Jump to content

Mαγαζί που να αγοράζει μεταχειρισμένα κινητά;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ηθελα να μου πειτε καταστηματα με μεταχειρισμενα κινητα στο κεντρο της Αθηνας (κατα προτιμηση). Η καταστηματα που να πουλανε φτηνα καινουργια.

 

Τιποτα απο παραεισαγωγες...

 

Y.Γ. για το πρωτο λογικα πρεπει να υπαρχουν αρκετα...

 

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 128
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό που λέει ο Georgemv είναι το buy and sell.

 

Γενικά υπάρχουν πολλά εκεί γύρω αλλά οι τιμές που δίνουν τα κινητά δεν είναι και τόσο καλές. Κάποιες φορές πουλάνε μτχ κινητά σαν καινούργια κλπ. Γενικά πετυχαίνεις πολύ καλύτερες τιμές online σε site δημοπρασιών ή στο myphone. Πάντως αυτά τα καταστήματα δίνουν και εγγύηση για τα μεταχειρισμένα.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον οχι :o

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά για πώληση δεν συμφέρει...συνήθως τα αγοράζουν σε πολύ χαμηλές τιμές...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Oxiι για πωληση. Για αγορα και μονο. Δεν εχουν ξερω εγω καλαθια με κινητα μεχρι 50 ευρω? γιατι κατι τετοιο ψαχνω
Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει απειρες φορες απο qtel και παντα μου χουν βγει καλα αλλα και να μην σου βγει σου δινουν εγγυηση και μπορεις να το αλλαξεις..

αναλογα που εισαι κοντινοτερα εχει στο Περιστερι Θηβων 248 τηλ.210 5786186, Αθηνα Στουρναρη 45 τηλ.210 3844508 αυτοι ειναι και οι πιο καλοι ειναι ειδικα ενα παιδι αψογο που δουλευει εκει και το τριτο μαγαζι ειναι Κυψελη Πατησιων 220 τηλ.210 8641917

Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει απειρες φορες απο qtel και παντα μου χουν βγει καλα αλλα και να μην σου βγει σου δινουν εγγυηση και μπορεις να το αλλαξεις..

αναλογα που εισαι κοντινοτερα εχει στο Περιστερι Θηβων 248 τηλ.210 5786186, Αθηνα Στουρναρη 45 τηλ.210 3844508 αυτοι ειναι και οι πιο καλοι ειναι ειδικα ενα παιδι αψογο που δουλευει εκει και το τριτο μαγαζι ειναι Κυψελη Πατησιων 220 τηλ.210 8641917

Εγώ τα χριστούγεννα αγόρασα απο τη qtel της Θηβών ενα nokia 6600 και...εντάξει δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος. Γιατί μου παρουσιάστηκε το απίθανο, το κινητό πέρα απο το οτι είχε caribe (ιός στα κινητά nokia) ήταν όπως ακριβώς τους το είχε δώσει αυτος που τους το πούλησε (είχε κάτι προσωπικές φώτος και βίντεος, μέχρι και τα εισερχόμενα μηνύματα ήταν απήραχτα!) χώρια τη σκόνη που είχε στα βαθιά σημεία, επίσης δεν είχα καμία εγγύηση. Αφήστε μη πώ κι άλλα...

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

καμια εγγυηση?.. περιεργο αυτο πρωτη φορα το ακουω ειδικα απο την qtel . βεβαια στο Περιστερι δεν εχω παει ποτε μονο στα αλλα 2 αλλα μου φαινεται εντελως κουφο γιατι παντα μα παντα μου εχουν δωσει εγγυηση και στα καινουρια και στα μεταχειρισμενα και παντα μα παντα εχω μεινει ικανοποιημενη, εκτος απο μια φορα που μου εδωσα ενα μεταχειρισμενο GX30i και μεσα σε μια εβδομαδα πεθανε εντελως αλλα οταν το πηγα μαζι με την εγγυηση μου το αλλαξαν αμεσως μ ενα ολοκαινουριο ζελατινατο..

τωρα τι να σου πω μαλλον ετυχες στην περιπτωση η εκει στο Περιστερι δεν προσεχουν τοσο τι δινουν..

Link to comment
Share on other sites

xrysh eukairia...κοιταξτε πρωτα εκει τιμες κ μετα πηγαινετε οπου θελετε...εκει ειναι κ ολα τα μαγαζια με μεταχειρισμενα...κ στο topic aggelies edw.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest RouKouNas
παιδια πειτε μου μερικα μαγαζια που να μπορω να τους πουλησω καποια κινητα που εχω.

ευχαριστω πολυ

 

http://www.fleamarket.gr http://www.myphone.gr (Buy & Shell).. χα χα αστειευομαι φιλε μου αλλα πλακα πλακα μπορεις και μεσω αυτης της οδου.. Anyway αν ανοιξεις την Χρυση Ευκαιρια θα βρεις πολλα τετοιου ειδους μαγαζια. Να ξερεις ομως οτι αυτα τα μαγαζια στα περνουν κοψοχρονια.. ;)

 

Να εισαι καλα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Se periptwsi pou meneis Thessaloniki,uparxei ena magazi stin Svwlou,akrivws meta tin P.P.Germanou(kateuthinsi pros Ag. Sofia).Sto aristero sou xeri.Sunithows dinei arketa kales times.

Filika

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

NAi ontws simera koitousa stin xe.Exei polla tetoia kinita ekei.Eidika 6210.6210 i den uparxei na ksereis.Episis na gnwrizeis oti kumainetai gurw sta 80 euro.To 6310 kai to 6310i (an auta ennoeis) kumainontai apo 100 mexri 150...Nai kala akouses,vgikan apo ta kalutera kinita tis agoras kai twra osoi eixan apothema ploutizoun..!

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ένα Balcantel ( κάπως έτσι) στην Ομόνεια (δεν θυμάμαι οδό) παντώς εκεί καινούργιο Nokia 6600 εμένα μου το πούλησε 200 ευρώ. :confused:
Ξέρει κανείς πώς βάζω υπογραφή; :p
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ένα Balcantel ( κάπως έτσι) στην Ομόνεια (δεν θυμάμαι οδό) παντώς εκεί καινούργιο Nokia 6600 εμένα μου το πούλησε 200 ευρώ. :confused:

 

Sorry ki olas...alla polla ta lefta..pleon ta vriskeis me 170-180 euros!

Xristos Anesti!

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

καλα οι περισσοτεροι σε τετοια μαγαζια σου αγοραζουν το καινουριο σου κινητακι με την ζελατινα του για ενα κομματακι ψωμι. δεν συμφερει καθολου. αν θες να αγορασεις ομως εχει αρκετες φορες καλες τιμες. το καλυτερο ομως ειναι να κοιταξεις πρωτα σε εφημεριδα τυπου χρυση ευκαιρια.πιο καλες τιμες εχουν συνηθως οι ιδιωτες παρα τα κατασηματα με μεταχειρισμενα.

οσο για καλαθια με κινητα των 50 ευρω δεν τα εχω δει ποτε και εχω γυρισει αν οχι σε ολα στα περισσοτερα μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

Sorry ki olas...alla polla ta lefta..pleon ta vriskeis me 170-180 euros!

Xristos Anesti!

 

Εγώ σου λέω μουχλιασμένες τιμές του Σεπτεμβρίου :P

Ξέρει κανείς πώς βάζω υπογραφή; :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...