Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι η αριστερη οθονη που εχεις στο κινητο με νεα κλπ.

εγω προσωπικα την εχω κλειστη και απο εκει, δηλαδη κρατας πατημενο το χερι σου στην αρχικη οθονη και πας στην αριστερη και την κλεινεις, αλλα και απο τις ρυθμισεις-εφαρμογες και λεγεται "upday".

Αριστερά μου εμφανίζει το Bixby home το οποίο είναι και αυτό απενεργοποιημένο, οπότε λογικά το έχω κλείσει από παλιά. Επίσης στις εφαρμογές δεν βρίσκω κάτι σε upday. Αναρωτιέμαι λοιπόν γιατί εξακολουθεί και μου έρχεται ειδοποίηση ότι επηρεάζει τη λειτουργία της συσκευής...

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ε ναι, μπουρδες. ΙΣως καποιους που τους ενδιαφερει η θεματολογια να τα θελουν, εγω προσωπικα μπαινω εκει που θελω και τελος, δεν εχω αναγκη απο τετοιες ανοησιες.

 

Περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα... Προσωπικά το Bixby Home μ' αρέσει, διότι έχω πρόσβαση σε πολλές χρήσιμες για μένα πληροφορίες ματιά, χωρίς να χρειάζομαι επιπλέον widgets ή εφαρμογές ;)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα... Προσωπικά το Bixby Home μ' αρέσει, διότι έχω πρόσβαση σε πολλές χρήσιμες για μένα πληροφορίες ματιά, χωρίς να χρειάζομαι επιπλέον widgets ή εφαρμογές ;)

 

δε διαφωνω, ειπα οτι εμενα δε με βολευει γιατι δεν τα χρησιμοποιω αυτα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αριστερά μου εμφανίζει το Bixby home το οποίο είναι και αυτό απενεργοποιημένο, οπότε λογικά το έχω κλείσει από παλιά. Επίσης στις εφαρμογές δεν βρίσκω κάτι σε upday. Αναρωτιέμαι λοιπόν γιατί εξακολουθεί και μου έρχεται ειδοποίηση ότι επηρεάζει τη λειτουργία της συσκευής...

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

πηγες εφαρμογες συστηματος? δεν ειναι απλα στις εφαρμογες, πρεπει να πας στις 3 τελιτσες πανω και να βρεις του συστηματος.

Το upday με το bixby και το briefing ειναι το ιδιο πραγμα. Πρωτα το ελεγε briefing σε s7 edge κλπ κινητα και τωρα που εβγαλε το bixby το λεει bixby home. και ολα αυτα συνδεονται με το Upday απο εφαρμογες συστηματος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δε διαφωνω, ειπα οτι εμενα δε με βολευει γιατι δεν τα χρησιμοποιω αυτα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

πηγες εφαρμογες συστηματος? δεν ειναι απλα στις εφαρμογες, πρεπει να πας στις 3 τελιτσες πανω και να βρεις του συστηματος.

Το upday με το bixby και το briefing ειναι το ιδιο πραγμα. Πρωτα το ελεγε briefing σε s7 edge κλπ κινητα και τωρα που εβγαλε το bixby το λεει bixby home. και ολα αυτα συνδεονται με το Upday απο εφαρμογες συστηματος.

Το βρήκα τελικά ως briefing στις εφαρμογές συστήματος και το έκανα disable από εκεί. Ευχαριστώ πολύ.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να μου πει κάποιος που ήταν χρήστης του S8+ και τώρα Note 8 τι διαφορές έχουν κατά την γνώμη του? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να μου πει κάποιος που ήταν χρήστης του S8+ και τώρα Note 8 τι διαφορές έχουν κατά την γνώμη του? ευχαριστώ

 

 

Εχει δωθει πολλες φορες η απαντηση εδω....διαβασε λιγο το τοπικ...πολυ επιγραμματικα: Θες το πενακι για καθημερινη χρηση ? παρτο,δε το θες? κατσε στο S8+ !!! Δεν υπαρχουν μεγαλες διαφορες στην εμπειρια χρησης κατα τα αλλα !

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Κάποια εφαρμογή για portrait mode στη selfie όπως έχει το mate 10 pro , υπάρχει?είτε απευθείας για λήψη , είτε μετα για επεξεργασία, η η λύση είναι μόνο με την πίσω κάμερα..?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Κάποια εφαρμογή για portrait mode στη selfie όπως έχει το mate 10 pro , υπάρχει?είτε απευθείας για λήψη , είτε μετα για επεξεργασία, η η λύση είναι μόνο με την πίσω κάμερα..?

 

 

Φίλε μου βάλτο να τραβάει η μπροστινή σε 16:9 αναλογία σε λιγότερα mp θα πιάνει όλη την οθόνη. Μετά κάνεις σύρσιμο αριστερά με το δάχτυλο διάλεξε επιλεκτική εστίαση πιστεύω θα σε καλύψει κάνε μια δοκιμή

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να μου πει κάποιος που ήταν χρήστης του S8+ και τώρα Note 8 τι διαφορές έχουν κατά την γνώμη του? ευχαριστώ

 

Πενακι, δεύτερη κάμερα και ραμ. Όλα αυτά προσθέτουν αλλά οκ αν δεν θες να τα σκάσεις δεν ξέρω αν αξίζει η μετάβαση. Καλύτερα να πας σε νοτε όταν θα συγκλινει η τιμή με σ8..δηλαδή Ιούνιο περίπου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου βάλτο να τραβάει η μπροστινή σε 16:9 αναλογία σε λιγότερα mp θα πιάνει όλη την οθόνη. Μετά κάνεις σύρσιμο αριστερά με το δάχτυλο διάλεξε επιλεκτική εστίαση πιστεύω θα σε καλύψει κάνε μια δοκιμή

 

Ακριβώς ότι ήθελα ! Ευχαριστώ!! Βέβαια δε ξέρω τι γίνεται στην περίπτωση που υπάρχουν 2 ατομα! θα το δοκιμάσω!

Link to comment
Share on other sites

Πενακι, δεύτερη κάμερα και ραμ. Όλα αυτά προσθέτουν αλλά οκ αν δεν θες να τα σκάσεις δεν ξέρω αν αξίζει η μετάβαση. Καλύτερα να πας σε νοτε όταν θα συγκλινει η τιμή με σ8..δηλαδή Ιούνιο περίπου

 

S7 έχω τώρα και το σκέφτομαι γι αυτό ρωτάω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.!

Από σήμερα και εγώ στην παρέα του note 8..

Για πολλοστή φορά επιστροφή σε samsung,αλλά πρώτη φορά σε note..

Πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές,

Στο μοναδικό θέμα που θα "κλάψω" πιστεύω θα είναι η αυτονομία αφού η αμέσως προηγούμενη συσκευή μου ήταν το op5T που στο κομμάτι αυτό δεν καταλάβαινε τίποτα.

Βλέπω την "σπυρταδα" του note ανώτερη του s8 plus και κατώτερη του op5T.

Περισσότερα τις επόμενες μέρες από μένα, και πολύ θα ήθελα και πάλι να σταματήσω τις αλλαγές.

Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα υπαρχει καποιος οδηγος για να φλασαρω ρομ και καποιο σαιτ με ρομ?

 

Αν εννοείς custom rom, εδώ έχει διάφορες ρομ:

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-8/development#romList

 

(βέβαια όλες βασίζονται σε samsung stock αφού η samsung δεν δημοσιεύει kernel source)

 

Συνήθως έχουν και οδηγίες που πρέπει να ακολουθήσεις για το φλασάρισμα.

 

Αν εννοείς official, εδώ:

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-note8/SM-N950F/

Link to comment
Share on other sites

S7 έχω τώρα και το σκέφτομαι γι αυτό ρωτάω

 

Εγώ ήμουν φανατικός με το s7 edge είχα πάρει κ τηλεφακους σαμσουνγκ κ ήμουν αρχηγός.. Πρώτη φορά κράτησα συσκευή πριν την πουλήσω 18μηνες.. Κατά τύχη βρέθηκα σε s8 plus αφού το βρήκα σε καλή τιμή είπα να κάνω μετάβαση δοκιμής..

Γιατί σκέφτομαι κ το note 8 σύντομα λόγω των δύο καμερών πίσω κ λίγο το πενάκι γιατί είχα σχεδόν όλα τα note.

Έγραφα κ ξαναέγραψα ότι δεν πιστεύω ότι άξιζε η μετάβαση..

Μονο κ μόνο για την οθόνη του s8 plus η του Note 8 αξίζει με χίλια η μετάβαση απτό s7...

Το s8 plus το θεωρώ πιο όμορφο εξωτερικά λόγω των στρογγυλεμενων άκρων.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Στο μοναδικό θέμα που θα "κλάψω" πιστεύω θα είναι η αυτονομία αφού η αμέσως προηγούμενη συσκευή μου ήταν το op5T που στο κομμάτι αυτό δεν καταλάβαινε τίποτα.

Βλέπω την "σπυρταδα" του note ανώτερη του s8 plus και κατώτερη του op5T.

Περισσότερα τις επόμενες μέρες από μένα, και πολύ θα ήθελα και πάλι να σταματήσω τις αλλαγές.

Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω!

 

Σε σπιρταδα τα ΟΡ ειναι ο,τι καλυτερο εκει εξω!

Σε σχεση με S8+ το Note ρολλαρει καλυτερα.

Σε μπαταρια θα εισαι πολυ κατω με το Note 8, αλλα ρεφαρεις με την καλυτερη καμερα και το πιο πληρες software της sammy σε σχεση με της OP.

Καλομιλητο!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.!

Από σήμερα και εγώ στην παρέα του note 8..

Για πολλοστή φορά επιστροφή σε samsung,αλλά πρώτη φορά σε note..

Πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές,

Στο μοναδικό θέμα που θα "κλάψω" πιστεύω θα είναι η αυτονομία αφού η αμέσως προηγούμενη συσκευή μου ήταν το op5T που στο κομμάτι αυτό δεν καταλάβαινε τίποτα.

Βλέπω την "σπυρταδα" του note ανώτερη του s8 plus και κατώτερη του op5T.

Περισσότερα τις επόμενες μέρες από μένα, και πολύ θα ήθελα και πάλι να σταματήσω τις αλλαγές.

Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω!

Καλοριζικο Νικο. Επειδη περασα -και- απο την τελευταια εσοδεια ανταγωνιστικων κινητων (mate 10 pro, oneplus 5t, iphone x κλπ), μπορω να σου πω οτι το premium feeling που αποπνεει ενα note 8 ή το iphone x, δεν το ενιωσα με αλλη συσκευη κι ας ειχαν ανωτερα επιμερους specs (πχ αυτονομια στο mate 10 pro).

Οποτε, κατα τη γνωμη μου, αραζεις εδω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο Νικο. Επειδη περασα -και- απο την τελευταια εσοδεια ανταγωνιστικων κινητων (mate 10 pro, oneplus 5t, iphone x κλπ), μπορω να σου πω οτι το premium feeling που αποπνεει ενα note 8 ή το iphone x, δεν το ενιωσα με αλλη συσκευη κι ας ειχαν ανωτερα επιμερους specs (πχ αυτονομια στο mate 10 pro).

Οποτε, κατα τη γνωμη μου, αραζεις εδω... ;)

 

Ευχαριστώ Βαγγέλη.

Ελπίζω να αράξω ναι..

Απλά για την μπαταρία που φοβάμαι, καλό έμαθα τελευταία με 4g 20 ώρες και να μην μένω ποτέ μέσα στην μέρα.

Δεν ξέρω αν είναι ο ενθουσιασμός που έχω τώρα με την αγορά του note, αλλά λέω ότι νταξει αν χρειαστεί και λίγο ρεύμα μέσα στην μέρα δεν χάλασε ο κόσμος.

Θα δούμε πως θα εξελιχθεί η κατάσταση με ένα note στα χέρια μου.

Μόνο ο χρόνος θα δείξει.. :)

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Βαγγέλη.

Ελπίζω να αράξω ναι..

Απλά για την μπαταρία που φοβάμαι, καλό έμαθα τελευταία με 4g 20 ώρες και να μην μένω ποτέ μέσα στην μέρα.

Δεν ξέρω αν είναι ο ενθουσιασμός που έχω τώρα με την αγορά του note, αλλά λέω ότι νταξει αν χρειαστεί και λίγο ρεύμα μέσα στην μέρα δεν χάλασε ο κόσμος.

Θα δούμε πως θα εξελιχθεί η κατάσταση με ένα note στα χέρια μου.

Μόνο ο χρόνος θα δείξει.. :)

 

Κι εγω για τον ιδιο λογο ειχα φυγει σε mate 10 pro. Απλα προσωπικα δε μπορω χωρις την πολυτελεια/ οικοσυστημα/ πενακι του νοτε 8 και συμβιβαζομαι με την ιδεα οτι καποιες φορες, κατα τις 17:00 θα μπει σε power bank. Οποτε συνεχιζω ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω για τον ιδιο λογο ειχα φυγει σε mate 10 pro. Απλα προσωπικα δε μπορω χωρις την πολυτελεια/ οικοσυστημα/ πενακι του νοτε 8 και συμβιβαζομαι με την ιδεα οτι καποιες φορες, κατα τις 17:00 θα μπει σε power bank. Οποτε συνεχιζω ετσι...

 

Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα Βαγγέλη

Τα είπαμε εξάλλου εμείς και πριβε, το Note έχει αυτό το "ΜΑΓΙΚΟ" που το κάνει και ξεχωρίζει

Άσχετα εάν ξανά πήγα σε Mate για 6 φορά

Αλλά άλλες τόσες πήρα το Note 8

Περνω το ένα μου λείπει το αλλο

Εμένα μόνο μπαταρία και μέγεθος/βάρος με χαλάει στο Note

ΤΊΠΟΤΑ ΆΛΛΟ!!!

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι. Εχει καποιος κανα firmware του νοτε 8 dual sim γιατι μπηκα στο sammobile και το free δεν δινει σημερα, απο αυριο μονο.

Η βλακεια ειναι οτι εκανα επαναφορα το κινητο και ειναι κριμα να στηνω για σημερα και αυριο να κατεβαζω παλι. Αν εχει καποιος λινκ κυριως για BTU ή καποια ευρωπαικη ας μου στειλει!!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι. Εχει καποιος κανα firmware του νοτε 8 dual sim γιατι μπηκα στο sammobile και το free δεν δινει σημερα, απο αυριο μονο.

Η βλακεια ειναι οτι εκανα επαναφορα το κινητο και ειναι κριμα να στηνω για σημερα και αυριο να κατεβαζω παλι. Αν εχει καποιος λινκ κυριως για BTU ή καποια ευρωπαικη ας μου στειλει!!

 

Στο live-samsung μπήκες?Έχω πολύ καιρό να μπω για δες και εδώ...

http://live.samsung-updates.com/

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N950F

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Στο live-samsung μπήκες?Έχω πολύ καιρό να μπω για δες και εδώ...

http://live.samsung-updates.com/

 

δεν κατεβαινει με τιποτα, μονο Paid βρισκω παντου. αλλιως θελω 2 μερες κατεβασμα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν κατεβαινει με τιποτα, μονο Paid βρισκω παντου. αλλιως θελω 2 μερες κατεβασμα

 

Εγγραφή έχεις κάνει.... Νομίζω ιδιαίτερα στο sammobile αν κάνεις εγγραφή τότε κατεβάζεις με καλύτερη ταχύτητα....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφή έχεις κάνει.... Νομίζω ιδιαίτερα στο sammobile αν κάνεις εγγραφή τότε κατεβάζεις με καλύτερη ταχύτητα....

 

ναι εχω κανει αλλα οπως ειπα πιο πριν, δεν λειτουργει το free απο προχθες μεχρι και σημερα. Θα το ανοιξουν αυριο, εκτος αν εχεις πληρωσει συνδρομη..

Αν καποιος εχει πληρωσει και θελει να με βοηθησει ας μου δωσει κωδικους..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...