Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κ εγώ πάντως με cosmote ακόμα στην 145 είμαι!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι συμβαίνει με την cosmote, αλλά τόσο την 148 όσο και την 145 πριν δύο μήνες, τις πήρα μόλις ενεργοποίησα τα data με χρήση Vodafone. Διαφορετικά ακόμη με την 127 θα ήμουν!
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι συμβαίνει με την cosmote, αλλά τόσο την 148 όσο και την 145 πριν δύο μήνες, τις πήρα μόλις ενεργοποίησα τα data με χρήση Vodafone. Διαφορετικά ακόμη με την 127 θα ήμουν!

Την προηγούμενη έκδοση (145) την πήρα από τους πρώτους, αμέσως μετά κατέβασε και εγκατέστησε το patch της COSMOTE.

Ίσως έχει να κάνει με το patch που μάλλον δεν ήταν πετυχημένο. Ετοιμάζουν άλλο;

Τις επόμενες μέρες θα δείξει.

Ας μην ξεχνάμε ότι το VoWiFi δεν αποτελεί ένα standard αλλά διάφορες υλοποιήσεις, ανάλογα με το δίκτυο κινητής.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω τι συμβαίνει με την cosmote, αλλά τόσο την 148 όσο και την 145 πριν δύο μήνες, τις πήρα μόλις ενεργοποίησα τα data με χρήση Vodafone. Διαφορετικά ακόμη με την 127 θα ήμουν!

Σε ποιο δίκτυο είσαι τώρα; εάν είσαι στην COSMOTE υπάρχει το patch;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη έκδοση (145) την πήρα από τους πρώτους, αμέσως μετά κατέβασε και εγκατέστησε το patch της COSMOTE.

Ίσως έχει να κάνει με το patch που μάλλον δεν ήταν πετυχημένο. Ετοιμάζουν άλλο;

Τις επόμενες μέρες θα δείξει.

Ας μην ξεχνάμε ότι το VoWiFi δεν αποτελεί ένα standard αλλά διάφορες υλοποιήσεις, ανάλογα με το δίκτυο κινητής.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ποιο δίκτυο είσαι τώρα; εάν είσαι στην COSMOTE υπάρχει το patch;

 

Είμαι cosmote και Vodafone. Και ναι, έχω το patch.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι ιταλικό και πήρα χθες την 150 και από τους πρώτους και την 148..

Βλέπω μια βελτίωση στην κάμερα στην 150 σε σχέση με την 148.. Είμαι διακοπές και βγάζω πολλές φώτο...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι ιταλικό και πήρα χθες την 150 και από τους πρώτους και την 148..

Βλέπω μια βελτίωση στην κάμερα στην 150 σε σχέση με την 148.. Είμαι διακοπές και βγάζω πολλές φώτο...

Σε ποιο δίκτυο είσαι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με δικτυο cosmote τιποτα ακομα και με wifi οσο και εαν εκανα αναζητηση τιποτα ακομα
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Άρα απ ότι λέτε, την αναβάθμιση την έχουν πάρει κανονικά όσοι έχουν Vodafone και wind. Άρα περιμένουμε να μας πει κάποιος με cosmote ότι την πήρε.
Link to comment
Share on other sites

Άρα απ ότι λέτε, την αναβάθμιση την έχουν πάρει κανονικά όσοι έχουν Vodafone και wind. Άρα περιμένουμε να μας πει κάποιος με cosmote ότι την πήρε.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7647130#post7647130

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

εγω την πηρα πρώτος και ειμαι Κοσμοτε!

 

Έχεις και το patch της cosmote;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

https://techmaniacs.gr/xekina-to-programma-android-9-pie-beta-gia-9-smartphones-tis-huawei-poies-syskeyes-afora/amp/

 

Μήπως τελικά δεν είναι τόσο μακριά; Θα δείξει τουλάχιστον θα την πάρουμε.

Link to comment
Share on other sites

οχι..

 

(10 χαρακτηρες λεει και δεν ξερω τι να γραψω)

 

Αν είσαι ο μοναδικός με cosmote,χωρίς το patch, που έχεις πάρει το update, τότε η ύπαρξη του patch επηρεάζει αρνητικά με κάποιο τρόπο την διανομή της αναβάθμισης.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι ο μοναδικός με cosmote,χωρίς το patch, που έχεις πάρει το update, τότε η ύπαρξη του patch επηρεάζει αρνητικά με κάποιο τρόπο την διανομή της αναβάθμισης.

 

φυσικα και η υπαρξη ενος υπολογισμικου οπως της Cosmote θα επηρεαζει γιατι θα πρεπει να γινει ελεγχος απο την Cosmote οτι το firmware ειναι πληρως συμβατο με το υπολογισμικο της.

μπορεις να δοκιμασεις να βγαλεις την SIM της Cosmote κια να βαλεις καποια vodafone να δεις αν σου βγαλει την αναβαθμιση αλλα το καλυτερο θα ηταν να δοκιμασεις με επαναφορα μηπως σβηνει το extra patch της cosmote καιμετα με μια SIM απο Vodafone να κανεις ελεγχο για updates.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και η υπαρξη ενος υπολογισμικου οπως της Cosmote θα επηρεαζει γιατι θα πρεπει να γινει ελεγχος απο την Cosmote οτι το firmware ειναι πληρως συμβατο με το υπολογισμικο της.

μπορεις να δοκιμασεις να βγαλεις την SIM της Cosmote κια να βαλεις καποια vodafone να δεις αν σου βγαλει την αναβαθμιση αλλα το καλυτερο θα ηταν να δοκιμασεις με επαναφορα μηπως σβηνει το extra patch της cosmote καιμετα με μια SIM απο Vodafone να κανεις ελεγχο για updates.

 

Όπως έγραψα πιο πάνω, κατάφερα με κάρτα Vodafone να εμφανίσω την 148. Αυτή την λύση προτείνω σε όσους έχουν patch cosmote.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η δυνατότητα του να μην κάνεις εγκατάσταση το patch της Cosmote ή κάπως να το διαγράψεις;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η δυνατότητα του να μην κάνεις εγκατάσταση το patch της Cosmote ή κάπως να το διαγράψεις;

 

Να μην το κάνεις εγκατάσταση, ναι. Να το διαγράψεις δεν γνωρίζω να σου πω.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά και γω με το patch της cosmote ακομά δεν έχω λάβει κάποια ενημέρωση...παραμένω με την 145 όσες φορές να κάνω αναζήτηση ενημέρωσης.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά που είχα κάνει το patch της cosmote, έβαλα μια κάρτα Q και με την μία μου έβγαλε την 148 και την έκανα. Τώρα ξαναέβαλα την cosmote μέσα και αναμένω μη και μου δώσει την 150 που είπε πιο πριν ο φίλος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εμένα μόλις την εμφάνισε την 148 και έχω το patch της Cosmote.

 

Καλημέρα φίλε μ!Κ εμένα μόλις κ έχω το patch! Σημείωση ότι η ενημέρωση που σου πετάει αρχικά είναι 550 mb ενώ αν πατήσετε τις 3 τελιτσες πάει στα 3,11 γιγα! Οπότε έχετε το στο νου σας!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μ!Κ εμένα μόλις κ έχω το patch! Σημείωση ότι η ενημέρωση που σου πετάει αρχικά είναι 550 mb ενώ αν πατήσετε τις 3 τελιτσες πάει στα 3,11 γιγα! Οπότε έχετε το στο νου σας!

 

και εμενα η 148 με το patch της cosmote!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετα απο την αναβαθμιση στην 148 θα χρειαστει εργοστασιακες?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...