share on other sites

Και επαναλαμβάνω η 3η θέση θεωρώ οτι χειροτερεύει την κατάσταση γιατί προκαλεί περιττή καταπόνηση. Για αυτο ρωτησα αν σε προηγουμενα μοντελα ειχε 3 θεσεις για να μου πει καποιος που το εχει χρησιμοποιήσει χρόνια, τι αποτέλεσμα έχει.

 

Ναι 3 θέσεις είχαν από την αρχή. Αυτό που σου είπα και πριν. Στα 2+ χρόνια που έχω το OP2 είναι ακόμα σταθερό και στις 3 θέσεις του. Ίσως μετά από τόσο καιρό ναι να έχει γίνει λίγο πιο εύκολο στην μετακίνηση του αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρος γιατί δεν θυμάμαι πόσο σκληρό ήταν στην αρχή. Πάντως το νιώθω ακόμα και τώρα αυτό το κλικ στην μετακίνησή του. Και είναι πολύ καλό κλικ όχι μαλακό.

 

Όσον αφορά το θέμα με την οθόνη κλειδώματος εμένα δεν με ενοχλεί να μην φαίνονται οι ειδοποιήσεις ή να μην μπορώ να τις χειριστώ χωρίς να το ξεκλειδώσω. Αυτό που με ενοχλεί είναι που όσο και αν κλειδώσεις και ασφαλίσεις το κινητό πάλι μπορεί κάποιος να κατεβάσει από πάνω την μπάρα εικονιδίων και να ανοιγοκλείσει wifi, δεδομένα, Bluetooth κλπ ακόμα και να απενεργοποιήσει το κινητό. Αυτό ναι είναι πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκλειδωθηκε. Απλά πετάει ένα μήνυμα όταν ανοίγει το κινητό... Μικρό το κακό βεβαια.

 

Ερωτηση. Δε γίνεται να "απενεργοποιηθεί" η λειτουργία του διακόπτη σιγασης; Εννοώ να είναι για παράδειγμα μόνιμα στη θέση δυνατό και να παίζεις από το software αν θες αθόρυβο ή όχι. Δε βολεύει και πολύ που είναι 3 οι θέσεις και στη μέση έχει το μην ενοχλείτε. Χώρια ότι θα χαλάσει για πλάκα ο διακόπτης αν κάθε μέρα το πηγαινοφερνεις μονοκοπανια από την πάνω θέση στην κάτω και αντίστροφα ποσες φορές. Το θεωρώ τεράστιο μειονέκτημα το ότι σε υποχρεώνει να έχεις τον διακόπτη για να επιλέγεις αθόρυβο. (Εκτός αν δε βρήκα την επιλογή που ζητάω) ευτυχώς που δεν το πήρα για δικη μου συσκευή αρχικά :p Αν και σκέφτομαι να παρω και ένα δικό μου αργότερα αλλά πραγματικά το θεωρώ λόγο για να μη το προτιμήσω αν είναι υποχρεωτικό για τη λειτουργία το κουμπί σιγασης...

Φίλε μου, απλά κατεβάζεις ενα silent mode toggle widget απο play store και λύνεις το πρόβλημά σου. Νομίζω πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό. Αν αυτό είναι που σε κάνει να διστάζεις να πάρεις την συσκευή τι να πω! Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, απλά κατεβάζεις ενα silent mode toggle widget απο play store και λύνεις το πρόβλημά σου. Νομίζω πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό. Αν αυτό είναι που σε κάνει να διστάζεις να πάρεις την συσκευή τι να πω!

 

Στο Android υπάρχουν αυτά εννοείται είναι εύκολα πράγματα

Ο φίλος μάλλον πνίγεται σε μια κουτάκια νερό όντως

Τρόποι για να λύσεις κάτι τέτοιο υπάρχουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στο 3 που είχα τον χρησιμοποιούσα κάθε μέρα τον διακόπτη. Όχι μόνο δεν χάλασε σε 1,5 χρονο, ούτε καν «χαλάρωσε», οπότε χρησιμοποίησε τον άφοβα
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

κατοχος εδω και μια ημερα του 5τ δεν βρηκα κανενα προβλημα στην λειτουργια του ! ουτε στην καμερα ουτε μπαταρια και το face id αψογο .. ολα ειναι μια χαρα !

εφυγα απο σ8 οποτε εχω ενα μετρο συκγρισης πιστευω καλο ! και η οθονη του ειναι ωραια και η καμερα βγαζει αρκετα καλα το βραδυ ( δεν ειναι σ8 )

απλα νομιζω οτι γλυστραει λιγο ακομα και χωρις την θηκη που ειχε μεσα !

Link to comment
Share on other sites

Στο 3 που είχα τον χρησιμοποιούσα κάθε μέρα τον διακόπτη. Όχι μόνο δεν χάλασε σε 1,5 χρονο, ούτε καν «χαλάρωσε», οπότε χρησιμοποίησε τον άφοβα

 

Εδώ θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου...Εγώ με το 3Τ,τον χρησιμοποιώ κάθε μέρα,και είναι σαν την πρωτη μέρα...

Link to comment
Share on other sites

κατοχος εδω και μια ημερα του 5τ δεν βρηκα κανενα προβλημα στην λειτουργια του ! ουτε στην καμερα ουτε μπαταρια και το face id αψογο .. ολα ειναι μια χαρα !

εφυγα απο σ8 οποτε εχω ενα μετρο συκγρισης πιστευω καλο ! και η οθονη του ειναι ωραια και η καμερα βγαζει αρκετα καλα το βραδυ ( δεν ειναι σ8 )

απλα νομιζω οτι γλυστραει λιγο ακομα και χωρις την θηκη που ειχε μεσα !

 

Και εγώ τα ίδια φίλε με εσένα. Παρέλαβα εχτές και άφησα το s8. Να σε ρωτήσω. Όταν μιλάς τους ακούς καλά;; Έξω στον δρόμο δεν ακούω και πάρα πολύ καλά. Μέσα σε σπίτι εννοείται ακούω άριστα. Πως βλέπεις τον ήχο;; Επίσης ξέρεις πως βγαίνει η δόνηση από το δακτυλικο αποτύπωμα όταν ξεκλειδώνεις;;

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα κανενα προβλημα μεχρι στιγμης ! το κακο ειναι οτι δεν εχει την εξτρα ενταση που εχουν τα samsung
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα κανενα προβλημα μεχρι στιγμης ! το κακο ειναι οτι δεν εχει την εξτρα ενταση που εχουν τα samsung

 

Όντως. Εντάξει

Link to comment
Share on other sites

κατοχος εδω και μια ημερα του 5τ δεν βρηκα κανενα προβλημα στην λειτουργια του ! ουτε στην καμερα ουτε μπαταρια και το face id αψογο .. ολα ειναι μια χαρα !

εφυγα απο σ8 οποτε εχω ενα μετρο συκγρισης πιστευω καλο ! και η οθονη του ειναι ωραια και η καμερα βγαζει αρκετα καλα το βραδυ ( δεν ειναι σ8 )

απλα νομιζω οτι γλυστραει λιγο ακομα και χωρις την θηκη που ειχε μεσα !

Καταρχήν καλορίζικο το εργαλείο σου. Δεν θα αμφησβητίσω την άποψη σου για τις καμερες των 2 κινητων καθοτι εγω δεν ειχα ποτε s8 για να συγκρινω, απλά να σου πω οτι το dxomark ειχε βαθμονομήσει την καμερα του oneplus 5 με 87 βαθμους και του s8 με 88, ενω ακόμα εκκρεμει η βαθμονομηση του 5t ειδικα και μετα το τελευταιο update. Τωρα δεδομενου οτι η καμερα του oneplus 5t είναι αρκετα πιο βελτιωμένη σε σχέση με το πενταρι (κυριως στις νυχτερινες και ειδικα μετά το τελευταιο update) πόση πραγματική διαφορά πιστευεις έχουν το 5t με το s8? Πάντως πιστευω ότι στο dxomark η κάμερα του 5t θα βγάλει score τoυλαχιστον 90...

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

μακαρι τι να πω ! απλα εμενα στο ματι μου νομιζω οτι το σ8 εχει λιγο καλυτερη καμερα !! :)
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το θέμα κάμερας.

Έχω το κινητό λίγες μέρες και το έχω συγκρίνει σε πάρα πολλές φωτογραφίες με το S7 της γυναίκας μου, όλες εντός σπιτιού.

Σχεδόν σε όλες τις περιπτώσεις υπερτερεί ξεκάθαρα το 5T. Πολύ καλύτερη και ρεαλιστικότερη αποτύπωση των χρωμάτων, καλύτερη αντίθεση, πολύ πιο ζωντανά τα χρώματα, χωρίς να είναι υπερκορεσμένα. Σε σημείο που νόμιζα ότι το S7 κάτι έπαθε και θάμπωσαν τα χρώματά του. Μόνο σε πολύ χαμηλό φωτισμό, το S7 έχει κάπως λιγότερο θόρυβο (κόκο), το οποίο όμως φαίνεται μόνο σε φουλ μεγέθυνση.

Το μόνο μου παράπονο είναι με το gallery app του 5T. Δεν μπορείς να μεγαλώσεις αρκετά τη φωτογραφία (έχει πολύ χαμηλό όριο στο zoom in) και επίσης το zoom in - zoom out πρέπει να γίνεται αργά αργά γιατί αν το κάνεις γρήγορα κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πρώτη φορά καταλαβαίνω ότι έχω smartphone. Έφυγα από το σπίτι χωρίς να το φορτίσω , έχω δεδομένα ανοικτά, τοποθεσία και bluetooth. Και η μπαταρία είναι βράχος. Αληθινή απόλαυση!!!!!
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια εχω ενα προβλημα,οταν σκρολαρω γρηγορα στο facebook μενει ο ηχος ανοικτος απο το προηγουμενο βιντεο και πρεπει να γυρισω πισω και να κατεβω πιο αργα για να κλεισει το κανει και σε εσας αυτο? Edited by paolo21r
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...