Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, χρόνια πολλά... Σκοπεύω να το πάρω και εγώ... Επειδή σιχαινομαι τα τζαμακια και θα βάλω ούτως ή άλλως την επίσημη Φλιπ, έχω την απορία: αν το τηλέφωνο έχει, όπως υποθέτω, γοριλακι χχχ γενιάς για κρύσταλλο, χρειάζονται ακόμη τα χαζοτζαμακια και τα τεμπερντ γκλασις, κλπ. Κλπ. ? Έχουμε περιπτώσεις σπασίματος οθόνης με απλό πέσιμο ?

 

Ευχαριστώ, καλή χρονιά σε όλους...

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, χρόνια πολλά... Σκοπεύω να το πάρω και εγώ... Επειδή σιχαινομαι τα τζαμακια και θα βάλω ούτως ή άλλως την επίσημη Φλιπ, έχω την απορία: αν το τηλέφωνο έχει, όπως υποθέτω, γοριλακι χχχ γενιάς για κρύσταλλο, χρειάζονται ακόμη τα χαζοτζαμακια και τα τεμπερντ γκλασις, κλπ. Κλπ. ? Έχουμε περιπτώσεις σπασίματος οθόνης με απλό πέσιμο ?

 

Ευχαριστώ, καλή χρονιά σε όλους...

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

32ευρο εχει ξηρογιαννοπουλο generali

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά να ρωτήσω κάτι χωρίς παραστατικό μπορώ να κάνω ασφάλιση συσκευής ;

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι αυτος βρε παιδια να το ασφαλισουμε το κοσμημα ?Ειναι για ενα χρονο η ασφαλεια η μεχρι χτυπα ξυλο μη σπασει ...

Μονο 1 χρονο,

https://www.nextdeal.gr/ειδήσεις/ιδιωτική-ασφάλιση/asfaliste-to-kinhto-sas-h-to-tablet-sas-gia-ena-chrono-apo-12-eyrw

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω εκανα με 32 στον ξηρογιαννοπουλο.εσυ που εκανες με 25;

Εκει εκανα και εγω 26 ε παει με την αξια εγω το πηρα 630 ε απο αμαζον ιταλιας

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά να ρωτήσω κάτι χωρίς παραστατικό μπορώ να κάνω ασφάλιση συσκευής ;

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Οχι με παραστατικό και εντος 1 μηνος απο την αγορα

Link to comment
Share on other sites

Εγω χωρις να τους πω αξια μου ειχαν πει 32 ευρω!!οτι να ναι χρεωνουν

 

Γιατι δεν εστειλες παραστατικο?

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι.... Προσωπικά εγώ έχω αφήσει να κλείσει η συσκευή από μπαταρία τουλάχιστον 6-8 φορές χωρίς Κανένα απολύτως πρόβλημα....

Απ την άλλη όταν πουλάς εκατομμύρια συσκευές σίγουρα θα υπάρχουν και κάποιες ελαττωματικες....

Εδω μέσα ευτυχώς δεν έχει αναφερθεί κάτι

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μονο στην αμερικη,μηλο,αχλάδι μυριζει ,τελος μου εχει σβησει πανω απο 10 φορες μια χαρα ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους,η ερωτηση μου ειναι σχετικα με το fb ενω στην εφαρμογη τα βιντεο γενικα τα δειχνει hd απο διαφορες σελιδες στον chrome οχι οσο και να εψαξα δεν βρηκα λυση.γνωριζει καποιος καποια ρυθμιση ωστε να πεταξω την εφαρμογη και να μπαινω με chrome?
Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησε την εφαρμογη που θες πηγαινοντας στις ρυθμισεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρίσκω video στο YouTube hdr αλλά δεν έχει την επιλογή για 1440p hdr. Το ανώτερο είναι 1080p hdr. Τι γίνεται? Το έχει καταργήσει το YouTube?

 

Καλή Χρονιά σε όλους!

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρίσκω video στο YouTube hdr αλλά δεν έχει την επιλογή για 1440p hdr. Το ανώτερο είναι 1080p hdr. Τι γίνεται? Το έχει καταργήσει το YouTube?

 

Καλή Χρονιά σε όλους!

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτο το εχω κι εγω απορια...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά, στις αρχές υπήρχε η επιλογή για 1440p hdr αλλά στο xda υπήρχαν δεκάδες παράπονα ότι υπάρχουν σπασίματα στο playback, παγώματα κτλ οπότε το αφαίρεσαν και ελπίζουμε να ξανά προστεθεί σωστά σε επόμενο update. Δε ξέρω για το snapdragon, το δικό μας πάντως παίζει χωρίς απολύτως κανένα πρόβλημα 4k hdr μέσω του default player,αν το έχεις κατεβάσει, οπότε είναι θέμα εφαρμογής.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά

Μπορεί να το έχουν ξαναρωτήσει αλλά το N9500 έχει 4G+? Κάνει δηλαδή Carrier Aggression ?

Επιπλέον, όσοι έχετε το N9500 είστε ευχαριστημένοι και γιατί εσείς το επιλέξατε από το N950F(D) Exynos ?

 

Σας ευχαριστώ

Απλά θέλω να δω πιο από τα 2 (είτε N9500 είτε N950FD) προτιμάτε και έχετε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά

Μπορεί να το έχουν ξαναρωτήσει αλλά το N9500 έχει 4G+? Κάνει δηλαδή Carrier Aggression ?

Επιπλέον, όσοι έχετε το N9500 είστε ευχαριστημένοι και γιατί εσείς το επιλέξατε από το N950F(D) Exynos ?

 

Σας ευχαριστώ

Απλά θέλω να δω πιο από τα 2 (είτε N9500 είτε N950FD) προτιμάτε και έχετε

 

Οι περισσότεροι έχουμε την N950F(D) Exynos version 6g - 64GB για τον λόγο ότι μόνο αυτή κυκλοφορεί επίσημα στην Ελλάδα - Ευρώπη οπότε μόνο αυτή καλύπτει η εγγύηση αντιπροσωπείας...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι έχουμε την N950F(D) Exynos version 6g - 64GB για τον λόγο ότι μόνο αυτή κυκλοφορεί επίσημα στην Ελλάδα - Ευρώπη οπότε μόνο αυτή καλύπτει η εγγύηση αντιπροσωπείας...

 

Ωραία

Σε ευχαριστώ

 

Θέλω να δω κι όλας γιατί αυτοί που πήραν το N9500 το επέλεξαν και αν όντως έχουν 4G+

Link to comment
Share on other sites

Ωραία

Σε ευχαριστώ

 

Θέλω να δω κι όλας γιατί αυτοί που πήραν το N9500 το επέλεξαν και αν όντως έχουν 4G+

Έχω κανονικά 4G+ στο 9500 μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...