Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε νομίζω να λύσεις έτσι το πρόβλημα. Το χω κάνει ήδη. Ακόμα και όταν τους λειτουργώ πάλι χάνει διαδρομές. Γενικά είναι μπάχαλο... Αρχίζω να πιστεύω ότι φταίει ότι έχω παραπάνω απο 1 google accounts και για κάποιο λόγο κολλάει εκεί.. Εσύ έχεις 1 account ή περισσότερα?
Έχω 2 λογαριασμούς

 

Thumbed from my mate 10 pro!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει mirror share με τηλεόραση Samsung smart? Το κάνω κ κολλάει και δεν παίζει καθόλου καλά!Γτ;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει mirror share με τηλεόραση Samsung smart? Το κάνω κ κολλάει και δεν παίζει καθόλου καλά!Γτ;

Σε μένα παίζει άριστα με mirror share σε Samsung smart tv.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παίζει άριστα με mirror share σε Samsung smart tv.

 

Ρε ****το εμένα όχι,τι μπορεί να φταίει άραγε;Πρώτη φορά μου τυχαίνει αυτό σε συσκευή!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ το ιδιο και σε Samsung , αλλα και σε LG smart tv...

 

Άρα τι γίνεται έχει κανένα θέμα η συσκευή μου;Τι να κάνω;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άρα τι γίνεται έχει κανένα θέμα η συσκευή μου;Τι να κάνω;
Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις, δοκιμάζεις και σε άλλη τιβί

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήρα την αυθεντική Smart View από το φοβερό, πάντα, σε εξυπηρέτηση Νικόλα του extreme - mobile.

Η θήκη είναι πολύ ποιοτική και χρήσιμο το View part που φέρει...

Ιδανική για εναλλαγή με μια καλή πλάτης στην καθημερινότητα...

IMG_20171229_203046.jpg

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά είμαι και εγώ εδώ και μερικές μέρες ευτυχής κάτοχος της συσκευής.

Μόνο ένα θεματάκι έχω αν το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος.

Δεν μπορώ να συγχρονίσω το λεξιλόγιο του Gboard από την παλιά συσκευή στο Huawei. Ενώ έχουν μπει κανονικά οι λογαριασμοί και δείχνει ότι συγχρονίζει κανονικά στην πραγματικότητα δεν μεταφέρεται καμία λέξη στο καινούργιο.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την αυθεντική Smart View από το φοβερό, πάντα, σε εξυπηρέτηση Νικόλα του extreme - mobile.

Η θήκη είναι πολύ ποιοτική και χρήσιμο το View part που φέρει...

Ιδανική για εναλλαγή με μια καλή πλάτης στην καθημερινότητα...

IMG_20171229_203046.jpg

 

Καλησπέρα.

Παρέλαβα και εγώ σήμερα τό μπλέ.

Στο site δεν την έχει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Παρέλαβα και εγώ σήμερα τό μπλέ.

Στο site δεν την έχει...

 

Καλορίζικο!

Σήμερα τις παρέλαβε, δυστυχώς όχι και τα αυθεντικά tempered glass που τα αναμένει.

Πάρε τον τηλεφωνο, έχει σίγουρα κι άλλες...;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άρα τι γίνεται έχει κανένα θέμα η συσκευή μου;Τι να κάνω;

Δοκιμασε άλλη smart tv, να δεις - πιθανότατα για καποιο λογο υπαρχει ασυμβατοτητα με την τηλεοραση σου.

Από δυσκολο εως αδυνατο να εχει θεμα το τηλεφωνο σου...

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

Σήμερα τις παρέλαβε, δυστυχώς όχι και τα αυθεντικά tempered glass που τα αναμένει.

Πάρε τον τηλεφωνο, έχει σίγουρα κι άλλες...;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δοκιμασε άλλη smart tv, να δεις - πιθανότατα για καποιο λογο υπαρχει ασυμβατοτητα με την τηλεοραση σου.

Από δυσκολο εως αδυνατο να εχει θεμα το τηλεφωνο σου...

 

Ναι κάτι παίζει με την tv διότι και της γυναίκας το p9 lite τα ίδια κάνει!Τι να πω πριν ένα μήνα την πήρα είναι ολοκαίνουργια!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πιανει καλο wifi εκει που ειναι; Αν οχι, το ethernet υπαρχει ως επιλογη;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Πιανει καλο wifi εκει που ειναι; Αν οχι, το ethernet υπαρχει ως επιλογη;

Ναι φυσικά πιάνει καλό σήμα δίπλα είναι το ρούτερ

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ,χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε σε λιγες μερες.

Πως το βλεπετε; θα εχουμε καμια πτωση τιμης να μπορεσουμε να το αποκτησουμε και εμεις τα λαικα παιδια ή να ετοιμαζω να πουλησω το νεφρο μου;

Ειχα συνηθισει με τα Samsung και ειδικα στις ναυαρχιδες να κατρακυλανε και δεν ξερω ποτε και αν θα πιασει το ψυχολογικο οριο των 600 ευρω...:/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ,χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε σε λιγες μερες.

Πως το βλεπετε; θα εχουμε καμια πτωση τιμης να μπορεσουμε να το αποκτησουμε και εμεις τα λαικα παιδια ή να ετοιμαζω να πουλησω το νεφρο μου;

Ειχα συνηθισει με τα Samsung και ειδικα στις ναυαρχιδες να κατρακυλανε και δεν ξερω ποτε και αν θα πιασει το ψυχολογικο οριο των 600 ευρω...:/

 

Οσο παιζει η προσφορα με το p9 lite 2017 δωρο ,δεν θα πεσει. Αν εχεις μετρητα ομως μπορεις να βρεις σφραγισμενο 600-650 απο αγγελιες

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν την εχω δοκιμασει, γιατι φοβάμαι ότι το "σκαλοπατι" που κανει, θα δημιουργει θεμα στη χρηση (όπως αναφέρεις κι εσυ).

Περιμενω το αυθεντικο tempered από extreme-mobile (δεν υπαρχει πουθενα αλλου στην Ελλαδα), σημερα ή αυριο!

 

Όταν λες αυθεντικό εννοείς της Huawei; Μπορείς να στείλεις link, στο extreme-mobile.gr δεν το βρίσκω.

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά ! , και εγώ πια στην παρεα του Mate 10 pro απο χθες μετα απο 2,5 χρονια με το Meizu MX4 . Σήμερα η πρώτη μερα που θα χρησιμοποιήσω την νεα μου συσκευή και θα επιστρέψω με σχόλια μετα την νεα εμπειρία ! Καλή χρονιά σε όλους
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήταν η τελευταία...

Δες εδώ

https://www.skroutz.gr/c/1849/Vaseis-Kiniton-Tamplet-Aytokinitou.html?from=catspan&keyphrase=Mate+10+pro

 

Thumbed from my mate 10 pro!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την πρώτη ειδοποίηση που λέει σύστημα Android την έχω βγάλει βάζοντας το AutoNotifications και βάζοντας στους κανόνες το "Σύστημα Android".

 

Για την 2η του messenger δεν έχω καταφέρει κάτι...

 

Thumbed from my mate 10 pro!

 

Ευχαριστώ, εγώ έχω τοdark Grey άλλα είδα Έχει μόνο brown Και blue. Δε μου λες πως είναι η θήκη που έχει μέσα σε σχέση με την μαμισια που είχε μέσα το κουτί;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, εγώ έχω τοdark Grey άλλα είδα Έχει μόνο brown Και blue. Δε μου λες πως είναι η θήκη που έχει μέσα σε σχέση με την μαμισια που είχε μέσα το κουτί;
Καμία επαφή... Αυτή που έχει μέσα είναι λες και την πήρες από τον δρόμο.. Από ότι βλέπω είναι ακριβώς η ίδια με την flip cover χωρίς το καπάκι. Η αίσθηση είναι πολύ premium. Επίσης μου αρέσει που αφήνει τελείως ελεύθερα τα κουμπιά στο πλάι και την usb. Επίσης, σηκώνεται ελάχιστα πιο ψηλά από την οθόνη, σε αντίθεση με την εργοστασιακή που κάνει μεγάλο σκαλί.

 

Thumbed from my mate 10 pro!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

Διαβάζω, σε αυτό το forum, αλλά και σε άλλα, σχετικά με το τηλέφωνο. Θα εκφράσω και εγώ κάποιες σκέψεις μου σχετικά.

Πρώτα από όλα μιλάμε για τηλέφωνο (όχι για tablet ή Η/Υ) και ένα τηλέφωνο πρέπει πρωτίστως να κάνει τα αυτονόητα που είναι:

1. Να έχει πολύ καλή λήψη σήματος, καλή ακουστική κατά την πραγματοποίηση κλήσεων, καλή αυτονομία στην μπαταρία του και τέλος καλή φορητότητα.

2. Επιπρόσθετα, θα πρέπει να είναι γρήγορο στην πρόσβαση στο internet και στο τρέξιμο των εφαρμογών και να τραβάει καλές φωτογραφίες.

Μετά από αρκετή έρευνα στη βασική κατηγορία '1' νομίζω ότι είναι κορυφή, ενώ στο '2' είναι τουλάχιστον μέσα στα κορυφαία.

Πιστεύω ότι όποιος είναι κάτοχος της συσκευής έχει ένα 'εργαλείο' κορυφαίο για το σκοπό που φτιάχτηκε και θα το χαρεί πραγματικά (χρηστικά).

Edited by eleco
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα το tempered glass της ultimate shield γιατί η εργοστασιακή ζελατίνα είχε ήδη κάποιες γρατσουνιές.

Περιμένω και την rugged armor και μετά το κινητό θα είναι πλήρως προστατευμένο.

Αυτό τον συνδυασμό φοράω πια στα κινητά μου και ακόμα και μετά από 1 χρόνο και μετά από πτώσεις το κινητό είναι σαν καινούριο.

Edited by moure
Link to comment
Share on other sites

dual sim ειναι? δεν περνει καρτα μνημης απο οτι ειδα σωστα? ειχε καποιος το s8 να πει τι διαφορες εχουν? αξιζει η μεταβαση?

εχω κλεισει ενα αλλα να ξερω τι να κανω. 3.5 jack δεν εχει αλλα τα ακουστικα του πως ενωνονται για μουσικη?

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

Στο firmware finder έχει βγει η έκδοση 128 χτες 29/12. Ακόμα δεν μπήκα στο XDA να δω τι παίζει . Έχει δει κανείς τπτ;

 

Sent from Mate 10 pro

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...