Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το συνδεσετε το κινητο σας με τον υπολογιστη, το βλεπετε στον "Υπολογιστη μου", εκτος απο iTunes?

 

Ναι κανονικα με παει στο φακελο με φωτογραφιες και βιντεο

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικα με παει στο φακελο με φωτογραφιες και βιντεο

 

Περιεργο. Σε εμενα σε 2 υπολογιστες δεν το δειχνει, οπως και του φιλου μου. Και ο φιλος μου. μου ειπε πως μονο με καλωδιο usb-c οταν το συνδεει στον υπολογιστη του το δειχνει. :blink:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εάν εχεις windows 10, οσο το εχεις συνδεδεμενο πηγαινε στις ρυθμισεις-> συσκευες, βρες το iPhone και κανε καταργηση.

Την επομενη φορα που θα το ξανασυνδεσεις, λογικα θα πρεπει να σε ρωτησει πως θες να ανοιγει κάθε φορα που το συνδεεις (για προβολη εικονων ή σαν μοναδα αποθηκευσης δεδομενων, οπου θα στο εμφανιζει και στον υπολογιστη μου).

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο. Σε εμενα σε 2 υπολογιστες δεν το δειχνει, οπως και του φιλου μου. Και ο φιλος μου. μου ειπε πως μονο με καλωδιο usb-c οταν το συνδεει στον υπολογιστη του το δειχνει. :blink:

 

Καμία φορά πρέπει να βγάλω το καλώδιο και να το ξανά βάλω για να το δει. Και πρέπει να έχεις δώσει εξουσιοδότηση στην συσκευή

Link to comment
Share on other sites

Καμία φορά πρέπει να βγάλω το καλώδιο και να το ξανά βάλω για να το δει. Και πρέπει να έχεις δώσει εξουσιοδότηση στην συσκευή
+1 γιατί περνάει timeout connection για κάποιο λόγο το κάνει σε όλα τα iPhone αυτό σε τυχαίο χρονικό διάστημα
Link to comment
Share on other sites

Καμία φορά πρέπει να βγάλω το καλώδιο και να το ξανά βάλω για να το δει. Και πρέπει να έχεις δώσει εξουσιοδότηση στην συσκευή

 

Οι συσκευες ειναι καινουργιες. Εννοειται δοκιμασα διαφορετικα καλωδια, διαφορετικες θυρες κτλ. Το μονο που μενει εινια να ξαναπερασω τους οδηγους

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

9d61cf32445472030719acdd115bcd96.jpg

 

 

Το κινητό σήμερα μπέρδεψε δυο διαφορετικούς λογαριασμούς....δεν ήξερα αν θα έπρεπε να απαντήσω η όχι.

Το Maria είναι ο ένας και το Maria Dimi ο άλλος.

Link to comment
Share on other sites

9d61cf32445472030719acdd115bcd96.jpg

 

 

Το κινητό σήμερα μπέρδεψε δυο διαφορετικούς λογαριασμούς....δεν ήξερα αν θα έπρεπε να απαντήσω η όχι.

Το Maria είναι ο ένας και το Maria Dimi ο άλλος.

δες αν εχεις απο λάθος τον ιδιο αριθμο και στις δυο επαφες..

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δες αν εχεις απο λάθος τον ιδιο αριθμο και στις δυο επαφες..

 

Ναι έχεις δίκιο αλλα δε μπορώ να καταλάβω πως έγινε αυτό,οι επαφές συγχρονιστικαν από τα δυο email που έχω.

Για κάποιο περίεργο λόγο είναι αποθηκευμένο στο δεύτερο λογαριασμό δυο διαφορετικά νούμερα....Οχι στη ίδια καρτέλα.

Ευχαριστώ :)

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο αλλα δε μπορώ να καταλάβω πως έγινε αυτό,οι επαφές συγχρονιστικαν από τα δυο email που έχω.

Ευχαριστώ :)

Το είπες μόνος σου γιατί έγινε αυτό

Link to comment
Share on other sites

Το είπες μόνος σου γιατί έγινε αυτό

 

 

Στο HTC M7 είναι όλα κανονικά.

 

Είναι στο μοναδικό αριθμό που έγινε από τους δεκάδες που έλαβα πήρα κλήση.

Είναι σαν να έγραψα χειροκίνητα τον αριθμό σε ίδιο όνομα πράγμα που δεν έγινε.

Να είσαι καλά.

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Στο HTC M7 είναι όλα κανονικά.

 

Είναι στο μοναδικό αριθμό που έγινε από τους δεκάδες που έλαβα πήρα κλήση.

Είναι σαν να έγραψα χειροκίνητα τον αριθμό σε ίδιο όνομα πράγμα που δεν έγινε.

Να είσαι καλά.

 

Το ίδιο είναι και σε έμενα γιατί έχω τον ίδιο αριθμό σε δυο επαφές......και είναι εις γνώση μου .Δες το

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι και σε έμενα γιατί έχω τον ίδιο αριθμό σε δυο επαφές......και είναι εις γνώση μου .Δες το

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σου :)

Εκανα delete την επαφή και λύθηκε το θέμα.

Τόσες μέρες δεν υπήρχε και ας μου έπαιρνε τηλέφωνο η πρώτη επαφή 10 φορες την ημερα.

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα μια γνώμη σχετικά με την κάμερα του Χ, κάποιος που είχε πριν το 8 πλας, οι βραδυνές φωτογραφίες του Χ με πάνε σε εποχή 3gs. Όπου έχω δει φωτογραφίες με το Χ δεν έχουν καμιά σχέση με το 8 πλας. Έχουν πολύ θόρυβο. Είναι πράγματι έτσι η κάτι βλέπω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα μια γνώμη σχετικά με την κάμερα του Χ, κάποιος που είχε πριν το 8 πλας, οι βραδυνές φωτογραφίες του Χ με πάνε σε εποχή 3gs. Όπου έχω δει φωτογραφίες με το Χ δεν έχουν καμιά σχέση με το 8 πλας. Έχουν πολύ θόρυβο. Είναι πράγματι έτσι η κάτι βλέπω λάθος;

 

Καλημέρα.

Εχω ανεβάσει αρκετές βραδινές στο νήμα με τις φωτογραφίες.

Είναι κάτω του μετριου οι βραδινές.

Link to comment
Share on other sites

Ίδιο αισθητήρα δεν έχουν αυτά τα δυο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Καλημέρα.

Εχω ανεβάσει αρκετές βραδινές στο νήμα με τις φωτογραφίες.

Είναι κάτω του μετριου οι βραδινές.

 

Λένε έχουν ίδιο αισθητήρα όμως καμία σχέση οι φωτογραφίες με το 8 πλας. Κάτι πρέπει να κάνει να το φτιάξει με αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση να κάνω επειδή είχα θέμα και γώ και το εψαξα.. Λόγω της led Και του τρόπου λειτουργίας της -φωτισμού , μην έχετε την φωτεινότητα πάνω απο 50% διότι λόγω του υπερβολικα γρήγορου άνοιξε -κλείσε των λεντ θα σας γίνει το κεφάλι τηγάνι.. Εγω πλεον με 20-30% ειμαι οκ.

Υπάρχουν διαφορα βίντεο με αυτό και απο τον zollotech

Viva flickering gate

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω δεν μπορω να συνηθισω το μέγεθος ερχομενως από 7plus? Εννοω ότι μου φαινετε πολύ μικρο.
Link to comment
Share on other sites

Μια εξαιρετική θήκη από την Spigen παιδιά.

Για όσους θέλουν μινιμαλ καταστάσεις!!!

Κατ εμέ ακόμα καλύτερη και από την caudabe που επίσης έχω δοκιμάσει στο λευκό της.

1aaa761776d901c0412b3ffe7e798f2e.jpg991712ac8eeff1822d6dbee4afd2706a.jpg2feee2f776dee2b862af37e5f616dc1f.jpg

 

Nikos Oneplus 5t

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

έχει κενό στο δεξί της κάμερας????

 

 

 

Δυστυχως, πολλες θηκες επειδη σχεδιαστηκαν προφανως πολυ νωρις, εχουν ενα κενο στα δεξια της καμερας...και αυτη ειναι μια απο αυτες! Επισης επειδη την ειχα στο 7/8 Plus, ναι μεν ειναι πολυ ωραια και λεπτη, αλλα γεμιζει σημαδια με το παραμικρο, κι απο προστασια, σχεδον μηδενικη. Εγω επελεξα φυσικα spigen, αλλα αυτη που εχω εδω και 2 χρονια στα προηγουμενα μοντελα, την liquid air. Δεν ειναι τοσο λεπτη βεβαια, αλλα εχει απολυτη προστασια, μηδενικο κενο στην καμερα (απολυτο fit για την ακριβεια), και πολυ ωραια κουμπια για το Χ!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα!

Μια φίλη μου θα πάει Αμερική και σκέφτηκα να μου φέρει IPhone X.

Εκτός της επιλογής του unlocked πρέπει να προσέξω κάτι αλλο;

Θα έχω θέμα με το εγχώριους παροχους;

Ευχαριστώ εκ των προτερων!!

iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...