Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν εχεις τετοιο προβλημα

 

 

Γυρνα πιο πισω,λέμε ακριβως τα βηματα με 2 τροπους.

Γύρισα αλλα δεν το βρίσκω. Μου βγηκαν τα μάτια, θα ψαξω αύριο απο pc.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Firmware finder apo playstore

Bla-l29

Επιλέγεις το πρώτο firmware κατά σειρά

 

Get an update through proxy dns

Register update

Copy dns address

Change dns

 

Ένα ένα όλα τα παραπάνω βήματα και κρατώντας ανοιχτό το Firmware finder πας

Στο update menu του κινητού και θα στο εμφανισει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.androidauthority.com/huawei-mate-10-update-p20-ai-scene-recognition-849807/

Αναμένουμε την 8.1 σύμφωνα με τα λεγόμενα του ριζογκοφρέτα.

 

 

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, οκ μου το εμφανίζει, ομως το τελευταίο που λεειδεν ειναι fullota, που ειπε ενας φιλος παραπανω, τι να πατησω το τελευταιο ota η fullota που ειναι πρωτελευταιο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Ναι, οκ μου το εμφανίζει, ομως το τελευταίο που λεειδεν ειναι fullota, που ειπε ενας φιλος παραπανω, τι να πατησω το τελευταιο ota η fullota που ειναι πρωτελευταιο;
Τώρα τι να απαντήσουμε σε αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Στις εισερχόμενες κλήσεις,πριν ξεκινήσει να ακούγεται ο ήχος κλήσης, η συσκευή δονείται για 2 sec περίπου. Η δόνηση αυτή απενεργοποιείται. Όταν όμως την απενεργοποιώ,αντί να ακούγεται άμεσα ο ήχος κλήσης,αντ αυτού υπάρχει ένα κενό 2 sec(ο προηγούμενος χρόνος δόνησης).

Υπάρχει διόρθωση για αυτό;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το wunderlist?

Δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τι να απαντήσουμε σε αυτό?

Φιλε μου ευχαριστώ που μου απαντησες, στο quote γραφει να εγκαταστησω το τελευταίο firmware, ομως ενας αλλος χρήστης ειπε πιο πανω να εγκαταστησω το fullota, που ειναι το δευτερο κατα σειρα, ρωταω μην γινει καμια μ@λ@κι@....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτη η εταιρεία ειναι για τον ******.τηλ. 6 μηνών και μονο ενα update έδωσε .������������

 

τον δεκεμβρη κυκλοφορησε, αλλα αν κατι δουλευει σωστα γιατι να δωσει update?

παρολα αυτα νομιζω οτι ορισμενα θεματα θελουν βελτιωση. το πηρα με την εκδοση 127 και εχει τωρα την εκδοση 129, αρα πηρε ενα update ηδη.

Link to comment
Share on other sites

τον δεκεμβρη κυκλοφορησε, αλλα αν κατι δουλευει σωστα γιατι να δωσει update?

παρολα αυτα νομιζω οτι ορισμενα θεματα θελουν βελτιωση. το πηρα με την εκδοση 127 και εχει τωρα την εκδοση 129, αρα πηρε ενα update ηδη.

 

υπάρχει γενικότερα θέμα στην ευρώπη με τα updates στα huawei καθώς για κάποιο λόγο αργούνε πολύ.

Οι αντίστοιχες κινέζικες εκδόσεις τα πέρνουν άμεσα κάθε 2 με 3 εβδομάδες.

 

Φυσικά υπάρχει η λύση του funkyhuawei αλλά πρέπει να δώσεις κάποια λεφτά να σου επιτραπεί να μπείς σε server και να τα κατεβάσεις μέσω του κινητού.

 

Η τελευταία είναι η 138 και βελτιώνει το κινητό και το γνωστό θέμα της φωτεινότητας.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτη η εταιρεία ειναι για τον ******.τηλ. 6 μηνών και μονο ενα update έδωσε .

 

Έχει δώσει επίσημα 3 από όταν βγήκε . Πάρε Samsung που έδωσε τώρα την oreo

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Όσοι βάλατε την 137, έχετε δει βελτίωση στη λήψη βίντεο;

Νομίζω πως έχω δει αισθητή διαφορά. Τραβάω 4κ πάντα και μοιάζει πιο σταθερό και ομαλό και τα χρώματα πιο φυσικά.

 

Έχετε παρατηρήσει κάποια άλλη διαφορά γενικότερα.

 

Την 138 που τη βρήκατε; Στο ff ως την 137 φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτη η εταιρεία ειναι για τον ******.τηλ. 6 μηνών και μονο ενα update έδωσε .

 

Έχει δώσει επίσημα 3 από όταν βγήκε . Πάρε Samsung που έδωσε τώρα την oreo

 

Εγω ειμαι στην 129.που τα είδες τα 3 update.εκτος αν εννοείς να κάτσω να τα παίρνω μέσω ff.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι βάλατε την 137, έχετε δει βελτίωση στη λήψη βίντεο;

Νομίζω πως έχω δει αισθητή διαφορά. Τραβάω 4κ πάντα και μοιάζει πιο σταθερό και ομαλό και τα χρώματα πιο φυσικά.

 

Έχετε παρατηρήσει κάποια άλλη διαφορά γενικότερα.

 

Την 138 που τη βρήκατε; Στο ff ως την 137 φτάνει.

 

Κοίτα.... Με 4k και στην 129 είναι καλό το βίντεο. Το πρόβλημα για μένα είναι στις άλλες αναλύσεις. Αν μπορεί κάποιος ας μας πει τι γίνεται. Δεν γίνεται όμως να τραβάς συνέχεια σε 4k. Πιάνει πολύ χώρο.

Link to comment
Share on other sites

 

Εγω ειμαι στην 129.που τα είδες τα 3 update.εκτος αν εννοείς να κάτσω να τα παίρνω μέσω ff.

Αρχηγέ μου ,λες 6 μηνών κινητό κ έχει πάρει ένα update . Από όταν βγήκε αν θυμάμαι έχει πάρει 3 τουλάχιστον . Όχι μέσω ff

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με ενοχλεί στο βίντεο είναι ότι το ζοομ δεν είναι ομαλό

 

Τι εννοεις τρεμει η εχει θόρυβο;

Εβαλα την 137 απο ff, παρατηρω καλυτερη φωτεινοτητα, ποιο γρηγορο, smooth, καλύτερη μπαταρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Περίφανος και ξετρελαμενος ιδιοκτήτης κι έχω από εχθές.... Το κινητό πραγματικά είναι διαμάντι... Γρήγορο, μπαταριαρα και πάνω από πολλά κάμερα σε άλλες διαστάσεις. Ήμουν λίγο σκεπτικός στην αρχή αλλά πραγματικά τα αξίζει και τα λεφτά του και το χρόνο του!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια χαζη ερωτηση. Μπορω να φορτίσω το κινητό με φορτιστή quick charge από samsung??

 

Ναι μπορεις να το φορτισεις, ομως δεν θα σου δωσει υπερταχεια φορτιση. Ισως μονο ταχεια. Με φορτιστη απο macbook που το βαζω φορτιζει κανονικα αλλα γραφει μονο ταχεια φορτιση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα καλωδια που μετατρεπει το κινητο σε PC σε οποιοδήποτε μόνιτορ τα περιεχει η συσκευασια???

 

Οχι φιλε μου, πωλειται χωρια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο off topic έχω δύο θήκες καινούριες για την συσκευή Cafelle από eBay οποίος είναι από Θεσσαλονίκη τις δίνω όσο κόστισαν 10 ευρώ και τις 2

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κάτοχος και εγώ της συσκευής περίπου 1 μήνα , το πρώτο διάστημα δούλευε κανονικά με τις 2 Sim, 1 Q για κλήσεις και 2η wind για δεδομένα που είχα σε προσφορά από τη σύνδεση του σταθερού μου, ξαφνικά προχθές σταμάτησε η 2η κάρτα να δουλεύει και ότι και αν έκανα παρόλο που είχα 1GB δεδομένων δεν δούλευε. Σήμερα πήγα σε κατάστημα wind και η υπάλληλος μου έλυσε το πρόβλημα. Η κάρτα των δεδομένων είχε 0 ευρώ υπόλοιπο και είχε κλειδώσει. Με 5 ευρώ λύθηκε το πρόβλημα και έχω ξανά 2 κάρτες ενεργές μια για κλήσεις και μια για δεδομένα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...