Jump to content

Need for Speed: Most Wanted


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 497
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kai egw thelw termatismeno save giati to eixa termatisei kai meta to apegatesthsa kai den ekana backup to save moy!kalo tha htan na to anevasei kapoios kapoy gia na borei opois thelei na to exei;)

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

Οταν ηρθε η σειρα του "μεγαλου" ψαριου :)

 

http://grcteam1.valuehost.co.uk/pics/DSC00374.JPG

Για εμένα είναι αυτή η απάντηση σχετικά με τα bonus cars; Αν ναι, εξήγησέ μου ακριβώς τι πρέπει να κάνω για να τα πάρω. Δεν κατάλαβα.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Έχω την black edition. Πως θα μπορέσω να τρέξω με τα bonus csrs?

Υπάρχει απάντηση;

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει απάντηση;

 

Νομίζω οτι για να τρέξεις τα bonus cars σε quick race πρέπει να έχεις περάσει κάποιους αγώνες στο challenge mode.

 

Στα κλειδωμένα αμάξια νομίζω σου λέει ποίο challenge είναι .:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θέλω να ρωτήσω κάτι,το παιχνίδι όταν το έβαλα ήταν στην έκδοση 1.12.

Θέλω όμως τώρα να περάσω το νέο(σχετικά νέο,το τελευταίο εννοώ) patch,όμως επειδή το έχω σπασμένο,κ το ***** όπως καλά ξέρετε έχει αλλάξει.Ψάχνω να βρω κάτι στο ίντερνετ,αλλά τπτ!Μπορείτε να βοηθήσετε;

 

Ακόμα κάτι,έχω τν τιμονιέρα της microsoft sidewider precesion racing wheel,κ δυστιχώς δν λειτουργεί το πεντάλ του φρένου!!!Γιατί γίνεται αυτό;Έψαξα στα κουμπιά να το αλλάξω αλλά τπτ,σαν να μν το βλέπει ότι υπάρχει το φρένο.Πήγα στις ρυθμίσεις της τιμονιέρας μέσα απο το control panel,αλλά μια χαρά λειτουργεί και στο nfsu2,αλλά κ στο colin mcrea 2003,που δοκίμασα να δω αν πράγματι έχει πρόβλημα,όμως όλα καλά δούλευαν!Να κάνω κάποιο update τους drivers της τιμονιέρας;Δν εχω βάλει το πρόγραμμα,αφού είναι παλιό κ δν θα κάνει τπτ!!

 

Καμιά ιδέα;Ευχαριστώ!

 

 

Και έμενα μου κάνει ακριβώς το ίδιο!! Μέχρι που νόμιζα ότι έχει χαλάσει.... Έβαλα το φρένο στο κουμπί που κατεβάζεις τις ταχύτητες και γίνετε δουλεία... Αν και σκεφτομαι να πάω να πάρω μια καινούργια που να έχει και δόνηση γιατι το έπαιξα σε ένα φίλο και είναι πάρα πολυ μπροστά..... Ετσι και αλλιώς αξίζει με τιμονάκι αλλα αμα τρέμει κιόλας είναι κόλαση...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημερα.Προσπαθω εδω και καμια ωρα να εγκαταστησω το NFS M.W αλλα δεν μπορω :S Αρχικα οταν πατησα Install μου εβγαλε μηνυμα οτι η εγκατασταση δεν μπορει να συνεχιστει γιατι απαιτηται DirectX 9.0c ή καλυτερο.Παρολο που ημουν σιγουρος οτι εχω το 9.0c λεω δε μαμιεται ας το ξανακατεβασω.Κατεβαζω την τελευταια εκδοση DX απο την Microsoft,κανω εγκατασταση,επανεκκινηση και παω παλι να εγκαταστησω το game :) Παλι τα ιδια ομως...Δεν μπορει να συνεχιστει γιατι απαιτηται DirectX 9.0c ή καλυτερο..Τι κανω ρε παιδια ?:( Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Αγόρασα απο μουλτιράμα γερμανός το nfs most wanted sta 25 ευρώ με δώρο το knights of the temple.Εχω μια ερώτηση αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος,τα mph αλλάζουν απο κάπου σε χλμ???το ψάχνω αλλά δεν βρίσκω πουθενά επιλογή!είναι δυνατόν να μήν έχει? :X
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε luck, γίνεται να το αλλάξεις. Πας στα options, gameplay και εκεί που γράφει units πατάς metrik και στα βγάζει σε khm

ευχαριστώ πολύ φίλε μου θα το δοκιμάσω!:)

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

8elw na pai3w to most wanted se lan kai den mporw giati o enas ypologisths den blepei ton allon sto paixnidi.

ektos paixnidiou to diktyo douleyei kanonika alla sto paixnidi tipota.

 

paw ston enan pataw lan->new server(dinw onoma) kai meta ston deytero ypologisth fainete to onoma gia na kanw join alla den yparxei ston prwto(pou ekane create)

 

exw windows xp kai exw apenergopoihsh teleiws ta firewall exw energo mono to anivirus nod32 to opoio den nomizw na epeireazei.

 

an gnwrizei kati kapoios as pei kamia idea

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

8elw na pai3w to most wanted se lan kai den mporw giati o enas ypologisths den blepei ton allon sto paixnidi.

ektos paixnidiou to diktyo douleyei kanonika alla sto paixnidi tipota.

 

paw ston enan pataw lan->new server(dinw onoma) kai meta ston deytero ypologisth fainete to onoma gia na kanw join alla den yparxei ston prwto(pou ekane create)

 

exw windows xp kai exw apenergopoihsh teleiws ta firewall exw energo mono to anivirus nod32 to opoio den nomizw na epeireazei.

 

an gnwrizei kati kapoios as pei kamia idea

Τα έχετε αυθεντικά τα παιχνίδια;

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 years later...

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα γράφω εδώ για τον νέο τίτλο Need for Speed που δοκιμάσαμε. Το έχετε δοκιμάσει; Πώς σας φάνηκε;

Διαβάστε εδώ το review

 

http://www.gameworld.gr/media/k2/items/cache/ad6eec41bb6862be2563625a49377c37_M.jpg

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

με λιγα λογια μαπα το καρπουζι. μονο τα γραφικα αξιζουν, σαν πλοκη ειναι αστα να πανε. το περασα στο pc για 10 λεπτα και το ξηλωσα. :)
Link to comment
Share on other sites

με λιγα λογια μαπα το καρπουζι. μονο τα γραφικα αξιζουν, σαν πλοκη ειναι αστα να πανε. το περασα στο pc για 10 λεπτα και το ξηλωσα. :)

 

Και εμένα δεν μου άρεσε. Λες και το έβγαλαν για να εκμεταλλευτούν το όνομα. Το παλιό Most Wanted είχε αρκετές διαφορές.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα ρε παιδια?? Και εγω στο κινητο πολυ καλο. Με το χειρισμο θεμα συνηθειας αλλα πολυ καλο και ομορφο!!
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει καμία σχέση στο κινητό με την έννοια του διαφορετικού χειρισμού, γραφικών κλπ. Στα κινητά είναι απο τα πιο διασκεδαστικά μέχρι να βγει βέβαια κάποιο Grid, Gran Turismo ή Forza Motorsport :)

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...