Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω βάλει από mediamarkt τη μεμβράνη, ZAGG. Σου δίνουν και 3 μήνες εγγύηση. Μια χαρά κάθεται απλά μαζεύει δαχτυλιές. 18€. Μάλιστα τη πρώτη φορά δεν έκατσε καλά και πήγα και μου έβαλε άλλη.
Link to comment
Share on other sites

Θα κοιταξω να αλλαξω και εγω το γυαλι γιατι αυτο ειναι οτι χειροτερο εχω δει..θα βαλω και εγω μεμβρανη.για oreo ακομα τιποτα.

Edit

Κατι που παρατηρησα οσα γραφουν απο πισω στο καπακι του v30 η v30+ B/O εχουν τα ακουστικα τις b/o.οσα γραφουν απο πισω v30 /η v30+ τα ακουστικα μηπως γραφουν μονο lg?σε πολλα video που ειδα εχουν αλλο χρωμα στο κορδονακι!

Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

κατοχος απο χτες.:D:D:D..δεν προλαβαινω ουτε να το κοιταξω ουτε να το στησω...ελπιζω το σκ να κανω τη μεταβαση..ειναι κοσμημα το ατιμο παντως:p
Link to comment
Share on other sites

κατοχος απο χτες.:D:D:D..δεν προλαβαινω ουτε να το κοιταξω ουτε να το στησω...ελπιζω το σκ να κανω τη μεταβαση..ειναι κοσμημα το ατιμο παντως:p

Μεγειά! Καλώς ήλθες στην παρέα, άντε να γεμίσουμε το ταξί!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, το πρωί παράγγειλα το V30+ με τιμολόγιο και τιμή με μεταφορικά 502,35 €. :):) Αναμένω, μου είπαν σε 5-6 εργάσιμες? μόλις το παραλάβω θα ενημερώσω και θα πω και το κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Μεγειά! Καλώς ήλθες στην παρέα, άντε να γεμίσουμε το ταξί!

 

Έλα γεμίζει σιγά σιγά!! Δεν έχω βάλει κάρτα και δεν το δουλεύω ακόμα αλλά είναι εξωγήινο σε σχέση με το g3 που έχω...χαχαχαχα.η μέρα με τη νύχτα

Link to comment
Share on other sites

1η Ερώτηση μενου για τις εφαρμογές δεν έχει?είναι στις αρχικές οθόνες όλες?και 2η στις ρυθμίσεις λέει χρόνος ζωής πχ 40 λεπτά που το έχω ανοίξει.αν ένα τηλέφωνο είναι μεταχειρισμένο και είχε δουλέψει κάνα μήνα πριν θα το έλεγε? (η δεύτερη είναι εγκυκλοπαιδικη)
Link to comment
Share on other sites

1η Ερώτηση μενου για τις εφαρμογές δεν έχει?είναι στις αρχικές οθόνες όλες?και 2η στις ρυθμίσεις λέει χρόνος ζωής πχ 40 λεπτά που το έχω ανοίξει.αν ένα τηλέφωνο είναι μεταχειρισμένο και είχε δουλέψει κάνα μήνα πριν θα το έλεγε? (η δεύτερη είναι εγκυκλοπαιδικη)

 

Εδω ειναι η απαντηση στο πρωτο ερωτημα σου

 

https://androidforums.com/threads/lg-v30-how-to-get-the-app-drawer-back.1185478/

 

Για το 2ο νομιζω δεν υπαρχει τροπος να το μαθεις..αν ξερει κατι παραπανω καποιος φιλος ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειναι η απαντηση στο πρωτο ερωτημα σου

 

https://androidforums.com/threads/lg-v30-how-to-get-the-app-drawer-back.1185478/

 

Για το 2ο νομιζω δεν υπαρχει τροπος να το μαθεις..αν ξερει κατι παραπανω καποιος φιλος ας μας πει.

 

ναι για το δευτερο δεν ισχυει.μαλλον αναφερει την ωρα απο τη στιγμη που το ανοιγεις καθε φορα.μπορει σε αλλη συσκευη να γινεται..ευχαριστω για την απαντηση

Edited by angelosp_88
Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτική συσκευή με τα όλα της.

Ευχαριστώ το Βαγγέλη-ernesto-που μου εδωσε την ευκαιρία να την περιεργαστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.τζαμακι ή μεμβράνη είναι το πιο ασφαλές λέτε?είδα παραπάνω κάποιος πήρε μεμβράνη με 18 ευρώ.πάντως δοκιμαστικά βρήκα ένα τζαμακι με 5 ευρώ και αν δω ότι δε λέει θα κοιτάξω για μεμβράνη
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά το συγκεκριμένο κατάστημα έχει μια ενδιαφέρουσα έκδοση της συσκευής σε ασημί κ μαυρο.

64gb dual sim στα 568 ή 458 χωρίς φπα και εγγύηση 2 χρόνων από το κατάστημα..

 

καλησπέρα, το πρωί παράγγειλα το V30+ με τιμολόγιο και τιμή με μεταφορικά 502,35 €. :):) Αναμένω, μου είπαν σε 5-6 εργάσιμες? μόλις το παραλάβω θα ενημερώσω και θα πω και το κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά το συγκεκριμένο κατάστημα έχει μια ενδιαφέρουσα έκδοση της συσκευής σε ασημί κ μαυρο.

64gb dual sim στα 568 ή 458 χωρίς φπα και εγγύηση 2 χρόνων από το κατάστημα..

 

Για ποιο κατάστημα μιλάμε ;

EU μοντέλο..λινκ?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.

Λινκ εστάλη με p.m.

Dual sim δεν υπάρχει Ευρωπαϊκό. Οπότε γι'αυτό και λέει 2 χρόνια εγγύηση καταστήματος..
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.

Λινκ εστάλη με p.m.

Καλημέρα, το παρέλαβα χτές το πρωϊ :):) Ουσιαστικά έκανε ...2 μέρες!! Δεν έχω προλάβει να δω τίποτα, ούτε μουσική δεν έχω ακούσει ακόμα. Φοβάμαι να το ..βγάλω από το σπίτι μέχρι να πάρω θήκη και τζαμι προστασίας. Ισως προλάβω να δω κάποια πράγματα τωρα το σ.κ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το παρέλαβα χτές το πρωϊ :):) Ουσιαστικά έκανε ...2 μέρες!! Δεν έχω προλάβει να δω τίποτα, ούτε μουσική δεν έχω ακούσει ακόμα. Φοβάμαι να το ..βγάλω από το σπίτι μέχρι να πάρω θήκη και τζαμι προστασίας. Ισως προλάβω να δω κάποια πράγματα τωρα το σ.κ.

 

Καλορίζικο τι φοβασαι ρε φιλε μη κρυώσει βγαλτο εξω απο το σπιτι απλα προσεχε λιγο παραπανω δε παθαινει τίποτα και τοσο ευκολα εκτος και αν εινσι τρυπια τα χερια σου :lol::lol: με το καλο να το χαρεις μη κανεις αρνητικες σκεψεις τυπου "και αν μου πεσει;". :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν το έχει κανείς για πούλημα στείλτε κάνα p.m ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλε μου αν δεν βιαζεσαι, ισως παω σε v30s αν κυκλοφορησει νωρις και σε καλη τιμη (συνηθως το αμαζον βγαζει προσφορες τον 1ο μηνα) ή αν βρω ασημι s9+ το οποιο δεν κυκλοφορει ακομα αλλα θα ερθει πιστευω ευρωπη.

Αλλιως δεν το δινω :lol::lol::p

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν δεν βιαζεσαι, ισως παω σε v30s αν κυκλοφορησει νωρις και σε καλη τιμη (συνηθως το αμαζον βγαζει προσφορες τον 1ο μηνα) ή αν βρω ασημι s9+ το οποιο δεν κυκλοφορει ακομα αλλα θα ερθει πιστευω ευρωπη.

Αλλιως δεν το δινω :lol::lol::p

Α τώρα κοντά δηλαδή χαχαχα

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νικο και εγω πρωτος το silver s9 plus!το περιλενω και εγω μπας και ερθει προς ευρωπη μερια!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Α τώρα κοντά δηλαδή χαχαχα

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χαχα, μπορεί σε 10 μερες μπορεί και σε 4 μήνες. Αλλά ναι αν σκάσει ασημί s9 θα το πάρω, γιατί v30s δε βλέπω νωρίς

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νικο και εγω πρωτος το silver s9 plus!το περιλενω και εγω μπας και ερθει προς ευρωπη μερια!

 

Ωραίος. Αν και το v30 είναι από τα κινητά που με έχουν κάνει να μην με νοιάζει να αλλάξω. Υπέρ πλήρες

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Να τα μας..αρχισαν οι αλλαγές..καθιστε ρε να το χαρείτε λίγο..χαχα..για πείτε κάνα Σκρουτζ μαγαζί για τζαμακι γιατι αυτό που πήρα αφήνει κενά στην οθόνη.αριστερα και δεξιά μια μικρή γραμμή.πρεπει να είναι λίγο πιο φαρδύ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...