Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

εμφανιση ε? εγω προσωπικα κοιταω πιο βαθια απο την εμφανιση, δεν λεω οτι δεν κοιταω εμφανιση αλλα αυτο ειναι δευτερευον για μενα προσωπικα. Εαν μου τυχει γυναικα που να εχει την εμφανιση της Σκλεναρικοβα ( λεμε τωρα ) και την νοημοσυνη και τεπεραμεντο ενος αθλιου ανθρωπου τι να το κανω? οχι ευχαριστω δεν θα παρω, αρκετα τραβηξα δεκα χρονια με μια τετοια γυναικα, να μου λειπει, πιο καλα να το γυρισω και να προτιμισω το αντιθετο φυλο.

 

ΥΓ Michelle ενα μεγαλο μπραβο απο μενα, αυτο θα πει ωριμοτητα σε μια γυναικα,

 

ΥΓ 2 Σε ολους που νομιζουν οτι η ηλικα παιζει ρολο. Νομιζω οτι η Michelle μολις μας εδειξε το αντιθετο

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ kostis100

Αυτό το λέω γιατί υπάρχουν κάποιες, όπως για παράδειγμα η αδερφή μου που είναι 24 (ονόματα δεν λέμε, υπολείψεις δεν θίγουμε) και η συμπεριφορά τις είναι ίδια με ενός κοριτσιού του γυμνασίου.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (13 Αύγ. 2004 , 10:42)

 

εμφανιση ε? εγω προσωπικα κοιταω πιο βαθια απο την εμφανιση, δεν λεω οτι δεν κοιταω εμφανιση αλλα αυτο ειναι δευτερευον για μενα προσωπικα. Εαν μου τυχει γυναικα που να εχει την εμφανιση της Σκλεναρικοβα ( λεμε τωρα ) και την νοημοσυνη και τεπεραμεντο ενος αθλιου ανθρωπου τι να το κανω? οχι ευχαριστω δεν θα παρω, αρκετα τραβηξα δεκα χρονια με μια τετοια γυναικα, να μου λειπει, πιο καλα να το γυρισω και να προτιμισω το αντιθετο φυλο.

 

ΥΓ Michelle ενα μεγαλο μπραβο απο μενα, αυτο θα πει ωριμοτητα σε μια γυναικα,

 

ΥΓ 2 Σε ολους που νομιζουν οτι η ηλικα παιζει ρολο. Νομιζω οτι η Michelle μολις μας εδειξε το αντιθετο

 

 

Αν σου τύχει η Σκλεναρίκοβα με μέτρια προσωπικότητα, και ένα ψιλομάπα με πολύ καλή προσωπικότητα τι διαλέγεις. Εδώ ειναι το θέμα. :o

Link to comment
Share on other sites

An exei to psilomapa kati na se trabaei na sou kanei klik diladi dialegw to psilomapa eks alou to exw kanei kai sto parel8wn,allo twra pou htan kai mapa pantou!!!Oi xazes oi tanes kai oi anohtes,den einai oles omorfes ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν πολύ καλό το thread αν και θα ήθελα περισσότερες απόψεις γυναικών μιας και είμαι άντρας (φαντάζομαι οι γυναίκες είναι ικανοποιημένες σε αυτό το θέμα).

 

Εγώ πιστεύω ότι για την συμπεριφορά των γυναικών φταίμε και εμείς. Με την ανάπτυξη των μέσων έχουν ανέβει τα στάνταρ μας κατά πολύ. Όταν βλέπεις κάθε μέρα π.χ. την Anderson πως συμβίβαζε μετά με την μέση Ελληνίδα. Όλοι θέλουν καλλονές. Οπότε και αυτές προσπαθούν να προκαλέσουν όσο μπορούν για να ανέβουν στην εκτίμηση μας.

 

Πιστεύω ότι η εμφάνιση είναι το πρώτο που κοιτάν οι περισσότεροι άνδρες και μετά όλα τα άλλα. Προσωπικά θα διάλεγα κάτι που μετράει εμφανίσιακα (για μένα πάντα) αλλά ψιλό μέτριο χαρακτήρα. Άλλωστε ο χαρακτήρας διορθώνεται με λίγη εκπαίδευση.

Link to comment
Share on other sites

file jimbs me auto pou eipes mallon den gnwrizeis kai polla peri tou 8ematos....kanenas xarakthras den dior8onete kai me kamia ekpedeush,an exeis thn entypwsei oti mporeis na dior8wseis mia kopela h kai agori pou exei diamorfosh ena xaraktira ta 20+ xronia zwhs tou,eisai gelasmenos!!!!Den diamorfonoume xaraktires apla tous dexomaste opws einai an mas kanoun an oxi tous aporiptoume,an pas na dior8oseis ton xarakthra tou suntrofou sou exeis xasei prin kala kala arxiseis,elaxista mporeis na kanei kai me terastia ypomonh kai mono an to 8elei o idios kai dei ta la8h tou,filika panta :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστο αυτο για την διαμορφοση του χαρακτηρα arfi-gorgona.Γιατι ακουω πολλους να λενε "αρχη ειναι ακομα θα στρωση ο χαρακτηρας του-ης" και διαφορα τετοια που ειναι σχεδον αδυνατο να συμβουν.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (13 Αύγ. 2004 , 20:54)

 

file mou kai egw auto elega palia alla kapote ma8eneis etsi?opoios to lei apla den exei ma8ei akoma!!!

 

 

Διαφωνώ κάθετα. Μπορεί να μην έχω την μεγάλη εμπειρία (είχα μόνο μια κοπέλα στη ζωή μου) αλλά οι άνθρωποι αλλάζουν και γίνονται καλύτεροι αν υπάρχει θέληση και κίνητρο. Κάποιοι άλλοι βέβαια διατηρούν τα κόμπλεξ τους για μια ζωή δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

den einai kako na diafwneis,kako einai na mhn ma8eneis :) 8a to deis an auto pou leo einai swsto siga siga :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (13 Αύγ. 2004 , 21:33)

 

den einai kako na diafwneis,kako einai na mhn ma8eneis :) 8a to deis an auto pou leo einai swsto siga siga :)

 

 

Σιγα ρε μεγάλε! Αυτο πού λές ισχύει και για σένα...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα συμφωνησω απολυτα με το οτι οι χαρακτηρες ΔΕΝ αλλαζουν.Ο χαρακτηρας ειναι κατι που διαμορφωνεις υπο διαφορες συνθηκες και περιστασεις και μετα την εφηβικη ηλικια,οτι και να γινει,ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (13 Αύγ. 2004 , 15:51)

 

Αν σου τύχει η Σκλεναρίκοβα με μέτρια προσωπικότητα, και ένα ψιλομάπα με πολύ καλή προσωπικότητα τι διαλέγεις. Εδώ ειναι το θέμα. :o

 

 

το δευτερο φιλτατε Bayern7 διοτι η προσωπικοτητα ειναι ολα τα λεφτα, τι να την κανω την εμφανιση? να την εχω σαν τροπαιο? ξερω πολυ καλα οτι ειδικα εσυ δεν σκεφτεσαι ετσι ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

@alexel: Αυτό που έγραψα στο 1. είναι το συμπέρασμα που έχω βγάλει απο διάφορες συζητήσεις που είχα με άντρες φίλους μου. Φυσικά υπάρχουν άντρες που δεν σκέφτονται έτσι, ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες. Άλλωστε οι περισσότεροι φίλοι μου είναι σχετικά κοντά στην ηλικία μου. Οι μεγαλύτεροι, αν έχουν ωριμάσει, φυσικά και θα σκέφτονται λίγο έως πολύ διαφορετικά. Αν δεν συνέβαινε αυτό θα είχαν σπάταλήσει άδικα τόσα χρόνια ζωής... Απλά είπα την άποψη μου, η οποία είναι λογικό να πηγάζει απο τα δικά μου βιώματα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε χασει καπως το μπαλακι μην ξεχνατε οτι οταν τρεχουμε πισω απο τις γυναικες αυτοματως μετατρεπονται σε θεες (αυτον νομιζουν μονο οι ιδιεσ βεβαια) ενω αμαμ ξυπνησει το παιδι η ο αντρας και πει ως εδω και την φτυσει η γυναικα θα σκεφτει τι εγινε εδω? πριν ετρεχε απο πισω μου εκανε ολα τα χατηρια και τωρα τι? και θα αρχισει να ψαχνει τι εγινε και στο τελος θα καταντησει η γυναικα να τρεχει πισω απο τον αντρα ετσι γινετε παντα και στα δυο φυλα απλο παιχνιδι ειναι η γυναικες θελουν δραση θελουν αγαπη και οταν χρεαζεται τις σφαλιαρες τους γιατι αμα δεν δειξουμε οτι εχουμε τον τυπικο ελενχο της σχεσης (ο αντρας τον ρολο του και η γυναικα τον δικο της αλλα να μην ειναι στα ακρα) θα αρχισει και θα βγαζει γλωσσα και μετα αντε γεια! ετσι ειναι παντα ετσι θα ειναι και στο κατω κατω τι να την κανεις μια γυναικα οταν ειναι κουκλα και απο μεσα ειναι πανουκλα? η μεση οδος ειναι παντα για τις σχεσεις η μεγαλη οδος ειναι για το σεξ και η μικρη οδος ειναι για "φιλιες"(φιλακια,χουφτωματα,κ.τ.λ :lol: )
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hydro (14 Αύγ. 2004 , 13:11)

 

ολες αξιζουν απλως θελουν λιγο στρωσιμο <= σωστα το εγραψα?

 

 

Άντε μπράβο και είχα ανησυχήσει ότι είμαι ο μόνος με παρόμοια θέση...

Link to comment
Share on other sites

μα ετσι ειναι γιατι τοτε η πρωην ηταν καραψωναρα αλλα καταφερα σε μεγαλο βαθμο να της κοψω τον αερα και να γινει μια καθως πρεπει κοπελα και πετυχε με μεγαλο ποσοστο μπορω να πω μου εχουν τυχει διαφορες περιπτωσεις και παντα μα παντα τους εκοβα τον αερα πριν κανουν καμια μ@λ@κι@
Link to comment
Share on other sites

Na se rwthsw kati omws se afhse h prwhn sou h oxi?Giati kata to 90% an to kaneis auto na prospa8hseis na tis alakseis sthn arxh deixneis na kataferneis kati (analoga to poso se goustaroun)alla meta otan ligaki tous perasei 8a kanoun pali ta idia kai xeirotera kai pisw ap thn plath sou xwris na pareis xampari :!: Kai sto telos 8a se afhsoun gia allon sta kria tou loutrou mia prwia.Kalo einai na blepeis an o allos sou kanei xwris na prospa8eis na ton alakseis me to zori,elaxista pragmata 8a alakseis kai mono me polu ypomonh,legontas kai ksanalegontas kapoia pragmata pou sou fenonte asxhma gia na ta katalabei,alla mono an 8elei :!:

 

An filoi mou mporousame na alaksoume ena xarakthra pou ta 20 tou xronia exi diamorfo8ei opws exei diamorfo8ei analoga panta kai ta biomata tou ,se merikous mhnes mono tote 8a eimastan 8eoi kai oxi an8ropoi.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι λογω τρακαρισματος αλλα παντως δεν εγινε τιποτα με το ζορι απλα της εξηγησα καποια πραγματα στην αρχη και τα δεχτηκε και εκανε προσπαθειες και αλλαξε αυτο ειναι το ζητουμενο διοτι αν η κοπελα ειναι τουβλο και δεν καταλαβαινει και νομιζει οτι ηρθες απο τον αρη το βλεπεις απο την αρχη και την στελνεις σε τροχια ο χαρακτηρας αλλαζει απο γεγονοτα και λαθη αλλιως...
Link to comment
Share on other sites

Otan den einai me to zori einai kalo,einai kai o monos tropos na ginei kati pou kai pali einai polu dyskolo na alaksoun synh8eies toson xronon se merikous mono mhnes h akoma kai xronia.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

shmasia exei na alazei gia sena alla na alazei PRAGMATIKA tote mono exei aksia kai tote shmenei oti se agapaei,kai na krathsei ton pio(beltiwmeno) xarakthra tis kai meta,giati ap thn empeiria mou exw deis ws twra oti oles alazoun sthn arxh,mia arxh pou mporei na karathsei akoma kai xronia,omws meta kanoun to bam kai epanastatoun kai sou lene me piezes kai ante sto kalo ;) akoma kai as mhn thn piezes 8a gyrisei na sto pei auto (oxi oles bebea) alla autes pou pote den 8elan na alaksoun to xarakthra tous pragmatika alla to ekanan mono opws les gia sena,Shmasia exei na to katalaboun kai na to kanoun kai gia autes kai oxi mono gia sena,egw pisteuw oti kapoies kopeles exoun paromoies empieries 8a h8ela na to poun edw an einai dynatwn,giati kales oi apopseis mas alla 8a eprepe kai na akousoume kai to anti8eto fylo sto 8ema :)

 

Parakalw koritsia mpeite ligaki sthn syzhthsh.Eyxaristw :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...