Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ασχημα τα μαντατα για το Gearbest παιδες!!Μου εστειλαν ειδοποιηση και με ενημερωσαν οτι καταργουν προσωρινα το priority mail διοτι ειχαν πολλα προβληματα, τελος παντων μου ζητουν με τη συγκαταθεση μου αν θελω να μου τα στειλουν κανονικα και τα οποια εξοδα να τα επιβαρυνθουν οι ιδιοι απο φορους κλπ(βεβαια εχω πληρωσει το priority) και τωρα δε ξερω τι να κανω... να ζητησω refund να τους πω το απλο να μη περιμενω αλλα δεκα χρονια και φτου ξανα παραγγελια....;
Link to comment
Share on other sites

θα τον βάλει κανείς στον ίσιο δρόμο ή θα το κάνω εγώ :lol: ?
για πες...
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Ασχημα τα μαντατα για το Gearbest παιδες!!Μου εστειλαν ειδοποιηση και με ενημερωσαν οτι καταργουν προσωρινα το priority mail διοτι ειχαν πολλα προβληματα, τελος παντων μου ζητουν με τη συγκαταθεση μου αν θελω να μου τα στειλουν κανονικα και τα οποια εξοδα να τα επιβαρυνθουν οι ιδιοι απο φορους κλπ(βεβαια εχω πληρωσει το priority) και τωρα δε ξερω τι να κανω... να ζητησω refund να τους πω το απλο να μη περιμενω αλλα δεκα χρονια και φτου ξανα παραγγελια....;

 

το ρίσκο είναι σημαντικό, κατά την γνώμη μου πάρε τα λεφτά πίσω στο paypal και πάρτο από αλλού, τις επόμενες ημέρες η κατάσταση θα εξομαλυνθεί και θα υπάρχουν αρκετές επιλογές για την αγορά του

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για πες...

 

είσαι λίγο οφ από το θέμα νομίζω :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

το ρίσκο είναι σημαντικό, κατά την γνώμη μου πάρε τα λεφτά πίσω στο paypal και πάρτο από αλλού, τις επόμενες ημέρες η κατάσταση θα εξομαλυνθεί και θα υπάρχουν αρκετές επιλογές για την αγορά του

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτο και εκανα λοιπον σημερα! Με ματιασε ο κοντορεβυθουλης επειδη το πηρα σε ροζ!!

Link to comment
Share on other sites

το ρίσκο είναι σημαντικό, κατά την γνώμη μου πάρε τα λεφτά πίσω στο paypal και πάρτο από αλλού, τις επόμενες ημέρες η κατάσταση θα εξομαλυνθεί και θα υπάρχουν αρκετές επιλογές για την αγορά του

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτο και εκανα λοιπον σημερα! Με ματιασε ο κοντορεβυθουλης επειδη το πηρα σε ροζ!!

 

έχω πει 100 φορές να αφήσετε αυτές τις βιαστικές προαγορές (κι ειδικά από gearbest) :)

Link to comment
Share on other sites

πάντως όποιος βιάζεται σε γειτονικό φορουμ πουλάνε 2 μαύρα, οποίος καίγεται ας το έχει υπόψη του

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ! Μπράβο!

 

Το δοκίμασες?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ! Μπράβο!

 

Την έχεις;

Για πες ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ

ΜΠΑΤΑΡΙΑ, ΣΗΜΑ, ΟΜΙΛΙΑ, G-P-$

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

5-6 post πιο πισω ρωτησε αν υποστηρίζει την Β20 μπάντα. Δεν νομιζω οτι το εχει.
Link to comment
Share on other sites

https://thesolutionshop.global/product/mi-a1-4gb-ram-64gb/

Ο εκπροσωπος του solutionshop στο reddit ειπε πως περιμενουν να το εχουν απο Δευτερα ή εστω να εχουν νεα σχετικα με τη διαθεσιμοτητα του. Επισης ανεφερε πως θα εχουν την ευρωπαικη εκδοση της συσκευης.

 

EDIT: Κατι σημαντικο που ανεφερε επισης:

All the prices on our website are final and automatically calculated based on your location and currency. If you select EU Express as your shipping method we are able to pay all duty, vat and taxes in advanced on your behalf.

We are a UK registered company and as such are audited by the UK government.
Edited by kentoner2000
Link to comment
Share on other sites

https://thesolutionshop.global/product/mi-a1-4gb-ram-64gb/

Ο εκπροσωπος του solutionshop στο reddit ειπε πως περιμενουν να το εχουν απο Δευτερα ή εστω να εχουν νεα σχετικα με τη διαθεσιμοτητα του. Επισης ανεφερε πως θα εχουν την ευρωπαικη εκδοση της συσκευης.

 

EDIT: Κατι σημαντικο που ανεφερε επισης:

 

Εμείς το μαγαζί το εμπιστευόμαστε ?????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλες τιμες για τα χαρακτηριστικα του (οπως μας εχει συνηθισει φυσικα η Xiaomi) και ειδικα για το γεγονος οτι θα αναβαθμιζεται διαρκως για τουλαχιστον 2,5 χρονια υποθετω.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα το πρωί. Είναι μία πολύ premium συσκευή με υπέροχη αίσθηση στο χέρι, απίστευτα smooth, πολύ ωραία οθόνη με πολύ καλή ανάλυση, πάρα πολύ γρήγορο, δεν κολλάει με τίποτα, κάμερα πολύ καλή κατ'εμέ και μπαταρία αρκετά καλή μέχρι τώρα. Πάντως μοιάζει με ακριβότερη συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα το πρωί. Είναι μία πολύ premium συσκευή με υπέροχη αίσθηση στο χέρι, απίστευτα smooth, πολύ ωραία οθόνη με πολύ καλή ανάλυση, πάρα πολύ γρήγορο, δεν κολλάει με τίποτα, κάμερα πολύ καλή κατ'εμέ και μπαταρία αρκετά καλή μέχρι τώρα. Πάντως μοιάζει με ακριβότερη συσκευή.

 

Μεγιά :)

Φαντάζομαι από skroutzομαγαζο ?

Bάλε όταν μορέσεις κάποιες φωτό με χαμηλό φωτισμό να δούμε πως τα πάει

 

edit

11-10 επίσημη διάθεση στην χώρα μας

https://gr.gizchina.com/2017/10/06/xiaomi-mi-a1-diathesimo-stin-ellada-apo-tis-11-oktovriou/

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

 

Μου προκαλεί εντύπωση η αρκετά μεγάλη διαφορά στην τιμή από χώρα σε χώρα.(εφόσον βέβαια ισχύσουν οι αναφερόμενες τιμές)

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Μου προκαλεί εντύπωση η αρκετά μεγάλη διαφορά στην τιμή από χώρα σε χώρα.(εφόσον βέβαια ισχύσουν οι αναφερόμενες τιμές)

 

τώρα είναι το θέμα με την εγγύηση

και όχι στις υπόλοιπες συσκευές της xiaomi που λέγαν άλλοι

τώρα τι γίνεται που πουλιέται επίσημα (αν θεωρείται έτσι) σε άλλες χώρες

θα έχεις υποστήριξη αν το πάρεις από Ευρώπη ή μπα ;

Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλε σε φυλλάδιο ό κωτσοβολος 299 Ευρώ

 

1507360539780430570839.jpg

 

Να αυτα κανει η infoquest και χαλαμε τις καρδιες μας.Στα 300-330 ευρω παραμονευουν μεγαθηρια και αυτη τα ζηταει να τα δωσουμε για το mia1.Ας το ξεκινουσε 250-260 και σε μερικους μηνες οταν θα επεφτε η τιμη του θα γινονταν ακομα πιο δελεαστικο.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Να αυτα κανει η infoquest και χαλαμε τις καρδιες μας.Στα 300-330 ευρω παραμονευουν μεγαθηρια και αυτη τα ζηταει να τα δωσουμε για το mia1.Ας το ξεκινουσε 250-260 και σε μερικους μηνες οταν θα επεφτε η τιμη του θα γινονταν ακομα πιο δελεαστικο.:blink:
Για πες μερικα.

Σοβαρα μιλαω, δεν ειρωνευομαι.

Σε τι θα πηγαινες με 330€;

Ρωταω γιατι το συγκεκριμενο εχει πολυ καλα χαρακτηριστικα.

Θα με ενδιεφερε να ακουσω μερικες προτασεις.

 

Στάλθηκε από το Xiaomi Redmi Note 4 χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...