Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τις πήρα έβαλα την μια στο κινητό και έκανα ανανέωση αλλά δεν βλέπω κάτι για προνομιακο. Πρεπε να κάνω κάτι?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πάρε τηλέφωνο στο 1330, εκεί θα ακούσεις το πρώτο ηχογραφημένο μήνυμα που είναι για το προνομιακό, που θα σου πει πάτα το 9.

Αν δεν ισχύει αυτό πάρε την εξυπηρέτηση πελατών.

Link to comment
Share on other sites

αναμενουμε!!! εισαι ο μονος που εχει προνομιακο ανενεργο τοσο καιρο
Είχα αγοράσει την κάρτα τέλη Σεπτέμβρη από πωλητές της Cosmote στο δρόμο, ήταν στο όνομά μου, την ενεργοποίησα χτες.

Όλα κανονικά, η προσφορά ισχύει και τα 10€ μπήκαν στο υπόλοιπό μου.

 

Sent from my SM-T825 using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησα και γω και μου είπαν ότι θα με ενημερώσουν. Να τους ξαναενοχλησω?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησα και γω και μου είπαν ότι θα με ενημερώσουν. Να τους ξαναενοχλησω?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δεν χρειάζεται σε 3-4 ημέρες θα σου έρθει μήνυμα να ενεργοποιήσεις πακέτο στέλνοντας z8 στο 1330

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται σε 3-4 ημέρες θα σου έρθει μήνυμα να ενεργοποιήσεις πακέτο στέλνοντας z8 στο 1330

 

Τι έγινε άλλαξε; Εγώ Ζ9 στο 1330 ξέρω :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το ιδιο οταν θα ερθει μηνημα πλεον θα περνεις πακετο το προνομιακο με το z8 και οχι με το z9 αυτο γινεται μονο σε αυτά που χάσανε την προσφορά και την ξαναπηρανε κατα τα αλλα ειναι το ιδιο
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ενεργοποίησαν την προσφορά και στα 2 νούμερ σήμερα. Απλά έστειλα ένα μύνημα στο 1330 Ζ8. Ελπίζω να μην είναι μόνο για ένα μήνα!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να βάλω κάρτα μέσω PayPal στο προνομιακο της μητέρας μου και να πάρω στο δικό μου προνομιακο το κωδικό του reload και να έχω εγώ τα 1200 mb Internet ????
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να βάλω κάρτα μέσω PayPal στο προνομιακο της μητέρας μου και να πάρω στο δικό μου προνομιακο το κωδικό του reload και να έχω εγώ τα 1200 mb Internet ????
Όχι δεν μπορείς. Αν πληρείς τις προϋποθέσεις για μεταφορά € από What's Up σε what's up , βάλε κάρτα στο δικό σου και μετέφερε στης μητέρας σου.
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορείς. Αν πληρείς τις προϋποθέσεις για μεταφορά € από What's Up σε what's up , βάλε κάρτα στο δικό σου και μετέφερε στης μητέρας σου.

 

 

 

Πως το κάνω αυτό ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι δεν μπορείς. Αν πληρείς τις προϋποθέσεις για μεταφορά € από What's Up σε what's up , βάλε κάρτα στο δικό σου και μετέφερε στης μητέρας σου.

 

 

 

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς να τηρώ τις προσποιήσεις ; Δηλαδή αν έχω στο λογαριασμό μου 15 ευρώ και κάνω ανανέωση από την εφαρμογή what’s up στο κινητό μου και βάλω το νούμερο της μητέρας μου θα πάρω κάποιο δώρο εγώ ; Καλά κατάλαβα ;

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις την κάρτα στο δικό σου και παίρνεις το reload it.

Αν έχεις βάλει 20€ τουλάχιστον το τελευταίο τετράμηνο (και στο δικό σου και της μητέρας σου) τότε πληρείς τις προϋποθέσεις για μεταφορά (easy transfer).

Υπόψιν θα χρεωθείς 0,20€.

Δες περισσότερα εδώ.

https://www.whatsup.gr/el/cosmote-mobile-easy-transfer

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Βάζεις την κάρτα στο δικό σου και παίρνεις το reload it.

Αν έχεις βάλει 20€ τουλάχιστον το τελευταίο τετράμηνο (και στο δικό σου και της μητέρας σου) τότε πληρείς τις προϋποθέσεις για μεταφορά (easy transfer).

Υπόψιν θα χρεωθείς 0,20€.

Δες περισσότερα εδώ.

https://www.whatsup.gr/el/cosmote-mobile-easy-transfer

 

 

 

Κατάλαβα. Ευχαριστώ πολύ

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βάζεις την κάρτα στο δικό σου και παίρνεις το reload it.

Αν έχεις βάλει 20€ τουλάχιστον το τελευταίο τετράμηνο (και στο δικό σου και της μητέρας σου) τότε πληρείς τις προϋποθέσεις για μεταφορά (easy transfer).

Υπόψιν θα χρεωθείς 0,20€.

Δες περισσότερα εδώ.

https://www.whatsup.gr/el/cosmote-mobile-easy-transfer

 

 

 

Συγνώμη τελευταία ερώτηση.

Εμένα θα είναι δεύτερη ανανέωση τώρα μέχρι τώρα έχω βάλει κάρτα 15 ευρώ. Στη μητέρα μου είναι η πρώτη φορά που θα μπει κάρτα. Αν βάλω κάρτα 10 ευρώ θα μπορεί να γίνει το transfer ???

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15€+10€=25€ άρα εσύ θα μπορείς να στείλεις. Η μητέρα σου δε γνωρίζω αν θα μπορεί να δεχτεί. Περίμενε να απαντήσει κάποιος άλλος σε αυτό για σίγουρα.
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

15€+10€=25€ άρα εσύ θα μπορείς να στείλεις. Η μητέρα σου δε γνωρίζω αν θα μπορεί να δεχτεί. Περίμενε να απαντήσει κάποιος άλλος σε αυτό για σίγουρα.

 

 

 

f7d5a91faa5b8248e627ef190c5e0f4d.jpg

Λογικά γίνεται γιατί από τι βλέπω θέλει αυτός που θα στείλει χρήματα σε κάποιο να έχει πραγματοποιήσει ανανέωση κάρτας 20 ευρώ. Θα το δοκιμάσω τις επόμενες μέρες

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προνομιακο. Το ειχα ξεχασμένο το θέμα είναι πως δεν μπορώ να συνδεθώ στην εφαρμογή wu γιατί δεν δέχεται sms . αυτός που το ειχα αγοράσει μου είχε πει πως έχει μονάδες μέσα τοτε. Λογικά έχει φραγη κλήσεων κ sms επειδή δεν έχω κάνει ανανέωση χρόνου πάνω από 4 μήνες . Αν βάλω κάρτα θα έχω το πακέτο 1500 λεπτών; έχει τύχει σε κάποιον; Edited by beatshooter
Link to comment
Share on other sites

Λογικά γίνεται γιατί από τι βλέπω θέλει αυτός που θα στείλει χρήματα σε κάποιο να έχει πραγματοποιήσει ανανέωση κάρτας 20 ευρώ. Θα το δοκιμάσω τις επόμενες μέρες

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Παρατείνεται μάλιστα εσαεί η 3μηνη επέκταση υπολοίπου· ελάχιστη απαίτηση, ταλαράκι προ λήξης του:happy:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προνομιακο. Το ειχα ξεχασμένο το θέμα είναι πως δεν μπορώ να συνδεθώ στην εφαρμογή wu γιατί δεν δέχεται sms . αυτός που το ειχα αγοράσει μου είχε πει πως έχει μονάδες μέσα τοτε. Λογικά έχει φραγη κλήσεων κ sms επειδή δεν έχω κάνει ανανέωση χρόνου πάνω από 4 μήνες . Αν βάλω κάρτα θα έχω το πακέτο 1500 λεπτών; έχει τύχει σε κάποιον;

 

Το προνομιακό δεν χάνεται ποτέ παρά μόνο εάν χάσεις το νούμερο. Βάλε 5€ να ανοίξει το νούμερο και έπειτα θα δεις και την προσφορά στο app

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω δύο νούμερα. Στο ένα θέλω να φορτωνω το λογαριασμό μου με 2 10αρεσ κάρτες κάθε φορά , ώστε να παίρνω εγώ το reload και να κάνω easy transfer 10 ευρώ στο άλλο νούμερο ώστε να αγοράζει τη προσφορά 1500 mb κ 1500 λο

 

Το δεύτερο νούμερο θα έχει πρόβλημα που θα φαίνεται κάθε φορά πως δεν βάζει κάρτα και απλά κάθε μήνα του στέλνω εγώ ????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω δύο νούμερα. Στο ένα θέλω να φορτωνω το λογαριασμό μου με 2 10αρεσ κάρτες κάθε φορά , ώστε να παίρνω εγώ το reload και να κάνω easy transfer 10 ευρώ στο άλλο νούμερο ώστε να αγοράζει τη προσφορά 1500 mb κ 1500 λο

 

Το δεύτερο νούμερο θα έχει πρόβλημα που θα φαίνεται κάθε φορά πως δεν βάζει κάρτα και απλά κάθε μήνα του στέλνω εγώ ????

 

Εννοειται. Χρειάζεται και εκεί το ελαχιστο που έχουν θέσει με τη ανανεωση 20€ μέσα στους τελευταίους 4 μήνες

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται. Χρειάζεται και εκεί το ελαχιστο που έχουν θέσει με τη ανανεωση 20€ μέσα στους τελευταίους 4 μήνες

 

 

 

Του έστειλα κανονικά και τα πήρε τα χρηματα. Μπορεσα και έκανα και το πάρε δώσε ενώ του έστειλα χρήματα. Ακόμα είδα όλες οι ημερομηνίες για φραγή και λήξη σύνδεσης μεταφερθηκαν κανονικά ένα μήνα. Μονο reload δεν έχει με το easy transfer. πιστεύω δεν θα έχει πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αλήθεια τώρα θα υπάρξει πρόβλημα να το δεύτερο νούμερο ? Αφού φαίνεται δεν έχει πρόβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά με μπερδέψατε ; Θα χαθεί τίποτα προσφορά 1500αρι αν του στέλνω εγώ συνέχεια χρήματα και φαίνεται πως δεν βάζει ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όλες οι ημερομηνίες έχουν μεταφερθεί κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...