Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

HellasVagabond

Σπουδάζουμε στην ίδια πόλη..

Εξάλλου φίλε μου, δεν μου είπε ένα ξεκάθαρο ΝΑΙ ή ΟΧΙ.

Άφησε το πράγμα στο φλου.

Και αφού με θεωρεί τόσο ιδιαίτερο άτομο για τη ζωή της (έτσι τουλάχιστον λέει), γιατί να μην προσπαθήσω.

Nick
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο εξηγησα ηδη το γιατι. Απλα δεν ειναι σωστο.

Ξερω πως για πολλους το σωστο εχει χαθει αλλα δεν ειναι αναγκη να καταντησουμε σαν τις γυναικες που η μια κλεβει τον αντρα της αλλης.

Link to comment
Share on other sites

α ρε προεδρε.. τοσο κακη ιδεα για τις γυναικες πια? τι να κανουμε να σε ευχαριστησουμε πια?

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Nick φίλε μου ένα θα σου πω...και κατά συνέπεια θα συμφωνήσω μαζί σου , αν και γνωρίζω πολύ καλά το σύνηθες αποτέλεσμα....

''κοίτα να μην ξυπνήσεις κάποια στιγμή στα 60 σου χρόνια και μετανοιώσεις για όλα αυτά που ήθελες να κάνεις , αλλά ποτέ δεν τόμησες''...!!!

go on my friend....θα πληγωθείς και θα πονέσεις, θα κλάψεις...αλλά θα έχεις κάνει αυτό που λαχταρούσες....θα έχεις ζήσει...και ποτέ δεν ξέρεις...ο τολμών νικά...;) απλά κοίτα να τα βρεις από τώρα με τον εαυτό σου και να είσαι προετοιμασμένος για κάθε αποτέλεσμα...

 

p.s : δεν κάνω τον δάσκαλο , αλλά believe it or not, αυτά που αναφέρεις είναι ψίχουλα μπροστά σε αυτά που έκανα κάποτε...:) και αν το αποτέλεμα ήταν πικρό...η ανάμνηση γλυκειά..;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον προλαλησαντα... απολυτο δικιο... give it a try.. και good luck...

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Εσυ συμφωνεις με ολους τελικα. :blink: :whistle: :wacko:

Οπως και να εχει επειδη μερικοι νομιζουν πως ειναι σωστο να την πεφτουν σε κοπελες αλλων δεν παει να πει πως ειναι και σωστο.

Προσωπικα το θεωρω Xtreme εφοσον ολοι ξερουμε πως γυναικες υπαρχουν απειρες εκει εξω που δεν εχουν σχεση.

Και μετα αναρωτιομαστε πως καβαλανε το καλαμι...........

Link to comment
Share on other sites

Μα ο Νικ δεν ειπε πως θελει ολες τις γυναικες.. μια ερωτευτηκε.. γιατι να μην την διεκδικησει? αλλωστε κι εσυ το κανεις αυτο, απο την αναποδη.. πας με διακοσες γυναικες και σε διεκδικει αυτη που τελικα εσενα θα σου κανει κουκου? μη γινεσαι ζαβος και τεσπα μην κρινεις ολο τον κοσμο πρωινιατικα.. μπορεις και καλυτερα ρε παιδι μου!!

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HellasVagabond (21 Δεκ. 2004 , 10:51)

 

Οπως και να εχει επειδη μερικοι νομιζουν πως ειναι σωστο να την πεφτουν σε κοπελες αλλων δεν παει να πει πως ειναι και σωστο.

 

 

για να μην πω για σένα και παρεξηγηθείς, θα πω για μένα...η κοπέλα μου λοιπόν σήμερα μπορεί αύριο να είναι κάποιου άλλου και μετά από 4 μήνες κάποιου τρίτου...εκτός αν εσύ την κλείνεις με συμβόλαιο, με χρονομίσθωση, με χρονοενοικίαση ή με leasing...

με την λογική αυτή τα διαζύγια δεν υφίστανται , μιας και ο καθένας καβατζώνει την δικιά του και αυτό είναι....

ααα...να σε ενημερώσω επίσης ότι συνήθως αυτοί που θεωρούν πολύ σίγουρη την ''δικιά τους'' ....αργά η γρήγορα (μάλλον πολύ γρήγορα) πέφτουν από τα σύννεφα και....ξανά προς την δόξα τραβούν...

και για να σε προλάβω...όχι δεν είμαι υπέρ του να την πέφτεις σε μια κοπέλα στα μούτρα του δικού της...είναι τουλάχιστον προκλητικό , για να μην πω αδέξιο και καμμένο χαρτί ως προς το αποτέλεσμα...διακριτικά όμως και όταν είναι μόνη της, απλά της πρόσφέρεις μια εξτρά επιλογή...στο φινάλε its her choice... :)

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν ετσι οπως τα περιγραφετε τοτε κανεις ποτε δεν θα ειχε σοβαρη σχεση με καποια αλλα ελευθερη σχεση εφοσον ο καθενας θα μπορουσε να παει και να διεκδικησει την κοπελα του αλλου.

Οπως ειπα μπορει μερικοι να το βρισκουν σωστο αλλα δεν παει να πει πως ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Basika egw sumfwnw me ton vagabond, giati kai egw eixa sxesh terastiwn apostasewn, kai to na sthn klepsei allos etsi, epidi mono kai mono den eisai ekei na thn diekdikiseis ki esu oso o allos sto stul tou Nick (sunonomatos), fantazome pws prepei na einai apaisio sunais8hma. Egw hmoun tixeros kai me h8ele polu kai mou elege otan ths thn epeftan, alla kai to oti den etixe kanas trelamenos/kollhmenos san ton Nick na kanei ta panta gia na mou thn parei, kai htan apla atoma pou ekanan psiloflert gia thn plaka tous.

 

Pisteuw pws apo ti stigmh pou den exei figei apo ton allon akoma, apo th mia einai kalh kopela afou les oti de ta pane kai polu kala kai auth omos epimenei, den ton keratwnei, kai de ta parataei eukola, pragma polu kalo. Apo thn allh simenei oti auth th stigmh pas na thn kopseis sta duo kai einai polu duskolo gia authn. De sumfwnw na pas A8hna gia to louloudi. An htan eleu8erh kai thn kinigouses nai. Pisteuw pws einai kalhtera na ths peis oti hsoun etoimos na kaneis kati tetoio kai alla polla, alla katalabes oti de 8a h8eles na htan sth 8esh tou gomenou ths. Pes ths oti esu akoma niw8eis polu gera ais8hmata gia authn pou de 8a alla3oun suntoma, kai oti opote alla3ei gnwmh 8a eisai ekei me anoixtes agkales. Oxi epidi bare8ikes na kinigas, alla epidi de to 8ewreis swsto na thn bazeis na trabaei oti trabaei.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 (21 Δεκ. 2004 , 13:02)

 

Pisteuw pws einai kalhtera na ths peis oti hsoun etoimos na kaneis kati tetoio kai alla polla, alla katalabes oti de 8a h8eles na htan sth 8esh tou gomenou ths. .... alla epidi de to 8ewreis swsto na thn bazeis na trabaei oti trabaei.

 

 

δηλώνω κατηγορηματικά και εντελώς φιλικά ότι είσαι άπειρος...(ξαναλέω φιλικά και χωρίς ίχνος προσβολής-όλοι ήμασταν κάποτε) :)

με τέτοιες ατάκες την έχει κερδίσει σίγουρα την κοπέλα... :)

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω κι εγώ πως αν τα πηγαίνανε καλά με το παλικάρι που σπουδάζει δεν νομίζω ότι θα σκεφτόταν ένα τέτοιο ενδεχόμενο η κοπέλα... :rolleyes:

 

Μπορεί να την κολάκευε ο τρόπος που εκδηλώθηκε ο φίλος και να ένιωθε όμορφα που κάποιος άλλος ενδιαφέρθηκε γι αυτήν αλλά πολύ απλά θα έμενε εκεί που είναι.

 

Επίσης θα συμφωνήσω με τον Nikos_S3 πως δεν υπογράφεις και καμιά σύμβαση για το αν θα κάνεις σχέση ή όχι... Αυτά είναι για παιδιά που είναι ακόμα αγαθά.

Ο μόνος τρόπος για να κρατήσεις κάποιον/α και για πάντα είναι να τον/την διεκδικείς! να τον κερδίζεις μέρα με τη μέρα! Σε όλους τους τομείς που απαρτίζουν και επιρρεάζουν μια σχέση ;)

Κάνε της όλα αυτά και αν μπορώ μετά να σου την αρπάξω έλα να μου τρυπήσεις τη μύτη... :lol:

 

υ.γ: Μιλάμε για περιπτώσεις που αξίζει να είσαι με κάποιον/α κι όχι όταν είσαι με σπίρτα αναμμένα... ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

εγω ενα εχω να πω.. οποιος δ εχει ερωτευτει δεν εχει ιδεα τι περναει το παιδι και ποσο θελει να την κερδισει.. οτι και να λετε εσεις να μην χωρισει το ζευγαρι η να περιμενει πρωτα να το δυαλισει με τον αλλον για να ορμησει.. στου ερωτευμενου την πορτα οσο θελεις βροντα !!

Μια φορα εωτευτηκα και ηταν με ενα αρραβωνιασμενο και οτι και να μου λεγανε οι γυρω μου ΔΕΝ ακουγα κανεναν.. οταν ερωτευεσαι εχεις ματια μονο για κεινον και ας τα χει με αλλες 10 :happy:

Nick μην ακους κανεναν σε καταλαβαινω απολυτα ! Keep trying και να σαι σιγουρος οτι οταν ερωτευεσαι μπορεις να πετυχεις πολλα !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 (21 Δεκ. 2004 , 15:25)

 

δηλώνω κατηγορηματικά και εντελώς φιλικά ότι είσαι άπειρος...(ξαναλέω φιλικά και χωρίς ίχνος προσβολής-όλοι ήμασταν κάποτε) :)

με τέτοιες ατάκες την έχει κερδίσει σίγουρα την κοπέλα... :)

 

 

To 3erw oti etsi 8a thn kerdisei! Alla auto epidi 8a nomizei h idia oti htan dikh ths epilogh na afisei ton allon, kai etsi ontos einai, anti na niw8ei oti piezete sto na kanei mia duskolh epilogh. Mou exei tuxei 2 fores na pw kati paromoio kai mesa se mia bdomada hr8e se emena, xwris na thn kinigaw egw, alla kai o allos den htan se allh xwra wste na mhn mporei na uperaspistei.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχουμε αλληλεγγύη σαν άντρες. Μου πέφτουν τα μαλλιά με αυτά που ακούω από μερικούς. Γι αυτό πάμε κατά διαόλου. Χαλάτε τη πιάτσα..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (21 Δεκ. 2004 , 18:46)

 

Πρέπει να έχουμε αλληλεγγύη σαν άντρες. Μου πέφτουν τα μαλλιά με αυτά που ακούω από μερικούς. Γι αυτό πάμε κατά διαόλου. Χαλάτε τη πιάτσα..

 

 

ετών..???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (21 Δεκ. 2004 , 17:14)

 

Επίσης θα συμφωνήσω με τον Nikos_S3 πως δεν υπογράφεις και καμιά σύμβαση για το αν θα κάνεις σχέση ή όχι...

Ο μόνος τρόπος για να κρατήσεις κάποιον/α και για πάντα είναι να τον/την διεκδικείς! να τον κερδίζεις μέρα με τη μέρα! Σε όλους τους τομείς που απαρτίζουν και επιρρεάζουν μια σχέση ;)

Κάνε της όλα αυτά και αν μπορώ μετά να σου την αρπάξω έλα να μου τρυπήσεις τη μύτη... :lol:

 

 

thats exactly my point...:up: :) ;)

Link to comment
Share on other sites

An ferese kala sth kopela sou duskola sthn arpazei allos. Kai an sthn arpa3ei kala ekane, giati simainei oti se sou a3izei tetoia kopela pou logika se afinei epidi h se bare8ike, h o allos einai pio wraios h pio leftas. An einai "arpaksimh" tote an de ta kataferei o enas, 8a to kanei allos. An einai swsth kai eisai esu swstos de paei na er8ei kai brad pit, de 8a se afisei eukola. Alla polles fores einai kai o en8ousiasmos tou kainourgiou flirt, opou ola fenonte rodina. Auto polles fores odigei thn kopela na katalabei oti ekane la8ws an se afisei gia ton kainourgio kai gurnaei pisw gonatisth.

 

Omos, sto 8ema twn megalwn apostasewn einai pio duskolo. Kai kala na einai mazi sou, blepei oti me ton allon pou einai konta ths mporei na exei mia pio bolikh sxesh, kai etsi mporei na se afisei ki as se 8elei akoma polu. Gia pollous, oso kai na eisai erwteumenos, oi duskolies den aksizoun.

Link to comment
Share on other sites

εγω συμφωνω.. παει και για τα δυο φυλα , α ρε νεε αγαπημενε.. σολαρεις και με αρεσεις..

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 (21 Δεκ. 2004 , 20:01)

 

An ferese kala sth kopela sou duskola sthn arpazei allos. Kai an sthn arpa3ei kala ekane, giati simainei oti se sou a3izei tetoia kopela pou logika se afinei epidi h se bare8ike, h o allos einai pio wraios h pio leftas. An einai "arpaksimh" tote an de ta kataferei o enas, 8a to kanei allos. An einai swsth kai eisai esu swstos de paei na er8ei kai brad pit, de 8a se afisei eukola. Alla polles fores einai kai o en8ousiasmos tou kainourgiou flirt, opou ola fenonte rodina. Auto polles fores odigei thn kopela na katalabei oti ekane la8ws an se afisei gia ton kainourgio kai gurnaei pisw gonatisth.

 

Omos, sto 8ema twn megalwn apostasewn einai pio duskolo. Kai kala na einai mazi sou, blepei oti me ton allon pou einai konta ths mporei na exei mia pio bolikh sxesh, kai etsi mporei na se afisei ki as se 8elei akoma polu. Gia pollous, oso kai na eisai erwteumenos, oi duskolies den aksizoun.

 

 

τώρα μάλιστα... :)

μαζί σου 1000%... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (21 Δεκ. 2004 , 20:21)

 

22+

 

 

έχεις χρόνια μπροστά σου... :)

και πολλά να μάθεις-μάθουμε... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

S3 πολυ εμπειρος το παιζεις και ξεχνας πως η ηλικια δεν ειναι το παν.

Αν με ηξερες θα σου ειχαν πεσει τα μαλλια οποτε ασε καλυτερα τις ερωτησεις περι ηλικιας.

Το να διεκδικεις μια κοπελα που περναει χαλια με τον δικο της και της φερεται σκαρτα ειναι ορθο και πανταχου αποδεκτο.

Το να διεκδικεις μια κοπελα που απλα λεει πως δεν περναει τελεια με τον δικο της ειναι αναξιο ενος αντρα.

Δεν ξερω τα περι ερωτων που λεει η PowerZ αλλα δεν θα κατσω να ακουσω μια γυναικα γιατι ειναι συνηθες φαινομενο και παραδεκτο απο πολλες γυναικες πως η μια κλεβει τον αντρα της αλλης.

Παντα πιστευα πως οι αντρες ειμασταν πιο δεμενοι απο τις γυναικες και πως ειχαμε καποιους αγραφους νομους. Δυστυχως πολλοι αντρες το ξεχνανε και σκεφτονται με το κατω κεφαλι και το λεω δυστυχως γιατι βγαζουν σωστες τις γυναικες οταν λενε πως το μ***ι σερνει καραβια.

Λυπαμαι πραγματικα για οσους βαζουν σαν σκοπο τους να κλεψουν την κοπελα καποιου αλλου ειδικα οταν εξω υπαρχουν παρα πολλες ωραιες και μονες κοπελες.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...