Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βλέπω ότι ενεργοποιήθηκε το χειροκίνητο back up

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι ενεργοποιήθηκε το χειροκίνητο back up

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το επεξηγείς σε παρακαλώ?

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το επεξηγείς σε παρακαλώ?

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρυθμίσεις, σύστημα, δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας τώρα. Έχω την εντύπωση ότι δεν υπήρχε. Το διάβασα στο xda

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συνέχεια λέτε για την τιμή ωραία σας έχω κινητό με 200€ που έχει εδώ και 2 βδομάδες pie και είναι Android one είναι το Nokia 6.1, έδωσα το mi a1 που πραγματικά το είχα βολευτεί και πήρα το 6.1 άρα δεν είναι η τιμή ξεκάθαρα...

 

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Edited by pavlosdks
Knowledge Is Power
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ότι το update του Νοεμβρίου βγήκε τόσο νωρίς εμένα μου λέει ότι δεν θα ξανασχοληθούν με το 8.1 στο mi a1. Θα μας περνάνε έτσι γρήγορα μόνο ότι security updates έχει βγάλει η Google χωρίς άλλου είδους διορθώσεις ή νέα features. Μακάρι να δουλεύουν για την pie.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ότι το update του Νοεμβρίου βγήκε τόσο νωρίς εμένα μου λέει ότι δεν θα ξανασχοληθούν με το 8.1 στο mi a1. Θα μας περνάνε έτσι γρήγορα μόνο ότι security updates έχει βγάλει η Google χωρίς άλλου είδους διορθώσεις ή νέα features. Μακάρι να δουλεύουν για την pie.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Aπαραδεκτοι εκει στην Χιαομι, android one τηλεφωνο και να δινουν τοσο νωρις το security update, χωρις να κοιτανε τι άλλο μπορουν να κανουν στο ενος χρονου τηλεφωνο.

Το παρατησανε το κινητο;

 

Ελπιζω και ευελπιστω οτι ολη η Xiaomi παλευει νυχθημερον να παρουμε pie, το θεωρω αδιανοτητο android one τηλεφωνο και να μην εχει παρει ακομα, ουτε καν ιδεα να μην εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Aπαραδεκτοι εκει στην Χιαομι, android one τηλεφωνο και να δινουν τοσο νωρις το security update, χωρις να κοιτανε τι άλλο μπορουν να κανουν στο ενος χρονου τηλεφωνο.

Το παρατησανε το κινητο;

 

Ελπιζω και ευελπιστω οτι ολη η Xiaomi παλευει νυχθημερον να παρουμε pie, το θεωρω αδιανοτητο android one τηλεφωνο και να μην εχει παρει ακομα, ουτε καν ιδεα να μην εχουμε.

Ε τι να γίνει κάποιοι εδώ μέσα προσπαθούμε να βγάλουμε παραπάνω από ένα χρόνο με το ταπεινό mi a1 δεν έχουμε λεφτά όπως εσύ να πάμε στο oneplus 6t στην πρώτη εβδομάδα κυκλοφορίας του....

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να βάλουμε από 5 ευρώ όλοι,να μαζέψουμε ένα 50αρικο να πάει το παλικάρι σε κάνα ευαγές ίδρυμα να ηρεμήσει;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να βάλουμε από 5 ευρώ όλοι,να μαζέψουμε ένα 50αρικο να πάει το παλικάρι σε κάνα ευαγές ίδρυμα να ηρεμήσει;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ξυπνησε το παιδακι μας;

Βαλε καμια gcam τωρα να ξελαμπικαρεις

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή ασχολούμαι με την μαζικη αγωγή που ετοιμάζουμε ενώπιον του Ευρωπαϊκού Δικαστηρίου Ανθρωπίνων δικαιωμάτων κατά της Xiaomi, για την απαράδεκτη πολιτική της στο θέμα για το pie.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το βράδυ θα πάμε με τον Μπίλια και τον Μπαλουρδο με τα παπάκια να σπάσουμε τα γραφεία και να κάνουμε τσαμπουκαθες

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

Πάντως οτι και να κάνει η Xiaomi, παράπονα υπάρχουν... (Και γκρίνια πολύ... :p )

Σε κάτι Samsung κτλ τα παράπονα και η γκρίνια ήταν δικαιολογημένα... Εδώ δεν θα το έλεγα...

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Μετά το δεύτερο μικρό update τα προβλήματα μπαταρίας που είχα διορθώθηκαν και νομίζω ότι είναι πολύ πολύ καλύτερα και από πριν, όλο το βράδυ πέφτει 3% από 7-10% που συνήθως είχα.
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-radio.gr/post/120203/ayta-ta-kinhta-thlefwna-ekpempoyn-ta-ypshlotera-epipeda-aktinovolias-pics

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.e-radio.gr/post/120203/ayta-ta-kinhta-thlefwna-ekpempoyn-ta-ypshlotera-epipeda-aktinovolias-pics

 

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, αλλά αυτό με το SAR έχει γίνει λίγο κουραστικό...

Στην κυριολεξία δεν μας δείχνει και τίποτα το SAR, όσοι πραγματικά φοβάστε απλά ενημερωθείτε σωστά και χωρίς κινδυνολογία.

Ωραία άρθρα έχει και το Ελληνικό PC Steps για το συγκεκριμένο θέμα.

Εμένα προσωπικά έχει σταματήσει να με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο θέμα, γιατί πέρα οτι ψάχνω πολλά χρόνια γι'αυτό, δεν με βολεύει καθόλου να κρατάω το κινητό για να μιλάω, να μιλήσω 4-5' ΟΚ! Αλλά μιλάω και πολύ, οπότε πάντα χρησιμοποιώ ανοιχτή ακρόαση, head set ή Bluetooth.

Αν είστε όπως εγώ, απλά επενδύστε τον χρόνο σας στην αναζήτηση ποιοτικών head sets & bluetooths. ;)

Ένα από τα πράγματα που με ενδιαφέρει σε ένα smartphone είναι να έχει καλό σήμα, άριστη ποιότητα ηχείων και μικροφώνων για να απολαμβάνω τις συνομιλίες μου... Και το Mi A1 είναι :superman:

Link to comment
Share on other sites

Στα καινούργια μοντέλα πάντα δίνουν την νεότερη έκδοση άμεσα όλες οι εταιρίες, αν θυμάμαι καλά... ;)
Link to comment
Share on other sites

Όσο για τη αναβάθμιση δεν πρέπει να μας ανησυχεί ιδιαίτερα διότι θα πάρουμε μαζί με το mi a2 lite

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι σήμαινε για εμάς ότι θα είναι ενεργή η camera 2 API?

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...