Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως να ενεργοποιήσεις την επιλογή "Μην ενοχλείτε" έτσι ώστε να μην δέχεσαι κλήσεις από κανέναν;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να ενεργοποιήσεις την επιλογή "Μην ενοχλείτε" έτσι ώστε να μην δέχεσαι κλήσεις από κανέναν;
μήπως θυμάσαι πού είναι η επιλογή αυτή;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μήπως θυμάσαι πού είναι η επιλογή αυτή;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Στο Α5 που εχω, βρίσκεται στο "Ήχοι και δόνηση".

Κάνε search στις ρυθμίσεις και θα στο βρει.

Link to comment
Share on other sites

μήπως θυμάσαι πού είναι η επιλογή αυτή;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Δεν ειναι αυτο που θελεις γιατι η συσκευη δεχεται κανονικα τις κλησεις, απλα δεν ειδοποιησαι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για λίγο χρόνο να έχω data αλλά να μην δέχομαι κλήσεις στο τηλέφωνο; Με ενδιαφέρει για ένα 5λεπτο να έχω 4G ταχύτητες στο internet αλλά να μην δεχθώ κάποια κλήση που να μου κόψει τη σύνδεση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Με 2 κάρτες παντως, γίνεται..

Link to comment
Share on other sites

Με 2 κάρτες παντως, γίνεται..
Νομίζω πως άμα έχεις 4G, δεν κόβει τα δεδομένα όταν έρχεται κλήση

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως άμα έχεις 4G, δεν κόβει τα δεδομένα όταν έρχεται κλήση

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Σε εμένα πάντως γίνεται, απλά η 1 sim είναι μονο για ίντερνετ, δεν έχει φωνή. Οποτε επιλεγω αυτη τη sim και για φωνη για λιγο, οπότε έχω μονο ίντερνετ.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα και οι δύο sim είναι και για data και για ομιλία. Και δυστυχώς όταν έρχεται κλήση κόβεται το 4G. Δεν θέλω για 5 λεπτά να μπορώ να δεχθώ καμμία κλήση και από τις δύο κάρτες και να έχω το 4G ανεπηρέαστο. Σκέφτομαι να το βάλω σε airplane mode και να ενεργοποιήσω μόνο τα data αν γίνεται. Θα το προσπαθήσω τώρα...

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Δεν γίνεται. Ενώ το bluetooth μπορείς να το ενεργοποιήσεις ξεχωριστά, τα data όχι.

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πήρε κάποιος αναβάθμιση με αυτό το version;;;08ef707bbd2103336170e97d2607b155.jpg

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Παλιό update είναι κάντο. Τώρα έχουν βγει και 2 νέα updates. Θα σου έρθουν κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Παλιό update είναι κάντο. Τώρα έχουν βγει και 2 νέα updates. Θα σου έρθουν κάποια στιγμή.
Δεν μου εχει έρθει ακόμη τίποτα. Μετα απο το Ορεο που το πέρασα μόνος μου απο κει και περα δεν πηρα τίποτα αλλο και σχεδον καθε μερα το ελεγχο

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

From N9
Link to comment
Share on other sites

Με 2 κάρτες παντως, γίνεται..

 

Μπορείς να μας πεις το πως?

Εννοείται πως μιλάμε για δύο "κανονικές" sim και όχι μια δεδομένων.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις το πως?

Εννοείται πως μιλάμε για δύο "κανονικές" sim και όχι μια δεδομένων.

Μα γράφω ηδη οτι η μια είναι μονο για δεδομένα.. :lol:

Αλλιως δεν ξερω, δεν το εχω ψαξει καν.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα και οι δύο sim είναι και για data και για ομιλία. Και δυστυχώς όταν έρχεται κλήση κόβεται το 4G. Δεν θέλω για 5 λεπτά να μπορώ να δεχθώ καμμία κλήση και από τις δύο κάρτες και να έχω το 4G ανεπηρέαστο. Σκέφτομαι να το βάλω σε airplane mode και να ενεργοποιήσω μόνο τα data αν γίνεται. Θα το προσπαθήσω τώρα...

 

Δεν γίνεται. Ενώ το bluetooth μπορείς να το ενεργοποιήσεις ξεχωριστά, τα data όχι.

 

Δοκίμασε από τα settings του Phone να κάνεις φραγή εισερχόμενων κλήσεων.

Πας στο Phone app, πατάς τις 3 τελείες πάνω δεξιά, Settings, More settings, Call barring, Voice call, All incoming calls στο ΟΝ.

Όταν τελειώσεις το βάζεις στο OFF.

Link to comment
Share on other sites

Μετα το τελευταιο update,το ρολοι στην οθονη κλειδωματος εχουν μια ροζ αποχρωση.εχει γινει σε καποιον.οι αριθμοι ειναι λιγο ροζ.οχι ομως τα γραμματα που λενε ..περαστε το δαχτυλο αποτυν οθονη..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μετα το τελευταιο update,το ρολοι στην οθονη κλειδωματος εχουν μια ροζ αποχρωση.εχει γινει σε καποιον.οι αριθμοι ειναι λιγο ροζ.οχι ομως τα γραμματα που λενε ..περαστε το δαχτυλο αποτυν οθονη..

 

Settings - Lock screen and security - Clock and FaceWidgets - Clock style και κάτω δεξιά στο Colour διάλεξε χρώμα.

Υπήρχε και πριν το τελευταίο update αυτό σαν επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ρωτάω ξανά. Πηρε κάποιος αναβάθμιση που να εχει το ιδιο μαζι μου;;;f47c142f8d24836f0790c7a709f9e67a.jpg

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

From N9
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ρωτάω ξανά. Πηρε κάποιος αναβάθμιση που να εχει το ιδιο μαζι μου;;;f47c142f8d24836f0790c7a709f9e67a.jpg

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Νομίζω την καρτέλα Firmware έπρεπε να κανεις screenshot. Από εκεί τι να συγκρινεις?

Ακριβώς τα ίδια εχει και το δικό μου εκει πάντως, απλα cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ρωτάω ξανά. Πηρε κάποιος αναβάθμιση που να εχει το ιδιο μαζι μου;;;f47c142f8d24836f0790c7a709f9e67a.jpg

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Βάλε blockada, να φύγουν οι διαφημίσεις.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω την καρτέλα Firmware έπρεπε να κανεις screenshot. Από εκεί τι να συγκρινεις?

Ακριβώς τα ίδια εχει και το δικό μου εκει πάντως, απλα cosmote.

Ελα :)f45eb8a1ad1fa0175deecea7eab42bd6.jpg

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

From N9
Link to comment
Share on other sites

Settings - Lock screen and security - Clock and FaceWidgets - Clock style και κάτω δεξιά στο Colour διάλεξε χρώμα.

Υπήρχε και πριν το τελευταίο update αυτό σαν επιλογή.

 

Ωραιος!!να σαι καλα!ευχαριστω!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

είχα ένα ατύχημα.μου έπεσε το κινητό και έγινε θρύψαλα.πως μπορώ να πάρω από μέσα τής φώτο ?το τηλ δουλεύει κανονικά και χτυπάει απλά δεν έχω οθόνη και touch.
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Βάλε blockada, να φύγουν οι διαφημίσεις.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

sabs βάλτε το Blokada σας τρώει την μπαταρία

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

είχα ένα ατύχημα.μου έπεσε το κινητό και έγινε θρύψαλα.πως μπορώ να πάρω από μέσα τής φώτο ?το τηλ δουλεύει κανονικά και χτυπάει απλά δεν έχω οθόνη και touch.

 

Bάλτο στο pc με το καλώδιο και παρτες έτσι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ελα :)f45eb8a1ad1fa0175deecea7eab42bd6.jpg

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Μια χαρά είσαι. Θα πάρετε πολλά updates ακόμα μην σε ανησυχει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχει άλλος πρόβλημα με win wallet? Ξαφνικά δεν μπορώ να κάνω πληρωμές. Προσπάθησα να ξαναπεράσω την κάρτα αλλά μου βγάζει λάθος κωδικό (ενώ είναι σίγουρα σωστό. Έσβησα και ξαναπέρασα την εφαρμογή, έσβησα και την μνήμη αλλά τίποτα.

Κάποια λύση

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...