Jump to content

[Note 8] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε την μπλε από που την αγόρασες? Νομίζω δεν βγαίνει μπλε alcantara.

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kι εγω ετσι νομιζα, αλλα βρηκα την παρακατω στο ebay. Η οποια ειχε κανονικα κουτι και λογοτυπα οπως η μαυρη που εχω. Τωρα αν δεν ειναι αυθεντικη (λογω της τιμης το λεω αυτο), ειναι πολυ καλο αντιγραφο :)

 

https://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-Note-8-Alcantara-Back-Cover-Case-UK-Seller-Same-Day-Dispatch/222818137158?var=521665863627&hash=item33e0fef446:g:Ek8AAOSwJRZaYw5F

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kι εγω ετσι νομιζα, αλλα βρηκα την παρακατω στο ebay. Η οποια ειχε κανονικα κουτι και λογοτυπα οπως η μαυρη που εχω. Τωρα αν δεν ειναι αυθεντικη (λογω της τιμης το λεω αυτο), ειναι πολυ καλο αντιγραφο :)

 

https://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-Note-8-Alcantara-Back-Cover-Case-UK-Seller-Same-Day-Dispatch/222818137158?var=521665863627&hash=item33e0fef446:g:Ek8AAOSwJRZaYw5F

 

Ε καλά...μούφα είναι!...αντίγραφο μαιμού, αλλά φαίνεται καλή αντιγραφή ελπίζω να είναι και ποιοτική

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω ετσι νομιζα, αλλα βρηκα την παρακατω στο ebay. Η οποια ειχε κανονικα κουτι και λογοτυπα οπως η μαυρη που εχω. Τωρα αν δεν ειναι αυθεντικη (λογω της τιμης το λεω αυτο), ειναι πολυ καλο αντιγραφο :)

 

https://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-Note-8-Alcantara-Back-Cover-Case-UK-Seller-Same-Day-Dispatch/222818137158?var=521665863627&hash=item33e0fef446:g:Ek8AAOSwJRZaYw5F

Μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία από το δικό σου να την δω;

Την είχα σε μαύρο στο S8+ και με βόλευε πολύ. Είχα την γνήσια και μια μαϊμού από ebay αλλά δεν τις ξεχώριζα!

Έχεις το μπλε,το χρώμα είναι κοντά σε αυτό της συσκευής;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, εγώ πάντως τα έσκασα και έβαλα whitestone dome και πηρα δυο θήκες, την αυθεντικη clear view και την spigen neo hybrid που ταιριάζουν τέλεια και οταν πιέζεις στις γωνίες, δεν ακουμπάει το glass. Να πω όμως οτι τη whitestone την έβαλα κάνοντας τελετή. Ούτε που ανάπνεα απο πάνω :P
Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα για πρωτη φορα σημερα τη θηκη που του ειχα απ την αρχη που το αγορασα και παρατηρησα οτι το κεντρικο κουμπι στη δεξια μερια κουνιεται ελαχιστα αν το κανεις αριστερα δεξια.Εται ειναι σε ολους η απ τη θηκη εγινε καμια μα@@@ια?
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να κουνιέται στο δικό μου, αλλά αποκλείεται να φταίει η θήκη. Η εξαρχής ήταν έτσι ή είσαι υπερβολικός!

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά...μούφα είναι!...αντίγραφο μαιμού, αλλά φαίνεται καλή αντιγραφή ελπίζω να είναι και ποιοτική

Ειναι οντως ποιοτικη ναι :)

Μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία από το δικό σου να την δω;

Την είχα σε μαύρο στο S8+ και με βόλευε πολύ. Είχα την γνήσια και μια μαϊμού από ebay αλλά δεν τις ξεχώριζα!

Έχεις το μπλε,το χρώμα είναι κοντά σε αυτό της συσκευής;

 

https://www.dropbox.com/s/w0kcryrc8p87wfv/20180311_021330.jpg?dl=0

Η συσκευη μου ειναι μαυρη και δεν εχω δει καθολου το μπλε της συσκευης για να σου πω. Παντως ειναι λιιγο πιο ζωντανο το χρωμα απο την φωτογραφια.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

 

https://www.dropbox.com/s/w0kcryrc8p87wfv/20180311_021330.jpg?dl=0

Η συσκευη μου ειναι μαυρη και δεν εχω δει καθολου το μπλε της συσκευης για να σου πω. Παντως ειναι λιιγο πιο ζωντανο το χρωμα απο την φωτογραφια.

Πολύ ωραία δείχνει,μου κάνει θα την χτυπήσω!

Την πήρες από το λινκ που έβαλες; Γιατί στα μεταφορικά γράφει επικοινωνία με πωλητή......

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία δείχνει,μου κάνει θα την χτυπήσω!

Την πήρες από το λινκ που έβαλες; Γιατί στα μεταφορικά γράφει επικοινωνία με πωλητή......

Ευχαριστώ.

 

Απο δω την πηρα, αλλα οταν εβαζα το link δεν την εβλεπα διαθεσιμη, τωρα βλεπω εχει 3 ακομα :)

 

https://www.ebay.com/itm/GENUINE-Samsung-Galaxy-Note-8-SM-G955-Back-Cover-Case-Alcantara-SUede-Like/202123693136?hash=item2f0f82cc50:m:mx_DBT6crNQVjJ7OqSXPmXA

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Η spigen rugged armor καλύπτει έστω και σε μικρό ποσοστό το edge κομμάτι της οθόνης?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , έχουμε κανένα λίνκ για σωστό τζαμάκι ;

Έβαλα εχτές ένα από e-bay , δοκιμασμένο από γνωστό αλλά είχα το κλασσικό θέμα δεν έπιανε το touch παντού.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα ένα της Nilkin full face από ελληνικό μαγαζί και παρότι είχε κόλα μόνο περιμετρικά, μου το τοποθέτησαν με full glue... κάνοντας εξαιρετική δουλειά... Είναι σαν να μην φοράει τίποτα...

Ευχαριστιέμαι το τηλέφωνο μου.!!!!

 

Το γυαλί έχει επίστρωση oleophobic δεν γεμίζει εύκολα δαχτυλιές και η επιφάνεια γλιστράει απίστευτα, καμία σχέση με ένα terrapin που είχα βάλει και ήθελε azax για να καθαρίσει :) :)

Edited by virland
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

@anergos13 Κόστισε 30 ευρώ και είναι Αθήνα κέντρο, σου έστειλα σε pm τα υπόλοιπα

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα ένα της Nilkin full face από ελληνικό μαγαζί και παρότι είχε κόλα μόνο περιμετρικά, μου το τοποθέτησαν με full glue... κάνοντας εξαιρετική δουλειά... Είναι σαν να μην φοράει τίποτα...

Ευχαριστιέμαι το τηλέφωνο μου.!!!!

 

Το γυαλί έχει επίστρωση oleophobic δεν γεμίζει εύκολα δαχτυλιές και η επιφάνεια γλιστράει απίστευτα, καμία σχέση με ένα terrapin που είχα βάλει και ήθελε azax για να καθαρίσει :) :)

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες!

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες!
achillesgk σου έστειλα pm γιατί νομίζω ότι δεν επιτρέπεται να δίνουμε ονόματα μαγαζιών...

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

achillesgk σου έστειλα pm γιατί νομίζω ότι δεν επιτρέπεται να δίνουμε ονόματα μαγαζιών...

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια χαρά επιτρέπεται. :) Εδώ αναγράφονταν συγκεκριμένα ονόματα ασφαλιστών για την ασφάλεια θραύσης .....

Για να μη στέλνεις λοιπόν 500 Pm ,γράψε το εδώ . δεν θα έχεις πρόβλημα. πολλές φορές έχουν αναφερθεί συγκεκριμένα μαγαζιά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανενας DEX Station; Ενδιαφερομαι να αγορασω και ηθελα να ρωτησω καταρχας αν το κινητο φορτιζει ταυτοχρονα οταν ειναι πανω στο dock και αν περιεχει και καλωδιο φορτισης μεσα γιατι με τον ασυρματο φορτιστη δεν υπηρχε και πρεπει να χρησιμοποιησεις τον μαμα. Αν και με το DEX πρεπει να χρησιμοποιησεις το μαμα τοτε να το ξερω μιας που δεν εχω καταλαβει ακομα αν ειναι μεσα η οχι.

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μου εσπασε το tempered glass που ειχα. Θα μπορούσατε να μου προτεινετε καποιο? εχω ακουσει πως πολλα εχουν θεματα και δεν ξερω τι να παρω. Θα ηθελα μονο απο Ελλαδα. Σκεφτομουν αυτο http://www.mobilehellas.com/index.php?route=product/product&product_id=45713 μιας που παντα ειναι καλα τα nilkin. Η θήκη που εχω τωρα ειναι αυτη https://www.skroutz.gr/s/12811079/Spigen-Neo-Hybrid-Shiny-Black-Galaxy-Note-8.html αλλα εχω και 2 full slim.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά επιτρέπεται. :) Εδώ αναγράφονταν συγκεκριμένα ονόματα ασφαλιστών για την ασφάλεια θραύσης .....

Για να μη στέλνεις λοιπόν 500 Pm ,γράψε το εδώ . δεν θα έχεις πρόβλημα. πολλές φορές έχουν αναφερθεί συγκεκριμένα μαγαζιά.

Καλώς... το κατάστημα λέγεται Mobile Freaks και είναι Αθήνα κέντρο, Αιόλου 68-70.

 

Και εννοείτε ότι δεν βάζουν μόνο για note, εγώ είχα πάει μαζί με τον φίλο μου που έχει το s8+ και έβαλε και εκείνος.... άψογα και σε αυτό!!!!

 

Απλά να υπολογίσετε ότι θα πρέπει να περιμενέτε κάνα 30' μέχρι να το πάρετε έτοιμο.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by virland
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Καλώς... το κατάστημα λέγεται Mobile Freaks και είναι Αθήνα κέντρο, Αιόλου 68-70.

 

Και εννοείτε ότι δεν βάζουν μόνο για note, εγώ είχα πάει μαζί με τον φίλο μου που έχει το s8+ και έβαλε και εκείνος.... άψογα και σε αυτό!!!!

 

Απλά να υπολογίσετε ότι θα πρέπει να περιμενέτε κάνα 30' μέχρι να το πάρετε έτοιμο.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραία!

Μπορείς να βάλεις καμιά φωτο από το δικό σου να το δούμε,αν δεν σου κάνει κόπο;

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανενας DEX Station; Ενδιαφερομαι να αγορασω και ηθελα να ρωτησω καταρχας αν το κινητο φορτιζει ταυτοχρονα οταν ειναι πανω στο dock και αν περιεχει και καλωδιο φορτισης μεσα γιατι με τον ασυρματο φορτιστη δεν υπηρχε και πρεπει να χρησιμοποιησεις τον μαμα. Αν και με το DEX πρεπει να χρησιμοποιησεις το μαμα τοτε να το ξερω μιας που δεν εχω καταλαβει ακομα αν ειναι μεσα η οχι.
Προσφορά στο public 49 ευρώ :)

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 8] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...