Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα θα παραλαβει κανεις νωριτερα πριν απο τις 15 του μηνα την παρασκευη παιδια ή ολοι παραλαβανουμε το θυριο την παρασκευη ;

 

Καλημέρα φίλε... Από ότι έχω ενημερωθεί, Παρασκευή πρωί πρωί πάμε και παραλαμβάνουμε Note 8 & DeX. Υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Κοντεύουμε, 3 και σήμερα.. :D

:D Ναιιιιιιιιιιιι επιτελους φτανει η μερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα φίλε... Από ότι έχω ενημερωθεί, Παρασκευή πρωί πρωί πάμε και παραλαμβάνουμε Note 8 & DeX. Υπομονή...

Εγω δεν ξερω ποτε θα παραλαβω αν ειναι πρωι πρωι ή απογευμα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Το public δίνει σε όσους έκαναν προπαραγγελια το Note 8 γνήσιες θήκες με έκπτωση 50%. Αρκετά καλή προσφορά για όσους τα χώσουν day1

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Στον Κωτσόβολο μπήκαν στις αποθήκες τους. Από τις 15 αρχίζουν και τα δίνουν.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το public δίνει σε όσους έκαναν προπαραγγελια το Note 8 γνήσιες θήκες με έκπτωση 50%. Αρκετά καλή προσφορά για όσους τα χώσουν day1

 

Αυτο ισχυει και για προπαραγγελιες μεσω ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το είδα και εγώ στο Public στη Τσιμισκη(στη Θεσσαλονίκη):D Το είχε σε ασημί και μαυρο. Το περιεργάστηκα κάμποση ώρα και με εντυπωσίασε πολύ η οθόνη του, είναι πάρα πολύ ωραία, η κάμερα μου φάνηκε καλή επίσης. Δοκίμασα και το bixby vision στο apple watch μου και αν και δεν το βρήκε, κατάλαβε τουλάχιστον ότι ήταν ρολόι:lol:. Από τη σύντομη επαφή που έιχα μαζί του, δηλώνω εντυπωσιασμένος, μου άρεσε πόλύ. Αν και δεν νομίζω να αλλάξω το iphone μου με αυτό, θα το έπαιρνα σίγουρα για δεύτερο αν είχα την δυνατότητα;)
IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το είδα και εγώ στο Public στη Τσιμισκη(στη Θεσσαλονίκη):D Το είχε σε ασημί και μαυρο. Το περιεργάστηκα κάμποση ώρα και με εντυπωσίασε πολύ η οθόνη του, είναι πάρα πολύ ωραία, η κάμερα μου φάνηκε καλή επίσης. Δοκίμασα και το bixby vision στο apple watch μου και αν και δεν το βρήκε, κατάλαβε τουλάχιστον ότι ήταν ρολόι:lol:. Από τη σύντομη επαφή που έιχα μαζί του, δηλώνω εντυπωσιασμένος, μου άρεσε πόλύ. Αν και δεν νομίζω να αλλάξω το iphone μου με αυτό, θα το έπαιρνα σίγουρα για δεύτερο αν είχα την δυνατότητα;)

 

Ασημί...??....μήπως εννοείς το χρυσό (maple gold)?

ασημί δεν έχει έρθει στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η Κίνα έκανε το πρώτο δώρο στην Samsung...

Είχαμε την χαρά να δούμε το πολύ αναμενόμενο MI MIX 2 ή μάλλον MI MIX MINI 2...Οι Κινέζοι έδωσαν από μόνοι τους την μπάλα στο NOTE 8 να παίζει μόνο του... Τραγικοί... Ακου εκεί 6'' ΙΝΤΣΏΝ 18:9 ΟΘΟΝΗ με ύψος 150...καντο ρε κινεζε 160 και δώσε 6,3" ίντσες να γουστάρει ο κόσμος... Χωρίς αδιαβροχοποιηση, χωρίς τζακ ακουστικών, χωρίς 2πλη κάμερα, με 25% μικρότερη μπαταρία... και με ένα LG V30 σχεδόν όμοιο αλλά πολύ καλύτερο έτοιμο να την καταπιεί... Που πας ρε καραμυτρο!!!

Και είπα το πρώτο δώρο γιατί έρχεται και το δεύτερο δώρο από την Huawei με το Mate 10...αν και εκεί πάει στην ίδια λογική 6"ιντσες 18:9 είναι για κλοτσιές...

 

Αλλά τι να λέμε μας αρέσει δεν μας αρέσει, θέλουμε δεν θέλουμε η Samsung θα είναι πάντα αρκετά μπροστά στην τεχνολογία και στις καινοτομίες.

Άλλωστε από αυτό το μαγαζί αγοράζουν και οι υπόλοιποι....αλλά θα ήταν πολύ καλύτερα να υπήρχε πιο δυνατός ανταγωνισμός...

 

Κωστα, παιζει μπαλα μονη της η samsung. Ο ανταγωνισμος ειναι ανυπαρκτος...

Link to comment
Share on other sites

Ασημί...??....μήπως εννοείς το χρυσό (maple gold)?

ασημί δεν έχει έρθει στην Ελλάδα.

 

Όχι σιγουρα ασημί ήταν. Τι να πω, μήπως το έχουν μόνο σαν δείγμα;

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ισχυει και για προπαραγγελιες μεσω ιντερνετ?

 

Φυσικά αν έχει γίνει στο public ισχύει. Σε άλλα καταστήματα δεν γνωρίζω

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Όχι σιγουρα ασημί ήταν. Τι να πω, μήπως το έχουν μόνο σαν δείγμα;

 

Αν τυχόν ξαναπεράσεις από Τσιμισκή βγάλτο μία φώτο και ανέβασέ την εδώ.

Κομματάκι δύσκολο για ασημί, μήπως ήταν ρέπλικα note8 ή το μπέρδεψες με το s8+.

Link to comment
Share on other sites

Το public δίνει σε όσους έκαναν προπαραγγελια το Note 8 γνήσιες θήκες με έκπτωση 50%. Αρκετά καλή προσφορά για όσους τα χώσουν day1
Εγώ ρώτησα στο τηλεφωνικό κέντρο για αυτή την προσφορά και μου είπαν ότι δεν τους έχουν ενημερώσει για κάτι τέτοιο. Μήπως ισχύει για προπαραγγελιες σε κατάστημα?
Link to comment
Share on other sites

Αν τυχόν ξαναπεράσεις από Τσιμισκή βγάλτο μία φώτο και ανέβασέ την εδώ.

Κομματάκι δύσκολο για ασημί, μήπως ήταν ρέπλικα note8 ή το μπέρδεψες με το s8+.

 

Δοκιμαστικό ήταν από αυτά που έχουν στο σταντ για να παίζεις μαζί τους(demo unit) και ήταν σίγουρα το note 8 είχε την τρύπα για το πενάκι.

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρώτησα στο τηλεφωνικό κέντρο για αυτή την προσφορά και μου είπαν ότι δεν τους έχουν ενημερώσει για κάτι τέτοιο. Μήπως ισχύει για προπαραγγελιες σε κατάστημα?

 

Καμία τέτοια προσφορά δεν παίζει....

Link to comment
Share on other sites

Καμία τέτοια προσφορά δεν παίζει....

 

Σαφως και παιζει.

Και εμενα σημερα μου την ειπαν και εδωσα παραγγελια για μια αλκανταρα στα μισα λεφτα απο οσο εχει κανονικα.

Μετα απο 5 λεπτα μου ηρθε με μηνυμα η επιβεβαιωση για την παραλαβη της Παρασκευης.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Σαφως και παιζει.

Και εμενα σημερα μου την ειπαν και εδωσα παραγγελια για μια αλκανταρα στα μισα λεφτα απο οσο εχει κανονικα.

Μετα απο 5 λεπτα μου ηρθε με μηνυμα η επιβεβαιωση για την παραλαβη της Παρασκευης.

Πως την έκανες την παραγγελία ηλεκτρονικά ή στο κατάστημα?
Link to comment
Share on other sites

Σαφως και παιζει.

Και εμενα σημερα μου την ειπαν και εδωσα παραγγελια για μια αλκανταρα στα μισα λεφτα απο οσο εχει κανονικα.

Μετα απο 5 λεπτα μου ηρθε με μηνυμα η επιβεβαιωση για την παραλαβη της Παρασκευης.

 

Πέρασα από κατάστημα Πάτρας, δεν είχαν ιδέα. Μου είπαν ότι έδιναν δώρο ένα μηχάνημα για υπολογιστή ( DeX). Μου είπαν ακόμα ότι η προσφορά με το DeX έληξε... Δεν γνωριζουν τίποτα για έκπτωση σε θήκες... Το ίδιο (Ότι έληξε η προσφορά του DeX μου είπαν και στο Media Markt Πάτρας.

Link to comment
Share on other sites

Σαφως και παιζει.

Και εμενα σημερα μου την ειπαν και εδωσα παραγγελια για μια αλκανταρα στα μισα λεφτα απο οσο εχει κανονικα.

Μετα απο 5 λεπτα μου ηρθε με μηνυμα η επιβεβαιωση για την παραλαβη της Παρασκευης.

Σου την δείχνει ετοιμοπαράδοτη μαζί με το τηλέφωνο στις 15; Θα έχουν έρθει άραγε θήκες και μεμβράνες; Δεν θέλω ούτε λεπτό να το αφήσω ακάλυπτο...

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά αν έχει γίνει στο public ισχύει. Σε άλλα καταστήματα δεν γνωρίζω

 

Ναι και εγώ στα public την έδωσα αλλά δεν είδα κάπου για την προσφορά. Ισχύει όμως για προ παραγγελία μέσω ίντερνετ η από το φυσικό κατάστημα?

Link to comment
Share on other sites

Απλα να ενημερωσω οτι την συσκευη την εχω απο την δευτερα το μεσημερι . Αφησα να περασουν 2 μερες για να μου φυγει ο ενθουσιασμος και να ειμαι αντικειμενικος.Η συσκευη παιδια ειναι ετη φωτος μακρια απο οτι αλλο υπαρχει .Η καμερα δινει ρεστα το Spen απιστευτο γενικα η συσκευη ποιο τετραγωνισμενη προσδιδει ποιο επαγγελματικο χαρακτηρα δεν ξερω αλλα αισθανομαι καλυτερο πιασιμο στο χερι σε σχεση με το S8 plus που ειχα.

Τα λιγα που εχω να πω ειναι οτι με το Spen και τις απειρες δυνατοτητες που εχει ειναι δυσκολο να το μαθω εχει αλληλεπιδραση παντου με αποτελεσμα ενας καινουργιος κατοχος θα κανει πολυ καιρο να το μαθει .Για να το μαθετε καλυτερα οπου και εαν βρισκεστε στα μενου της συσκευης να το βγαζετε επιτηδες καθε φορα και να επεξεργαζεστε τις δυνατοτητες του .Καλο χασιμο παιδια:pΚαι οποιος το αποκτησει ειλικρινα θα του φανει απιστευτη η παραμετροποιηση .Δεν εχω αλλα να πω για την ωρα γιατι εχω αρκετο φορτο εργασιας και θα λειψω αυτες τις μερες .Συγχαρητηρια σε οσους το αποκτησουν και απο την προσωπικη μου εμπειρια εχω να πω οτι πλεον εχετε αποκτησει την καλυτερη συσκευη που πιασατε στα χερια σας .Τα λεμε:D:rolleyes:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει προπαραγγελια το ίδιο βράδυ που παρουσιάστηκε η συσκευή και σήμερα επικοινώνησαν μαζί μου και μου είπαν για την προσφορά....

Στην εικόνα φαίνεται η κανονική τιμή της θήκης αλλά στο σύνολο φαίνεται η τελική με την έκπτωση. c5ac363083f924ad03b56fc28d6f1c05.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί τέτοια αμφισβήτηση ότι δεν παίζει η προσφορά; Μια χαρά και εγώ ζήτησα τη αλκανταρα στα 25€ πακέτο με το κινητό.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...