Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε αυτές και πες μου:

ea686ac53743aec318510f84e0818c1d.jpg

 

Εναλλακτικά αντί για pixel βάλε Nexus 6p

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτές και πες μου:

ea686ac53743aec318510f84e0818c1d.jpg

 

Εναλλακτικά αντί για pixel βάλε Nexus 6p

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Το έκανα και δουλεύει μόνο στο βίντεο, στην φωτογραφική πάλι μαύρη οθόνη...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτά που έρχονται με priority με πια εταιρεία??? Ups or DHL?

 

Me dhl έρχονται

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που έρχονται με priority με πια εταιρεία??? Ups or DHL?

Νομίζω τα proirity με DHL και τα απλά με UPS.....

Link to comment
Share on other sites

Και το mate 9 δεν ήταν dual active αλλά έκανε προώθηση την γραμμή από την μια Sim στη άλλη, επίσης δεν θα έπρεπε έστω να μου έρθει κάποιο μήνυμα για τις χαμένες κλήσεις; Ρωτάω απλά μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση όπως στα Huawei

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό είναι ρύθμιση που αφορά την κάρτα της voda, δλδ να ενεργοποιήσεις προώθηση κλήσεων και ενημέρωση με SMS όταν είναι "κλειστό".

Δεν γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη διάρκεια μιας κλήσης, έχετε πρόσβαση κανονικά στο internet και στο email;

Μιλούσα τις προάλλες για μια παραγγελία που είχα κάνει και έψαχνα να βρω αριθμό αποστολής αλλά δεν μπορούσε το τηλέφωνο να μου φορτώσει το email. Δεν έδωσα τότε σημασία γιατί υπέθεσα ότι μπορεί να μην είχα καλό σήμα 4G.

Αλλά και σήμερα που ήταν συνδεμένο με wifi μου έκανε παρόμοιο θέμα, μιλώντας στο τηλέφωνο και προσπαθώντας ταυτόχρονα να ανοίξω μια σελίδα στο Chrome. Το έχει παρατηρήσει και κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα ή κάτι δεν πάει καλά με την συσκευή μου;

Κανένας παιδιά δεν έχει αυτό το πρόβλημα;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@nikospot μήπως είναι και το δικό σου 6/64;

Γιατί εγώ παρήγγειλα το 8/128!

Καθόλου απίθανο να υπάρχει καθυστέρηση για τη "μικρή" έκδοση.

 

Ναι το 6αρι ειναι αλλα το εκανα παραγγελια στις 4 του μηνος ρε σεις αν ειναι δυνατον δηλαδη. Το 4 μεχρι το 11 ειναι 7 μερες και λεει στη σελιδα καπου οτι χωρις priority ειναι 3 εως 7 μερες το dispatch. Πως ειναι δυνατον προς την ιδια χωρα να εφυγαν καποια σημερα στην σωστη ημερομηνια και μερικα να τα αφησαν πισω; Αυτο που με τσαντισε ειναι οτι στο τσατ με θεωρουσαν ή τυφλό ή χαζό και μου έκαναν copy paste το ιδιο μηνυμα συνεχεια σαν απαντηση σε οτιδήποτε και αν τους ρωταγα, που στην ουσια δε μου εδινε καποια απαντηση...

Edited by nikospot
Link to comment
Share on other sites

Κανένας παιδιά δεν έχει αυτό το πρόβλημα;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πρίν λίγο το δοκίμασα Και δεν είχα κάποιο θέμα, Και στον chrome αλλά Και σέ mail/hangout μπήκα κανονικά ενώ μηλουσα.

 

Sent from my Oneplus 5T

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και δουλεύει μόνο στο βίντεο, στην φωτογραφική πάλι μαύρη οθόνη...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Me dhl έρχονται

 

Με την arnova ή αυτή που που έχω και εγώ?

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 6αρι ειναι αλλα το εκανα παραγγελια στις 4 του μηνος ρε σεις αν ειναι δυνατον δηλαδη. Το 4 μεχρι το 11 ειναι 7 μερες και λεει στη σελιδα καπου οτι χωρις priority ειναι 3 εως 7 μερες το dispatch. Πως ειναι δυνατον προς την ιδια χωρα να εφυγαν καποια σημερα στην σωστη ημερομηνια και μερικα να τα αφησαν πισω; Αυτο που με τσαντισε ειναι οτι στο τσατ με θεωρουσαν ή τυφλό ή χαζό και μου έκαναν copy paste το ιδιο μηνυμα συνεχεια σαν απαντηση σε οτιδήποτε και αν τους ρωταγα, που στην ουσια δε μου εδινε καποια απαντηση...

 

αναλογα τη ζητηση φιλε ..

το 3 ως 7 εργασιμες αφορα την παραδοση και αν στο στειλουν αυριο, λογικα θα το παραλαβεις μεχρι 18

 

ας πουμε χθες εγραφε ships immediately για το 128αρι ενω για το 64αρι εγραφε ships within 8 ή 11 μερες, κατι τετοιο , σημερα και στα 2 λεει ships within 4 days

αναλογα τη ζητηση που εχει το καθε μοντελο αλλαζουν αυτα ..

 

παντως οσοι πηραν χωρις priority δηλαδη με ups , το παρελαβαν πολυ γρηγορα αφου εγινε dispatch

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Με την arnova ή αυτή που που έχω και εγώ?

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Με αυτό που έχεις και εσύ, περίεργο που δεν μου παίζει πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να ανοιχτεί ένα νήμα αποκλειστικά για παραγγελίες; Κύριοι mods...
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό που έχεις και εσύ, περίεργο που δεν μου παίζει πάντως...
Όντως..δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.εγω σχεδόν με οποία έχω δοκιμάσει με αυτές τις ρυθμίσεις δεν έχω μαύρη οθόνη.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις , παιζει κατι , σβηνει η οθονη , και οταν πας να το ρυθμισεις να χαμηλο/αυξησεις , κανει νερα? Για τις 6 ιντσες.. δε νομιζω να ειναι πολυ μεγαλυτερο συνολικα απο το 5.5' με τεραστια bezel γυρω γυρω :) εξαλου μαλλον εκει θα σταματησουμε, 6 ινστες.

 

Όχι απλά στο Viber ας πούμε δεν αυξομοιώνεται ο ήχος όταν είναι κλειστή η οθόνη. Πρέπει να την ξεκλειδώσεις.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο το δοκίμασα Και δεν είχα κάποιο θέμα, Και στον chrome αλλά Και σέ mail/hangout μπήκα κανονικά ενώ μηλουσα.

 

Sent from my Oneplus 5T

Εμένα πάντως και τα δύο μαζί δεν τα κάνει. Είμαι με μια κάρτα Wind πληροφοριακά. Τι θα μπορούσα να κάνω reset μήπως στρώσει;

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ερωτήσεις για την κάμερα προς του κατόχους:

1) Δεν βρίσκω πουθενά ρυθμίσεις για το μέγεθος της εικόνας και την αναλογία. Τραβάει μόνο 18:9 ή 4:3 ή 1:1.

Δεν έχει άλλες επιλογές π.χ. 16:9. Επίσης δεν ρυθμίζεται το μέγεθος. Τραβάει μόνο 16 megapixel?

2) Όταν προβάλεις τη φωτογραφία δεν μπορείς να κάνεις αρκετή μεγένθυση (zoom in) και αυτή η λίγη που κάνει γίνεται με δυσκολία και καθόλου ομαλά

Συμβάινουν σε όλους τα παραπάνω?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ερωτήσεις για την κάμερα προς του κατόχους:

1) Δεν βρίσκω πουθενά ρυθμίσεις για το μέγεθος της εικόνας και την αναλογία. Τραβάει μόνο 18:9 ή 4:3 ή 1:1.

Δεν έχει άλλες επιλογές π.χ. 16:9. Επίσης δεν ρυθμίζεται το μέγεθος. Τραβάει μόνο 16 megapixel?

2) Όταν προβάλεις τη φωτογραφία δεν μπορείς να κάνεις αρκετή μεγένθυση (zoom in) και αυτή η λίγη που κάνει γίνεται με δυσκολία και καθόλου ομαλά

Συμβάινουν σε όλους τα παραπάνω?

 

Ευχαριστώ

Τα ίδια έχω παρατηρήσει και εγώ με εξαίρεση ότι το ζουμ είναι πολλές φορές ομαλό και όχι μόνιμα με κόλλημα. Επίσης μου κάνει εντύπωση το HQ που ανεβάζει τόσο θόρυβο καθώς είχα διαβάσει ότι για να τον μειώσει κρατάει ψηλά το shutter speed. Νομίζω ότι πάντα το HQ βγάζει με θόρυβο σε βραδυνές που το έχω δοκιμάσει.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από αυτό το site https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ κατεβάζετε και κάνετε δοκιμές με την κάμερα.

Όντος όταν βγήκε η MGC_5.1.018_7.0+C2API_min_1_AllinOne δεν δούλευε, έδειχνε μαύρη οθόνη αλλά η επόμενη έκδοση δούλευε κανονικά.

Πάντως ανεβαίνει στο site σχεδόν κάθε μια ή δύο μέρες καινούργια έκδοση για δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειναι δυνατο κατι τετοιο?κινητο ναυαρχιδα τον 560 ευρω και να μην παιζει hd περιεχομενο out of the box και να πρεπει να βγει update? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=461358
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παράγγειλα στις 10 του μήνα 8/128 και έλεγε παράδοση 14 του μήνα με priority. Τελικά η dhl έστειλε μήνυμα ότι παραλαμβάνω αύριο μέχρι τέλος της ημέρας. Στις 13 του μήνα δλδ. Καλά είναι!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελικά το στείλανε σήμερα αντί για χτες που ελεγε εξ αρχης... (με το απλο, οχι priority) και ερχεται αυριο με UPS. Παλι καλά που δεν έρχεται οδικώς δηλαδή γιατί θα έκανε καμια βδομαδα.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειναι δυνατο κατι τετοιο?κινητο ναυαρχιδα τον 560 ευρω και να μην παιζει hd περιεχομενο out of the box και να πρεπει να βγει update? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=461358
αρχικά εισαι συνδρομής σε κάποια από τις παρακάτω υπηρεσίες επί πληρωμή;

Netflix, Amazon Prime, Google Play Movies

Αν ναί, μπορείς να μας πεις πόσο αισθητή είναι η διαφορά στο μάτι;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγώ που είδα λίγο στο κινητό μια χαρά φαίνεται, δε παυει να ειναι έλειψη βέβαια. :)

 

το προβλημα θα ειναι αν θες να το στρεαμαρεις στην τηλεόραση μεσω chromcast (υποθέτω;;)

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...