Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να ανεβάσεις κάπου τα αρχεία γιατί από το xda έχουν κατεβάσει το zip.

 

Ισχύει.αν πατήσεις στο λινκ που δείχνει το βίντεο στο youtube, κάτω από το βίντεο έχει τα λινκ που είναι τα θέματα στο google drive

Edited by karamazof53
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει.αν πατήσεις στο λινκ που δείχνει το βίντεο στο youtube, κάτω από το βίντεο έχει τα λινκ που είναι τα θέματα στο google drive

Περνάς μόνο τα θέματα και σου εμφανίζει την επιλογή μέσα στα settings?

Edit: Είναι οκ, δεν είχα κάνει επανεκκίνηση

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος βελτίωση της μπαταρίας σε standby?πλεον στο βραδινό 6-8ωρο χάνει 1-2%

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος βελτίωση της μπαταρίας σε standby?πλεον στο βραδινό 6-8ωρο χάνει 1-2%

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Εμένα πάντα έτσι ήταν. Γενικά αυτό το κινητό το έχω λατρέψει (για τα λεφτά του).

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντα έτσι ήταν. Γενικά αυτό το κινητό το έχω λατρέψει (για τα λεφτά του).

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και το δικό μου πάντα έτσι ήταν . Εγώ προερχόμενος από Desire 626 νομίζω οτι έχω Mercendes .

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου πάντα έτσι ήταν . Εγώ προερχόμενος από Desire 626 νομίζω οτι έχω Mercendes .

Κινητο 4 χρονια πριν ηταν το 626, οχι μερσεντες αλλα λαμποργκινι εχεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος βελτίωση της μπαταρίας σε standby?πλεον στο βραδινό 6-8ωρο χάνει 1-2%

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Μια από τα ίδια, από τότε που το πήρα. :D

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Και με το update Απριλίου με εμφανίζει πάλι πρόβλημα στο bluetooth. Όταν το ενεργοποιώ κολλάει το κινητό και χρειάζεται hard reset. Συμβαίνει σε κανέναν άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Είναι πρόβλημα πλακέτας, το πάθαινε συγγενής μου, του την άλλαξαν πήρε καινούριο imei και όλα ζάχαρη!

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι πρόβλημα πλακέτας, το πάθαινε συγγενής μου, του την άλλαξαν πήρε καινούριο imei και όλα ζάχαρη!

 

Α μάλιστα, οπότε πρέπει να απευθυνθώ στο service και να το γυρίσω το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Κινητο 4 χρονια πριν ηταν το 626, οχι μερσεντες αλλα λαμποργκινι εχεις.

 

Γι αυτό ακριβώς και το ανέφερα . Όμως η διαφορά τους δεν είναι μόνο στα specs αλλά και στην ποιότητα ( κατασκευής , ήχου ) . Αν με ρώταγες πριν , θα είχα την ακριβώς αντίθετη γνώμη για τη σύγκριση HTC-XIAOMI , απ' αυτή που έχω τώρα . Μπορεί και να έτυχε στις συγκεκριμμένες συσκευές , δεν ξέρω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Υπάρχει κάπου ή ρύθμιση σε εισερχόμενη κλήση να σταματάει να ακούγεται ο ήχος όταν το αναποδογυριζω?
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είμαι στην 8.0 Απριλίου και όταν έχω συνδεδεμένο το bluetooth και με καλούν στο What'sApp δεν ακούγεται ο ήχος κλήσης ούτε από το κινητό ούτε από το bluetooth...

Γνωρίζει κάποιος τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι για την αγορα του Α1, θα ηθελα να ρωτησω αυτους που το αποκτησαν τελικα, πως και δεν τους προβληματισε ο δεικτης σαρ για την αγορα και αν αξιζει να περιμενω να βγει το νεο μοντελο της σειρας Α με το σκεπτικο μπας και εχει μειωθει ο δεικτης.:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είμαι στην 8.0 Απριλίου και όταν έχω συνδεδεμένο το bluetooth και με καλούν στο What'sApp δεν ακούγεται ο ήχος κλήσης ούτε από το κινητό ούτε από το bluetooth...

Γνωρίζει κάποιος τι παίζει;

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με τον messenger.

Link to comment
Share on other sites

Για το slow mo δεν έχω άποψη.αλλαεγω δοκίμασα την τελευταία scrubber κ είναι τέλεια.τις έχω δοκιμάσει πραγματικά όλες

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα με την gcam έχει βγει κανά καλύτερο update ?και γιαιτι δεν παίζει με το slowmotion δεν δουλεύει??

Κι εγώ περιμένω να είναι 100% "έτοιμη", για να την περάσω. Ούτως ή άλλως δεν ασχολούμαι πολύ με φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ένδειξη υπολοίπου μπαταρίας στο BT του; Αν ναι, ποιο είναι το BT;

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...