Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Volume down και power

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Για Screenshot δοκιμάστε power και volume down.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραια.το εκανα.απλα ηθελε τερμα ενταση χαμηλη για να βγαλει φωτογραφια.

 

το φοντο ειναι δικο μου απο εδω την περιοχη μου.δεν ειναι βγαλμενη απο κινητο.

34366861_10156376005863972_4987228067479945216_n.jpg 34881834_10156376005438972_116051845993988096_n.jpg 35126919_10156376005673972_5322896108307873792_n.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλει φίλε μου τέρμα ένταση χαμηλή για να βγει SS. Πρέπει να τα πατήσεις ταυτόχρονα.

 

Πάντως, δεν κατάλαβα τι θέλεις να μας δείξεις με τα SS παραπάνω.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλει φίλε μου τέρμα ένταση χαμηλή για να βγει SS. Πρέπει να τα πατήσεις ταυτόχρονα.

 

Πάντως, δεν κατάλαβα τι θέλεις να μας δείξεις με τα SS παραπάνω.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Οτι εφυγe τελειως η μπαρα google γιατι ο φιλος @ rackal ανεφερε οτι δεν φευγει και οτι εχω και διπλο κλικ πατωντας πανω στην εφαρμογη.ετσι απλα το αναφερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε με τον stock launcher;

Γιατί με τον Nova, ξέρουμε. Φεύγει ότι δεν θέλεις και προσθέτεις ανάλογα ότι σου αρέσει.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οτι εφυγe τελειως η μπαρα google γιατι ο φιλος @ rackal ανεφερε οτι δεν φευγει και οτι εχω και διπλο κλικ πατωντας πανω στην εφαρμογη.ετσι απλα το αναφερα.

 

Ναι έχεις δίκιο, εγώ έγραψα πατάτα, το διατύπωσα λάθος.

Σχετικά με το dark όταν εγκαταστάθηκε ο nova στην αρχή σου λέει αν θες να είναι σκοτεινό. Αν το επιλέξεις στο κάνει όλο μαύρο.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μάλλον είναι άσχετο,αλλά την τελευταία εβδομάδα περίπου αρκετές άσχετες μεταξύ τους εφαρμογές κρασαρουν συνεχώς. Πχ. Viber, Google photos, google lens Facebook.

Έχει συμβεί σε κάποιον;υποπτευομαι το 2ο update μιας και πολλά θέματα ακούγονται.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το Google lens το κάνει σε μένα.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Έμενα στο Google Lens εδώ και 3-4 ημέρες αφού με ευχαριστούν που το έβαλα μου λένε ότι θα είναι διαθέσιμο αύριο :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Και μετά από αυτό, μόνο την πρώτη φορά δούλεψε. Μετά κλείνει η εφαρμογή.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Σε μένα πάντως η εφαρμογή Google lens ανοίγει κανονικά, δεν βρίσκει όμως σχεδόν τίποτε από αυτά που βάζω για αναγνώριση :)

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια πουλαω το κινητο μολις 3 ημερων.ο λογος... ειναι οτι μου ειναι μεγαλο.το πηρα για δοκιμη να δω πως ειναι το μεγεθος..αλλα τελικα εμενα δεν με βολευει.το εχω βαλει και αγγελια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ξέρει κάνει πως μπορώ να βγάλω το ενοχλητικό notification με τις εφαρμογές παρασκηνίου?? 7692d97362b88cd2f83036eb615dd720.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν θυμαμαι καλα αφου κατεβασεις την μπαρα ειδοπ/εων μετα Παρατεταμένα πατας πανω στο ενοχλητικό notification , σου βγαζει επιλογη και¨τελος¨

Kαι κάτι άσχετο ΠΟΤΕ θα παρουμε την 8.1??? ε???

Edited by milgr
Link to comment
Share on other sites

Kαι κάτι άσχετο ΠΟΤΕ θα παρουμε την 8.1??? ε???

 

Κατι τέτοιες ερωτήσεις κάνετε και για 2-3μερες το θέμα δε θα διαβάζεται απο τις γνωστές κοκορομαχιες που θα ξεκινήσουν...

Φωτια έβαλες να το ξέρεις...

Λογικά πάντως μεσα στο καλοκαίρι, καποια στιγμη θα την πάρουμε την 8.1 (παει στο καλο δηλαδή πόσο πιο αργα). Νομιζω δεν έχει υπάρξει καμία σχετική ανακοίνωση-δεσμευση. Αν γνωρίζει καποιος κάτι πιο συγκεκριμένο ας ενημερώσει πριν αρχίσουν οι γνωστοί διαξιφισμοί!

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την 8.1 την έχουν πάρει όλες οι συσκευές που εντάσσονται στο Android One ή είναι η μόνη που δεν την πήρε ακόμη; το δικό μου νοκια πήρε την 8.1.0,αλλο το mi A1 το έχω παραγγείλει για την σύζυγο
Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω κινεζιες να εχουν 8.1 και εμεις που υποτίθεται ειμαστε στο android one ακομα τιποτα.Δεν λεω οτι ειναι απαραίτητα κακο.Καποια στιγμη θα ερθει και σε εμας.Απλα περιμενεις απο μια τετοια συσκευη που συμμετεχει σε αυτό το πρόγραμμα να παιρνει αμεσως τις αναβαθμίσεις.Απλα πρέπει η xiaomi να το κοιταξει αυτο,αλλιως να παμε να παρουμε nokia την αλλη φορα.
Link to comment
Share on other sites

μπορεί κανείς να μου προτείνει κανένα tempered glass να πιάνει και το curved μέρος της οθόνης; επίσης έχω πάρει μια θήκη διάφαση και απο πίσω το κινητό έχει ξεβάψει σε κάποια σημεία, σαν ξεθωριασμένες κηλίδες; το έχει πάθει κάποιος άλλος; Edited by alexis
http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

Να μην πω μεγάλη κουβέντα, αλλά με την τελευταία ενημέρωση και έκδοση phone 20.0.198798071 που είναι beta από Google play, έχει σταματήσει να κάνει κουλά κατά την διάρκεια κλήσεων! Ούτε μια φορά δεν άνοιξα/έκλεισα διακόπτες WiFi, data, φακούς κλπ.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως και με την τελευταια ενημέρωση 20.0.198798071 στην εφαρμογή phone τα ίδια κάνει!

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει άλλο dialer από τον εγκατεστημένο; θα ήθελα πατώντας 2-3 αριθμούς να βγάζει τις επαφές που έχουν αυτά τα ψηφία στα τηλέφωνα.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως και με την τελευταια ενημέρωση 20.0.198798071 στην εφαρμογή phone τα ίδια κάνει!

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Φαντάζομαι πως είσαι και με την τελευταία ενημέρωση.

Χμ, θα έχω τον νου μου.

Πάντως σε μένα συνεχίζει να δουλεύει λες και ποτέ δεν είχε πρόβλημα.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως είσαι και με την τελευταία ενημέρωση.

Χμ, θα έχω τον νου μου.

Πάντως σε μένα συνεχίζει να δουλεύει λες και ποτέ δεν είχε πρόβλημα.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Και στο δικό μου φαίνεται να έστρωσε. Ούτε μία φορά δεν το έχει κάνει από την αναβάθμιση και μετά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...