Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις παρέλαβα από κωτσοβολο (δεν το άνοιξα ακόμη) το Gold και μου είπαν ότι είναι ακριβώς το ίδιο με το mocha Brown, απλά διαφέρει το όνομα από κατάστημα σε κατάστημα. Αν γνωρίζετε σίγουρα πείτε μου ρε παιδιά μην το ανοίξω άδικα.

Και εγω οταν το πηρα απο μιντια μαρκ η κοπελα στην προωθηση προιοντων της εταιριας χρυσο καφε μου ειπε.

Ειναι το mocha Brown.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και εγω οταν το πηρα απο μιντια μαρκ η κοπελα στην προωθηση προιοντων της εταιριας χρυσο καφε μου ειπε.

Ειναι το mocha Brown.

Να το ανοίξω δηλαδή, γιατί δεν κρατιέμαι..... ???

Link to comment
Share on other sites

Να το ανοίξω δηλαδή, γιατί δεν κρατιέμαι..... ???

Αγαπητε μου οπως προαναφερθηκε ειναι τρια τα χρωματα, το συγκεκριμμενο εχει μια προς το χρυσο αποχρωση μπροστα και πισω προς το καφε.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μα συγγνωμη αλλα το κουτι τι γραφει απ εξω;

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τρελάθηκα στο ψάξιμο.....

Βρήκα αυτό και με φρέναρε το Pink gold

Section_10_Huawei_Mate_10-1-768x480.jpg

 

Δεν παίζει Pink Gold Ελλάδα, προχώρα;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν λες αυθεντικό εννοείς της Huawei; Μπορείς να στείλεις link, στο extreme-mobile.gr δεν το βρίσκω.

 

Thanks!

 

Ούτε στο extreme θα το βρεις και λογικά δύσκολα και σε τρίτο site.

Είναι πολύ καινούριο προϊόν κι ο Νικόλας μου είπε το παρήγγειλε στα τυφλά.

Θα το δοκιμάσω όταν έρθει και θα ενημερώσω...

 

Παίδες, βάλτε nova και ταχύτητα εφέ - κύλισης στο "γρήγορη"

Παίζει σε πολύ υψηλά frames το εργαλείο και μιλάμε για την απόλυτη βουτυριλα.

Και αλλάξτε και αυτή την άθλια γραμματοσειρά - κάνεις στη Huawei hellas δεν τα βλέπει αυτά ρε γμτ να εισηγηθεί να γίνουν 2-3 σοβαρές αλλαγές; ... Εγώ επέλεξα calibri

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Σαν τοποθεσίες βλέπω τις έπιασε όλες. Οι διαδρομές βέβαια δεν ακολουθούν σωστά τον δρόμο αλλά συχνά τον τεμνουν (εκτός από τις στιγμές που είχα ανοιχτούς τους χάρτες).

 

Αυτο δεν ειναι το λογικο αφου κανει δειγματοληψια το σημα και δεν ειναι μονιμα ανοιχτο;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει Pink Gold Ελλάδα, προχώρα;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Παίδες, βάλτε nova και ταχύτητα εφέ - κύλισης στο "γρήγορη"

Παίζει σε πολύ υψηλά frames το εργαλείο και μιλάμε για την απόλυτη βουτυριλα.

Faster than light και πέφτει κλάμα στον nova.

 

d2fadefc9d153aa032e65d8ba98d62ab.jpge29bdd0f1661fb029220b11823d83ad7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό κι εκεί, κρατάει ακόμα κάποια animations. Καταπληκτικός launcher, κακώς τον είχα αφήσει στην άκρη τελευταία...
Link to comment
Share on other sites

Σαν τοποθεσίες βλέπω τις έπιασε όλες. Οι διαδρομές βέβαια δεν ακολουθούν σωστά τον δρόμο αλλά συχνά τον τεμνουν (εκτός από τις στιγμές που είχα ανοιχτούς τους χάρτες).

 

Thumbed from my mate 10 pro!

 

Εμένα συνεχίζει να ναι μπάχαλο. Μάλιστα βλέπω να κάνει report κάποιες φορές και στα άλλα δύο accounts που έχω για κάποιο περίεργο λόγο. Επίσης συνέχεια εξαφανίζει το σηματάκι που σου δείχνει που είσαι αυτή τη στιγμή και το εμφανίζει πάλι μόνο με force close. Θα δοκιμάσω wipe cache/data και ξαναβλέπουμε... Πολλά προβλήματα το EMUI. Μάλιστα κοίταξα μήπως απενεργοποιήσω το battery optimization απ το Apps & Notofications-Apps-Settings-Special Access, άλλα δεν έχει εκεί το Maps...

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Widget καιρού τι έχεις; όταν βάζω τον stock μου κλείνει απευθείας τον nova.

 

Ez weather

Κανένα widget της Huawei δε συνεργάζεται με nova, δυστυχώς.

 

Όχι ότι χάνουμε και τίποτα δηλαδή, υπάρχουν άπειρα πιο καλοφτιαγμενα widget εκεί έξω;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει Pink Gold Ελλάδα, προχώρα;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ούτε στο extreme θα το βρεις και λογικά δύσκολα και σε τρίτο site.

Είναι πολύ καινούριο προϊόν κι ο Νικόλας μου είπε το παρήγγειλε στα τυφλά.

Θα το δοκιμάσω όταν έρθει και θα ενημερώσω...

 

Παίδες, βάλτε nova και ταχύτητα εφέ - κύλισης στο "γρήγορη"

Παίζει σε πολύ υψηλά frames το εργαλείο και μιλάμε για την απόλυτη βουτυριλα.

Και αλλάξτε και αυτή την άθλια γραμματοσειρά - κάνεις στη Huawei hellas δεν τα βλέπει αυτά ρε γμτ να εισηγηθεί να γίνουν 2-3 σοβαρές αλλαγές; ... Εγώ επέλεξα calibri

Βαγγέλη πως αλλάζεις γραμματοσειρά? Μόνο σε nova εννοείς?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ez weather

Κανένα widget της Huawei δε συνεργάζεται με nova, δυστυχώς.

 

Όχι ότι χάνουμε και τίποτα δηλαδή, υπάρχουν άπειρα πιο καλοφτιαγμενα widget εκεί έξω;)

 

Δυστυχώς δεν συνεργάζονται. Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω.

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη πως αλλάζεις γραμματοσειρά? Μόνο σε nova εννοείς?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε όλο το σύστημα Δημήτρη

http://www.themefoxx.com/2017/12/how-to-change-fonts-emui-8.html

Εγω βέβαια το έκανα με τελείως noob τρόπο, μέσω emui font enabler... Υπάρχουν μπόλικες λύσεις να εξανθρωπίσεις αυτό το άθλιο ui της Huawei...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι το λογικο αφου κανει δειγματοληψια το σημα και δεν ειναι μονιμα ανοιχτο;

 

Βασικά αυτό που παρατήρησα εγώ ότι κάνει, είναι να μένει κολλημένο σε κάποιο σημείο που ήσουν νωρίτερα (εμένα πριν λίγο με έβγαζε ότι ήμουν κάπου που ήμουν πριν 7 ώρες τελευταία φορά), και αφού ανοίγεις το Maps, μετά από κάποια λεπτά (ή ίσως και μετά από force close), ξεκολλάει, και σε βγάζει εκεί που είσαι τώρα. Κι έτσι δίνει ως πορεία την απόλυτη ευθεία από εκεί που ήσουν πριν με εκεί που είσαι τώρα (δλδ εμένα μου έβγαλε μετά από λίγο απ όταν το άνοιξα, ότι διένυσα την απόλυτη ευθεία από εκεί που ήμουν 7 ωρες πριν, με εκεί που είμαι τώρα)... Χωρίς δλδ να πέρνει υπόψιν του δρόμους κτλ, χάνοντας ενδιαμεσες στάσεις, πορείες κτλ... Που σημαίνει ότι πέραν του ότι κλείνει το battery optimization το Maps, ουσιαστικά το αφήνει και κολλημένο με κάποιο περίεργο τρόπο (γιατί δεν κάνει refresh αμεσωσ μόλις το ανοίγεις) - και όλα αυτά ενώ το έχω να κάνει launch και στο background και secondary κτλ.. Δλδ τώρα μου δείχνει ότι Moving εδώ και 11+ ώρες (δλδ από όταν με εντόπισε πρώτη φορά στην προηγούμενη θέση που έλεγα πριν, μέχρι που το ξανάνοιξα πριν λίγο)...για 3.5χλμ... αυτά είναι...

 

Κάποιος άλλος με Location History δεν υπάρχει ρε παιδιά να δούμε τι γίνεται?

Edited by off_d
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά για ποιο λόγο να βάλουμε location history ρε φίλε; για να ξέρει η γυναίκα μας που ήμαστε κάθε λεπτό; :Ρ

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά για ποιο λόγο να βάλουμε location history ρε φίλε; για να ξέρει η γυναίκα μας που ήμαστε κάθε λεπτό; :Ρ

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Location history, όχι location sharing... Εκτός αν κάνετε και password sharing οπότε δεν έχει και πολύ σημασία αν ξέρει που είσαστε κάθε λεπτό :P

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Θέλω να ρωτήσω μπορώ να έχω δεδομένα και στις 2 θέσεις σιμ όχι ταυτόχρονα. Επειδή ενεργοποίησα ένα πακέτο δεδομένων και γύρισα στην δεύτερη σιμ για να έχω εκεί τώρα ίντερνετ αλλά ενώ έχω κάνει όλες τις ρυθμίσεις όταν πατάω για να ανοίξει το ίντερνετ δεν κάνει τίποτα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα, νέος κάτοχος κι εγώ πλέον στο υπέροχο για τα γούστα μου mocha brown! Ερώτηση για την κάμερα.. Στην ανάλυση να το εχω μόνιμα στα 20 megapixel και μόνο όταν θέλω το 2Χ ζουμ να το κατεβάζω στα 12;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα, νέος κάτοχος κι εγώ πλέον στο υπέροχο για τα γούστα μου mocha brown! Ερώτηση για την κάμερα.. Στην ανάλυση να το εχω μόνιμα στα 20 megapixel και μόνο όταν θέλω το 2Χ ζουμ να το κατεβάζω στα 12;
Κράτα το μόνιμα στα 12

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...