Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοεις τρεμει η εχει θόρυβο;

Εβαλα την 137 απο ff, παρατηρω καλυτερη φωτεινοτητα, ποιο γρηγορο, smooth, καλύτερη μπαταρια.

 

Εννοώ ότι δεν μπορεί να γίνει γραμμικά αλλά ανεβαίνει κλιμακωτά (με αλματάκια). Για το ζοομ του βίντεο μιλάω

Link to comment
Share on other sites

Με περασμένη την 137 στο dial & γενικά στις επαφές βλέπω κόλλημα, αργεί να με πετάξει στην κλήση & γενικά δεν ρολάρει.

 

Το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Με περασμένη την 137 στο dial & γενικά στις επαφές βλέπω κόλλημα, αργεί να με πετάξει στην κλήση & γενικά δεν ρολάρει.

 

Το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι ανάλογο. Το μόνο κόλλημα που έχω δει

είναι όταν πηγαίνω στο μενού apps στα settings. Εκεί τρώει κόλλημα, ισως

λόγω του μεγάλου αριθμού εφαρμογών που έχω περάσει.

Link to comment
Share on other sites

Με περασμένη την 137 στο dial & γενικά στις επαφές βλέπω κόλλημα, αργεί να με πετάξει στην κλήση & γενικά δεν ρολάρει.

 

Το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με αυτην την εκδοση παει καλυτερα απο ποτε το κινητο. Υποψιν οτι μετα τις απανωτες εκδοσεις που ειχα βαλει, εκανα μια επαναφορα εργοστασιακων μολις περασα την τελευταια 137 . Χρειαζοταν μετα απο τοσο καιρο

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Απορία: ειμαι σε ενα app ας πούμε το live score .βγαινω απο το app πηγαίνω ρυθμίσεις-μπαταρία -χρήση μπαταρίας- λογισμικό και εκει βλέπω οτι συνεχίζει να εκτελείται και να μου τρώει την μπαταρία και αναγκαστικά πατάω το χ απο κάτω για να σταματήσει.με αρκετές εφαρμογές εχω το ιδιο πρόβλημα.υπαρχει κάποια λύση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια χαζη ερωτηση. Μπορω να φορτίσω το κινητό με φορτιστή quick charge από samsung??
Μπορείς κανονικά απλά θα φωρτιζει απλά με την ένδειξη "φορτιση". Ο μαμά φορτιστής δίνει την υπερταχεία φόρτιση στα 4,5v και 5Α και εναλλακτικά με φορτιστές της huawei η κάποιους 10σε1 η 7σε1 που εχω βρει και φορτιζουν στην "γρήγορη φόρτιση" στην οποία δεν ξέρω volt και amper αλλά μόλις παραλάβω θα ενημερώσω.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απορία: ειμαι σε ενα app ας πούμε το live score .βγαινω απο το app πηγαίνω ρυθμίσεις-μπαταρία -χρήση μπαταρίας- λογισμικό και εκει βλέπω οτι συνεχίζει να εκτελείται και να μου τρώει την μπαταρία και αναγκαστικά πατάω το χ απο κάτω για να σταματήσει.με αρκετές εφαρμογές εχω το ιδιο πρόβλημα.υπαρχει κάποια λύση;

 

Δυο επιλογες εχεις:

 

1) settings, battery, launch και εκει διαλεγεις τις εφαρμογες που θελεις και τις βαζεις στο αυτοματη διαχειριση και λογικα το emui θα στος σταματησει απο το να τρεχουν στο υποβαθρο οταν δεν τις χρησιμοποιεις.

 

2)Βγαζεις τις εφαρμογες που θελεις απο την αυτοματη διαχειριση και απενεργοποιεις την επιλογη run in background ωστε να μην τρεχουν στο υποβαθρο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μέτρησα το τηλέφωνο με τον φορτιστή του Huawei mediapad m5 και φορτίζει στα 9v/1,4A. Άρα έχουμε 3 διαφορετικές τάσεις 4,5V, 5v και 9ν.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

χρησιμοποιεί κάποιος το app της allsmart (shell) και να δέχεται notifications;

Ό,τι και να έχω προσπαθήσω δεν έχω καταφέρει κάτι, στο htc M8 δουλεύει άψογα. Έχετε κάποια πρόταση;

Καλή Ανάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα ενώ ακολουθώ τα βήματα για update μέσω firmware Finder όταν πάει να κάνει εγκατάσταση μου λέει ο διακοσμητής δεν είναι διαθέσιμος ξέρει κανείς γτ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ενώ ακολουθώ τα βήματα για update μέσω firmware Finder όταν πάει να κάνει εγκατάσταση μου λέει ο διακοσμητής δεν είναι διαθέσιμος ξέρει κανείς γτ;

 

Μολις σου βρει το update πανε και αλλαξε τις ρυθμισεις του wifi οπως ηταν

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ενώ ακολουθώ τα βήματα για update μέσω firmware Finder όταν πάει να κάνει εγκατάσταση μου λέει ο διακοσμητής δεν είναι διαθέσιμος ξέρει κανείς γτ;

 

Μπορεί να πήρε άδεια για το Πάσχα. Να ξεκουραστεί και εκείνος λίγο! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Μολις σου βρει το update πανε και αλλαξε τις ρυθμισεις του wifi οπως ηταν

 

Τζίφος τα ίδια.. Το WiFi το αποθηκεύω διακοσμητής μεσολάβησης κανένας σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που πήραν το update... Μπορούν να μας πουν αν άλλαξαν την κάμερα? Το night shot του P20 θα το πάρουμε?

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Κάποια χαρακτηριστικά της κάμερας του p20 θα έρθουν με την έκδοση 8.1 . Πιστεύω πριν το καλοκαίρι θα έρθει.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ξανά κάτοχος της συσκευής, ελπίζω να έχουν αλλάξει πράγματα προς το καλύτερο με τα updates, πλέον με 137 πρι που είχα ξανά την συσκευή είχε την έκδοση 129

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ξανά κάτοχος της συσκευής, ελπίζω να έχουν αλλάξει πράγματα προς το καλύτερο με τα updates, πλέον με 137 πρι που είχα ξανά την συσκευή είχε την έκδοση 129

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χαχαχα Βαγγέλη καλορίζικο ξανά. Πως και ξαναγυρίσεις; εγώ είμαι με s9+ αλλά η μπαταρία του πολύ μέτρια σε σχέση με το mate.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε κοίτα η συσκευή μου άρεσε πολύ, αλλά δεν άντεξα το emui και κάνα δύο bug που είχε μέχρι την 129 που είχα,του δίνω μία δεύτερη ευκαιρία γιατί πραγματικά είναι πανέμορφη συσκευή ποιοτική και με πολύ καλή κάμερα

 

 

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε κοίτα η συσκευή μου άρεσε πολύ, αλλά δεν άντεξα το emui και κάνα δύο bug που είχε μέχρι την 129 που είχα,του δίνω μία δεύτερη ευκαιρία γιατί πραγματικά είναι πανέμορφη συσκευή ποιοτική και με πολύ καλή κάμερα

 

 

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όντως ισχύουν όλα αυτά και επίσης να προσθέσω την εξαιρετική μπαταρία και το εκπληκτικό fingerprint

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Τζίφος τα ίδια.. Το WiFi το αποθηκεύω διακοσμητής μεσολάβησης κανένας σωστά;

Μολις το κατεβασει,καντου μια επαννεκινηση,μετα πηγαινε παλι ρυθμισεις και κανε την εγκατασταση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Μολις το κατεβασει,καντου μια επαννεκινηση,μετα πηγαινε παλι ρυθμισεις και κανε την εγκατασταση.

 

Επειδή το έχω κάνει πάνω από 10 φορές κ τπτ μπορείς να μ πεις βήμα βήμα πως το έκανες;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου έβγαζε το ίδιο μήνυμα και έκανα επανεκκίνηση στο τηλέφωνο και χωρίς να ανοίξω το ff, πήγα στις ρυθμίσεις -> σύστημα -> αναβάθμιση συστήματος και το έκανε από εκεί κατευθείαν...

Αν δε σου κάνει ούτε έτσι, διέγραψε το ff και κάνε ξανά την παραπάνω διαδικασία...

Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη κλειδώματος θυμάμαι είχε ρύθμιση με double tap να ξανακλείνει, δεν μπορώ να την βρω

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη κλειδώματος θυμάμαι είχε ρύθμιση με double tap να ξανακλείνει, δεν μπορώ να την βρω

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νομίζω εννοείς το widget που λέγεται κλείδωμα οθόνης. Πας οθόνη μετά widget και επιλέγεις το κλείδωμα οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Όχι εννοώ όταν βρίσκεσαι στην οθόνη κλειδώματος με διπλό ταπ να κλείνει πάλι

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...